Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Nagyon jó olvasni az egyre gyarapodó pozitív éleménybeszámolókat, remélem, estére még több lesz. :D Én 15-18 óra közötti szállítást kértem, és még nem jött meg, de hamarosan... :)

 

Én végül nem bíztam a véletlenre, inkább elmentem érte:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szinkronos Nooo:

Ki lehet bírni. Jelenetben azért tűrhetőbb, mint ahogy eddig volt.

Csakhát kihallatszik hogy ez Hollósi Frigyes.

 

Úgytűnik csak Obi-wan új elijesztését nem kapjuk meg, ha szinkronnal nézzük a filmeket.

 

Jó szórakozást azoknak akik elmélyedtek, nekem holnaptól esténként egy rész lesz a programom 6 napig.

 

Ja és az xpressen írta valaki, hogy füzet és toll az ajándék.

Nem ejtek könnyet érte!

Azért már inkább, hogy a vámpírkoporsóban ki van esve a lemez (kotyog-zörög), így fel kell bontanom eladás előtt. :(

 

Holnap este????? Itt vártad napokig a kezedben van és nem ma állsz neki? Én nem bírnám ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap este????? Itt vártad napokig a kezedben van és nem ma állsz neki? Én nem bírnám ki.

 

Magamról: éjszakás műszak következik estétől reggelig.

...büntetés...

 

Van panasz is már menetrendszerűen:

Az xpressen olvasni megnyomott dobozról stb.

 

A tiétek oké?

Az én dobozom kifogástalan.

A specifikációkat tartalmazó lap teteje, "ha bizonyos szemszögből nézzük"( :lol: ) tartalmaz mikronyomódást, de nem ok a cserére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az enyém tökéletes. :) Megvolt az EPII is. Rátett még egy lapáttal az első részre. Hang mindent szétszakított. Néhol majdnem kicsordult a könnyem (oldie mindenképpen tesztelni kell!). :D Képminőség 4.5/5, hang 5/5. Zöld hatást alig érezni valahol, de ott is jól áll a filmnek. Szóval eddig minden szuper. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mozis szinkron van rajta. Ha akkor Grúber Hugó volt akkor biztos az most is.

A mozisban rendesen elcs***erintették, mert külön két külön színész szinkronizálta Sidious-t és Palpatine-t. (előbbit Melis Gábor, utóbbit Grúber Hugó)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mozisban rendesen elcs***erintették, mert külön két külön színész szinkronizálta Sidious-t és Palpatine-t. (előbbit Melis Gábor, utóbbit Grúber Hugó)

A BD-s utószinkront intézők akár ki is javíthatták volna. Csak be kellett volna hívniuk Hugót hogy TPM-Sidit újraszinkróztassák vele.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

HELP!

Végre hazaérek, berakom az új lejátszóba a lemezeket, (eddig még nem látott nálam BD lemezt). Az első két részt még lejátszotta (belenézegettem) a harmadiknál, már 2szer nem hozta be a menüt, csak kattogott, semmire sem reagált, a 4esnél ugyanez, az 5öst már abszolút nem olvasta be... Frissítettem a drivert, ezután a menüt betöltötte, de amint a filmet indítanám, megakad, elzöldül a kép, csíkos lesz, és kikapcsol. És már egyiket sem játszotta le. Szerintetek mit tegyek, mivel lehet a gond? Remélem nem a lemezek rosszak, illetve aki ért hozzá, bocs a hülye kérdésért, de tudott kárt tenni a lemezekben a lejátszó, ha rossz? :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A BD-s utószinkront intézők akár ki is javíthatták volna. Csak be kellett volna hívniuk Hugót hogy TPM-Sidit újraszinkróztassák vele.

Grúber Hugó már a TCW-ben sem aktív szinkronhang. Talán egészségügyi gondok miatt nem tudta elvállalni, ha egyáltalán felkérték. Reviczky-vel pedig furcsa lenne a prequel, még ha az 5-6-ban utánozhatatlanul adja is Palpatine hangját.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

HELP!

Végre hazaérek, berakom az új lejátszóba a lemezeket, (eddig még nem látott nálam BD lemezt). Az első két részt még lejátszotta (belenézegettem) a harmadiknál, már 2szer nem hozta be a menüt, csak kattogott, semmire sem reagált, a 4esnél ugyanez, az 5öst már abszolút nem olvasta be... Frissítettem a drivert, ezután a menüt betöltötte, de amint a filmet indítanám, megakad, elzöldül a kép, csíkos lesz, és kikapcsol. És már egyiket sem játszotta le. Szerintetek mit tegyek, mivel lehet a gond? Remélem nem a lemezek rosszak, illetve aki ért hozzá, bocs a hülye kérdésért, de tudott kárt tenni a lemezekben a lejátszó, ha rossz? :S

Próbáld meg a lejátszót más lemezekkel is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Másik BD-m nincs, a DVD-ket gond nélkül viszi, dehát az teljesen más lejátszási elv alapján működik elvileg.

