Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

Az LRM úgy tudja - ők szellőztették meg még a nyáron Hayden visszatérését az Obi-wanos sorozathoz :) - hogy Temuera miatt van ez a kavarás a sorozatokkal. A menetrend fontos, a Covid kicsit hátráltatja a dolgokat, de a fiúk úgy tudják, hogy miután Temuera befejezi a forgatást a The Book of Boba Fettnél, elrepül Angliába, hogy részt vegyen a Kenobi forgatásán - réges-régen pletyka, hogy Cody is tiszteletét teszi - majd elvileg ezek után visszatér Amerikába, hogy a számára kijelölt részt a Mandi 3. évadában leforgassa. Hogy ez mennyire igaz, az jó kérdés, mindenesetre örülnék, ha Temuera feltűnne Codyként a Kenobiban, ha már jön Vader is. :D A Mandis szerepe meg kitudja mi lehet. Lehet teaser a climactic story eventhez. :P

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 08. 17. - 17:14, Bence1997 írta:

Információk a Star Wars jövőjéről, főleg a Disney+/animáció/élőszereplős sorozatok vonalon - szigorúan pletykák, de az utóbbi időben ezektől zengett az Internet, szóval lehet valóságalapja.

 

A Kessel Run Transmissions két embere, Noah és Corey januárban megszellőztették a Rebels sequel témát. Nem tőlük jött az a "fanservice" tenger, amely a rakatákról, chissekről, Thrawn tesójáról és Rex visszafiatalításáról szólt. De az informátoraik szerint jön egy Rebels sequel még az idén. Ebből időközben annyi lett, hogy jelenleg úgy tudják, hogy elcsúszott a projekt jövőévre. Ne feledjük, a TCW befejezése után ők már elkezdtek beszélni egy TCW spin-off sorozatról, klónokkal a főszerepben. Később pontosították a Bad Batch tagjait, ami végül is igaz lett.

 

Nos, amióta végetért a The Mandalorian 2. évada, jönnek sorjában a pletykák X és Y felbukkanásáról. Ahsoka Rosario Dawson megformálásában, Rex és Sabine is feltűnik egy cameo erejéig, Temuera is visszatér, mint Boba Fett, stb. Ez mind szép és jó, amíg el nem kezdtek azok a pletykák is érkezni, hogy Ahsoka és Boba saját sorozatot fog kapni. Nem viccelek, ezekről már egy ideje megy a beszélgetés a neten. Kvázi a Mandi 2. évadja egyrészt ezt fogja segíteni, másrészt hallottam már olyat is, hogy a Mandi elindul sokkal inkább a mandalori, jedis dolgok felé - BY és a mandi kultúra miatt nem csodálnám - és a fejvadász vonalat a Boba sorozat fogja továbbvinni.

 

Mi a helyzet az Ahsoka sorozattal? Állítólag élőszereplős lesz - Rosario túl nagy név ahhoz, hogy 1-2 részre behozzák - de egyelőre nem tudni, hogy most Ezra keresése lenne -e a sorozat célja? Amiért mondom, az az, hogy az utóbbi időben felröppentek olyan pletykák is, hogy a Lucasfilm egy Ezrára és Thrawnra koncentráló élőszereplős sorozaton kezdett el dolgozni. Ebből pedig eljutunk oda, hogy...

 

Az LRM információi szerint - állítólag ők a 2000 -es években hiteles információkat közöltek - a Rebels sequel animációs sorozat nincs, helyette élőszereplős formában fogják bemutatni ezt a történetet - mondjuk ez Filoni feljebb lépését látva nem lenne meglepő - és ami érdekesség, hogy egy Rogue Squaron animációs sorozat lesz helyette...

 

Komolyan lassan helyre kéne tenni valamit a Lucasfilmnél, mert annyi pletyka van jelenleg, amiről azt se tudjuk, hogy igaz-e vagy sem, hogy az hihetetlen. Persze a fentebbi Ben Solo sorozat is egy erősen pletyka és még a Solo folytatás/Lando sorozatról se feledkezzünk meg, azért ne feledjük, hogy egy csomó projekten dolgozhat a Lucasfilm, de nem tudni, hogy melyik fog ténylegesen zöld utat kapni.

