Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Sajna nem, de így is brutál volt a hang. Már az is amikor berobban a Star Wars felirat.

Nagyszerű!

 

A lenti angol nyelvű lelkesedés pedig egy német fickótól származik, aki értelemszerűen a német kiadásba látott bele. Szóval remélem nem lesz annyira rossz hangja a miénknek sem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor Xpress-esek(Ody, Pildi, Brodie) figyelem:

(Én is onnan várom.)

 

Szóval:

Esetemben;

Meg volt rendelve kezdettől a 9 lemezes.

Jött az akció: http://www.xpress.hu/dvd/keres.asp?GOMB=41&KERES=97&VID=066-1051717264-29158397827773370

A listából; http://www.xpress.hu/dvd/keres.asp?GOMB=41&KERES=99

még két filmet megrendeltem.

Rendelési beállításaimnál, pedig úgy van beállítva, hogy minimum 3 terméket küldjenek.(adminisztráció - aktív rendelések - rendelési beállítások módosítása)

Így a két ajándék film "megvárja" a BD megjelenést.

Amint meglesz az sw-BD, összeállítják a rendelést, kinullázzák az ajándékfilmeket és jön a csomag.

Emellé minden ÖTÖDIK csomagba extra sw-ajándékot is raknak.

De ha már itt tartunk: engem EZ érdekel mostanság! Vajon mit? És vajon leszek-e olyan szerencsés?

 

Remélem érthető voltam.

 

(Egyébként én a koporsót rendeltem és a T4-et és feltett szándékom, hogy elpasszolom őket a vaterán /a kettőt kb 5-ért/ és így nekem az sw bd már is csak 35 ropi!) :D

 

És ráadásul ingyen kihozzák! ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ejha, ezek elég zúzós előzetesek. :yes:

Most már rendesen benne vagyunk a kínzási fázis leggyötrelmesebb időszakában.:cry:

Akik már megkapták az eredetit, azok istenítik! Kíváncsian várom Bomarr véleményét. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi az infókat Csoli! :) Én holnaptól szabin leszek két hétig, szóval indulhat a mandula. :D

 

Nagyon szívesen! De ha ti kaptok extra ajándékot, én meg nem, akkor morcos leszek! ;)

Annyit minimum elvárok, hogy ide beírjátok mi volt az!

Sok szerencsét!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na megvolt az ep.1

 

Film: Soha ennyire nem tetszett még a Baljós Árnyak, mint most. Ha pontozni kell: 10/10+++ :)

 

Kép: A nézés előtt egyetlen félelmem volt: hogy a tűéles kép kihozza néhány effektnek a gyengeségét. De pont az ellenkezője történt. A szinkorrekciónak hála olyan fotorealisztikusnak tűnik az SW világa, mint még soha. Az ep.1 a maga 12 évével jobban néz ki, mint azok a friss látványfilmek amiket az elmúlt pár hónapban néztem. Most jön ki igazán, mennyi részlet van egy-egy nagytotálban. Ahhoz képest, hogy semmi nagy változtatás nem történt, néha mégis az volt az érzésem, hogy egy új filmet nézek... vagy ha ez túlzásnak is hat: egy régi filmet egy meglepően jó, új köntösben.

 

Hang: Tökéletes.

 

Bónusz: Yodát végre Yoda játsza és nem egy torzonborz, gülüszemű hasonmása :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na megvolt az ep.1

 

Film: Soha ennyire nem tetszett még a Baljós Árnyak, mint most. Ha pontozni kell: 10/10+++ :)

 

Kép: A nézés előtt egyetlen félelmem volt: hogy a tűéles kép kihozza néhány effektnek a gyengeségét. De pont az ellenkezője történt. A szinkorrekciónak hála olyan fotorealisztikusnak tűnik az SW világa, mint még soha. Az ep.1 a maga 12 évével jobban néz ki, mint azok a friss látványfilmek amiket az elmúlt pár hónapban néztem. Most jön ki igazán, mennyi részlet van egy-egy nagytotálban. Ahhoz képest, hogy semmi nagy változtatás nem történt, néha mégis az volt az érzésem, hogy egy új filmet nézek... vagy ha ez túlzásnak is hat: egy régi filmet egy meglepően jó, új köntösben.