Tehát akkor mindent (CD -ket is) visz csak az SW BD -ket nem? Írott vagy eredeti DVD -vel használod? Milyen régi? Milyen márkájú?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tehát akkor mindent (CD -ket is) visz csak az SW BD -ket nem? Írott vagy eredeti DVD -vel használod? Milyen régi? Milyen márkájú?

 

Mindent. Eredeti DVD-vel. 1 hónapja vettem kb., LG, és outletben vettem (elvileg sérült doboza volt)...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Grúber Hugó már a TCW-ben sem aktív szinkronhang. Talán egészségügyi gondok miatt nem tudta elvállalni, ha egyáltalán felkérték. Reviczky-vel pedig furcsa lenne a prequel, még ha az 5-6-ban utánozhatatlanul adja is Palpatine hangját.

Én Reviczkyvel is elégedett lennék a prequelben.

Sőt az lenne a legjobb, ha a TCW-ben is ő szinkronizálná Palpit, ha már egyszer Grúber Hugóval nem megy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindent. Eredeti DVD-vel. 1 hónapja vettem kb., LG, és outletben vettem (elvileg sérült doboza volt)...

Aúúú sérült doboz? Akkor lehet bármi baja. :( Ki kellene próbálni másik BD -vel is. Ha azt sem viszi akkor egyértelműen rossz a lejátszó. Én a helyedben még egyszer megpróbálnám frissíteni a szoftvert. Azt elfelejtettem kérdezni, hogy asztali lejátszóról van szó?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Reviczky-vel pedig furcsa lenne a prequel, még ha az 5-6-ban utánozhatatlanul adja is Palpatine hangját.
Én a BD-s TPM-AotC-RotS trióhoz Revit csak akkor vettem volna számításba ha ő mondta volna föl azt amit Hugó. Amúgy akár vele is meg lehetett volna oldani hogy Palpi/Sidi ugyanazon a hangon magyarkodjon az első három részben csak gondolom attól a szinkróztatók a nagyobb mennyiség és egyebek miatt még inkább ódzkodtak volna.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ejnye-bejnye. :nana: Ez most egy komoly lecke neked. Valszeg sérült az olvasófej is. Vehetsz új készüléket.

 

Csodás.:( Szerinted a lemezek sérülhetnek/tönkremehetnek ilyen esetben? Ez aggaszt legjobban jelen pillanatban, a lejátszót max. hozzávágom ahhoz akitől vettem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csodás.:( Szerinted a lemezek sérülhetnek/tönkremehetnek ilyen esetben? Ez aggaszt legjobban jelen pillanatban, a lejátszót max. hozzávágom ahhoz akitől vettem.

Sajnos fennáll a veszélye. :( De ha nem karcolta össze a lemezeket a fej, akkor nincs mitől félni elvileg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csodás.:( Szerinted a lemezek sérülhetnek/tönkremehetnek ilyen esetben? Ez aggaszt legjobban jelen pillanatban, a lejátszót max. hozzávágom ahhoz akitől vettem.

Ezt egy másik készüléken tudnád csak ellenőrizni, de nagy valószínűséggel, ha külső vizuális nyoma sincs, akkor nem. Mondanám azt, hogy vidd el szervízbe, de felesleges. A javítással ott lennél mint egy új lejátszóval. Sérült készüléket legközelebb ne vegyél, még ha azt úgy mesélik be neked, hogy az csupán csomagolásában sérült. Sose lehet tudni, hogy minek és hogyan koccant oda.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt egy másik készüléken tudnád csak ellenőrizni, de nagy valószínűséggel, ha külső vizuális nyoma sincs, akkor nem. Mondanám azt, hogy vidd el szervízbe, de felesleges. A javítással ott lennél mint egy új lejátszóval. Sérült készüléket legközelebb ne vegyél, még ha azt úgy mesélik be neked, hogy az csupán csomagolásában sérült. Sose lehet tudni, hogy minek és hogyan koccant oda.

 

Külsérelmi nyom nincs a lemezeken. Hát, ez most elég durva pofon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, megnéztem zsinórban az első két részt. (mára ennyi, holnap folyt. köv.)

