Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Most nézem, hogy a blu-ray.com-on is kijött egy áttekintés.

A képre nagyon jót, a hangra meg tökéletest írnak.:yes:

Én is most olvastam, sokan várták azt az írást. Öt csillagot adott az egészre! A hangról pedig szuperlatívuszokban beszél. Lehet, hogy meg kell rendelnem amcsiból az angol DTS-HD miatt. :P

 

A ROTS -ot az Avatarral említi egy lapon. :D Képminőségileg.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is most olvastam, sokan várták azt az írást. Öt csillagot adott az egészre! A hangról pedig szuperlatívuszokban beszél. Lehet, hogy meg kell rendelnem amcsiból az angol DTS-HD miatt. :P

 

A ROTS -ot az Avatarral említi egy lapon. :D Képminőségileg.

 

Nem is tudom.. Nem egy elfogulatlan review. Fura, hogy azt írják, az EP1-2 képminősége a legrosszabb, a VOX szerint például pont fordítva volt, ott a prequelek képminőségét dicsérték, ahogy Bomarr is, és még néhányan. Ezek szerint szubjektív megítélés kérdése, hogy melyik trilógia képe lett a szebb. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is tudom.. Nem egy elfogulatlan review. Fura, hogy azt írják, az EP1-2 képminősége a legrosszabb, a VOX szerint például pont fordítva volt, ott a prequelek képminőségét dicsérték, ahogy Bomarr is, és még néhányan. Ezek szerint szubjektív megítélés kérdése, hogy melyik trilógia képe lett a szebb. :D

Nem örülsz, hogy jókat írt? Na ne bazzzz. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem örülsz, hogy jókat írt? Na ne bazzzz. :D

 

Te miről beszélsz? Csak furcsálltam, hogy lehúzta az Ep1-2 képminőségét. A többinek örülök nagyon, főleg, ha tényleg ilyen jó lesz a classic képe.

 

Különben meg nem hiszek senkinek, csak majd a saját szememnek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te miről beszélsz? Csak furcsálltam, hogy lehúzta az Ep1-2 képminőségét. A többinek örülök nagyon, főleg, ha tényleg ilyen jó lesz a classic képe.

 

Különben meg nem hiszek senkinek, csak majd a saját szememnek. :D

Van aki az egyiket van aki a másikat isteníti, ergo jó lesz az egész. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is belenéztem a 720p-s Ep1-2-be, és tényleg gyönyörű még az ősi képcsöves Samsung monitoromon is. Eddig is irigyeltem azokat, akik BD-n tekinthetik majd meg a filmeket, de ezek után... ha a 720p-s felbontás ilyen jó, a BD-t már elképzelnem is nehéz. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már raktáron van a BD az xpress -nél. :D:yes::clap: Pénteken meneküljön ki merre lát. :D

 

Azta tényleg!! Hogy vártam én ezt a szöveget a rendelésemben:

"HAMAROSAN ÚTNAK INDÍTJUK/ÁTVÉTELRE ELŐKÉSZÍTJÜK A TERMÉKET"

:yes::rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jók lehetnek ezek a videók, de én már nem nézem ezeket mert mindjárt itt a lemez. :)

Sejtettem valami ilyesmit. Épp a Yoda-témás videó berakása előtt gondoltam arra hogy a BD-t közeljövőre várók közül lesznek akik nem nézik meg emezeket mert inkább a BD-ről néznék már őket. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sejtettem valami ilyesmit. Épp a Yoda-témás videó berakása előtt gondoltam arra hogy a BD-t közeljövőre várók közül lesznek akik nem nézik meg emezeket mert inkább a BD-ről néznék már őket. :D

Igen, már akkor is így voltam vele. De van aki nem veszi meg, azoknak hasznos. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody kérdezte múltkor, ki hogy döntött a BR-vásárlással kapcsolatban.

A nemrég kiszivárgott változtatások kicsit megriasztottak, de az utána kikerült részletek nagyrészt helyrebillentették a dolgokat. Bár csak a Youtube-os 1080p-s anyagokat tudtam megnézni, azok lenyűgöztek, különösen a Baljós árnyak, aminek a záró ünnepségét legalább tízszer néztem meg. Tényleg olyan, mintha egy új filmet láttam volna.

Szóval, Noooooooo ide vagy oda, meg szeretném venni a 9 lemezes saga kiadást, mert a képe csodákat ígér (és nem utolsósorban egy pár új posztert az EP1-ről, mert eddig arról volt a legkevesebb nyersanyagom. Most kb. tetszőleges screenshottal jobb helyzetben leszek, mint az eddigi legjobb képekkel, és ennek nagyon örülök).

A másik dolog, hogy mindenképpen szeretnék magyar szinkront is a filmekre, de mégsem a magyar kiadást fogom megvenni, mert aránytalannak érzem a pluszköltséget egy magyar feliratú dobozért. Így most ki fogom várni, ki mit mond az egyes kiadásokról, és ha már biztos, hogy melyik külföldi csomag mit tud, megrendelem. Eredetileg ugyan karácsonyra terveztem a vásárlást, de már nem vagyok benne biztos, hogy tudok addig várni. ;)

 

Jó szórakozást azoknak, akik holnap kapják meg a csomagot! :) És bár már évek óta nem szokásom SW-idézetekkel dobálózni egy hozzászólásban, most mégsem tudom megállni.

