Ugrás a kommentre

4x20 - Bounty


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Tegnap késő este én is megnéztem a részt. Sokkal jobban tetszett, mint az egy héttel korábbi. Visszakanyarodtunk a mégiamentes Star Wars-hoz :)

 

Asajj Ventresst mindig is rühelltem és irtózatosan ocsmánynak tartottam (ez utóbbi nem is változott) de az előbbi a rész végére némiképpen enyhült. Sikerült elérniük a készítőknek, hogy valamennyire együtt tudjon a néző érezni ezzel a nővel.

 

A rész szerintem úgy volt tökéletes, ahogy volt. Tatooine, kocsma, Embo és a kutyája, stb... mind mind kiváló eleme volt a résznek. A képi világ parádés a vonatos jelenet pedig csillagos 5-ös! Élvezet volt nézni. A rész végkifejlete pedig megfogalmazott bennem egy kérdést: "Milyen sorsot szánnak a készítők ennek a nőnek?!"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap késő este én is megnéztem a részt. Sokkal jobban tetszett, mint az egy héttel korábbi. Visszakanyarodtunk a mégiamentes Star Wars-hoz :)

 

Asajj Ventresst mindig is rühelltem és irtózatosan ocsmánynak tartottam (ez utóbbi nem is változott) de az előbbi a rész végére némiképpen enyhült. Sikerült elérniük a készítőknek, hogy valamennyire együtt tudjon a néző érezni ezzel a nővel.

 

A rész szerintem úgy volt tökéletes, ahogy volt. Tatooine, kocsma, Embo és a kutyája, stb... mind mind kiváló eleme volt a résznek. A képi világ parádés a vonatos jelenet pedig csillagos 5-ös! Élvezet volt nézni. A rész végkifejlete pedig megfogalmazott bennem egy kérdést: "Milyen sorsot szánnak a készítők ennek a nőnek?!"

Nagyon jó! Egyébként az a vonatozás nekem kicsit a DW azon részére emlékeztetett, amikor mentek megnézni valami kristály hegyet. :D:P Plusz itt is megmaradt az a darkos feeling, ami az egész évadot keresztül lengte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De azóta sok paszulyt és sárgarépát evett :D

Már akkor is ilyen volt. :) Emlékszel, a börtönben amikor Obival verekedett. Közben arra gondoltam, hogy a reputációját az növelhette meg, hogy megszökött a börtönből. Az azért elég jó ajánló levél lehetett. :) Kár, hogy a Slave-I -et nem láttuk.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az is kiderülhetne konkrétan, hogy Bossk és Aurra miért pátyolgatják ennyire Bobát... nyilván Jango miatt, de engem érdekelne a pontosabb oka.

 

A Slave I gondolom még Hondónál van. A legutóbbi eset óta volt rajta bőven kikalapálni való.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az is kiderülhetne konkrétan, hogy Bossk és Aurra miért pátyolgatják ennyire Bobát... nyilván Jango miatt, de engem érdekelne a pontosabb oka.

 

A Slave I gondolom még Hondónál van. A legutóbbi eset óta volt rajta bőven kikalapálni való.

Aurra már régen kitűnt a képből, szerintem érthető módon. A Slave I pedig valóban Hondónál lehet, bár amúgy se lett volna jó, mert ennyien nem fértek volna el benne. :)

 

Felkerült az első posztba a fullos episode guide.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aurra már régen kitűnt a képből, szerintem érthető módon.

Ez talán kicsit OFF, de szerintem Aurrát még látni fogjuk. Szerintem a Boba-szál vége az lesz, hogy a kis Fett saját kezűleg nyírja ki Singet, amiért az cserben hagyta őt a Florrumon. Ezzel teljessé válna a kör: a kisfiú, aki eleinte még egy klónt sem képes megölni, fejvadásszá növi ki magát, aki végez azzal a nővel, aki kvázi az anyja volt.

De lehet, hogy ez az ötlet csak az én elborult elmémben fogant meg és a készítők tök más sorsot szánnak a piros rucis csajnak :D .

