Ugrás a kommentre

Szavazás - az első évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Üdv.! Van egy problémám! Amikor el szeretném küldeni az e-mailt, akkor google delivery mailer deamon jött, ki ezt már 3szor próbáltam meg! Vmelyik más címre, is elküldhetem??

 

Szerk.: Újra megpróbáltam egy új módszerrel, reménykedem, hogy így már megkapják az én szavazataimat is! :)

Szerk2.: Nem megy, nem tudom mi a baja, r*hadt gmail! :)

Szerk3.: Sikerült végre elküldeni... Na akkor +1 ember szavazott! :)

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sikerült, elküldtem :) Azért a legtöbb kategóriában elég nehéz volt a döntés, pedig már gondolkodtam egy ideje :)

Elküldenéd egy más formátumba? Ezt a fajta word fájlt sajnos nem tudom megnyitni. :)

 

Azt hiszem, közbenjárásomnak köszönhetően meglett a 40. szavazat is. :)

Meg is lepődtem! Köszi. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elküldenéd egy más formátumba? Ezt a fajta word fájlt sajnos nem tudom megnyitni. :)

OFF

Ha .docx vagy hasonló volt, akkor töltsd le ezt a fájlt: Microsoft File Format Converter Pack. Ingyenes programcsomag, amely lehetővé teszi az Office 2007-es formátumok kezelését a korábbi verziókon.

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem sem kell változtatni. Az a határidő, amit többször is arrébb lehet tolni, komolytalan. Amúgy sem feltétlenül mennyiségre megy ez a dolog. :) Akiknek a véleménye leginkább számít, azok pedig már mind szavaztak, ebben biztos vagyok. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lezáródott a szavazás, maradt a negyven szavazólap ami nagyon jónak mondható! Készül az összesítés, érdemes lesz holnap este nyolckor részt venni az eredményhirdetésen. :)

 

Nyolckor kezdünk de persze ez nem szentírás, kis csúszás lehetséges. Először a jelölteket írom majd be, utána nem sokkal a győztest. Kb. 5-7 percenként lesz egy-egy kategória elővezetve. Ez azonban változhat a hozzászólások sűrűségétől is. Nyugodtan lehet kommentelni majd a győzteseket azonnal, így még érdekesebb lesz az egész. Persze a jelöltek beírása után is lehet tippelni a győztesre. :P Ismét csak aranyfénykardra tudok hivatkozni, mert ha valaki kíváncsi miként zajlott anno egy ilyesfajta móka, az olvasson bele nyugodt szívvel!

 

http://www.swsaga.hu/index.php?showtopic=163&st=750

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Totál elnéztem, hogy mikor lesz a végeredmény hirdetés. Először azt hittem, ma, mikor felléptem, frászt kaptam, hogy lemaradtam, de szerencsére holnap lesz. Pedig tök világosan ki van írva, mikor lesz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Totál elnéztem, hogy mikor lesz a végeredmény hirdetés. Először azt hittem, ma, mikor felléptem, frászt kaptam, hogy lemaradtam, de szerencsére holnap lesz. Pedig tök világosan ki van írva, mikor lesz :D

Nem maradtál le semmiről. :P A múltkor nem voltál itt, most viszont leszel. Ennek örülök! Kész van a nyertesek listája, épp azt nézegetem. Érdekes. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.