Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Nekem nem is jött email... Sőt, a csomagomnak sincs száma, pedig nap közben már ott volt, hogy csomagolás alatt, erre most eltűnt az egész. GLS-el kértem, de ha rákattintok a státuszra, ott már a saját futár van bejelölve. Remélem megkapom holnap, mert ha nem, inkább megvenném valahol, de megőrülök, ha hétvégén nem tudom nézni. :)

Velem is pontosan ez történt, néztem is, hogy nem erre emlékszem, hanem hogy a GLS volt beállítva, és hogy mi a fene van...

De végül is nem számít, a fő, hogy kihozzák.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Velem is pontosan ez történt, néztem is, hogy nem erre emlékszem, hanem hogy a GLS volt beállítva, és hogy mi a fene van...

De végül is nem számít, a fő, hogy kihozzák.

 

Tuti, hogy a pesti címeket saját futárral intézik el, ezek szerint. A rendelésed státuszánál is ugyanaz szerepel, mint nálam? Borzolják az idegeim így a finish-ben.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem bírtam ki és belenéztem a Birodalomba (csak egy kicsit :D). Sajnos késő este már nem lehetett nagyon zajongani, de azért nehéz volt lekapcsolni a gyönyörűség miatt.

Anyám mi lesz otthon délután a podrace alatt!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na mi a pálya? Csillog-villog az összes plazmaképernyő a doboznyi Prontotól? Hangfalak a legutolsó milliméterig pozicionálva? Erősítők bejáratva? A megrendelt legújabb fenék és heremasszírozó fotel betolva a tv elé a tökéletes hallgatási pontig? :D :D :D Hajrá! :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na mi a pálya? Csillog-villog az összes plazmaképernyő a doboznyi Prontotól? Hangfalak a legutolsó milliméterig pozicionálva? Erősítők bejáratva? A megrendelt legújabb fenék és heremasszírozó fotel betolva a tv elé a tökéletes hallgatási pontig? :D :D :D Hajrá! :lol:

Így ahogy írod. :D Már csak a bor hiányzik de azt majd akkor veszem meg, ha már itt lesz a doboz. :D Kár, hogy nem tudsz csatlakozni a partyhoz. :|

 

Na 9 óra óta a kezemben van amiről hónapok óta tépjük a szánkat!

Gyönyörű!

 

Ja és nem voltam ötödik! :cry:

Mindenképp irja be aki az volt! Meg hogy mit kapott!

Na végre! :D A várakozás véget ért! Hajrá! Aztán folyamatos helyzetjelentést kérek ám. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd bepótlom. ;)

Egyelőre be kell majd érnem a BR Rip-el.

Az is jó lesz. Egyelőre. :) Volt egy nagyon jó bejegyzés valahol, amiben azt taglalta az illető, hogy ég és föld a különbség a youtube-os felvételek és a hdmi-vel összekötött eredeti termék képe között. De most őszintén, mit várt? :D :D

 

Már tűkön ülök. Igazán igyekezhetne a futár. :D

Én is nagyon várom már, ráadásul még ismerem is a futárt. Majd nyakonvágom ha későn hozza. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Na végre! :D A várakozás véget ért! Hajrá! Aztán folyamatos helyzetjelentést kérek ám. :D

 

Szinkronosan belenézegetősen kezdtem szégyen szemre, egybe majd holnap estétől!

A prequel nyitószövegek faszák, mozi óta nem láttuk őket, az utószinkronok a kérdéses jelenetekhez jók, Anakin álmában sikoly van, új Obi üvöltés nincs.

Szerintem Revicky az uralkodó Hollósi melett az 5-ben. A Nooo-t majd később megnézem rohannom kell.

 

Ja és gyönyörű minden! A réhieken néha látszik a kor, de még nem voltak ilyen szépek.

Luke krdjának javítása tényleg csak 50%-os.

Egyelőre ennyit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most már elmondom, hogy én is megrendeltem. Sőt! A futár 10 perce kézbesítette. Sajnos én se lettem ötödik.

 

Megrendeltem, de megnézni nem tudom. Se TV, se lejátszó. :( De egyszerűen nem tudtam megállni, hogy ne rendeljem meg. Nekem ez a kiadvány kellett és biztosra akartam menni, hogy meglegyen. Így szépen és nem valami letöltött verzióból. Talán várhattam volna, mondjuk karácsonyig (remélem legkésőbb akkor már lesz TV és lejátszó :clap2: ) és akkor akár valamivel olcsóbban is hozzájuthattam volna, de lehet, hogy már nem is lett volna a 9 lemezesből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most már elmondom, hogy én is megrendeltem. Sőt! A futár 10 perce kézbesítette. Sajnos én se lettem ötödik.

 

Megrendeltem, de megnézni nem tudom. Se TV, se lejátszó. :( De egyszerűen nem tudtam megállni, hogy ne rendeljem meg. Nekem ez a kiadvány kellett és biztosra akartam menni, hogy meglegyen. Így szépen és nem valami letöltött verzióból. Talán várhattam volna, mondjuk karácsonyig (remélem legkésőbb akkor már lesz TV és lejátszó :clap2: ) és akkor akár valamivel olcsóbban is hozzájuthattam volna, de lehet, hogy már nem is lett volna a 9 lemezesből.

