Ugrás a kommentre

Avatarok, smiley-k


Obi1

Ajánlott hozzászólás

Bomarr a Te avatarodon ki látható? (ha már leírtad valahova, bocsi)

A Róma sorozat egyik főszereplője: Titus Pullo! Már a második részben ismerteti az élet-filozófiáját: "I'm going to drink all the wine, smoke all the smoke, and fuck every whore in the city." :(

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy a fénykard-effekt elkészítését próbálgattam ezen a képen. Kicsit nagy is a közepe, és kicsi a kékség körülötte, de előbbi azért van, mert az eredeti kard görbe volt, és a vonallal teljesen el akartam fedni.

Aztán megtetszett, és kitettem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát: Végülis nincs miről megkérdeznem, mert az ilyesmit úgysem használom sehol, max. egy avatarban. Tulajdonképpen csak elméleti szinten foglalkoztam a dologgal.

De amúgy láttam, hogy SimonZ képein remekül újra vannak "festve" a fénykardok is. Talán egy-kettő kivétel van, amin az eredeti maradt.

 

Rog: Bizony. A jó zene is nagyon sokat ad egy film minőségébe. Pl. Star Wars. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aztán megtetszett, és kitettem. :)

Látom Max Payne-t is bírod. :D

"Death is inevitable. Our fear of it makes us play safe, blocks out emotion. It's a losing game. Without passion you are already dead."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert miért lenne baj? Én is imádom vele aprítani férgesét. :D

Ezt csak így szoktam mondani. :D

 

Azokat a játékokat is főleg a kivitelezés miatt szeretem, a köztes képregények, az alternatív befejezés, meg a hasonlók miatt. Ja, és a másodikat természetesen a Hall of Mirrors mod miatt. :)

 

(Mellesleg ezt már megint nem itt kéne, de nem is tudom, hol. :))

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(Mellesleg ezt már megint nem itt kéne, de nem is tudom, hol. :D)

A "Star Wars EU"-ban van egy videojátékos topik aminek a legelején lokatelli azt írta hogy nemcsak SW-játékokról szól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Star Warssal sokszor poénkodik, egyszer a Tatooine-on akar kerestetni egy gyereket, egyszer egy dagadt embert Jabbának szólít, egyszer meg beszól egy kómából felkelt ürgének, hogy majd ő is rinyálni kezd, hogy milyen rosszak az új Star Wars részek (szerintem House SW rajongó :D).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.