Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Az mf.com-ra tettek fel összehasonlító képeket az ep2-höz - az egész film jóval sötétebb lett. Ennek mi értelme volt? Bár aki csak a BD-t nézi, annak nem tűnik fel, de így elsőre nagyon fura...

Unom a képeket. Mozgó, tömörítetlen anyag az, ami kell már nekem nem ezek az isten tudja honnan szerzett képek. Egyébként nem hogy sötétebbek, de zöldes árnyalatúak is azokon a képeken az EPII jelenetei. De vajon milyen lesz 24fps -el és tömörítetlenül a 108 centis plazmán? Erre még senki nem adott választ, és nem is fog. Csak sejtésünk lehet, ezért szerintem ilyen képekből messzemenő negatív következtetéseket levonni balgaság. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te is megveszed? :D

Nagyon valószínű hogy kihagyom. Nem vonzanak különösebben a HD-s cuccok így nem látom értelmét ama irányú beruházásoknak. A BD-re szánt változtatások miatt viszont valamilyen RIP-et biztos beszerzek majd.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bithun már fent van az Ep5 br-rip.

A magosra most került fel az EpI 720p is, illetve tegnap a harmadik rész.

 

Bár a harmadikat félig se tudtam megnézni, de mivel nincs több hely és az első részt LÁTNOM kell, muszáj lesz törölni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yoda és Qui Gon beszélgetése sajnos csak animatics Frank Oz és Liam Neeson hangjai nélkül. Csodás.

 

Kár, de sejtettem...

 

Pedig azt hittem, h Liam Neeson azért szinkronizált a TCW-ben mert ehhez az extrához hívták. Animatics? Ugye csak Yoda, Qui-Gon nem lett szellem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek már tuti a gyári BD-ről vannak? Mert akkor a 720p-vel megpróbálkozom én is valamelyik nap.

Jobban gyáribb szerintem nehezen lehet. De ha mást nem az első részt megéri letölteni, ott a legnagyobb a fejlődés.

 

Amúgy éjszaka félig megnéztem, nagyon szépre sikerült a képe. Érdekes hogy sokkal pasztelesebb lett a színárnyalat, még szokni kell. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jobban gyáribb szerintem nehezen lehet. De ha mást nem az első részt megéri letölteni, ott a legnagyobb a fejlődés.

 

Amúgy éjszaka félig megnéztem, nagyon szépre sikerült a képe. Érdekes hogy sokkal pasztelesebb lett a színárnyalat, még szokni kell. :)

Majd írj egy összegzést ha megnézted. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát; összerogyáskor még mindig nincs kábel..Vagy ez sem a BD-ből volt, hanem "értelemszeűen" a dvd-ből?

 

Lehet, h nem abból van, DE már ilyen is marad hiszen ennyi idő alatt már kiderült valószínűleg az összes változtatás. Bár az ilyesminek nem igazán van jelentősége.

 

Mellesleg nem is értem hol kellene látni a kábelhiányát.

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát; összerogyáskor még mindig nincs kábel..Vagy ez sem a BD-ből volt, hanem "értelemszeűen" a dvd-ből?

Én is bizonytalan vagyok a származását illetően. Szerintem csak BD-s forrásból fog kiderülni hogy honnan szalasztották ezeket a részleteket.

 

Ott van a kábel. ;)

A távolinál én se láttam kábelt.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is bizonytalan vagyok a származását illetően. Szerintem csak BD-s forrásból fog kiderülni hogy honnan szalasztották ezeket a részleteket.

Szerintem nem a végleges forrásból vannak, ezt Zééé is írta.

 

A távolinál én se láttam kábelt.

Pedig ott van, csak éppen hogy látszik. Nagyon kell a hátsó lábaknál figyelni. :) 1:52 -kor látszik a hátsó lábnál egy kábel.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig ott van, csak éppen hogy látszik. Nagyon kell a hátsó lábaknál figyelni. :) 1:52 -kor látszik a hátsó lábnál egy kábel.

Én még úgy se láttam hogy teljes képernyőnél és pauzánál belemásztam a monitorba. Majd kikockázom hátha kiszúrom.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még úgy se láttam hogy teljes képernyőnél és pauzánál belemásztam a monitorba. Majd kikockázom hátha kiszúrom.

Nehéz észrevenni! Főleg mert hátul van a kábel, de az egyik vékony szál látszik.

 

A Baljós Árnyakat én is lehúztam. Nagy TV-n majd holnap vagy legkésőbb holnapután nézem meg, de így beletekergetve, monitoron is áll leesés.