Maximális respekt! :clap: Remélem minél előbb tudod majd élvezni, mert annál nincs rosszabb amikor ott van a kezeidben, és nem nézheted meg. Ugye? :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó mozizást mindenkinek :)

Még csak az előkészületeknél tartok, de Jar Jar témája már szól a háttérben. :lol:

 

Fantasztikus érzés így egyben látni a SAGA-t!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maximális respekt! :clap: Remélem minél előbb tudod majd élvezni, mert annál nincs rosszabb amikor ott van a kezeidben, és nem nézheted meg. Ugye? :)

 

Annál rosszabb nincs... :cry:

De azért egy kicsit enyhítek a fájdalmon és elmegyek a Saturn Europarkba a Star Wars Blu-Ray napra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MEGJÖTT!!!! :yeah: :yeah: :yeah:

Nyitom az ajtót, futár mondja, megjött az Xpress csomag. Aztán kérdi: csak nem Star Wars. Mondom, de. Ma már csak Veszprémben három helyre kellett vinnie rajtam kívül. :lol: Azt hiszem, az Xpress nyakán most nem ragad díszdobozos SW.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No megvolt az EPI! Verdikt? Fenomenális volt. :D A képminőség teljesen jó, főleg ha a DVD-t nézzük. Összehasonlíthatatlan a kettő. Ráadásul abba a hibába se estek mint sokan írták máshol, hogy a DNR agyonnyomja a filmet. Nem! Vannak tompább snittek, néhol grízek, de ettől lesz élő és igazi. Imádtam minden percét. A DTS hang pedig tökéletes! Hazavág minden eddigi SW sávot (előre félek mi lesz itt a későbbi részeknél). Referencia anyag már ez is, de mit tudhat az eredeti DTS-HD? Na azt jobb nem elképzelni. :D A fénykardoknak olyan hagja van, hogy csak lestem. Gyönyörű mély duruzsolás. Régen ezt csak néha hallottam, de most mindig! Szóval az EPI ütött ahogy vártam, most jön az EPII, jelentkezek ha megvolt. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, én sem lettem ötödik, de nekem lapult benne egy plusz SW, méghozzá a TCW első évada (igaz, nem ajándék volt, hanem rendelt, de egye fene :D). Most már az is megvan.

 

Az ep1 letudva. Hát ez egy új film. Az új képminőség, az élénkebb (élénkebb, mondanám inkább azt, hogy már vannak) színek, a kicsit szélesebb kép, és leginkább az új Yoda, azaz az, hogy most már Yoda szerepel a filmben, hihetetlen pluszt adnak ehhez a részhez! Különösen Yoda! A Jedi Tanács jelenetei mind sokkal jobbak ezzel a CG figurával, mint azzal az imposztor báb-Yodával.

De a kép is meseszép. Valami hihetetlen az a részletgazdagság, amit még a legrosszabb CG pillanat (a tankok megindulása a gungák felé a pajzs összeomlása után) produkálni képes. Egyszerűen még az a jelenet is feljavult. Jó, a többihez képest még mindig gáz, de a mozihoz/VHS-hez, de még a DVD-hez képest is hatalmas a minőségbeli javulás. Jar Jar, Watto és Sebulba pedig sosem volt ilyen szép. Az új Jabba úgyszintén nagyon baba, de ha kést állítanak a hátamba, akkor sem tudtam volna megmondani, hogy a modelljét lecserélték.

A hangok is briliánsak, bár csak 2.1-ben volt lehetőségem tesztelni. Új hangot egyet vettem észre, egy mamlasz bekiabál, mikor Jabbát bejelentik. :)

Összességében kolosszális, amit ezzel a filmmel műveltek. Nagyon szuperül fest!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom Ody, egyszerre nézzük a filmeket. :D

Úgy tűnik. :) Tudod mi volt még változás? Hogy a szenátusi jelenetben nem volt 'Vote now!" skandálás! Egyébként a TPM képére én egy 4/5 -öt adnék. A hangra pedig 5*/5 -öt. Az új Yoda pedig fenomenális!! Hihetetlen mennyit ad hozzá a történethez.

 

Jó olvasni, hogy tetszik nektek.:) Én csak este tudom belevetni magam, meló után, de már itt figyel a monitorom mellett.:)

Nyugi mester, neked is eljön az időd. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szinkronos Nooo:

Ki lehet bírni. Jelenetben azért tűrhetőbb, mint ahogy eddig volt.

Csakhát kihallatszik hogy ez Hollósi Frigyes.

 

Úgytűnik csak Obi-wan új elijesztését nem kapjuk meg, ha szinkronnal nézzük a filmeket.

 

Jó szórakozást azoknak akik elmélyedtek, nekem holnaptól esténként egy rész lesz a programom 6 napig.

 

Ja és az xpressen írta valaki, hogy füzet és toll az ajándék.

Nem ejtek könnyet érte!

Azért már inkább, hogy a vámpírkoporsóban ki van esve a lemez (kotyog-zörög), így fel kell bontanom eladás előtt. :(

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.