Ugrás a kommentre

SW videojátékok


lokatelli

Mi a legjobb SW játék?  

91 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a legjobb SW játék?

    • X-Wing és társai (Tie fighter)
      3
    • Rouge Sqadron
      2
    • Jedi Knight széria
      20
    • Galactic Battlegrounds
      1
    • Republic Commando
      12
    • Battlefront
      4
    • Battlefront II
      12
    • Episode I: Racer
      0
    • The Phantom Menace
      5
    • KOTOR 1-2
      21
    • Empire At War
      3
    • más
      7


Ajánlott hozzászólás

Azért furcsa, mert a játékban Jaden egy 13 éves sráchoz képest durván mély hangon beszél és az is érdekes, hogy magasságban azonos Kyle-al és Luke-al. Bár Alora és Ragnos "lekölyközi", én 18 év körülire saccoltam. Bár a wookieepediás "c. AY1" nem pontos dátum, így lehet, hogy ez még változni fog. Gondolom a könyv alapján állapították meg az életkorát, de nekem akkor is furcsa így.

Igen, hát... Gondolom a játék készítői egy már érettebb korú személyre gondoltak. Gondolom a könyvben megemlítik, hogy valamikor egy évvel a yavini csata után született, ezért van ki a cirka jelzés, de ez csak egy teória. Fogja ezt még retcon érni elég hamar.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A RC szerintem a legjobb, nehéz fokozaton igazi kihívás, hiába régi és elavult a grafika, szívesen játszom vele. Offline is élvezetes, a botok jól harcolnak, persze irányítani azért kell őket, mert amúgy csak bóklásznak a nagyvilágba. Tetszik a fegyverarzenál, az ellenséges droidok sokszínűsége és pl. amikor a dokkokat kell felszabadítani, kifejezetten nehézre sikeredett, volt, hogy 30-40perc alatt volt meg egy pálya. Ez a játék érezteti legjobban, hogy Jedik ellen valóban gyenge a droid hadsereg, de a klónokat kifejezetten ügyesen írtják és kihívást jelentettek a számukra.

A story szintén kiváló, habár a híd lerombolása utáni részt már kevésbé élveztem, a befejezés pedig szomorú és egyben csalódás is volt a számomra.

 

A mai nap vittem végig az Empire at War-t, mivel inkább Skirmish módban toltam, persze a kiegészítő lemezt, így az új fajt is próbáltam. A Birodalmiak lassú, de erős tűzerejű flottáját eddig még mindig sikerült győzelemre vinnem, bármilyen erősségű gépi játékosok ellen! :)

 

A Jedi Knight is kifejezetten tetszett, többször is végigjátszottam.

 

Még annyit, hogy a Köztársaság Hőseit is feltettem, de annyira érezni rajta, hogy konzolról hozták át PC-re, valami eszméletlen irányíthatóság, bugos pályák, egységek és a megjelenési időhöz képest is ronda grafika...én senkinek sem ajánlom!

 

A Battlefront II. pedig 20-30perc játék után akadni kezdett és kifagyott, szinte minden pályán, emiatt mellőztem is, de kifejezetten tetszett, hogy droidokkal is lehetett lenni, hangulatos volt és a Droideka nagyon tetszett, lassan, de biztosan irtottam a géntenyészetet.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Republic Commando-ban volrt egy nagyon nehéz rész, a Geonosis végén, amikor 5 perc alatt kel bejutni abba a termbe miközben minden jön ellened, ami eddig volt. Nekem 20. alkalommal sikerült csak.

