Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

29 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

Szerintem ez az elkövetkezendő 3 év termése - mínusz Taika filmje, amely minden bizonnyal 2025-ben jön. :)

 

Van egy tippem, hogy hogyan fognak jönni:

 

2021:

- The Bad Batch S1

- SW: Visions

- Droids

- The Mandalorian S3 (decembert mondanak, ott is karácsonyt, vagyis nagy esély van a 2022 -es átcsúszásra is)

 

2022:

- Andor S1(12 rész, nagy valószínűséggel több évados lesz)

- Obi-wan Kenobi

- The Bad Batch S2 (valószínű :))

- Rangers of the New Republic

- Ahsoka

 

2023:

SOROZAT:

- The Mandalorian S4

- The Bad Batch S3 (egyelőre azt mondom 2-3 évadot kapni fog)

- Lando

- The Acolyte

- egy sorozat, amely összeköti a Mandi/Rangers/Ahsoka hármast?

FILM:

- Rogue Squadron

 

Persze elképzelhető, hogy az Ahsoka/Rangers kettős '23-ban jön, de a lényeg a lényeg, simán látni, hogy 2023 -ig bevan tárazva. 2022 -ben pluszba kapunk még egy Celebrationt is, szóval az igazi kánaán csak most fog jönni. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó hírek ezek, ahogy Ody mondta most tényleg olyan, mint ha előbb jött volna a karácsony, még ha ezekre még várni is kell. Ha a Bence által itt fentebb felvezetett menetrend megvalósul, akkor tényleg csak kapkodni fogjuk a fejünket, mint a cukrászdában egyik finomságról a másikra. Igazából mindegyiket baromira várom, legjobban talán Taika filmjét, már egy kérdésem van, mikor lesz elérhető a Disney+ Magyarországon? Én szívesen támogatnám őket ezekért a tartalmakért, ha lehetne!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Wilde írta:

mikor lesz elérhető a Disney+ Magyarországon?

Az este azt mondták, hogy jövőre elkezdik kiterjeszteni a szolgáltatást Kelet-Európában is. Most mondok egy '21 nyarát, szerintem reális lehet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

54 perccel korábban, Bence1997 írta:

Szerintem ez az elkövetkezendő 3 év termése - mínusz Taika filmje, amely minden bizonnyal 2025-ben jön. :)

 

Van egy tippem, hogy hogyan fognak jönni:

 

2021:

- The Bad Batch S1

- SW: Visions

- Droids

- The Mandalorian S3 (decembert mondanak, ott is karácsonyt, vagyis nagy esély van a 2022 -es átcsúszásra is)

 

2022:

- Andor S1(12 rész, nagy valószínűséggel több évados lesz)

- Obi-wan Kenobi

- The Bad Batch S2 (valószínű :))

- Rangers of the New Republic

- Ahsoka

 

2023:

- The Mandalorian S4

- The Bad Batch S3 (egyelőre azt mondom 2-3 évadot kapni fog)

- Lando

- The Acolyte

- egy sorozat, amely összeköti a Mandi/Rangers/Ahsoka hármast?

 

Persze elképzelhető, hogy az Ahsoka/Rangers kettős '23-ban jön, de a lényeg a lényeg, simán látni, hogy 2023 -ig bevan tárazva. 2022 -ben pluszba kapunk még egy Celebrationt is, szóval az igazi kánaán csak most fog jönni. :D

A Rogue Squadron is 2023, nem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is tudom, minek örülök a legjobban. Talán Haydennek. Nem akartam elhinni, hogy ez igaz. Az Ahsoka-sorozat is izgalmasan hangzik. Meg úgy az összes. 

Talán mégse olyan szörnyű év ez a 2020. :)

 

Amúgy én a jövőben ezeket a sorozatokat erőltetném inkább a filmek helyett. Láthattuk, hogy a The Mandalorian is mennyire sikeres, és szerintem viszonylag a Rebels meg a The Clone Wars is azok. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Kicsit ijesztő, ahogy számba vettem melyik fog érdekelni és melyik nem. Már messze nem érdekel minden úgy a SW-ből, mint ahogy 5, 10 vagy 15 éve. Lehet, hogy elkezdett megszűnni a rajongásom.