 

Egyetértek Ody minden szavával. Az Ep1-et már eleve régen láttam. Nálam vegyesek voltak az érzések, mert olyan volt Nekem is, mint mára egy klasszikussá érett film (a'la Ep4) és olyan is mint egy teljesen új film (ilyen Yodával ezt nem nehéz elérni). Mindenesetre 1999. szeptembere óta nem élveztem így ezt a filmet, mint most, kedveltem Jar Jart, sőt mosolyogtam rajta :o Anakin és Shmi búcsújánál majdnem könnybe lábadt a szemem (ami nálam óriási szó). Qui-Gont imádom (szinte teljesen elfelejtkeztem róla). A kép meseszép volt, DE nem lett igazam ugyanis nem ez lett a legszebb de majd erre kitérek. A hang valami fantasztikus, ilyenkor fáj a DTS-HD hiánya és tényleg a fénykardoknál a legkáprázatosabb.

 

Ezután jött a II. rész ami egy lehelettel még szebb színt ad számomra. Semmi zöldséget nem tapasztaltam. Kamino fantasztikusan fest. Hang (fénykardok!!) ismét csak isteni. Anakin rémálma frenetikus lett. Jobban is passzol az EpIII-hoz és így már nem is nevetnének rajta a kretén osztálytársaim. A végén a vágás módosításra mondjuk nem tudom mi szükség volt igazán :)

 

A szinkronba bele hallgattam a módosításoknál, és nagyon szépen, igényesen oldották meg, és nagyon jól is szól, de soha nem fogom azzal nézni. Nincs bajom a szinkronnal, csak az eredetivel az igazi, na. De jó, h van rajta, és jó, h ilyen jó lett, mert ha majd gyerekeim lesznek, ők is tudják élvezni.

 

A doboz szép, jó minőségű, stabilnak tűnik. Belsőre az amcsit preferálnám, de marad már ez. Betettem a TCW BR mellé. Biztos, h a TCW évadokat is meg fogom majd vásárolni, de csak BR-en kell, így majd az USA-ból rendelem meg. Szép lesz az SW BR polc.

 

Holnap folytatom :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, megnéztem zsinórban az első két részt. (mára ennyi, holnap folyt. köv.)

 

Egyetértek Ody minden szavával. Az Ep1-et már eleve régen láttam. Nálam vegyesek voltak az érzések, mert olyan volt Nekem is, mint mára egy klasszikussá érett film (a'la Ep4) és olyan is mint egy teljesen új film (ilyen Yodával ezt nem nehéz elérni). Mindenesetre 1999. szeptembere óta nem élveztem így ezt a filmet, mint most, kedveltem Jar Jart, sőt mosolyogtam rajta :o Anakin és Shmi búcsújánál majdnem könnybe lábadt a szemem (ami nálam óriási szó). Qui-Gont imádom (szinte teljesen elfelejtkeztem róla). A kép meseszép volt, DE nem lett igazam ugyanis nem ez lett a legszebb de majd erre kitérek. A hang valami fantasztikus, ilyenkor fáj a DTS-HD hiánya és tényleg a fénykardoknál a legkáprázatosabb.

 

Ezután jött a II. rész ami egy lehelettel még szebb színt ad számomra. Semmi zöldséget nem tapasztaltam. Kamino fantasztikusan fest. Hang (fénykardok!!) ismét csak isteni. Anakin rémálma frenetikus lett. Jobban is passzol az EpIII-hoz és így már nem is nevetnének rajta a kretén osztálytársaim. A végén a vágás módosításra mondjuk nem tudom mi szükség volt igazán :)

 

A szinkronba bele hallgattam a módosításoknál, és nagyon szépen, igényesen oldották meg, és nagyon jól is szól, de soha nem fogom azzal nézni. Nincs bajom a szinkronnal, csak az eredetivel az igazi, na. De jó, h van rajta, és jó, h ilyen jó lett, mert ha majd gyerekeim lesznek, ők is tudják élvezni.

 

A doboz szép, jó minőségű, stabilnak tűnik. Belsőre az amcsit preferálnám, de marad már ez. Betettem a TCW BR mellé. Biztos, h a TCW évadokat is meg fogom majd vásárolni, de csak BR-en kell, így majd az USA-ból rendelem meg. Szép lesz az SW BR polc.

 

Holnap folytatom :D

Örülök, hogy bejött végül is. :) Pedig még az is felmerült, hogy nem vesszük meg. :.lol: Egyébként amit írtál az EPII -es álomról az teljesen igaz. Mondhatni szenzációs lett így! Én is csak két részt láttam ma, pedig a ROTS -t még meg akartam nézni, de sajnos valamivel elrontottam a gyomrom, szóval nem vagyok jól. :sick: Holnap folytatom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.