Ugrás a kommentre

Szavazás - az első évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Hát, pedig eddig négy embernek már összejött mindehová a hat. Elhagyott az Erőd, öreg :(

 

 

Jöhet a freeweb-re, ami Ody első postjában van.

Hja, kifáraszt ez a sok fiatal suhanc itt az oldalon. :P .......jelöltlistákkal főleg. :P

 

Átküldve. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde, a kérdésedre én azért nem válaszoltam, mert ez ügyben Ody az illetékes, viszont ő tegnap elfoglalt volt, nem voltunk "egy fórumtérben", így nehéz lett volna megbeszélni. Ma felvetettem neki az ötletet ennek megoldására. Türelem, sosem hagytunk még válasz nélkül senkit. Pláne, ha azt többen is jelezték.

Akkor oké, de mivel semmi reagálás nem jött (annyi se, hogy várjak, pedig kb. két szóba kerül csak :P), így azt hittem, figyelembe se lett véve :( Köszi :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor oké, de mivel semmi reagálás nem jött (annyi se, hogy várjak, pedig kb. két szóba kerül csak :P), így azt hittem, figyelembe se lett véve :( Köszi :)

Kérésednek illetve kéréseteknek megfelelően ki lett tolva a határidő. Dzséjt majd ír róla meddig.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Április 05-ig lehet beküldeni a jelölteket.

 

Amúgy haladunk, már hat lista van, számos jelölttel. Csak jó lenne, ha mindenki hatot is küldene, pláne olyan kategóriákban, amikben megerőltetés nélkül lehet hatot összszedni (pl.: űrhajó kategória, mert volt olyan, aki csak egy jelöltet állított ebben). De ezt leszámítva szépen gyűlnek a jelöltek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Április 05-ig lehet beküldeni a jelölteket.

 

Amúgy haladunk, már hat lista van, számos jelölttel. Csak jó lenne, ha mindenki hatot is küldene, pláne olyan kategóriákban, amikben megerőltetés nélkül lehet hatot összszedni (pl.: űrhajó kategória, mert volt olyan, aki csak egy jelöltet állított ebben). De ezt leszámítva szépen gyűlnek a jelöltek.

Készülget a lista. :( Már három kategória megvan, és a többi is gyűlik, csak azokat nehezebb kiválogatni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Készülget a lista. :( Már három kategória megvan, és a többi is gyűlik, csak azokat nehezebb kiválogatni. :)

Remek Gyoka! Ráérsz vele. A szavazást majd a Jedi Renden is reklámozhatjuk? Bár Lara már áldását adta rá, remélem Te is benne vagy. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek Gyoka! Ráérsz vele. A szavazást majd a Jedi Renden is reklámozhatjuk? Bár Lara már áldását adta rá, remélem Te is benne vagy. :oops:

A Jedi Rend honlapon Lara a főnök, én csak segítek neki ezt-azt. :) De természetesen én is áldásom adom rá, ha ez megnyugtat. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most már 9 lista van 10 embertől :) Gyűlik.

 

És meg lehet tudni előre ezt a kreatív jelölést? :)

A Cloack of Darkness-t összecsapását jelölték űrcsata kategóriában. Van benne csata a két háborúban lévő fél között, és bár nem hagyományos mód űrhajó az űrhajó ellen, mégis az űrben csatáznak a droidok a klónok ellen. Erre senki sem gondolt eddig, pedig szerintem teljesen igazuk van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most már 9 lista van 10 embertől :) Gyűlik.

 

 

A Cloack of Darkness-t összecsapását jelölték űrcsata kategóriában. Van benne csata a két háborúban lévő fél között, és bár nem hagyományos mód űrhajó az űrhajó ellen, mégis az űrben csatáznak a droidok a klónok ellen. Erre senki sem gondolt eddig, pedig szerintem teljesen igazuk van.

A légkörben lévő állomáson zajló csata minek minősül? :) Felszín elég messze van oda nemdebár, és ugyanez a helyzet az űrrel is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.