Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Ezek szerintem csak a szokásos magyar kifogások. Nem voltak felpörögve.... Miért tudnak a nagy foci nemzetek minden meccset behúzni ami alapelvárás?

Miért tudnának?

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/world_cup_2010/matches/match_28/default.stm

 

Olasz-Új Zéland 1-1

 

https://www.theguardian.com/football/2002/may/31/minutebyminute.worldcupfootball2002

 

Franciao. - Szenegál 0-1

 

https://www.youtube.com/watch?v=228K0PEwIGE

 

Portugália - Albánia 0-1

 

Ők is hibáznak, csak ritkábban. Nyilván azért, mert a portugál, francia, német, olasz stb. játékosállomány köröket ver a magyarra. Szerinted miért nem nyertünk tegnap? Mert az andorrai kamionsofőr jobb focista mint Dzsudzsák vagy Gulácsi, vagy Lang? Dehogy. Az Európában de Mo-n kívül focizó magyarok tudnak letenni profi szintű teljesítményt, különben nem alkalmaznák őket a klubjukban. A magyarokba most ne menjünk bele. Az egész csapat alulmotiváltan érkezett a meccsre, amit meg is értek. Mi a tét? A VB selejtezőben semmi. Egy szezon után kimenni Andorrába, ahol csípnek-rúgnak harapnak... hát megértem, hogy nincs sok kedvük hozzá. Azt meg nem mondhatják, hogy kösz, de nem, mert nyilván szeretnének még a későbbiekben is válogatottak lenni, amikor megint lesz érdemi tét. Szerintem ezt a sorozatot egyszerűen el kell engedni, és hagyni Storckot hogy készüljön a következőre. Ha az is szar lesz, akkor ki kell rúgni. Ilyen egyszerű.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én a 8:1 -es holland-magyar meccs után úgy gondoltam, hogy ebben a csapatban nincs erő, mentálisan szétesnek nagycsapat ellen, erre az Eb megmutatta, hogy akarnak ők, csak szabadabban kell játszaniuk. Az azóta eltelt 1 évben is voltak sikerek, bár tényleg érezni a visszaesést.

 

A 2020 -as EB re kell most gondolni Storck -nak, és ha oda sem tud kijutni, akkor jöhet a váltás.

 

Továbbá ugye Storck bevetett néhány új játékost, fiatalt... elég semmilyen eredménnyel. Sajna egyelőre nem látom a jövő nemzedékében, hogy kimagasló, vagy jobb eredményt mutasson. Persze optimista vagyok a válogatott felé, de néhány éven belül a mostani válogatott kb. 50% -a vissza fog vonulni.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért tudnának?

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/world_cup_2010/matches/match_28/default.stm

 

Olasz-Új Zéland 1-1

 

https://www.theguardian.com/football/2002/may/31/minutebyminute.worldcupfootball2002

 

Franciao. - Szenegál 0-1

 

https://www.youtube.com/watch?v=228K0PEwIGE

 

Portugália - Albánia 0-1

 

Ők is hibáznak, csak ritkábban. Nyilván azért, mert a portugál, francia, német, olasz stb. játékosállomány köröket ver a magyarra. Szerinted miért nem nyertünk tegnap? Mert az andorrai kamionsofőr jobb focista mint Dzsudzsák vagy Gulácsi, vagy Lang? Dehogy. Az Európában de Mo-n kívül focizó magyarok tudnak letenni profi szintű teljesítményt, különben nem alkalmaznák őket a klubjukban. A magyarokba most ne menjünk bele. Az egész csapat alulmotiváltan érkezett a meccsre, amit meg is értek. Mi a tét? A VB selejtezőben semmi. Egy szezon után kimenni Andorrába, ahol csípnek-rúgnak harapnak... hát megértem, hogy nincs sok kedvük hozzá. Azt meg nem mondhatják, hogy kösz, de nem, mert nyilván szeretnének még a későbbiekben is válogatottak lenni, amikor megint lesz érdemi tét. Szerintem ezt a sorozatot egyszerűen el kell engedni, és hagyni Storckot hogy készüljön a következőre. Ha az is szar lesz, akkor ki kell rúgni. Ilyen egyszerű.

Ez mind tétmeccs volt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez mind tétmeccs volt?

Igen. Az olasz VB csoportmeccs 2010-ről, még téttel (2. kör) és az olaszok ki is estek a csoportból, a francia az VB nyitómeccs 2002-ből, a franciák ki is estek a csoportból, a portugál EB selejtező az előző sorozatból, végül ugye kvalifikáltak, és meg is nyerték az EB-t.