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, az ep.guide-ban Filoni szavaiból eléggé az jön le, hogy a jövőben látni fogjuk Bobát a "normál" mandalore páncéljában. Némi átalakítással persze, mert jelenleg vagy kétszer belefér a fater cuccába. Ezt csak én érzem túl erőltetettnek? Minek már a 13 éves srácból a majdani kemény legényt csinálni külsőre is? A jellemfejlődése még oké, sőt, az egyenesen tetszik, de a páncél már túlzás. Persze megeshet, hogy csak én látok bele nem létező elemeket Filoni szavaiba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, az ep.guide-ban Filoni szavaiból eléggé az jön le, hogy a jövőben látni fogjuk Bobát a "normál" mandalore páncéljában. Némi átalakítással persze, mert jelenleg vagy kétszer belefér a fater cuccába. Ezt csak én érzem túl erőltetettnek? Minek már a 13 éves srácból a majdani kemény legényt csinálni külsőre is? A jellemfejlődése még oké, sőt, az egyenesen tetszik, de a páncél már túlzás. Persze megeshet, hogy csak én látok bele nem létező elemeket Filoni szavaiba.

Kétlem, hogy pont azt adnák rá ami 20 évvel később is rajta van. Max. egy olyat. Engem jobban érdekel majd Marrok története. :D Itt elég szelídnek tűnt. Vajon mi lett a szemfogával?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kétlem, hogy pont azt adnák rá ami 20 évvel később is rajta van. Max. egy olyat. Engem jobban érdekel majd Marrok története. :D Itt elég szelídnek tűnt. Vajon mi lett a szemfogával?

Gondolom kiszedték, hogy ne legyen annyira veszélyes. Talán úgy, mint amikor a macskák karmait levágják. Gondolom folyamatosan nő és ezért rág mindent, hogy koptassa.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, én is megnéztem végre.

 

Megmondom őszintén, engem kicsit meglepett, hogy egy ilyen jellegű rész követte az előzőt, nem erre számítottam. A fejvadászok visszatérésére meg egyáltalán nem. Az a baj, hogy mivel töredékekként kerülnek elő a fejvadászok a sorozatban, már nem emlékszem, hogy hol maradt abba velük a legutolsó szál (jó, Embora spec emlékszem, mivel az most volt), pl. Aurra Singről se sok minden rémlik a merényleten kívül.

 

Arra sem emlékszem, hogy Boba ilyen góré lett volna korábban is. Ha igen, miért? Tök kicsi, nehéz elképzelni, hogy jelen állapotában bárki is a főnökének szólítsa...

 

Na de sebaj, a rész maga tetszett, Ventress karaktere is mélyült, és jól szórakoztam, bár remélem, hogy a jövő heti büntetni fog végre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kétlem, hogy pont azt adnák rá ami 20 évvel később is rajta van. Max. egy olyat.

"Úgy döntöttünk, hogy Boba Fett ebben az epizódban még nem kapja meg a legendás Mandalóri Páncélját." - magyarázza Dave Filoni. "Ahelyett hogy az apja páncélját használja mely túl nagy neki, adtunk neki egy saját, egyedi sisakot és páncélt. Ez egy lépés a későbbi éne felé, de hogy a klasszikus filmbeli kinézetében láthassuk, szüksége lesz majd egy kis segítségre..."

 

Ez a két mondat számomra azt sugallja, hogy a későbbi páncélja lesz rajta valamilyen formában... kölyökverzióban. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, én is megnéztem végre.

 

Megmondom őszintén, engem kicsit meglepett, hogy egy ilyen jellegű rész követte az előzőt, nem erre számítottam. A fejvadászok visszatérésére meg egyáltalán nem. Az a baj, hogy mivel töredékekként kerülnek elő a fejvadászok a sorozatban, már nem emlékszem, hogy hol maradt abba velük a legutolsó szál (jó, Embora spec emlékszem, mivel az most volt), pl. Aurra Singről se sok minden rémlik a merényleten kívül.

 

Arra sem emlékszem, hogy Boba ilyen góré lett volna korábban is. Ha igen, miért? Tök kicsi, nehéz elképzelni, hogy jelen állapotában bárki is a főnökének szólítsa...

