Ugrás a kommentre

4x05 - Mercy Mission


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Már, hogy ne tudták volna? A főnök egész végig arról beszélt Wolfeenak, hogy békét kell kötni a földdel, aztán ők vezették oda 3PO-ékat, mert tudták, hogy részben a feltörő gázok miatt rossz nekik, hogy nyitva van.

Ha tudták, hogy a fedelet kell becsukni, akkor miért nem mondták? Láthatóan a király is azt akarta a rész elején, hogy menjenek le és úgy segítsenek.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor talán a feltörő gázok alakítottak ki olyan nyomást, hogy elmozdult a "fedő". Bár szerintem a lentiektől függetlenül is létrejöhettek földrengések. Felteszem az Aleennek is vannak tektonikus lemezei, miegymás...

Én is így gondolom. Annak nincs értelme, hogy a fentiek nyitották ki, mert miért tették volna?

 

 

Ha tudták, hogy a fedelet kell becsukni, akkor miért nem mondták? Láthatóan a király is azt akarta a rész elején, hogy menjenek le és úgy segítsenek.

Talán azért akarták, hogy lemenjenek, mert ők droidok, így rájuk nem mérgező a lenti gáz, és kellett valaki, aki beszél a lentiekkel, és lenyugtatja őket. Bár mondjuk, ha ezt akarták, akkor ezt is mondhatták volna konkrétan. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Továbbra sem értem, hogy amikor első illetve második alkalommal körbeállják a fedelet, miért nem kezdenek el fuldokolni.

Voltak pillanatok, amikor nem jött ki semmi a lyukból. Amikor meg szivárgott a sárga "lenti levegő" akkor gyorsan elszaladtak onnan. Persze ettől még köhöghettek volna kicsit... Így a végén olyan érzése van az embernek, hogy csak azért kezdtek el fuldokolni, hogy legyen valami magyarázat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, lehet túl jó hangulatban vagyok, de ez a rész is tetszett. Az elején kicsit féltem, de az Aleena népet amúgy is szeretem Ratts Tyerrel óta. :)

A fent játszódó jelenetek annyira nem fogtak meg, bár voltak ott is gyönyörű jelenetek, de azok nem überelhették a lentieket. Sajna nem ismerem azokat az ent lényeket, de nagyon tetszettek. Viszont a tündérecske annyira nem jött be, de annál inkább a rejtvénye. Ilyenekben jó vagyok, és ez elég régi, hirtelen mégsem ugrott be. Összességében aranyos volt a rész, semmi extra, de néha jó egy ilyen kis változatosság. :)

6,5/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emlékszem annak idején milyen röhejesnek tartottam a Caravan Of Courage: An Ewok Adventure című filmet, annyira a Star Warstól idegennek találtam az ott felbukkanó varázslatos dolgokat, de ahogy haladunk előre a The Clone Warsban és különösen Orphne-t elnézve, mai szemmel már nem tűnik olyan röhejesnek ez a régi ewokos film. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon szép volt a rész kidolgozottsága. Ezek a falények és a varázslónő és a környezet... Wow. Mintha a "Heart of Darkness" nevű egykori PC játék megelevenedett volna. :)

 

Maga a történet viszont nem volt egy nagy eresztés. C3P0 rövid úton kiborít, bár ez a múltkori piacos vásárlásukhoz képest egy sokkal elviselhetőbb darab volt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Aranyos kis rész volt, nekem nagyon bejött. Egyébként is imádom C-3PO-t és R2-t. A világ rendkívül érdekes és kidolgozott. A legaranyosabb tényleg az volt, amikor a kis lények főnöke átölelte Thripio lábát. A föld alatti világ is izgalma s és érdekes volt.

Néha kell ilyen rész is.

10/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...

Nekem tetszett a szinkron. Bár azt sosem értettem, hogy azokat a lényeket, amelyek az egész epizód alatt nem beszélnek érthető nyelven, akkor minek újra szinkronizálni. Thörköly Leventét nem ismertem fel, vagy Manchucho volt, vagy a kindalo, de szerintem utóbbi, a torzításból nem lehetett kivenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 2 hónappal később...

Annyira jók ezek a részek! Főleg ebben az évadban vannak olyan történeti szálak amik elég durvák, és ha besokall az ember, akkor csak előveszi pl. ezt a részt és máris meg van a felüdülés. Az egyik legjobb filler epizód a sorozatban.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 évvel később...

Eszembe is jutottál, hogy "na, ez Ildinek biztosan tetszeni fog!". :)

Milyen érdekes az ember... ugyanez jutott eszembe most is, hogy ismét megnéztem a részt. :D Tipikus Pildire szabott epizód, és én nagyon élveztem.

 

Ez a nagybetűs MESE. Imádtam a hangulatát, a látványát, úgy az egész részt, ahogy volt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen érdekes az ember... ugyanez jutott eszembe most is, hogy ismét megnéztem a részt. :D Tipikus Pildire szabott epizód, és én nagyon élveztem.

 

Ez a nagybetűs MESE. Imádtam a hangulatát, a látványát, úgy az egész részt, ahogy volt. :)

Donát, látod, ezzel abszolút meghoztad a kedvemet ahhoz, hogy újra nézzem a sorozatot! :) Egyből beugrott, milyen bájos volt az egész. :)

 

(OFF Csak előtte a Lost-tal kell végeznem, amire teljesen rákattantam :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.