 

A jelenlegi Disney+ -ra érkező sorozatok (pletyka és hivatalos):

- The Mandalorian S2 & S3

- The Bad Batch

- Cassian Andor

- Kenobi

- Leslie sorozat

(Rebels Sequel animációs sorozat)

(Ahsoka sorozat)

(Boba Fett sorozat)

(Rogue Squadron animációs sorozat)

(Ezra/Thrawn sorozat)

(Solo sequel sorozat)

(Lando sorozat)

What the... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom erre gondolsz. Mondjuk utóbbi kettőnél ilyen gond nincs. :D

 

TCW

Spoiler
1 216 Cat and Mouse | Stream on Disney+
2 116 Hidden Enemy | Stream on Disney+
  T The Clone Wars theatrical release | Stream on Disney+
3 301 Clone Cadets | Stream on Disney+
4 303 Supply Lines | Stream on Disney+
5 101 Ambush | Stream on Disney+
6 102 Rising Malevolence | Stream on Disney+
7 103 Shadow of Malevolence | Stream on Disney+
8 104 Destroy Malevolence | Stream on Disney+
9 105 Rookies | Stream on Disney+
10 106 Downfall of a Droid | Stream on Disney+
11 107 Duel of the Droids | Stream on Disney+
12 108 Bombad Jedi | Stream on Disney+
13 109 Cloak of Darkness | Stream on Disney+
14 110 Lair of Grievous | Stream on Disney+
15 111 Dooku Captured | Stream on Disney+
16 112 The Gungan General | Stream on Disney+
17 113 Jedi Crash | Stream on Disney+
18 114 Defenders of Peace | Stream on Disney+
19 115 Trespass | Stream on Disney+
20 117 Blue Shadow Virus | Stream on Disney+
21 118 Mystery of a Thousand Moons | Stream on Disney+
22 119 Storm over Ryloth | Stream on Disney+
23 120 Innocents of Ryloth | Stream on Disney+
24 121 Liberty on Ryloth | Stream on Disney+
25 201 Holocron Heist | Stream on Disney+
26 202 Cargo of Doom | Stream on Disney+
27 203 Children of the Force | Stream on Disney+
28 217 Bounty Hunters | Stream on Disney+
29 218 The Zillo Beast | Stream on Disney+
30 219 The Zillo Beast Strikes Back | Stream on Disney+
31 204 Senate Spy | Stream on Disney+
32 205 Landing at Point Rain | Stream on Disney+
33 206 Weapons Factory | Stream on Disney+
34 207 Legacy of Terror | Stream on Disney+
35 208 Brain Invaders | Stream on Disney+
36 209 Grievous Intrigue | Stream on Disney+
37 210 The Deserter | Stream on Disney+
38 211 Lightsaber Lost | Stream on Disney+
39 212 The Mandalore Plot | Stream on Disney+
40 213 Voyage of Temptation | Stream on Disney+
41 214 Duchess of Mandalore | Stream on Disney+
42 220 Death Trap | Stream on Disney+
43 221 R2 Come Home | Stream on Disney+
44 222 Lethal Trackdown | Stream on Disney+
45 305 Corruption | Stream on Disney+
46 306 The Academy | Stream on Disney+
47 307 Assassin | Stream on Disney+
48 302 ARC Troopers | Stream on Disney+
49 304 Sphere of Influence | Stream on Disney+
50 308 Evil Plans | Stream on Disney+
51 122 Hostage Crisis | Stream on Disney+
52 309 Hunt for Ziro | Stream on Disney+
53 310 Heroes on Both Side | Stream on Disney+
54 311 Pursuit of Peace | Stream on Disney+
55 215 Senate Murders | Stream on Disney+
56 312 Nightsisters | Stream on Disney+
57 313 Monster | Stream on Disney+
58 314 Witches of the Mist | Stream on Disney+
59 315 Overlords | Stream on Disney+
60 316 Altar of Mortis | Stream on Disney+
61 317 Ghosts of Mortis | Stream on Disney+
62 318 The Citadel | Stream on Disney+
63 319 Counter Attack | Stream on Disney+
64 320 Citadel Rescue | Stream on Disney+
65 321 Padawan Lost | Stream on Disney+
66 322 Wookiee Hunt | Stream on Disney+
67 401 Water War | Stream on Disney+
68 402 Gungan Attack | Stream on Disney+
69 403 Prisoners | Stream on Disney+
70 404 Shadow Warrior | Stream on Disney+
71 405 Mercy Mission | Stream on Disney+
72 406 Nomad Droids | Stream on Disney+
73 407 Darkness on Umbara | Stream on Disney+
74 408 The General | Stream on Disney+
75 409 Plan of Dissent | Stream on Disney+
76 410 Carnage of Krell | Stream on Disney+
77 411 Kidnapped | Stream on Disney+
78 412 Slaves of the Republic | Stream on Disney+
79 413 Escape from Kadavo | Stream on Disney+
80 414 A Friend In Need | Stream on Disney+
81 415 Deception | Stream on Disney+
82 416 Friends and Enemies | Stream on Disney+
83 417 The Box | Stream on Disney+
84 418 Crisis on Naboo | Stream on Disney+
85 419 Massacre | Stream on Disney+
86 420 Bounty | Stream on Disney+
87 421 Brothers | Stream on Disney+
88 422 Revenge | Stream on Disney+
89 502 A War on Two Fronts | Stream on Disney+
90 503 Front Runners | Stream on Disney+
91 504 The Soft War | Stream on Disney+
92 505 Tipping Points | Stream on Disney+
93 506 The Gathering | Stream on Disney+
94 507 A Test of Strength | Stream on Disney+
95 508 Bound for Rescue | Stream on Disney+
96 509 A Necessary Bond | Stream on Disney+
97 510 Secret Weapons | Stream on Disney+
98 511 A Sunny Day in the Void | Stream on Disney+
99 512 Missing in Action | Stream on Disney+
100 513 Point of No Return | Stream on Disney+
101 501 Revival | Stream on Disney+
102 514 Eminence | Stream on Disney+
103 515 Shades of Reason | Stream on Disney+
104 516 The Lawless | Stream on Disney+
105 517 Sabotage | Stream on Disney+
106 518 The Jedi Who Knew Too Much | Stream on Disney+
107 519 To Catch a Jedi | Stream on Disney+
108 520 The Wrong Jedi | Stream on Disney+
109 601 The Unknown | Stream on Disney+
110 602 Conspiracy | Stream on Disney+
111 603 Fugitive | Stream on Disney+
112 604 Orders | Stream on Disney+
113 605 An Old Friend | Stream on Disney+
114 606 The Rise of Clovis | Stream on Disney+
115 607 Crisis at the Heart | Stream on Disney+
116 608 The Disappeared | Stream on Disney+
117 609 The Disappeared: Pt. II | Stream on Disney+
118 610 The Lost One | Stream on Disney+
119 611 Voices | Stream on Disney+
120 612 Destiny | Stream on Disney+
121 613 Sacrifice | Stream on Disney+
122 705 Gone with a Trace | Stream on Disney+
123 706 Deal No Deal | Stream on Disney+
124 707 Dangerous Debt | Stream on Disney+
125 708 Together Again | Stream on Disney+
126 701 The Bad Batch | Stream on Disney+
127 702 A Distant Echo | Stream on Disney+
128 703 On the Wings of Keeradaks | Stream on Disney+
129 704 Unfinished Business | Stream on Disney+
130 709 Old Friends Not Forgotten | Stream on Disney+
131 710 The Phantom Apprentice | Stream on Disney+
132 711 Shattered | Stream on Disney+
133 712 Victory and Death | Stream on Disney+

