Ugrás a kommentre

Box Office


Obi1

Ajánlott hozzászólás

Valaki meg tudná magyarázni ,hogy a stúdióknak miért számít csak az amerikai bevétel?

 

Nem hiszem, hogy csak az számít. De valószínűleg a nemzetközi bevételeknek csak kisebb százaléka csorog be hozzájuk, ezért az a tuti, amit az USA-ban összeszednek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag a Kong nálunk is nagyon csúnyán szerepel. Kb. 20.000 nézője volt az első hétvégén, ami, nem kell mondjam, kutyafüle.

Ebben az az érdekes, hogy elköltenek 80 millió dollárt egy film marketingjére, és mégis messze alulmúlja a várakozásokat. Ha jól emlékszem, a Universal 100M körüli eredményt várt az első öt napra. Ebből 65M realizálódott a becslések szerint... :39:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

még mindig szupersztárok nélkül dolgozik.

Brody-t, Naomi Watts-t és Jack Blacket, vagy akár Vigo Mortensent, Elijah Wood-ot, Christopher Lee-t és Orlando Bloomot Én nyugodtan nevezném Szupersztárnak.

De dolgozott ő Michael J Foxal, aki szinktén nem tennék kisebb katagóriába.

 

A legutóbbi kivételével a többit egyáltalán nem sorolnám a szupersztár kategóriába, az nálam ugyanis ez a súlycsoport: Cruise, Pitt, DiCaprio, stb. Az általad felsoroltak közel sem ez a kategória. Bloom most már talán szupersztár, de amikor a LOTR-ba beválogatták, még enyhén szólva sem volt az, mivel az volt az első nagy filmje.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2005 WW lista:

 

1 Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith Fox $848.5

2 Harry Potter and the Goblet of Fire WB $708.0

3 War of the Worlds Par. $588.9

4 Madagascar DW $525.7

5 Charlie and the Chocolate Factory WB $471.9

6 Mr. & Mrs. Smith Fox $449.0

7 Batman Begins WB $371.9

8 Hitch Sony $368.1

9 Fantastic Four Fox $329.5

10 Wedding Crashers NL $283.1

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huhh, a Potter már elég közel van, és még nem jár a kifutásnál! Ajaj.

De a remény hal meg utoljára.

 

Hát egy pillanatra én is megijedtem, de sztem nem fogja megelőzni. Aki HP rajongónak tetszik a film, az sem biztos hogy beül többször a moziba, (ellentétben velünk a SWra) viszont a nagy részének nem tetszik a film, amit kicsit meg is értek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem meg tetszett :evil: De nem fogom még egyszer megnézni moziban, mert más néznivaló is akad.

 

Na látod. Tetszett, de nem fogod többet megnézni moziban. Én is HP rajongó vagyok és nekem is tetszett a film a sok hibája ellenére, de többet nem nézem meg. (Már csak a SW miatt sem...):wink:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

még mindig szupersztárok nélkül dolgozik.

Brody-t, Naomi Watts-t és Jack Blacket, vagy akár Vigo Mortensent, Elijah Wood-ot, Christopher Lee-t és Orlando Bloomot Én nyugodtan nevezném Szupersztárnak.

De dolgozott ő Michael J Foxal, aki szinktén nem tennék kisebb katagóriába.

 

A legutóbbi kivételével a többit egyáltalán nem sorolnám a szupersztár kategóriába,

Azt hittem az nevezed Szupersztárnak, akinek a neve miatt már érdemes megnézni a filmet, lehet az akármilyen, akárki rendezte.

De ahogy észre vettem azokat nevezed "Szupersztárnak" akik neked nem szimpik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hanyagolok egy filmet sem, mert olyan valaki játszik benne, akit nem bírok, ha a film maga érdekel.

E.Wood egyébként nem rossz, jó néhány gyerekkori filmjét is láttam, nem voltak rosszak, és ő maga sem bennük. Jobban bírom, mint mondjuk M.Culkint (egyszer még játszottak is együtt :evil: ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

még mindig szupersztárok nélkül dolgozik.

Brody-t, Naomi Watts-t és Jack Blacket, vagy akár Vigo Mortensent, Elijah Wood-ot, Christopher Lee-t és Orlando Bloomot Én nyugodtan nevezném Szupersztárnak.

De dolgozott ő Michael J Foxal, aki szinktén nem tennék kisebb katagóriába.

 

A legutóbbi kivételével a többit egyáltalán nem sorolnám a szupersztár kategóriába,

Azt hittem az nevezed Szupersztárnak, akinek a neve miatt már érdemes megnézni a filmet, lehet az akármilyen, akárki rendezte.

De ahogy észre vettem azokat nevezed "Szupersztárnak" akik neked nem szimpik.

 

Hát akkor rosszul vetted észre. Pl. DiCaprio és Pitt nekem nagyon szimpi, és Cruise-t is egyre jobban birom.

 

Szerinted pl. Christopher Lee vagy Viggo Mortenesen, legyenek akármilyen kiváló szinészek is, olyan sztárok, akiknek puszta neve miatt milliók ülnek be egy mozira? Ha igen, akkor inkább ejtsük a témát, mert nagyon nem egy hullámhosszon jár az agyunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát vannak olyan nevek, amik általában garantálják a minőséget. Nekem ilyen pl: Jack Nicholson, Johnny Depp, John Malkovich és most már Nicholas Cage, is hogy csak pár nevet említsek. Az ő filmjeiket bármikor megnézem! :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A HP 4-nél abban lehet reménykedni, hogy a rajongók már megnézték.Gondolom ők is a bemutató hétvégéjén szeretnék látni az új részt ha már vártak rá.Most már csak azok nézhetik meg, akik hallotak róla és meg akarják nézni.Ezek a személyek jóval kevesebben vannak mint a rajongók.Legalábbis szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy egy kicsit lelombozzalak benneteket, a HP4 hétfőn 27%-kal TÖBBET hozott, mint egy héttel korábban. Érződik, hogy lassan jön a téli szünet... :x

Ha úgy vesszük, ez mindössze 800.000 dollár, tehát nem sokat számít, de nekünk az kellene, hogy szépen, egyenletesen csökkenjen a nézettsége, nem pedig az, hogy stagnáljon, vagy még emelkedjen is! Sajnos ugyanez a jelenség várható Európában is, bár sok helyen most nyit majd a Narnia. Bízzunk ebben! :wink:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most néztem meg a boxofficemojo-n a Narnia nemzetközi eredményét, ami 41,5 millió $.

Erre azt mondhatnánk, hogy nagyon kevés, de gyorsan hozzáteszem, hogy a filmet 9-én mutatták be és ez a szám csak a 11-i állapotokat tükrözi. Magyarán: én még nem temetném ezt a filmet sem - mármint a Potter-fékezés tekintetében 8)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd meglátjuk. Van még tartalék a HP-ben. Nagyobb vonzóerő, mint a Narnia, még ha a többség megnézte már a HP-t, akkor is. Azért nagyon drukkolok a Narniának közönség elvonás miatt 8)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.