Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

A magyarokra, a végső csoporthelyezés függvényében az alábbi négy meccs valamelyik vár.

 


     
  • Ha csoportelsők vagyunk, az E Csoport másodlikjával játszunk. Ez az olasz-belga-svéd-ír csoport.
  • Ha másodikok vagyunk, a B csoport másodlikjával kerülünk szembe. Ez az angol-orosz-walesi-szlovák csoport.
  • Ha pedig harmadikok vagyunk, akkor vagy a C, vagy a D csoport győztesével játszunk a legjobb 16 közt. Ez attól függene, hogy pontosan mely csoportokból jut tovább a 4 legjobb harmadik.

 

A C és a D csoport két toronymagas esélyese a német és a spanyol válogatott.

Az E csoport második helye viszont valószínűleg a belgáké, vagy ha az olaszok nagyon elszórakozzák, akkor az övék.

 

Így hát talán másodikként lenne a legjobb zárni a csoportunkban. És igen, teljesen reális esélye van egy magyar-szlovák nyolcaddöntőnek.

Köszi! Remélem nem a szlovákok lesznek az ellenfelünk. Attól tartok - kiindulva a mai okos petárdázásból - akár továbbmennénk a pályán, akár nem, kiesnénk a szurkolóink magatartása miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A pontok miatt gondoltam, de korrigálok, mert pontazonosság esetében az egymás elleni eredmény számít (erről megfeledkeztem), így Ausztriának Izland esetleges legyőzésével hiába lesz ugyanúgy 4 pontja mint nekünk (amennyiben a portugálok legyőznek minket), nem kerülhetnek elénk.

 

Azért jó lenne, ha nem csoportharmadikként jutnánk tovább.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A pontok miatt gondoltam, de korrigálok, mert pontazonosság esetében az egymás elleni eredmény számít (erről megfeledkeztem), így Ausztriának Izland esetleges legyőzésével hiába lesz ugyanúgy 4 pontja mint nekünk (amennyiben a portugálok legyőznek minket), nem kerülhetnek elénk.

 

Azért jó lenne, ha nem csoportharmadikként jutnánk tovább.

Én arra gondoltam, hogy így jó esélyünk van csoportmásodiknak lenni, sőt; simán kitelik eg x ezekkel a Ronaldoékkal. És akkor: :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én arra gondoltam, hogy így jó esélyünk van csoportmásodiknak lenni, sőt; simán kitelik eg x ezekkel a Ronaldoékkal. És akkor: :rock:

Egy esetben leszünk csoportharmadikok, ha minden igaz: ha a portugálok és az izlandiak győznek.

 

Amúgy valóban már-már szürreális, hogy továbbjutást számolgatunk. :D Hihetetlen napok ezek számomra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magyarország továbbjut, ha:

1. Az alábbi feltételek közül valamelyik teljesül

MAGYARORSZÁG - Portugália: Magyarország nyer vagy döntetlen

Ausztria - Izland: Ausztria nyer vagy döntetlen

 

Ha a fenti feltételek közül egyik sem teljesül, Magyarország továbbjut, ha az alábbi feltételek közül MAXIMUM 3 teljesül:

 

2.

a) Románia - Albánia: Románia nyer

 

b) Anglia - Szlovákia: Döntetlen, vagy Szlovákia nyer

 

c) Németország - Észak-Írország: Döntetlen vagy Észak-Írország nyer

 

d) Csehország - Törökország: Csehország nyer

 

e) Olaszország - Írország: Írország nyer ÉS Belgium - Svédország: döntetlen vagy Svédország nyer

 

Ha az 1. pont kötelező feltételei közül egy sem teljesül és a 2. pontból legalább 4 teljesül, még nem biztos, hogy kiesünk, ebben az esetben a gólkülönbség fog dönteni a 4 pontos csoport harmadikok között.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát most már azt kell, hogy mondjam nekünk is van esélyünk a portugálok ellen egy X-re, ha szerencsénk van. Egyébként következő fordulóban érdekesebb lesz az izlandi-osztrák meccs a továbbjutásunk szempontjából, mint a sajátunk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula Rajmesznek és Luke19-nek, akik 4 pontot szereztek ezen a pontgyilkos játéknapon! :clap:

 

Az élen totál egál:

Az állás:

1. MissKarrde - 28 pont

1. Yoda József - 28

3. Wilde - 27

4. Dei - 24

5. Fulcrum - 22

5. Nabopolasszar - 22

5. Rajmesz - 22

8. Donát - 20

9. luke19 - 18

10. Darth Krande - 17

11. Nute Gunray - 16

11. Ody Mandrell - 16

13. Csoli - 15

14. Rog - 13

15. Frenkie - 3

16. Darth Cupsy - 1

Holnapi program:

Svájc - Franciaország

Románia - Albánia

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Teljesen érthető Ronaldo hisztije. Borzalmas stílusa van ennek az izlandi csapatnak. Te jó ég.... Több szót nem is pazarolnék erre az antifutballra. Ellenben ránk! Hihetetlen módon akartunk és olyan nyomást gyakoroltunk rájuk amit alig akartam elhinni. Storck is tökös volt, felküldött három támadót amikor kellett. És néha úgy passzoltunk, mint a nagy csapatok. Egyszerűen nem hiszem el mit csináltak ezzel a válogatottal. Mindenki a tudása maximumát nyújtja, koncentráltan. Innentől ilyen f*szjankó csank félék befoghatják de marha gyorsan! A labdabirtoklási arány 71%? Te jó szagú atyaúristen!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a tegnapi F csoport meccsek nem voltak gólban gazdagok, de a ponrok alakulása tetszik:)