 

Rebels: (ez kb. időrendben is van :D)

Spoiler

d2me7vn7hzk01.png

 

Resistance --> itt is időrendben követik egymást a részek. :D

 

 

Vagy valami teljesen másra gondoltál? :D:D:D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Acolyte (YE 100-80 kb.) -> Obi-Wan Kenobi (YE 9) -> Lando (? szerintem a Solo után, de nincs infó) -> Andor (YE 5) -> Ahsoka, Rangers, The Book of Boba Fett, The Mandalorian (ezek feltehetőleg egymással párhuzamos időben, YU 9 körül)

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Egy jó cikk arról, hogy miért nem érdemes készpénznek venni a színészek, rendezők, producerek nyilatkozatait egyes jövőbeli projektekről, azok tartalmáról: https://ziro.hu/velemeny/velemeny-ovatosnak-kell-lennunk-mar-a-star-wars-keszitoi-is-az-arcunkba-hazudnak/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy három éve irtam, hogy szinte tökéletesnek érzem a Zsivány Egyest és csak két elem nem tetszik benne. Akkor ezt irtam a készülő Solo apropóján:

2018. 02. 09. - 9:38, Bomarr írta:

Igazából sokszori megnézés után a szinte tökéletes RO-nak két hibát látok csak: abból az egyik Tarkin néhány jelenete.

