Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Akkor nincs gond. :D Valószínűleg a kardozás bemutatása volt a lényeg, és ezért vágták ki ezt a távoli snittet.

Az előbbire három korábbi HSz-em szerint én is gondoltam de a másodikra viszont már nem. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak egy megjegyzés a HD-hangokhoz: hallani a különbséget a sima DTS és DTS HD Master között. Olyannyira, hogy nekem már egyből feltűnik, ha egyazon anyaghoz ott van mind a két DTS hangsáv. A jóhoz nem nehéz hozzászokni.icon1.gif

Úgyhogy alig várom az angol HD-s hangsávot.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvasgattam (IGEN, külföldi fórumon), hogy egyesek szerint az Ep6-ban a fénykardok maradéktalanul javítva vannak. Láttam már itt is pár nagyon reménykeltő belinkelt képet, de ha ez tényleg így igaz, akkor számomra egy nagyon fájó pont ki van pipálva, és nagyon fogok örülni. :D

Szóval, aki látta már (reaper?:)) az meg tudja ezt erősíteni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a Jediben nincsen semmi olyan a kardokkal, amikben a direkte kötözködők örömüket lelnék :D

 

A fenébe, pedig úgy szerettem volna ezt tenni, gyorsan találni kell valami mást, amit le lehet húzni. :D

 

 

Viccet félretéve ez nagyon jóó hír, már nem is érdekel az Ep4-es fehér kard. :)

Ezeket a jedis rózsaszín neonrudakat sokkal jobban utáltam. Éljen, éljen!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki sógorék közelében lakik, annak egyszerűbb onnan megvennie szerintem, kicsivel olcsóbb ott a kiadvány :D

http://www.mediamarkt.at/mcs/catentry/STAR-WARS-1-6,10255,42001,192051.html

 

Viszont az Xpress-nél baromi jófejek :)

http://www.xpress.hu/dvd/keres.asp?GOMB=41&KERES=97

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki attól tartott az előzetesek alapján, hogy Vader megirigyelte Mace Windu kardját, megnyugodhat.

Ezt nem értem. Még nem is olyan régen azon vetyengtek, hogy itt a kard nem vörös. Pont Adywan hozta fel bizonyítékként ezt a jelenetet. "Azóta" odakerült a vörös halo. Ki érti ezt? Én nem az biztos. :D

 

Viszont az Xpress-nél baromi jófejek :)

http://www.xpress.hu/dvd/keres.asp?GOMB=41&KERES=97

Azt a mindenit! :o Ez aztán az akció! Máris szétnézek a kínálatban, hátha én kapom az ajándék pakkot. :) Az xpress a király.

 

Ez a Yoda/Windu kép valami meseszép! Eddig jók a hírek, pedig fel voltam készülve a további fikaáradatra. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yodaaaaa! K*RVA JÓÓÓÓ!!!!! :rock::yeah::clap:

 

Az Xpress meg egyenesen király! Bár a felajánlott filmek háát... na... alapesetben nem venném meg, de azért az a Terminator Salvation és a Fedőneve: Donnie Brasco nem lesz visszautasítva. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahhoz képest, milyen volt DVD-n (pedig a maga idejében az is szép volt, csak aztán valami pofátlan fráter kiadta az ep2-t :D), istenien fest BR-en.

És ez még mindig nem full HD felbontás, egy sz*r monitoron ( az enyémen).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon fasza képek, abszolút visszatért a kedvem.:) Na jó annyira azért el se ment. :D

Frenkie, azt beszéltük meg, hogy megvárjuk 16-át, addig nem ítélünk, főleg nem netes cikkek alapján, ugye. :P

 

Nem itéltem én semmit, csak örülök, hogy kezdesz visszatérni a világos oldalra. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.