 

Hang: Tökéletes.

 

Bónusz: Yodát végre Yoda játsza és nem egy torzonborz, gülüszemű hasonmása :)

 

:yes: Reméltem, hogy ennyire jó lesz. :D A hang is sokkal jobb volt mint a DVD-n? Bár már ott is a legjobbak közé tartozott. A DTS biztos sokat ad hozzá. A podrace és a vívás hihetetlen lehetett. Gondolom most majd az EPII jön. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:yes: Reméltem, hogy ennyire jó lesz. :D A hang is sokkal jobb volt mint a DVD-n? Bár már ott is a legjobbak közé tartozott. A DTS biztos sokat ad hozzá. A podrace és a vívás hihetetlen lehetett. Gondolom most majd az EPII jön. :)

Igen, a hang rátesz a DVD-re pedig ott is szuper volt. Én kb. most annyira SW lázban égek, mint utoljára talán 2005-ben... szóval ennyire jó volt :) És igen, mostmár nem bírom ki és megnézem az ep.2-öt is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, a hang rátesz a DVD-re pedig ott is szuper volt. Én kb. most annyira SW lázban égek, mint utoljára talán 2005-ben... szóval ennyire jó volt :) És igen, mostmár nem bírom ki és megnézem az ep.2-öt is.

Ha rád ekkora hatással volt, akkor én meg fogok halni. :lol: Gondolom már csorog az EPII. Várjuk a beszámolód arról is. :) Egyébként gondolom a SAGA vásárlás is biztossá vált ezáltal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, a hang rátesz a DVD-re pedig ott is szuper volt. Én kb. most annyira SW lázban égek, mint utoljára talán 2005-ben... szóval ennyire jó volt :) És igen, mostmár nem bírom ki és megnézem az ep.2-öt is.

 

Na elegem van! LETÖLTÉSI LINKET!

Jól van kibirom még 1 hétig!

 

Ja és kieg. szinkron? Vagy hogyan toltad?

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha rád ekkora hatással volt, akkor én meg fogok halni. :lol: Gondolom már csorog az EPII. Várjuk a beszámolód arról is. :) Egyébként gondolom a SAGA vásárlás is biztossá vált ezáltal.

Írok majd arról is. A vétel pedig tuti biztos. :)

 

csoli1138: Angolul néztem, egy letöltött magyar felirattal. Amit lehúztam, azon emellett csak mandarin (kínai) szinkron volt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na elegem van! LETÖLTÉSI LINKET!

Jól van kibirom még 1 hétig!

 

Ja és kieg. szinkron? Vagy hogyan toltad?

:D Nehééééz.

 

Egyébként azt írják, hogy olyan a felvezető szövege nyelvezete, amilyet választasz alap nyelvnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki már megkapta a Saga BD-t. :)

http://www.youtube.com/watch?v=0JL2IfMfLLs&feature=player_embedded

 

Amúgy én ma nézem meg 720p-ben még csak a TPM-et feliratosan. Nem tudok jövő7ig várni, de csak ezt nézem meg, kíváncsi vagyok rá, mekkora változtatás van képileg meg Yoda-ilag a részben. Aztán kínkeserves 1 hét áll előttem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az igen. Remek lett az "új" Baljós Árnyak. Nagyon szép lett a képe, valóban új lett látványilag, nem olyan, mint a DVD-n.