 

Fulcrum: Igen, Hollandia is produkált érdekes dolgokat az elmúlt néhány évben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Storck-kal közösen elértünk egy EB szereplést - egy jó EB szereplést. Amikor olyanokat írsz, hogy "Storck Takarodj", akkor szerintem erre nem ártana visszagondolni. Ez a meccs most sz*r volt, de ez csak egy meccs a sok közül, ahol az optimális keretösszeállítástól meglehetősen távol voltunk. A 2. hely már így is úgy is elúszott. Az EB selejtezőn kell majd brillírozni. Oda jobban fel is lesznek pörögve a srácok. Hidd el, ha ott is sz@rok leszünk, én leszek az első, aki változást fog követelni. Ezen az Andorra meccsen sok nem múlott. Az meg, hogy kvázi bárkitől ki tudunk kapni, ha olyanunk van, Málta óta nem újdonság.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy meccs? A legutóbbi négy meccset elvesztettük, még gólt se lőttünk.

Amiből 2 barátságos, szóval tök mindegy. De a lényegen nem változtat. A hálátlanság legnagyobb formája, ha kvázi elüldözzük azt az embert, akihez a válogatott csapatának elmúlt évtizedének legnagyobb sikere fűződik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát azért az elmúlt 4 meccsből 2 barátságos volt. :) Szóval az elmúlt 4 VB meccsen 2 győzelem azért belefért Andorra & Lettország ellen. És ha jól tudom, akkor a Svájciak ellen is játszottunk egy 3-2 -es eredményt, amit elvesztettünk, de attól még dicséretes a csapattól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amiből 2 barátságos, szóval tök mindegy. De a lényegen nem változtat. A hálátlanság legnagyobb formája, ha kvázi elüldözzük azt az embert, akihez a válogatott csapatának elmúlt évtizedének legnagyobb sikere fűződik.

Egervári is jó eredmények után szopott a hollandoktól. Kirúgták. Tényleg kíváncsi lennék szerinted most mi a megoldás? Storck érinthetetlen. Ebből a meccsből hogyan lehet építkezni? Vedd figyelembe a nézőket is, mert azok innentől redukálódnak a nullához. Ez a játék márpedig őértük van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De Egervárival nem jutottunk ki sehova, nálam neki egy fikarcnyi hitele sincs.

 

Hagyni kell Storckot tovább dolgozni, ennyi. Vonja le ebből a tanúlságot, hogy kiket kell és nem kell behívni ezek után. Ha kell, csökkentsék a fizuját, egyfajta büntetésként, ha úgy tetszik. És ha az EB selejtezőn nem hozza a szükséges eredményeket, akkor váljanak meg tőle. De annyit elért ez az ember, hogy ne akarjuk már el "takarítani". Ennél jóval többet tett ezért a csapatért, minthogy egy rossz sorozat után kirúgjuk!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amiből 2 barátságos, szóval tök mindegy. De a lényegen nem változtat. A hálátlanság legnagyobb formája, ha kvázi elüldözzük azt az embert, akihez a válogatott csapatának elmúlt évtizedének legnagyobb sikere fűződik.

Évtized? Az utolsó VB óta (ami nem 10 éve volt) nme jutottunk ki sehova! Pontos számot nem tudok mondani, de az elmúlt circa 30-40 év legnagyobb sikere fűződik hozzá.

Szerkesztve: - zilllosarkany
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Évtized? Az utolsó VB óta (ami nem 10 éve volt) nme jutottunk ki sehova! Pontos számot nem tudok mondani, de az elmúlt circa 30-40 év legnagyobb sikere fűződik hozzá.

Jogos.'86 óta nem voltunk VB-n. 40 év után jutottunk el EB-re újra. Amiben nyilván nagy szerepe volt annak is, hogy felduzzasztották a mezőnyt. De könyörgöm, ne feledjük már, hogy ez az ember nyerte meg nekünk a norvégok elleni párharcot és vele lettünk csoportelsők veretlenül a csoportban. Ezek után egy rossz VB selejtező sorozat után el akarjuk űzni. Hogy lecseréljük valakire, de kire is? Nincs magyar szupersztár - Dárdain kívül - akire érdemes lenne. Külföldről meg rangos edző úgy sem jön. Akkor hova a nagy sietség? Ültessük vissza Pintért, vagy mi?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig az egész VB selejtező turnus elég vérszegény, nem csak erről az egy meccsről van szó.

Ezért írtam így: "Ezek után egy rossz VB selejtező sorozat után el akarjuk űzni"

 

A portugál és svájci meccs az benne volt a pakliban. Svájc ellen amúgy nem is voltunk rosszak. Feröer és Andorra gáz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk nála pont minden meccsen látszik, hogy mennyire akar és hajt sőt, sokszor ez már szerintem görcsössé teszi és akadályozza a jó teljesítmény elérésében. Mondjuk azt, hogy a pénz miatt elb*szta a karrierjét kár tagadnia, ez annyira egyértelmű, mint az, hogy 1+1 = 2. Pedig az Ajaxban nagyon nagy reményű volt még anno, és tényleg jól focizott Hollandiában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.