Remember: the Force will be with you. Always.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody kérdezte múltkor, ki hogy döntött a BR-vásárlással kapcsolatban.

A nemrég kiszivárgott változtatások kicsit megriasztottak, de az utána kikerült részletek nagyrészt helyrebillentették a dolgokat. Bár csak a Youtube-os 1080p-s anyagokat tudtam megnézni, azok lenyűgöztek, különösen a Baljós árnyak, aminek a záró ünnepségét legalább tízszer néztem meg. Tényleg olyan, mintha egy új filmet láttam volna.

Szóval, Noooooooo ide vagy oda, meg szeretném venni a 9 lemezes saga kiadást, mert a képe csodákat ígér (és nem utolsósorban egy pár új posztert az EP1-ről, mert eddig arról volt a legkevesebb nyersanyagom. Most kb. tetszőleges screenshottal jobb helyzetben leszek, mint az eddigi legjobb képekkel, és ennek nagyon örülök).

A másik dolog, hogy mindenképpen szeretnék magyar szinkront is a filmekre, de mégsem a magyar kiadást fogom megvenni, mert aránytalannak érzem a pluszköltséget egy magyar feliratú dobozért. Így most ki fogom várni, ki mit mond az egyes kiadásokról, és ha már biztos, hogy melyik külföldi csomag mit tud, megrendelem. Eredetileg ugyan karácsonyra terveztem a vásárlást, de már nem vagyok benne biztos, hogy tudok addig várni. ;)

 

Jó szórakozást azoknak, akik holnap kapják meg a csomagot! :) És bár már évek óta nem szokásom SW-idézetekkel dobálózni egy hozzászólásban, most mégsem tudom megállni.

Remember: the Force will be with you. Always.

Tudtam, hogy megveszed. :D Azért a régi motorosok nem hagyhatnak ki egy ilyen kiadványt szerintem. Persze ha gyenge minőségű lenne, akkor más lenne a helyzet, de nem erről van szó! Egy SAGA rajongó ha megengedheti magának, a BD kötelező vétel. És az is nagyon igaz amit írtál a részletekről, mert én pl. az EPI leszállóplatformos jelenetét néztem meg vagy tucatszor már. :)

 

SZERK: ja és nagyon jó, ideillő az idézet. Minden benne van.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A leszállópályát csak kétszer néztem meg. :) A két filmrészlet alapján ugyanaz a meglepő érzés alakult ki bennem, amit Bomarr is írt: hogy a jelenetek erősebbek, mint emlékeztem rájuk. Dramaturgiailag is erősebbek, és a szélesebb és tisztább kép miatt az atmoszférájuk is erősebb, mint régen. Pl. olyan volt látni nagytotálban az épületet, aminek a lépcsőjén felmennek a végén, mintha még soha nem láttam volna. Meg a tánclépésben menetelő gungákat. És azt, ahogy az első snittben megnyalja a száját a trombitás. Nyilván ezeket valamilyen szinten észrevettem korábban is, de most mégis más az egész, több lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A leszállópályát csak kétszer néztem meg. :) A két filmrészlet alapján ugyanaz a meglepő érzés alakult ki bennem, amit Bomarr is írt: hogy a jelenetek erősebbek, mint emlékeztem rájuk. Dramaturgiailag is erősebbek, és a szélesebb és tisztább kép miatt az atmoszférájuk is erősebb, mint régen. Pl. olyan volt látni nagytotálban az épületet, aminek a lépcsőjén felmennek a végén, mintha még soha nem láttam volna. Meg a tánclépésben menetelő gungákat. És azt, ahogy az első snittben megnyalja a száját a trombitás. Nyilván ezeket valamilyen szinten észrevettem korábban is, de most mégis más az egész, több lett.

Erre képes egy új médium, ha jól használják. :) Új élménnyel gazdagítja a rajongót, esetenként pedig többlet érzéseket ad a már jól ismert jelenetekhez. Az EPI -nél hatványozottabb az érzés, mert talán ennek volt a legrosszabb a képminősége az SW DVD-k között.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Péntekre van ígérve a lejátszó és a lemezek is. Kíváncsi vagyok, melyik ér ide előbb. Befonom a hajam, ha a lemezek lesznek az elsők... :D

 

 

Tőled Dzséjt vassárnap estére(kapsz azért 2 és fél napot megnézni) 3 oldalas beszámolót várunk filmenként. :D :D

 

Amúgy mindenkinek akinek megjön pénteken nagyon jó szórakozást kívánok hozzá. Ha időtök engedi majd azért írjatok róla. :D

 

Természetesen én is meg fogom vásárolni, de tv és lejátszó hijján nem látom most értelmét a beszerzésnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tőled Dzséjt vassárnap estére(kapsz azért 2 és fél napot megnézni) 3 oldalas beszámolót várunk filmenként. :D :D

 

Amúgy mindenkinek akinek megjön pénteken nagyon jó szórakozást kívánok hozzá. Ha időtök engedi majd azért írjatok róla. :D

 

Természetesen én is meg fogom vásárolni, de tv és lejátszó hijján nem látom most értelmét a beszerzésnek.

Köszönjük, és természetesen írunk majd. Legalább is én mindenképp. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.