Akkor se győzött meg a Tarkin CGI, és ez azóta se változott. Ha Tarkin élethűbb lenne és kihúznák Ponda Babáék fölösleges cameo-ját akkor gyakorlatilag tökéletes lenne a szememben a film. Ennek megfelelően ment a szavazat. Nagyon remélem, hogy ilyen minőségű arc CGI már nem lesz az SW-ben. Ha ennél jobbat nem tudnak akkor inkább hagyják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én leginkább szt tekintve szavaztam, hogy nekem a Solo Aldennel nagyon tetszett, s emiatt jobbnak érzek egy színészváltást, aki emlékeztetni tud a fiatal Hamillra, mint a nagyon mesterségesnek ható s emiatt mesterkélt CGI megoldást. Amúgy cameoként OK, de főszereplő ne legyen CGI.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam Tarkin a RO egyik legkellemesebb meglepetése volt. Emlékszem amikor először megfordult és megláttam az arcát, tátva maradt a szám. Szerintem nagyon jó lett, majdnem jobb, mint az eredeti. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg nem szavazok, mert szerintem ez az egész szavazósdi hülyeség ebben a formában. Azt kérdezed egy, az egész Star Wars franchise-t viszonylag egységesen elfogadó közösségtől, hogy a lehető legmagasabb minőségben elfogadnának egy olyan sorozatot, ami a legtöbbünk gyerekkori hősére épül. Vajon milyen választ kaphatunk erre? Ennyi erőval azt is meg lehetne kérdezni itt, hogy szeretjük-e a Star Wars-t.

Star Wars rajongó vagyok, gagyi CGI-ban is megnéznék egy Luka Skywalkerre épülő, ep6-7 között játszódó sorozatot, mert a téma önmagában olyan érdekes, hogy pálcikarajzokkal is imádnám - költői túlzással élve. Maximum túllépnék azon, hogy nem tetszik az animáció. Nagy nehézség lenne, ment a TCW-nél és a Rebels-nél is. A Resistance-nél sem a kivitelezés feküdte meg a gyomrorm. És szavazás nélkül is tudom, hogy nem én vagyok az egyetlen ezen a véleményen. Nekem a mandis Luke-változat is nagyszerű volt. amihez szerintem sem az a Battlefront 2 szintet sem elérő amatőr ganyé, sem a dapefake nem ér fel. És tuti, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki maga alá spriccelt, amikor az a "gagyi CGI Luke" feltűnt, és nézte végig újra és újra és újra a jelenetet. Akkor meg minek erről szavazgatni? Nyilvánvalóan a legtöbbünk akkor is megnézne egy ilyen SW sorozatot, ha lennének fenntartásai a kivitelezéssel szemben. Mint ahogy az RO is "szinte tökéletes SW", annak ellenére, hogy vannak ellenérzésük a CGI Tarkinnal szemben. Hűha! Milyen válasz érkezhet a szavazásra a Star Wars Saga Fórumon? :?:hmm: Tán az, hogy "nem, a lehető legjobb minőségben elérhető változatban nem akarok Luke Skywalkerről szóló SW-t látni"? Pöppet meglepődnék. :) 

Plusz korrektúráztam a szavazást, mert az CGI-jal, nem CGI-al. :P 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Azt kérdezed egy, az egész Star Wars franchise-t viszonylag egységesen elfogadó közösségtől, hogy a lehető legmagasabb minőségben elfogadnának egy olyan sorozatot, ami a legtöbbünk gyerekkori hősére épül. Vajon milyen választ kaphatunk erre?

Azt, hogy nem szeretnének ilyen sorozatot. :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem szeretnék pálcikarajzokkal készült SW-t nézni. Szeretném ha a lehető legjobb technológiával készülne mindegyik. Ez része a Star Wars hagyományoknak. Az hogy jól néz ki az része annak amiért szeretem az SW-t. Ez nem egy dráma-sorozat ahol az alakitások meg a szinészek önmagában eladják az egészet. Én rögtön kiesek a hangulatból mikor meglátok egy CGI arcú emberi karaktert. Kis szerepben eltudom fogadni őket, de alapvetően nem akarok kiesni a hangulatból ha SW-t nézek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit sarkosak voltak a kérdések, igy azt választottam, ami a leginkább közel áll a véleményemhez. Főszereplő esetében nem pártolom a CGI-t, mert lenne más és valószinűen majdnem ugyanolyan hangulatos megoldás, de ugyanakkor természetesen megnéznék egy CGI Luke-kal készült sorozatot, ha mégis elkészül. :P

 

Egyénként nem teljesen igazságos felhozni ebben a kérdésben Luke Mando-beli szereplését, mert ott a meglepetés és az egész hangulata vitte magával a nézőt. Pont jó volt úgy, de ott Luke csak egy beugró karakter volt. 