Ahogy egyre több a tartalom, és megy az idő úgy változik az érdeklődési köröd. Ez természetes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem is kevés érdekel sajnos :( A rengeteg készülő sorozatból csak egy az ami hajlandó elhagyni a birodalom korszakát. Pedig már évek óta várok erre. Sose volt kedvencem ez az éra. Én az előzmény trilógián nőttem fel, annak a stílusát szeretném látni. Valahogy sohasem azt kapom az swtól amit várnék.

Szerkesztve: - ati
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nagyon tetszenek ezek a bejelentések, de én azt hittem, amikor bejelentették a High Republic témakört, hogy akkor mostantól kicsit otthagyjuk a Skywalker Saga-t és keresünk egy teljesen új felfedezetlen érát. 

 

Ebben a tudatban kezdtem el végigvenni az összes Kánon mediat, sorrendben, hogy aztán készen álljak itt hagyni ezt a korszakot, és egy újat nyitni. De úgy látszik a Disneynek nem kifizetődő ennyire új irányt venni, inkább a régi ismert karakterek előásása hozza a hype-ot, és a pénzt.

 

Pedig szerintem nekik is hasznos lenne, ha egy bizonyos idő után lezárnák ezt az érát, és azt mondanák, ez így komplett egész. Biztos vagyok benne (sőt, a közelemben lévő gyerekeknél látom is), hogy ez a most felnövő generáció számára már teljesen követhetetlen, hogy mi mikor játszódik, hova kell illeszteni stb. 

Ha van 9 film, meg még két ráadás, és közöttük 4-5 sorozat, plusz könyvek, képregények, ez a követhetőség határát feszegeti. 10 sorozat már bőven túl van azon, ha nem váltanak témát/korszakot. 

Nagyon félek a Star Wars elmarvelesítésétől (amitől valószínűleg a Disney is, azért vonták vissza anno, hogy minden évben jön egy új film, meg ilyenek.) ami a rajongói bázis kárára mehet.

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, ati írta:

Mégis a klasszikus trilógia stílusa követhető nyomon rajtuk, kihalt bolygók, kevés faj sehol egy nagy város stb.

Ez nem a korszak sajátossága, hanem hogy nincs rá pénz. Gondolod ha tehetné Filoni nem tenné tele látványos nagyvárosokkal a szériáját? Az élő-szereplős sorozatoknak ilyen szempontból megvannak a maguk korlátai. Majd ez valószinüleg évek múlva ahogy a Disney+ felpörög változni fog, de addig mindegy milyen korszakba rakják az élőszereplős sorozataikat nem lesznek tele Coruscant szerü városokkal. Egyébként maga Lucas eredetileg egy Coruscanton játszodó sorozatot akart csinálni. És pont azért fújták le még a Disney felvásárlás előtt mert nem lehetett tető alá hozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem azért a távolodás a Skywalker vonaltól már mégkezdődött. A bejelentett sorozatok közül a Lando-nak van a legtöbb köze a Skywalker családhoz. A többu mind-mind ettől távol van, és a saját történetét meséli. Ahhoz meg, hogy egy új érát nyissanak, azért azt fel is kell építeni, nem csak hirtelen beleugrani. Ezért halad ilyen ütemben a High Republic építése. A Visions meg konkrétan bárhol játszódhat majd időben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Bomarr írta:

Ez nem a korszak sajátossága, hanem hogy nincs rá pénz. Gondolod ha tehetné Filoni nem tenné tele látványos nagyvárosokkal a szériáját? Az élő-szereplős sorozatoknak ilyen szempontból megvannak a maguk korlátai. Majd ez valószinüleg évek múlva ahogy a Disney+ felpörög változni fog, de addig mindegy milyen korszakba rakják az élőszereplős sorozataikat nem lesznek tele Coruscant szerü városokkal. Egyébként maga Lucas eredetileg egy Coruscanton játszodó sorozatot akart csinálni. És pont azért fújták le még a Disney felvásárlás előtt mert nem lehetett tető alá hozni.

A mozifilmeknél lett volna pénz mégsem erőltették meg magukat. Ott mondhatni a koncepció része volt, hogy olyan legyen minden mint klasszikus trilógiában. Még mindig azoknak kedveznek akik a klasszikus trilógiát szeretik. Bár abban egyetértek hogy a távolodás ettől az érától már tényleg megkezdődött, csak sajnos borzasztó lassan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.