Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Hogy nekünk pont a legjobb Belgákkal kellett összekerülni... :roll: Elnézve a többi hurkabőr csapatot simán lett volna esélyünk.

Ezen nyafogok én is. Csoportelsőséget ünnepeltünk?! Simán a nyolcban lennénk a másik két esetben.

De, hogy ezt Portugál válogatottat a 4-ben látom, az elképesztő...

Tipp a béka segge alól:

Wales-Belgium 1-1, továbbjut:Belgium.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végülis csak 11 méterre volt a kaputól, biztos nem akar ráfordulni és lőni :roll: Ha én ilyen gólt kapnék, úgy leüvölteném a védőket, hogy még meccs után is szégyellnék magukat

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végülis csak 11 méterre volt a kaputól, biztos nem akar ráfordulni és lőni :roll: Ha én ilyen gólt kapnék, úgy leüvölteném a védőket, hogy még meccs után is szégyellnék magukat

Ha háttal vagy a kapunak és szemből jön a társ, akkor alap, hogy első szándékból oda akarod tenni. Ezért volt zseniális a csel, és ezért küldte el az összes védőt egyszerre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha háttal vagy a kapunak és szemből jön a társ, akkor alap, hogy első szándékból oda akarod tenni. Ezért volt zseniális a csel, és ezért küldte el az összes védőt egyszerre.

De ha emlékezetem nem csal 3 védő vette körül. Az rendben van, hogy 2-t elküld a csellel, de az aki ott volt rögtön mellette, nagyon benyelte. Egyértelműen rajta ment el a meccs

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ha emlékezetem nem csal 3 védő vette körül. Az rendben van, hogy 2-t elküld a csellel, de az aki ott volt rögtön mellette, nagyon benyelte. Egyértelműen rajta ment el a meccs

Indultak blokkolni a lövést, amit az érkező társ adhatott volna le. Pont ezért volt zseniális az egész, mert mindenki számára váratlan volt. Persze, hibázott a védő, de elsősorban klasszis támadómegmozdulás volt, másodsorban védő hiba.

 

Nabo: itt láthatod az egészet:

http://www.nemzetisport.hu/foci_eb_2016/video-kevesen-szivatjak-meg-ennyire-a-belga-vedelmet-wales-vezet-2510797

 

Fellaini igazából abszolút nincs képben, a labda azon oldalán van, ahol nem tud se passz sávot fogni, sem a kaput védeni, ő valszeg a labdát akarná elpöckölni, de elkésik. Denayer szépen mozogna ki, hogy blokkolja az esetleg lövést a szemből érkező walesitől, míg a 3. védő, talán Meunier, a passzsávot fogná a walesi társ irányába, ami nem lenne rossz gondolat, csak nem láthat maga mögé, és nem sejtheti, hogy mit fog meghúzni Robson-Kanu. Zseniális csel!!! :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak Rog és Luke érzett rá a meglepetésre. Rog majdnem bezsákolta a 3 pontot is! :clap: Mindenki más nullázott.

Wilde, Nabo, Yoda: 9-ig kérem a tippeket!

 

Az állás:

1. Wilde - 43 pont

2. Nabopolasszar - 39

3. Yoda József - 38

4. Rajmesz - 37

5. MissKarrde - 36

5. Donát - 36

7. Darth Krande - 35

7. Fulcrum - 35

7. Dei - 35

10. luke19 - 33

11. Ody Mandrell - 32

12. Nute Gunray - 25

13. Rog - 24

14. Csoli - 20

15. Frenkie - 3

16. Darth Cupsy - 1

 

Holnapi program:

Németország - Olaszország

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.