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként nálam Han karaktere a Soloban csak azért tudott működni, mert ott fiatalabb volt, így megmagyarázható miért nem pont úgy néz ki, mint később. Luke-ot számomra elképzelhetetlen, hogy Hamill helyett más játsszon el. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha lenne egy sorozat CGI Luke-al akkor nézném is meg nem is. A Mandalorinál meg a Zsiványnál is az van hogy amikor a legbénábban néz ki a fejük akkor inkább nem nézem a TV-t hogy nehogy kiessek a hangulatból vagy a képernyő olyan szegletét szugerálom ahol nem ők vannak. Namost ha lenne egy sorozat amelyben a főszereplő egy CGI Luke lenne akkor valszeg az epizód nagy részét azzal tölteném -legalábbis újranézéskor - hogy nem nézem magát az epizódot :P

Az egyértelmű hogy Mark Hamill a legjobb Luke, de egy "müanyag" CGI fej nem Mark Hamill. Annál egy másik szinész is jobb. Legalább az embernek nézne ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Bomarr írta:

Annál egy másik szinész is jobb.

De az nem Luke Skywalker. :) Pont olyan karakterről beszélünk, ami annyira összenőt a színésszel, hogy elképzelhetetlen számomra hogy más formálja meg. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bomarr írta:

Én nem szeretnék pálcikarajzokkal készült SW-t nézni. Szeretném ha a lehető legjobb technológiával készülne mindegyik. Ez része a Star Wars hagyományoknak. Az hogy jól néz ki az része annak amiért szeretem az SW-t. Ez nem egy dráma-sorozat ahol az alakitások meg a szinészek önmagában eladják az egészet. Én rögtön kiesek a hangulatból mikor meglátok egy CGI arcú emberi karaktert. Kis szerepben eltudom fogadni őket, de alapvetően nem akarok kiesni a hangulatból ha SW-t nézek.

Nyilván a pálcikaemberes példa költői túlzás volt, mintha oda is írtam volna. ;) De erőteljesen kétlem például a te esetedben is, hogy ha készülne egy minimum Tarkin-minőségű CGI Luke-kal sorozat, egyáltalán nem néznéd, és utálnád minden képkockáját, ha az a Luke csak 90%-os lenne, minden más meg RO-hoz hasonlóan "szinte tökéletes Star Wars". Még, ha most nem is akarunk ilyet, akkor is néznénk. Mert hát hányan voltak, akik szerint felesleges volt az ep7, mert az ep6 tökéletes lezárás volt? Hányan vélték a TCW befejezése után feleslegesnek a Rebels-t? Hányan vélték úgy, hogy a Star Wars csak mozivásznon ér valamit, oda való, felesleges a tévésorozat? Vagy, például volt olyan, aki szerint teljesen felesleges Ahsoka szerepeltetése a The Mandalorianben. Aztán, mi is volt a véleményed Ahsoka megjelenésének epizódjáról?

Ezért nem érzem ezt a szavazást túl okos húzásnak. Lefestheti az aktuális véleményt és lehet benne igazolást vagy éppen nem igazolást keresni, de aki tíz vagy még annál is több éve ezen a fórumon van és alapvetően élvezi az SW minden szegmensét, annál úgyis az a valódi válasz, hogy "ha elkészül, akkor örülni fog neki". Amíg nem valami tényleges hulladékot tesznek le, addig örülni fogunk neki, még ha előtte látatlanban teljes határozottsággal is állítjuk, hogy márpedig nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: persze hogy mind néznénk, de ez nem mérce, hisz ahogy irod is mind rajongók vagyunk, amiben benne van az is, hogy a túlnyomó többség minden nagyobb új produkciónak minimum ad egy esélyt és elkezdi nézni. Szerintem Donát nem is arra akart kilyukadni hogy néznénk-e vagy sem egy ilyen szériát, hanem azt akarta látni hogy milyen a megitélése a CGI Tarkinnak és hogy az a szinvonal már tetszik-e az itt lévőknek. Szeretnének-e egy olyan sorozatot ahol a főszereplő is ezzel a technikával van életrehivva vagy inkább más irányt szeretnének.