Szerintem a Prosecutor fináléja volt a legnehezebb. Imádtam ezt a játékot, emlékszem, amikor a Kachirho hidat kellett bevenni, mindig mindent olyan gyorsan és hatékonyan akartam elintézni, mert ha túl sok szuper roham droidot raknak le a droid lerakók, akkor utána esélyünk sincs újra megközelíteni azt, legalábbis én így gondoltam. Aztán egyszer, amikor ugyan sikerült megmentenem a társaimat, visszavonulót fújtunk, hogy nem tudjuk megcsinálni, kijelöltem egy területet, hogy védjék és csak lőttünk és lőttünk, tartottuk az állást. És egyszer csak... Elfogytak. Mármint a dispenserek továbbra is pakoltak ki droidokat, de már nem olyan gyorsan, csak néha-néha arra kószált egy-egy szuper roham droid. Ekkor jöttem rá, hogy sosem szabad ész nélkül előre rohanni és lövöldözni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a Prosecutor fináléja volt a legnehezebb. Imádtam ezt a játékot, emlékszem, amikor a Kachirho hidat kellett bevenni, mindig mindent olyan gyorsan és hatékonyan akartam elintézni, mert ha túl sok szuper roham droidot raknak le a droid lerakók, akkor utána esélyünk sincs újra megközelíteni azt, legalábbis én így gondoltam. Aztán egyszer, amikor ugyan sikerült megmentenem a társaimat, visszavonulót fújtunk, hogy nem tudjuk megcsinálni, kijelöltem egy területet, hogy védjék és csak lőttünk és lőttünk, tartottuk az állást. És egyszer csak... Elfogytak. Mármint a dispenserek továbbra is pakoltak ki droidokat, de már nem olyan gyorsan, csak néha-néha arra kószált egy-egy szuper roham droid. Ekkor jöttem rá, hogy sosem szabad ész nélkül előre rohanni és lövöldözni. :)

Ezzel a részzel is meggyűlt bajom, de nem annyira, mit a Geonosis végével.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel a részzel is meggyűlt bajom, de nem annyira, mit a Geonosis végével.

Ott az volt a könnyítés, hogy ha már bejutottál a terem közepére, onnantól már nem volt nehéz dolgot, beküldesz két embert a mesterlövész pozícióba, plusz kijelölöd hogy védjék a területet addig te nyomkodod a számítógépet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a hídnál beállítottam őket, hogy szórjanak gránátot és egy adott pontra tüzeljenek. Addig én nagy nehezen megszereztem a bal oldali lövegtornyot és onnantól már egyszerű volt...ha kihozott roham droidokat, akkor leszedtem őket az ágyúval, addig pedig az egyik társam bombát helyezett gyártó egységre és felrobbantottam. Aztán a kapu mikor kinyílt már csak izomból lőni kellett a Pókot és meg is volt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Tuti módszerem van fáradtság ellen. Játszatok a TFU-val a legnehezebb szinten Kazdan Paratus ellen. Pár perc alatt hatásosan fel fogtok pörögni a méregtől, ezt garantálom. :angry: Palpatine és Vader kispályás ehhez a kis ****-hez képest. Vagy csak én vagyok amatőr.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tuti módszerem van fáradtság ellen. Játszatok a TFU-val a legnehezebb szinten Kazdan Paratus ellen. Pár perc alatt hatásosan fel fogtok pörögni a méregtől, ezt garantálom. :angry: Palpatine és Vader kispályás ehhez a kis ****-hez képest. Vagy csak én vagyok amatőr.

Megint elkezdtél játszani? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Naná, jó kis játék. Időnként jól fel tudod húzni magad rajta. :P

 

Laptopra rádugtam a monitort, billentyűzetet, egeret, hangfalakat. Így mégis más a játékélmény. :)

A Rahm Kota elleni párbaj és a sarlacc gyomrában való kalandozás a kedvenc a mai napig. :) Tudom, hogy Kota elég gyenge, de annyira jó zene megy alatta és tiszta epic az egész, valahogy élvezet vele harcolni. :) A sarlacc beleiben meg a legjobb, amikor kapnak utánad azok a szálak, meg amikor a tüdejében vagy... Hatalmas. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Rahm Kota elleni párbaj és a sarlacc gyomrában való kalandozás a kedvenc a mai napig. :) Tudom, hogy Kota elég gyenge, de annyira jó zene megy alatta és tiszta epic az egész, valahogy élvezet vele harcolni. :) A sarlacc beleiben meg a legjobb, amikor kapnak utánad azok a szálak, meg amikor a tüdejében vagy... Hatalmas. :D

Nekem végig bejön az egész, de Raxus Prime valahogy mindkét alkalommal a legkevésbé kedvelt helyszíneim közé szorult. A sarlacc szerintem is hatalmas, a Felucia az egyik kedvenc pályám - főleg a 2. látogatás alkalmával. :)

