Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Amúgy ez az EB szerintem bűnrossz eddig.

Na, jön a szokásos fanyalgás... :roll: Szerintem meg k***a jó, kiélezett meccsek, jó magyar válogatott, mi a búbánat kell még?!

 

Ody: Petárdákkal szakították félbe a meccset 2-1-nél, megszakadt a meccs, a horvátok kiestek a ritmusból, és 2-2 lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, jön a szokásos fanyalgás... :roll: Szerintem meg k***a jó, kiélezett meccsek, jó magyar válogatott, mi a búbánat kell még?!

Milyen szokásos fanyalgás, ember? A magyar meccs természetesen jó volt, de a nagy csapatok számomra csalódást keltő játékot produkálnak. Igazán jó meccset ezen az EB-n én még nem láttam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden tornán ezt hallgatom 2000 óta, hogy milyen sz*r az EB/VB. Most éppen tőled, máskor mástól. Egy dög nehéz szezon után minden játékos teper a saját országa sikeréért. Nincs lefutott meccs, most először tudott egy csapat 3 gólt szerezni, nincsenek nagy különbségek. Nem tudom miért kell mindig fanyalogni. Aki gólesőt vár, az nézzen archív felvételeket az '54-es VB-ről, ott talál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Petárdákkal szakították félbe a meccset 2-1-nél, megszakadt a meccs, a horvátok kiestek a ritmusból, és 2-2 lett.

Akkor csak a szokásos. Végül is a saját csapatukat büntették. ;) Amúgy marha sz*r az EB. Ma csak hét gól volt eddig két jó meccsen. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor csak a szokásos. Végül is a saját csapatukat büntették. ;) Amúgy marha sz*r az EB. Ma csak hét gól volt eddig két jó meccsen. :D

Szörnyű! Mindjárt kardomba dőlök, bedobok egy felest és elkezdek NBIII-as meccseket nézni felvételről, hátha látok benne egy jó kis oxizást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emlékeim szerint pl. a Dinamo Zágrebnél is folyamatosan problémák vannak a szurkolókkal. A horvátoktól anno a selejtezőben is levontak egy pontot, mert horogkeresztet festettek fel a pályára... szóval vannak ott is gondok, nem is kicsik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden tornán ezt hallgatom 2000 óta, hogy milyen sz*r az EB/VB. Most éppen tőled, máskor mástól. Egy dög nehéz szezon után minden játékos teper a saját országa sikeréért. Nincs lefutott meccs, most először tudott egy csapat 3 gólt szerezni, nincsenek nagy különbségek. Nem tudom miért kell mindig fanyalogni. Aki gólesőt vár, az nézzen archív felvételeket az '54-es VB-ről, ott talál.

Nem gólesőt várok (az is lehet unalmas, ha nagyon egyenlőtlen a küzdelem), de emlékeim szerint a 2008-as és a 2012-es eb jobb volt.

 

A horvát szurkolók egyébként egész Európában az egyik legbalhésabb csoport. A Dinamo vs. Hajduk Split meccseken szinte mindig vannak problémák.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első 4 igencsak ellépett! :clap:

 

Az állás:

1. MissKarrde - 28 pont

2. Yoda József - 27

3. Wilde - 26

4. Dei - 24

5. Fulcrum - 21

5. Nabopolasszar - 21

7. Donát - 19

8. Rajmesz - 18

9. Darth Krande - 15

9. Nute Gunray - 15

9. Ody Mandrell - 15

12. luke19 - 14

13. Csoli - 13

13. Rog - 13

15. Frenkie - 3

16. Darth Cupsy - 1

 

Holnapi program:

Belgium - Írország

Izland - MAGYARORSZÁG

Portugália - Ausztria

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kis műsort rittyentettek össze azok a horvát marhák fene a belüket. Meg azok a szuper biztonságiak... Tán jobb lett volna őket be se küldeni a szurkolók közelébe. Legalább nem lett volna mitől azoknak a mosogatószereknek bevadulni.

 

Belgium - Írország: 1 - 1

Izland - Magyarország: 1 - 2

Portugália - Ausztria: 2 - 1

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Petárdákkal szakították félbe a meccset 2-1-nél, megszakadt a meccs, a horvátok kiestek a ritmusból, és 2-2 lett.

Sajnálom, hogy ilyen akciókkal rontanak el egy meccset a szurkolók :(

 

Az első 4 igencsak ellépett! :clap:

:)

 

Mai tippek:

Belgium - Írország: 1-1

Izland - MAGYARORSZÁG: 0-1

Portugália - Ausztria: 2-0

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.