Viszont az ok, hogy levettem, az az, hogy megnézzem Yodát hogyan is illeszkedik az összes jelenetben. Eléggé viszolyogtam a csere miatt, mert (ahogy Bomarr mondta) a "torzonborz, gülüszemű hasonmás"-sal nekem nem volt bajom, maximálisan bejött. Féltem, hogy a cseréje negatíc irányba fogja vinni az érzéseimet, de azt kell mondjam, hogy nekem nagyon bejött az új Yoda :)

Szóval én bekajáltam, mikor vehetem már kezemben 1080p-ben szép Yoda fejes borítójú díszdobozban a filmeket? :D

 

Amit lehúztam, azon emellett csak mandarin (kínai) szinkron volt :)

Jaj, ez meg nagyon jóóó :D Mennyit röhögtem rajta, néhol átkapcsoltam én is, hát ez feledhetetlen :D Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki már megkapta a Saga BD-t. :)

 

Jó ez a videó!

Milyen kis mohó kezei vannak.

Néha nem tudja hova nyúljon szegény kis szűzike. :lol:

A füzetet a 2. oldalon kezdi, és észre sem veszi, de a lemezeket mind egyenesbe forgatja, nehogy megfájduljon a fejük a szereplőknek! :lol:

 

Kezdek úgy pörögni, mint még nagyon régen!

De hát 90%-ban azt kapom amit ismerek!

Lassan nem tudom mit várok. Nehogy csalódjak.

 

off:

Mi normálisak vagyunk?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ODy nem lehetne ide kitenni egy szavazást? Mert érdekelne, hogy hány embernek tetszik, és ért egyet a változtatásokkal, és hányan mondják, hogy fölösleges volt hozzányúlni megint. Most olvastam egy blogot és nagyon húztam rajta az agyam, és kíváncsi lennék, hogy az itteni rajongók, hogy vélekednek róla. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ODy nem lehetne ide kitenni egy szavazást? Mert érdekelne, hogy hány embernek tetszik, és ért egyet a változtatásokkal, és hányan mondják, hogy fölösleges volt hozzányúlni megint. Most olvastam egy blogot és nagyon húztam rajta az agyam, és kíváncsi lennék, hogy az itteni rajongók, hogy vélekednek róla. :)

Olvass vissza, oldalakon keresztül csak ezekről beszéltünk. Nem csak az egyéb fontos topik létezik. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ODy nem lehetne ide kitenni egy szavazást? Mert érdekelne, hogy hány embernek tetszik, és ért egyet a változtatásokkal, és hányan mondják, hogy fölösleges volt hozzányúlni megint. Most olvastam egy blogot és nagyon húztam rajta az agyam, és kíváncsi lennék, hogy az itteni rajongók, hogy vélekednek róla. :)

 

 

Melyik blog az?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi vett rá? :D

 

Egy percig sem volt kérdés, hogy megveszem-e, csak az, hogy itthonról, vagy külföldről. Amúgy, amit régebben mondtam, tartom, de én is elég befogadó vagyok SW terén, úgyhogy tudom, hogy abszolút meg leszek elégedve. Különben meg kidühöngtem magam már a negatívumokon. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr jóvoltából már én is töltöm az EP1-et, bár el fog tartani egy darabig, mire leszedegetem. :D

Legalább lesz némi fogalmam a BD-kiadás minőségéről, ha már nem tudom beszerezni. Mivel itt a legtöbb embernek tetszik (negatív kritikát még nem is olvastam), nem tartok a csalódástól. :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

yodinho: Igen a Geekz az.

 

Ody: Vicces, a többit is olvasom, max nem szólok hozzá, de ide direkt nem néztem be eddig. ;)

No akkor a spoilermentességednek vége. :D Érdekesek a változtatások, Lucas -tól megszokottan van közöttük provokatív is. :) Bomarrnak nagyon nem jöttek be, és a többség se ugrált örömében. Én még várakozó állásponton vagyok, de szerintem el tudom őket fogadni. :) Te is megveszed a kiadványt? Csak azért kérdezem, mert nem olvastál semmi róla. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.