Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Már azt is szerettem volna kérni, hogy egyben add le a tippjeidet, mert így könnyen elsiklok valamelyik fölött, főleg, mivel nem is egy sorban vannak.

 

Most beírom így, de én azért szeretem jobban egymás alá írni a csapatokat és külön beírni, hogy melyik hány gólt szerez, mert így nehezebb összekeverni. Pl.: ha nem döntetlenre tippelek, akkor lehet, hogy akit "hazainak" írtam be, az van "vendégként" feltüntetve és így nem mindegy, hogy mondjuk 2-1, vagy 1-2. Nekem volt már még régen mikor tippmixeltem, hogy felcseréltem és nem azt húztam be győztesnek így akit akartam, hanem pont fordítva a másik csapatot.

 

Írország - Svédország: 0 - 1

Belgium - Olaszország: 1 - 1

 

Szerintem Wilde szereti megvárni a kezdőcsapatokat, és csak utána tippelni ;) és meg is értem hogy miért :)

 

Ha bejön egy sérülés, akkor azért megváltozhatnak az esélyek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most beírom így, de én azért szeretem jobban egymás alá írni a csapatokat és külön beírni, hogy melyik hány gólt szerez, mert így nehezebb összekeverni. Pl.: ha nem döntetlenre tippelek, akkor lehet, hogy akit "hazainak" írtam be, az van "vendégként" feltüntetve és így nem mindegy, hogy mondjuk 2-1, vagy 1-2. Nekem volt már még régen mikor tippmixeltem, hogy felcseréltem és nem azt húztam be győztesnek így akit akartam, hanem pont fordítva a másik csapatot.

 

Írország - Svédország: 0 - 1

Belgium - Olaszország: 1 - 1

Kérlek, maradjunk ennél a formátumnál. A forduló elején beírom mindig a játéknap programját, direkt csekkolom, hogy ki a hazai és ki a vendég. Azt másold ki, és írd utána az eredményt, így biztos nem lesz kavarodás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula MissKarrdénak aki ma 3-ból 3-at eltalált! :clap::o

 

Az állás:

1. Yoda József - 19 pont

2. MissKarrde - 18

3. Wilde - 16

4. Donát - 13

4. Fulcrum - 13

6. Dei - 11

7. Nabopolasszar - 10

7. luke19 - 10

9. Ody Mandrell - 9

10. Rajmesz - 7

11. Csoli - 6

11. Darth Krande - 6

13. Rog - 5

14. Nute Gunray - 4

15. Frenkie - 3

16. Darth Cupsy - 1

 

Holnapi program:

Ausztria - MAGYARORSZÁG

Portugália - Izland

 

Ha valakinek nem stimmel a pontja, kérem reklamáljon. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ifj. Knézy Jenő ivójáték az Eb további meccseire: "kolbászol", "rácsűri", "zsuga", "leslesleslesles", "gólt érdemelt", "fejben dől el", "megmondtam". :evil: Felessel nem érdemes, mert valószínű félidőre blackout... talán sörrel kivitelezhető.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ifj. Knézy Jenő ivójáték az Eb további meccseire: "kolbászol", "rácsűri", "zsuga", "leslesleslesles", "gólt érdemelt", "fejben dől el", "megmondtam". :evil: Felessel nem érdemes, mert valószínű félidőre blackout... talán sörrel kivitelezhető.

De a legdurvább játék az, ha akkor iszol, mikor hülyeséget mond vagy nem vesz észre a pályán valamit. Akkor már húsz perc után blackout, röviddel, sörrel, de talán még vízzel is.

 

Ody: Lovrencsics sérült le végül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még most sem hiszem el, hogy 4 és fél óra múlva játszunk. Egyszerre keveredik bennem most a felfokozott izgalom és a vizsgadrukk.

Sajnos én elég pesszimistán tekintek a meccsre ezért egy kicsit félek a meccstől. Túl nagy hype-t érzek a meccskörül és így benne van egy nagy pofára esés lehetősége.

Nem érzem a csapatba azt az erőt ami szükséges. De ne legyen igazam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos én elég pesszimistán tekintek a meccsre ezért egy kicsit félek a meccstől. Túl nagy hype-t érzek a meccskörül és így benne van egy nagy pofára esés lehetősége.

Nem érzem a csapatba azt az erőt ami szükséges. De ne legyen igazam.

Hát ha neked az hype, hogy a szurkolók nem gyászhangulatban várják a meccset, akkor igazad van. De én még a szakértőktől nem olvastam elborult véleményeket, hogy mi aztán itt a döntőig meg se állunk. Sőt, mindenki hangsúlyozza, hogy az osztrák fél az esélyesebb, de a Norvégia ellen mutatott játékunkkal meglephetjük őket. És ebben igazuk is van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha neked az hype, hogy a szurkolók nem gyászhangulatban várják a meccset, akkor igazad van.

Nem szurkolókra gondoltam hanem a médiára. Még a csapból is a magyar a meccs folyik. Blikk-ben egyenes egy 2 oldalas címlapon vannak, Facebookon minden 2. poszt ezzel foglalkozik és stb. Alap esetben ezzel nem is lenne nagy bajon de ha pofára esünk akkor ezek a hangok mind átfognak csapni ELBUKTUNK, ÚJRA PADLÓN, MAGYAR BALSORS és társaira és elindul egy negatív kampány ami nem lenne igazságos mert ha mind 3-tól kikapunk az inkább a realitás mint hogy pontot szerzünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.