 

A-csoport

Svájc-Franciao 1-1

Románia-Albánia 2-1

 

B-csoport

Szlovákia-Anglia 1-1

Oroszo-Wales 0-1

 

C-csoport

ÉszakÍ-Németo 1-1

Ukrajna-Lengyelo 0-1

 

 

Valami nem stimmel a focieb2016 oldalon, azt írja egyszerre lesznek a meccsek, 21-én és 22-én meg négy meccset ír....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elnézve a tegnapi meccset, az egyik szemem sír, a másik nevet. Összességében úgy gondolom, így utólag, hogy ez egy nyerhető meccs lett volna, mert tényleg az izlandi csapat fölé sikerült kerekedni a magyaroknak, de ugyanakkor nagyon keményen védekeztek az északiak és ennek az 1 pontnak is örülhetünk, mert azért sok kidolgozott ziccert nem sikerült teremteni a kapujuk előtt. Kiindulva Fulcrum kis összefoglalójából, én is annak örülnék a legjobban, ha a B csoportból kapnánk ellenfelet és a legjobb talán az lenne, ha az oroszok nyernének Wales ellen és befutnának a második helyre és velük kellene játszanunk.

 

Valami nem stimmel a focieb2016 oldalon, azt írja egyszerre lesznek a meccsek, 21-én és 22-én meg négy meccset ír....

 

Azért vannak egy időben az azonos csoportban játszók meccsei a csoportkör utolsó fordulójában, hogy ne tudják a másik meccs eredményét a csapatok és így ne tudjanak ezzel taktikázni. Ennek az eredete az 1982-es világbajnokságon történt incidensre (Schande von Gijón) nyúlik vissza, ahol a németek az osztrákokkal játszottak és már ismerték a csoport két másik tagjának (Algéria + Chile) meccsén előző nap lejátszott eredményét és tudták, hogy egy 1 - 0-ás német győzelemmel mindketten továbbmennek (annak ellenére, hogy Algéria legyőzte a németeket az első körben) és így totál unalmas játékkal le is alibizték a meccset. Ezután változtatta meg a FIFA, hogy egy időpontban legyenek ezek a sorsdöntő meccsek. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula Rajmesznek és Luke19-nek, akik 4 pontot szereztek ezen a pontgyilkos játéknapon! :clap:

 

Kösz, de szerintem 4 pont az nem sok. :D

Azok érdemelnek gratulációt, akik egy nap eltalálnak 3/3-at. :D

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nézem a tizenegyest. :lol::lol2: A k*rva anyját. Remélem hazaküldik! Ekkora kamu tizit befújni. Mocskos kommunista féreg!

Íme a szitu:

 

http://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/eb-2016-ezt-latta-az-orosz-biro-az-izlandi-tizenegyesnel-video-2508089

 

Abszolút adható, Kádár elkésett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért vannak egy időben az azonos csoportban játszók meccsei a csoportkör utolsó fordulójában, hogy ne tudják a másik meccs eredményét a csapatok és így ne tudjanak ezzel taktikázni. Ennek az eredete az 1982-es világbajnokságon történt incidensre (Schande von Gijón) nyúlik vissza, ahol a németek az osztrákokkal játszottak és már ismerték a csoport két másik tagjának (Algéria + Chile) meccsén előző nap lejátszott eredményét és tudták, hogy egy 1 - 0-ás német győzelemmel mindketten továbbmennek (annak ellenére, hogy Algéria legyőzte a németeket az első körben) és így totál unalmas játékkal le is alibizték a meccset. Ezután változtatta meg a FIFA, hogy egy időpontban legyenek ezek a sorsdöntő meccsek. ;)

Úgy tudom, hogy az 1978-as Argentin-Peru meccs is közrejátszott ebben. Ott az argentinok (a házigazda nemzet) azzal a tudattal lépett pályára Peru ellen, hogyha 4-gyel vagy többel nyernek, akkor megelőzik a brazilokat a csoportban és bejutnak a döntőbe (akkor még a csoportmeccsek után nem egyeneskieséses szakasz következett, hanem a továbbjutókat újra 2 csoportba osztották, ahol a csoport elsők bejutottak a döntőbe, a csoport másodikok pedig játszhattak a harmadik helyért). A meccs vége amúgy 6-0 lett, de sokan spekuláltak, hogy Perut megfenyegették/megvették, viszont ezt nem lehetett bebizonyítani

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Íme kikockázva sajnos. A 16-oson belül Kádár sajnos elkésett, remélem a következő jobb meccse lesz (ezen kívül is hibázott, bár ebben Király is benne volt):

 

Az izlandi tovább pöcköli a labdát:

k_d_r1_www.kepfeltoltes.hu_.png

k_d_r2_www.kepfeltoltes.hu_.png

 

Kádár beleszáll és elkésik: (térd a térdnek)

k_d_r3_www.kepfeltoltes.hu_.png

k_d_r_www.kepfeltoltes.hu_.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.