Ugrás a kommentre

Szavazás - az első évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Az biztos, hogy izgalmasabb. :D Engem is nagyon érdekel már, hogy vajon a számomra kedves jelöltek hol végeztek.

Holnap csak a győztesek ismertetem, a teljes ranglista majd csak vasárnap kerül fel. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látszik, hogy nem voltál itt az előzőnél. Kb. 800 hozzászólást írtunk egy este. :D

Hát per pillanat nem tudom elképzelni, hogy ugyanarról a témáról mégegyszer hogy lehet véleményt írni. :P Ugye erre voltak az epizódok topicjai. De majd beleolvasok azért. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát per pillanat nem tudom elképzelni, hogy ugyanarról a témáról mégegyszer hogy lehet véleményt írni. :D Ugye erre voltak az epizódok topicjai. De majd beleolvasok azért. :D

Nem érted miről van szó. :P Nézz bele az adott topikba, akkor talán képet alkothatsz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem érted miről van szó. :D Nézz bele az adott topikba, akkor talán képet alkothatsz.

Belenéztem a korábbiba. :D Hát nagyjából mindenki vagy elégedett az eredménnyel vagy nem. :P De sok különbséget nem veszek észre a sorozatepizódokban szereplő véleményekhez képest. Érdekesnek biztos érdekes lesz az eredmény, de én tuti nem fogom ismételni magam, hogy mi volt az én választásom és hogy miért. Ami tetszett az benne volt a korábbi véleményeimben úgyis. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Belenéztem a korábbiba. :D Hát nagyjából mindenki vagy elégedett az eredménnyel vagy nem. :P De sok különbséget nem veszek észre a sorozatepizódokban szereplő véleményekhez képest. Érdekesnek biztos érdekes lesz az eredmény, de én tuti nem fogom ismételni magam, hogy mi volt az én választásom és hogy miért. Ami tetszett az benne volt a korábbi véleményeimben úgyis. :D

Itt nem oldalas véleményeket fogunk írni, hanem csak a legjobbakat kiválasztani. Erről tök jót lehet dumcsizni, olyan mint egy díjkiosztó. Ha belenéztél akkor láthattad, hogy magvas véleményekről szó sem volt. Ahogy frenkie is írta ez egy jó móka. De ha nem érdekel, nem kell részt venni benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már csak pár óra és a tömeg megtudja kik lettek az évad legjobbjai. :D Érezni a levegőben a feszültséget. :D

Hehe! :P Ha ezt így folytatod, este jobb lesz, ha beszerzel pár virtuális testőrt. Az Aranyfénykardnál aszem megúsztad, de most lehet, hogy kapsz egy kis (nagy?) virtuális ütlegelést... :P :P

Egyébként a feszültség már akkora, hogy többünknek szikráznak a szemei, páran pedig Erő-villámokkal földelik magukat... :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már csak pár óra és a tömeg megtudja kik lettek az évad legjobbjai. :P Érezni a levegőben a feszültséget. :D

Pannival már előre izgulunk, kinek a jelöltjei kapnak több első díjat :D A sorrendjeink között volt néhány jelentős eltérés. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már nem merek végigsétálni a műanyag szálas szőnyegen mert serceg a talpam alatt minden.

Ne is lépj rá, mert ott majd a sztárok vonulnak végig. :D De ne aggódj. Neked külön páholy lesz, ahol lesz sör, bor meg miegymás. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne is lépj rá, mert ott majd a sztárok vonulnak végig. :D De ne aggódj. Neked külön páholy lesz, ahol lesz sör, bor meg miegymás. :D

Eh, nekem Bambi jár, nem tudtad? :P

Ugye nem kell frakkban "ott" ücsörögnöm. :P Este nyóckor már egy boxeralsón kívül más nincs rajtam. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eh, nekem Bambi jár, nem tudtad? :D

Ugye nem kell frakkban "ott" ücsörögnöm. :D Este nyóckor már egy boxeralsón kívül más nincs rajtam. :P

Legalább inget vegyél fel, az alsótested úgy sem látszik. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.