Na ez nagyon ígéretesen hangzik! A Philips -en nézed majd? Feltétlenül írj majd róla, nagyon kíváncsi vagyok! A hang milyen?

 

Egyébként ideje feltenni a körkérdést. Ki veszi meg végül a BD-t, és honnan? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jobban gyáribb szerintem nehezen lehet. De ha mást nem az első részt megéri letölteni, ott a legnagyobb a fejlődés.

Köszi :) Így is lassacskán fogom mindet megnézni, és akkor már az időrend miatt is érdemesebb az első résszel kezdeni, szóval az lesz. Ha hazajöttem, leszedem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valszeg a Philips-en fogom nézni. Hangot még csak a számitógépes hangfalakról hallgattam, ugyhogy ez még kevésbé mérvadó, de akárhová tekertem (robbanások, fénykardpárbaj stb.) mindenhol gyönyörűen és kristálytisztán szólt.

 

Körkérdéshez: 99 százalék, hogy megveszem. Ha a Baljós akkorát fog ütni a nézés után ahogy számítok rá akkor 1000 százalék :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én megveszem mégpedig az xpress-ről. Remélem pénteken már meg is érkezik.

Én is onnan várom. Szerintem pénteken megkapjuk! USA- ban és az angolok felé már postázzák őket. OFF Te is rendeltél két bónusz filmet? Kell valamit állítani a szállítási beállításokon?ON

 

Valszeg a Philips-en fogom nézni. Hangot még csak a számitógépes hangfalakról hallgattam, ugyhogy ez még kevésbé mérvadó, de akárhová tekertem (robbanások, fénykardpárbaj stb.) mindenhol gyönyörűen és kristálytisztán szólt.

 

Körkérdéshez: 99 százalék, hogy megveszem. Ha a Baljós akkorát fog ütni a nézés után ahogy számítok rá akkor 1000 százalék :)

Ne csigázz! Ennyire jó? :o Tudom ez a vesszőparipám, de gondolom akkor 1080p -ben még egy kicsit jobb lesz. :D Szuper, hogy beszerzed. Bár nekem ez végül is nem oszt nem szoroz, mégis jó érzés. :D Vajon Zoli miként döntött?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is onnan várom. Szerintem pénteken megkapjuk! USA- ban és az angolok felé már postázzák őket. OFF Te is rendeltél két bónusz filmet? Kell valamit állítani a szállítási beállításokon?ON

 

Ezt a bónuszfilmes dolgot én is szerettem volna megkérdezni, mert nem igazán értem. Nincs is igazán olyan ami kellene/ vagy nincs meg. A Drakulásat így ingyen elfogadnám mert jól néz ki...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennyire! :cool:

Most végeztem az első résszel. Film, kép, hang - 100% :)

 

De jó valakiknek. :P Külföldi fórumokon is inkább már az egyre nehezebb várakozás lesz urrá. Főleg amikor ilyeneket írnak be, akiknek már megvan a BD.

 

"I've seen key parts of TPM in 1080p and it looks spectecular! There are indeed a few shots, that look like DNR was applied, but they are very rare and only last for a few seconds. Most of the time the picture is filled with detail. The amount of detail is incredible. Everything is so crisp, yet it looks smooth at the same time. Kinda like Episode II + III. I guess that was Lucas' intention with this new transfer. The filmgrain is almost completely gone and the screenshots look kind odd, but don't be fooled by them. The movie looks so much better in motion. It plays in a whole different league. The Tattooine scenes are not as sharp as the rest of the film. The color has been re-timed as well. It looks much more natural and the annoying red/pink tint from the DVD is finally gone. I like its new look very much. TPM has never looked better. Period. Then on to the sound. It's phenomenal. Reference in every regard! The pod race sounds so sick. The same goes for the spaceship battles, the battledroid scene and the lightsaber fights. Dialogue is crystal clear and sounds very natural. The few changes I noticed were executed very well. Overall, this is an amazing presentation of the film. Very happy with it. Can't wait to get the Blu-ray next Friday and enjoy the entire movie!"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is az xpress-től várom, és nem is tudom, milyen bónusz filmekről beszéltek. :) Ez honnan jött?

 

Nálam nem lesz előzetes letöltés, majd ha megjön, a tesóméknál fogok belenézni szemelvényszerűen mindegyik részbe, aztán majd egyeztetünk, mikor tudom megnézni az egészet szépen sorban náluk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.