Egyébként az lett volna poén, ha épp abban a sarlaccban kell kutakodni, ahová Shaak Ti is zuhant. Maul után simán benne van a pakliban, hogy él és virul a nőci. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem végig bejön az egész, de Raxus Prime valahogy mindkét alkalommal a legkevésbé kedvelt helyszíneim közé szorult. A sarlacc szerintem is hatalmas, a Felucia az egyik kedvenc pályám - főleg a 2. látogatás alkalmával. :)

Egyébként az lett volna poén, ha épp abban a sarlaccban kell kutakodni, ahová Shaak Ti is zuhant. Maul után simán benne van a pakliban, hogy él és virul a nőci. :lol:

Apropó, Maul, a PROXY-s párbaj mennyire király már a végén? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apropó, Maul, a PROXY-s párbaj mennyire király már a végén? :D

Nem kicsit, főleg a Duel of the Fates-el aláfestve. :) Sajnos a könyvből ez nem igazán jön át - legalábbis nálam így volt itt is és a Skyhooknál is.

 

Viszont a játékhoz képest, szerintem a végső, Palpatine - Galen "párbajt" rontották el... ami konkrétan nincs is a könyvben. :pfff:

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Besírsz. Épp játszok a Republic Commandoval, Prosecutoron ugrál velem szembe egy trandoshan, közben megy a Fókusz, majd megszólal benne a Benny Hill zene, röhögéstől nem bírtam célozni :lol:

:lol:

 

"Besírsz", de épp most akartam beírni, hogy aki igazi SW hangulatot akar, vegye elő a Rep. commandót. Már vagy 2 éve nem játszottam vele, de ma felraktam újra, és pfűű... iszonyú jó, pedig én utálom a lövöldözős játékokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Milyen modra gondolsz? Én csak droidokkal szoktam harcolni, a droideka, ha jól kezelem, nagyon halálos tud lenni! :)

Pályákat szedtem le hozzá, eszméletlen, hogy milyen jókat lehet találni a neten és Grievous is előhozható, habár eléggé imba, úgy gyakja a klónokat, hogy csak úgy pattognak le a halottak róla! :)

Nekem ez a kedvencem(mondjuk ebben nincsenek új pályák), de ez se rossz ráadásul ebbe már vannak TCW-s cuccok is. De ha tetszett a Christopsis-i csata akkor ez is egész jó (bár itt csak a Köztársasággal mehetsz). Van jó Teth-es pálya is csak azt most nem találom letölthetőként, szóval ha kell dobj egy üzenetet és feltölthetem valahova (nagyjából ez is olyan mint a Cristophsis csak sokkal királyabb (képek itt)). Van egy hihetetlenül jók összerakott

, egy CW-n alapuló Coruscant (linkeket most nem találok, de majd feldobhatom ezeket is). Hypori-s pályákat is ajánlom, főleg Grievous-szel. Itt egy Ryloth-os pálya is, droidokkal elég érdekes, csakúgy mint a Landing at the Point Rain

Most így hirtelen ezek a legjobbak amik eszembe jutottak, de ha több is érdekel máskor szívesen folytatom

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár perce játszottam a Republic Commandova, a Prosecutor pályán. Mikor kerülő utat kell keresni, akkor vettem észre valami furcsát a szelőzőben.

 

536441_411470602211019_100000442487706_1478534_1625765992_n.jpg

301767_411470772211002_100000442487706_1478536_509005880_n.jpg

533386_411470942210985_100000442487706_1478538_1251280872_n.jpg

 

Csak szerintem fénykard? És valyon melyik jedié lehetett? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az. :) Én is arra szoktam járni, de csak a főszereplő beszólása miatt. Valami ilyesmit mondhat, hogy "emberibb fegyver, emberibb időkből... Hmmm... Haladni kell a korral." :D

 

Beszólásokat mondjuk nem nagyon szoktam figyelni, csak megyek előre :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az. :) Én is arra szoktam járni, de csak a főszereplő beszólása miatt. Valami ilyesmit mondhat, hogy "emberibb fegyver, emberibb időkből... Hmmm... Haladni kell a korral." :D

Nem kis utalás

Egyébként ha jól tudom nincs mögötte háttérsztori, csak egy Easter egg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.