Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Jézus Istenem, kérem valaki aki nagyon otthon van ebben a témában, könyörgöm neki, h azonnal cáfolja meg. :((((

 

"Úgy néz ki, hogy a német/spanyol(/magyar?) kiadások lesznek az egyetlenek a világon, amelyek nem tartalmaznak DTS-HD MA angol hangsávot."

 

szerettem volna, hogy dupla akkora összegért legalább azt kapjuk, nem rosszabbat

 

Azaz nem lesz angol hangsáv, vagy nem DTS-HD hangsávon fut majd az eredeti hang?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azaz nem lesz angol hangsáv, vagy nem DTS-HD hangsávon fut majd az eredeti hang?

 

Német lesz a DTS-HD MA, és az angol csak DTS-ES lesz. Azaz jön hozzánk a selejt. Ez lett az új magyar piac. Valami "szép dallamos" nyelven a DTS, az angol meg 5.1. Már a Quantum csendjén, is furcsáltam, h OLASZ DTS és angol/magyar 5.1....

 

A LEtisztelt intercom, most döntött össze bennem egy világot. Ezek után már gondolkodom, h az lenne a kisebb veszteség, hogy más nyelven írják ki, hogy "the complete saga"

 

Mi jöhet még???

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Német lesz a DTS-HD MA, és az angol csak DTS-ES lesz. Azaz jön hozzánk a selejt. Ez lett az új magyar piac. Valami "szép dallamos" nyelven a DTS, az angol meg 5.1. Már a Quantum csendjén, is furcsáltam, h OLASZ DTS és angol/magyar 5.1....

 

A LEtisztelt intercom, most döntött össze bennem egy világot. Ezek után már gondolkodom, h az lenne a kisebb veszteség, hogy más nyelven írják ki, hogy "the complete saga"

 

Mi jöhet még???

 

Honnan az infó? Ez tuti, vagy csak pletyka?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Honnan az infó? Ez tuti, vagy csak pletyka?

 

Ha az Xpress fórumába bele olvasol, találsz linkeket ami alapján többnek tűnik mint pletyka. Erre tényleg ne mondjuk azt, h szeptember 16-án kiderül, mert ez nem lehet zsákbamacska. Ez olyan mintha meglepetés lenne, h 1.4-es vagy 1.6-os motor van-e az új autódban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felkerült a netre az európai ep5 iso, és azon a a német nyelv a DTS HD, az angol DTS ES, a magyar meg DD.

Jöhet a rajongói változat az amerikai lemez angol, és az európai lemez magyar hangjával...

 

Az egész európai ilyen "jó" lenne?? Nem csak a német/spanyol terület + a kis csatlós országok? Nem hinném, h a brit kiadáson is dübörögne a német DTS HD MA. Ja lesz ilyen rajongó változat, csak az eredeti dobozba szebb lenne ha nem a TDK felirat lenne hanem a szitált lemez :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egész európai ilyen "jó" lenne?? Nem csak a német/spanyol terület + a kis csatlós országok? Nem hinném, h a brit kiadáson is dübörögne a német DTS HD MA. Ja lesz ilyen rajongó változat, csak az eredeti dobozba szebb lenne ha nem a TDK felirat lenne hanem a szitált lemez :D

 

Egyszerűen nem hiszem el... de már nem merek szólni semmit.

Különben meg? A DVD-n sem volt DTS HD MA, sőt '77-ben sem a HD hangzásba szerettünk bele, nem is vagy igazi rajongó. :D

Szerkesztve: - yodinhoo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszerűen nem hiszem el... de már nem merek szólni semmit.

 

Ezért kérdeztem, h "Mi jöhet még?"

 

Mellesleg szerintem nyugodtam szólhatsz, itt nem George Lucas, film, vagy felújítás fika van.... csak intercom (?), h erre kerültünk rá. Ez lett volna az álom kiadás amire 1999 óta várok, h díszdobozban a 6 film a legjobb kép és hangminőséggel, és amennyire nem beletörődő vagyok, akár mikor nézni fogom eszembe jut, h "van akinél jobban szól". Ez keserít el engem, nem egy-két No...

 

És még örüljek is, h egyáltalán megvehetem?

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ep4 is kint tegnap óta jövöget le

 

hogy a manóba kell lemondani az előrendelést?

 

Felkerült a netre az európai ep5 iso, és azon a a német nyelv a DTS HD, az angol DTS ES, a magyar meg DD.

Jöhet a rajongói változat az amerikai lemez angol, és az európai lemez magyar hangjával...

Szerkesztve: - Turegga
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a lengyel kiadáson , angol DTS-ES 6.1, német DTS-HD Master Audio 5.1; magyar DD 5.1 , lengyel DD 5.1 stb... magyar felirat is kb: 27.000 + posta

 

http://www.bluedvd.pl/p/pl/imp211/gwiezdne+wojny++-+saga+9+blu-ray.html

Szerkesztve: - Turegga
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

B+ hagyjad már a sz*r rippeket az isten áldjon meg!

 

A sz*r rip-re rákerült a német DTS HD MA, és csináltak egy angol DTS ES-t?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
még egy ki nem csillagozott csúnya szó és törlöm a hozzászólást
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hülyeséget nem írnék be. Amúgy ennek szerintem a német fanok sem örülnek. És ezzel el is cseszték több millió ember szórakozását. Akkor ez nem régió független? :(

Ne vedd meg. Erre tényleg csak ezt lehet mondani, semmi mást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.