Ugrás a kommentre

Szavazás - az első évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Még a legjobb mellékszereplők, és idegen karakterek között is megtaláltam Cham Syndullát, rá végképp nem számítottam. Egyébként az utóbbi két kategóriában majdnem ugyanazok indultak.

Ja, engem is meglepett. Amúgy a jelöltek eléggé különböztek, csak az összesítés lett végül ennyire egyforma. Cad Bane és Hondo Ohnaka pl. mindkét kategóriában utcahosszal nyert.

 

Én azon lepődtem meg kicsit, hogy a Malevolence trilógia egy része se lett jelölve....

Na ez meg a másik, ami engem is meglepett. Bekerülni pedig tényleg csak akkor tudott volna egyedül a Rising, ha még ketten jelölik, míg a a Rookies és a Storm nem kap két újabb jelölés. A másik kettőnek esélye sem lett volna már. Ennyire lemaradt a Malevolence trilógia (még a Hidden Enemy is meglőzte).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, engem is meglepett. Amúgy a jelöltek eléggé különböztek, csak az összesítés lett végül ennyire egyforma. Cad Bane és Hondo Ohnaka pl. mindkét kategóriában utcahosszal nyert.

Pedig Syndulla remek karakter, nekem az lett volna a fura, ha kimarad :P Hiába, ízlések és ...

Lehet, hogy a M-trilógia részeinek az a baja, hogy a sorozat elején szerepelnek.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig Syndulla remek karakter, nekem az lett volna a fura, ha kimarad :P Hiába, ízlések és ...

Lehet, hogy a M-trilógia részeinek az a baja, hogy a sorozat elején szerepelnek.

Syndullától én a falra másztam, a legutálatosabb karakter lett számomra az évadban. Ízlések :P

 

Vagy, az évad elején a legjobbak sem olyan jók, mint az évad második felében a legtöbb epizód :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én két részt is jelöltem a Malevolence-részek közül :P

Nekem majdnem megvan a sorrendem, de a járművek még hiányoznak, mert nem jártam utána, melyik név mit takar :P No majd egyik nap :P

 

AAT:

Szeparatista_AAT.jpg

 

AT-RT:

AT-RT_TCW.jpg

 

AT-TE:

Atteg.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Syndullától én a falra másztam, a legutálatosabb karakter lett számomra az évadban. Ízlések :P

Mi bajod vele? Szerintem ő az igazi Köztársaság párti a Twi Lek -ek között és nem a kövér Fre Taa.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azon lepődtem meg kicsit, hogy a Malevolence trilógia egy része se lett jelölve....

Én is jelöltem az egyik részt.

 

Na ez meg a másik, ami engem is meglepett. Bekerülni pedig tényleg csak akkor tudott volna egyedül a Rising, ha még ketten jelölik, míg a a Rookies és a Storm nem kap két újabb jelölés. A másik kettőnek esélye sem lett volna már. Ennyire lemaradt a Malevolence trilógia (még a Hidden Enemy is meglőzte).

Nálam első körben benne volt a Rookies, de épp a jelölt Malevolence-epizód miatt hagytam ki végül, mert úgy éreztem, hogy valamelyiknek a három rész közül mindenképpen benne kellene lennie (és itt Panni döntött, hogy melyik legyen az), és a Rookies volt a legkevésbé kedves (de csak relatíve!) a többi közül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ő... hupsz, összekevertem a Trespassból az elnökkel. Eddig azt hittem, az Syndulla... ;)

Hehe ;)

 

Á, köszi a képeket, a többi nagyjából menni fog :D Így már könnyebb összedobni, szóval ma igyekszem küldeni.

A tegnapi kérdésre válaszolva, nekem nem jött semmilyen körlevél :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.