6 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

De az nem Luke Skywalker. :) Pont olyan karakterről beszélünk, ami annyira összenőt a színésszel, hogy elképzelhetetlen számomra hogy más formálja meg. 

De szerintem csak azért elképzelhetetlen, mert még nem formálta meg más. Végülis szerintem a Rubikont a Mandalorival már átléptük. A szinész aki alakitja, nem Hamill. Ő már csak a hangját adta. Az arc is csak emlékeztet Hamillra, de egyértelmű hogy nem ő az.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Bomarr írta:

Az arc is csak emlékeztet Hamillra, de egyértelmű hogy nem ő az.

Alig látható különbség van, szerintem az illúzió tökéletes lett, ezért is kellett a cgi. Az egy másik történet már, amikor mondjuk csak annyi a hasonlóság mint Ford és Alden között. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az illuzió rendben van amikor csak néz, amikor viszont beszél akkor nekem nem csak az egyértelmű hogy ez nem Hamill hanem az is hogy ez nem ember hanem egy program. Méghozzá egy program aminek a puszta emberi beszéd reprodukálása is problémát jelent. És ezért nem adnék egy ilyen valaminek főszerepet. Mert egy főszereplőnek nem csak beszélnie kell, de játszania, érzelmeket kell átadnia. Akkor ezt inkább olyasvalami vagy valaki csinálja aki nem esik hasra az alapoknál és meggyőzően emberi módon tud beszélni. Persze ez láthatóan szubjektiv. Én csak irigylem azt akinek tökéletes az illuzió a CGI embereknél. Sajnos nálam nagyon nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az még nem jutott eszedbe, hogy ez azért lett ilyen mert ennyi ide elég volt? Tarkin viszonylag sokat szerepelt és nagyon jó volt. Egy élőszereplős Luke sorozatnál nyilván nem ilyen minőségben szerepelne végig. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Bomarr írta:

Dzséjt: persze hogy mind néznénk, de ez nem mérce, hisz ahogy irod is mind rajongók vagyunk, amiben benne van az is, hogy a túlnyomó többség minden nagyobb új produkciónak minimum ad egy esélyt és elkezdi nézni. Szerintem Donát nem is arra akart kilyukadni hogy néznénk-e vagy sem egy ilyen szériát, hanem azt akarta látni hogy milyen a megitélése a CGI Tarkinnak és hogy az a szinvonal már tetszik-e az itt lévőknek. Szeretnének-e egy olyan sorozatot ahol a főszereplő is ezzel a technikával van életrehivva vagy inkább más irányt szeretnének.

De mivel ez egy rajongói fórum, és érzelmi alapú kérdést tett fel (örülnénk-e), szerintem igenis számít, hogy rajongók vagyunk. Ezek az érzelmek váltottak már ki belőlünk előre olyan szélsőséges reakciókat, amik aztán falsnak bizonyultak. Ezek miatt a rajongói érzelmek miatt volt nem kevés helyből elutasítás, amit aztán rajongói üdvrivalgás követett. Emlékezzünk csak vissza, hogy gyűlölte Frenkie minden porcikáját a Rogue One trailernek. Hogy fújt Ody a Rebels-re egészen a premierig. Mennyire feleslegesnek éreztük a Solót. Hogy utáltam Darth Maul feltámasztását és mennyire negatívan reagáltam a Lucasfilm felvásárlására. Hogy ágáltál Ahsoka ellen. Vagy éppen az, hogy most Ody elutasítja annak lehetőségét, hogy más alakítsa Luke-ot. Stb... Ilyen múlttal megszavaztatni, hogy örülnénk-e valaminek, amit jelenleg csak elképzelni tudunk, szerintem elfuserált elképzelés, mert fals eredményt hoz.

 

Ráadásul, olyan válasz, amit én adnék, meg nincs is: nem érdekel, hogy oldják meg, csak csinálják meg. :) Szerintem egy ilyen válasz nem ártott volna a mellé, hogy "nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat", aminek aztán semmi köze a Tarkin CGI-hoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.