Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Nem akarok túlpörögni SW terén, ezért nézem az Avatart. :) Holnap ilyenkor már remélem a kezemben lesz a cucc. Te mikor teszteled le?

 

Elvileg én is hétvégén ugrok fejest a cuccba. Én nemrég a X-Men: Első osztállyal gyúrtam rá. Eléggé ütős kis anyag lett az is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az enyém is. Kíváncsi vagyok, közülünk lesz-e valaki ötödik. :)

Ráadásul ma megérkezett a BR lejátszóm is. Frankón működik, még egy BR filmet (Gru... :roll: ) is kaptam hozzá, így ki tudtam próbálni. De így sajna nem a Star Wars az első BR-em. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az enyém is. Kíváncsi vagyok, közülünk lesz-e valaki ötödik. :)

Ráadásul ma megérkezett a BR lejátszóm is. Frankón működik, még egy BR filmet (Gru... :roll: ) is kaptam hozzá, így ki tudtam próbálni. De így sajna nem a Star Wars az első BR-em. :(

 

De, az. A Gru nem számít, azt csak hozzád vágták. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jövök ma haza suliból, belépek a nappaliba, mi tárul szemem elé? Édesanyám egy blu-ray lejátszót próbál beüzemelni :D . Eléggé ledöbbentem, de marhára örülök neki. Mondtam neki, hogy pont jókor vette, mert most jött ki a Star Wars saga blu-rayre, erre ő közli velem, hogy tudja, de 40 000 ft-ért így "spontán beruházásként" kicsit durva lenne. Azt hiszem, tudom, mit kérek a Jézuskától :lol: .

(Bibibí Dzséjt, nekünk a 4 Shrek film volt hozzá ajándékba :P:D )

Szerkesztve: - Lok Durd
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak 19:16-kor jött az e-mail, hogy úton a megrendelés!

 

Ugye ez nem ok az aggodalomra.

Mindenesetre a GLS rendszerében még nem létezik a csomagszámom.

Van akinek igen?

Ajjaj.. :hmm:

A GLS csak reggel ad neki számot, amikor már az autón van a cucc, előtte soha.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak 19:16-kor jött az e-mail, hogy úton a megrendelés!

 

Ugye ez nem ok az aggodalomra.

Mindenesetre a GLS rendszerében még nem létezik a csomagszámom.

Van akinek igen?

Ajjaj.. :hmm:

 

Nekem nem is jött email... Sőt, a csomagomnak sincs száma, pedig nap közben már ott volt, hogy csomagolás alatt, erre most eltűnt az egész. GLS-el kértem, de ha rákattintok a státuszra, ott már a saját futár van bejelölve. Remélem megkapom holnap, mert ha nem, inkább megvenném valahol, de megőrülök, ha hétvégén nem tudom nézni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nem is jött email... Sőt, a csomagomnak sincs száma, pedig nap közben már ott volt, hogy csomagolás alatt, erre most eltűnt az egész. GLS-el kértem, de ha rákattintok a státuszra, ott már a saját futár van bejelölve. Remélem megkapom holnap, mert ha nem, inkább megvenném valahol, de megőrülök, ha hétvégén nem tudom nézni. :)

Nálam a státusznál a "csomag feladva/elküldve" szerepel, pedig emailt még én se kaptam. Menj bele a rendelésbe. Oda mi van írva a szállítás módjához?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam a státusznál a "csomag feladva/elküldve" szerepel, pedig emailt még én se kaptam. Menj bele a rendelésbe. Oda mi van írva a szállítás módjához?

 

STÁTUSZ: 1 db. raktáron

HAMAROSAN ÚTNAK INDÍTJUK/ÁTVÉTELRE ELŐKÉSZÍTJÜK A TERMÉKET

MEGJELENÉS: 2011. szeptember 16.

 

Ez van odaírva. A rendelési beállítások módosításánál pedig Saját futár van bejelölve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

STÁTUSZ: 1 db. raktáron

HAMAROSAN ÚTNAK INDÍTJUK/ÁTVÉTELRE ELŐKÉSZÍTJÜK A TERMÉKET

MEGJELENÉS: 2011. szeptember 16.

 

Ez van odaírva. A rendelési beállítások módosításánál pedig Saját futár van bejelölve.

 

Lehet, hogy a futárnak csak reggel adják oda.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

STÁTUSZ: 1 db. raktáron

HAMAROSAN ÚTNAK INDÍTJUK/ÁTVÉTELRE ELŐKÉSZÍTJÜK A TERMÉKET

MEGJELENÉS: 2011. szeptember 16.

 

Ez van odaírva. A rendelési beállítások módosításánál pedig Saját futár van bejelölve.

De Te Pesten laksz, szóval neked kiviszik majd házhoz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De Te Pesten laksz, szóval neked kiviszik majd házhoz. :)

 

Jaja, én is abban bízom, hogy mivel viszonylag közel van az irodájuk, talán nekik is jobban megéri saját futárral kiküldeni. Bár ha nem küldenék holnap, inkább bemennék érte. :) Hogy még két napot nem bírok ki az biztos.. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, én is abban bízom, hogy mivel viszonylag közel van az irodájuk, talán nekik is jobban megéri saját futárral kiküldeni. Bár ha nem küldenék holnap, inkább bemennék érte. :) Hogy még két napot nem bírok ki az biztos.. :D

Megértelek. Szerintem hamarabb kapod meg mint én. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.