Jump to content

Szavazás - az első évad legjobbjai

Recommended Posts

Én meg azon csodálkozom, hogy Ziro miért nem került be a szavazásba... :):D

Nekem Ziro egyáltalán nem szimpatikus karakter(szerintem már a mozifilmbe is felesleges lett volna belerakin, ment volna nélküle is) és ha bekerült volna biztos neki adtam volna az 1 pontot.

Ízlések és pofonok.

Guglizzam át őket egyenként? :S
Ha nem akarsz guglizni akkor máshogy is utánuk lehet nézni. Ezt Oldi linkelte be korábban. Itt elég sok infó van a szereplőkről. Nem olyan nagy meló utánuk nézni. Én a listákhoz ezt is átnéztem és a részekbe is belenéztem és egyáltalán nem volt vészes.

Én meg azon csodálkozom, hogy Ziro miért nem került be a szavazásba... :):D

Szerintem annyira apró itt, hogy fel sem merül a szerepeltetése a jelöltek között, és annyian vannak, akik sokkal jobb karakterek nála.

Arról nincs valami lista hogy a legjobb idegen és legjobb mellékszereplő kategóriákban melyik név kit takar? A többinél ott van hogy melyik epizód, ez alapján már be lehetett lőni. Viszont itt nincs :)

Idegen:

Cad Bane: utolsó részt, szerintem őt tudod

Cham Syndulla: utolsó Ryloth-rész, a twi'lek "felkelő-szerű" fickók, aki végül segít Winduéknak

Hondo Ohnaka: a kalózok vezére, aki elfogta Dooku-t, a rész címét ne kérdezd, hadilábon állok velük :D

Mar Tuuk kapitány: első Ryloth-rész, a bolygót blokád alatt tartó szepi haderő vezére

Numa: a twi'lek kislány, aki összebarátkozik a klónokkal

Tee Watt Kaa: Jedi crash és folytatása, a lurmenek vezetője

Mellékes:

Aayla Secura: szerintem őt nem kell bemutatni, Jedi crash és folyt.

Cad Bane: lásd fent

Cham Syndulla: lásd fent

Hondo Ohnaka: lásd fent

Mar Tuuk kapitány: lásd fent

Riyo Chuchi szenátor: Trespass részben a szenátornő, aki végül megbékíti a talzokat (havas rész)

Remélem, jól írtam mindenkit, és így tudod, kikről van szó. Még ha nem is túl professzionális a leírás :D