 

Na de sebaj, a rész maga tetszett, Ventress karaktere is mélyült, és jól szórakoztam, bár remélem, hogy a jövő heti büntetni fog végre.

Aurra Sing itt se tűnt fel. :) Bobát elnézve pedig simán lehetett vezető. Maxi ügyes volt.

 

Ez a két mondat számomra azt sugallja, hogy a későbbi páncélja lesz rajta valamilyen formában... kölyökverzióban. :lol:

Pont ezt írtam. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Úgy döntöttünk, hogy Boba Fett ebben az epizódban még nem kapja meg a legendás Mandalóri Páncélját." - magyarázza Dave Filoni. "Ahelyett hogy az apja páncélját használja mely túl nagy neki, adtunk neki egy saját, egyedi sisakot és páncélt. Ez egy lépés a későbbi éne felé, de hogy a klasszikus filmbeli kinézetében láthassuk, szüksége lesz majd egy kis segítségre..."

Nekem ebből az jött le, hogy Boba kapcsolatba fog kerülni a Halálőrséggel. (ki mástól szerezhetne mandi páncélt?)

Kíváncsi vagyok, ezekből a "jóslataimból" hány fog megvalósulni :D .

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ebből az jött le, hogy Boba kapcsolatba fog kerülni a Halálőrséggel. (ki mástól szerezhetne mandi páncélt?)

Kíváncsi vagyok, ezekből a "jóslataimból" hány fog megvalósulni :D .

Nem mintha nem tetszenének a forgatókönyvírói képességeid, de remélem, Aurra nem hal meg. Az élőszereplősben szívesen látnám. :yeah:

 

Mellesleg én sokáig úgy voltam vele, hogy Boba Jango átfestett páncélját viseli. A sisak már nyilván nem játszik, de a páncélra még van/lett volna esély.

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem jobb így, hogy most még nem volt neki olyan páncélja. Akkor meg azt nem értenék sokan, hogy honnan szedte? :)

Nekem is jobban bejött ez a Lord Starkiller-féle sisak. Én annak örülnék a legjobban, ha a TCW-ben egyáltalán nem látnánk Bobát a későbbi felszerelésében, ahogy lentebb írtam. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem jobb így, hogy most még nem volt neki olyan páncélja. Akkor meg azt nem értenék sokan, hogy honnan szedte? :)

 

Szerintem meg simán Jangonak is volt tartalék páncélja. A régebbi star wars rajzflmekben (pl a holiday special rajzbetétjében, ami boba első megjelenése volt, és ugye abszolúte kánonnak számít az egész holiday special) is volt, h boba másmilyen színű páncélt viselt, mint a régi trilógiában. Meg Jango Fettet sem a megszokott páncéljával ábrázolták a fiatalkorát bemutató képregényekben. Mindenesetre én örülnék, ha Bobának lenne kapcsolata a mandaloriakkal, sőt, az lenne a legjobb, ha pre vizsla őáltala nyerné el halálát, hiszen az öreg boba fett lesz később a Mand'alor, amely pozíciót most úgy néz ki, a TCW alatt Vizsla tölti be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boba Fett már az Új Reményben is szerepelt, igaz, nagyon a háttérben, és csak néhány mp-t kapott (amikor Han Solo és Jabba diskurálnak a mos eisley-i hangárban).

Viszont az a jelenet nem volt benne az eredeti 77-esben, csak a 97-es special editiomba került be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont az a jelenet nem volt benne az eredeti 77-esben, csak a 97-es special editiomba került be.

 

Szerintem ezzel minden valamirevaló SW-fan tisztában van, h boba szerepelt az sw4ben, mondjuk azzal nem mindenki, h csak a 97-es verzióba került be.

 

Egyébként ez volt az a jelenet, amikor Boba először megjelent a színen:

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez a rész is szuper jó volt. Az egész, az elejétől a végéig tele volt ötlettel. Nagyon jó volt ez a kis fejvadász osztag. Tetszett Embo is egy pillanatra feltűnt. A lift, ami levisz a bolygóra, nagyon öltetes volt. Bírtam Bossk meg jelenését, de amikor Dengar is ott volt, hát én feküdtem. Bobát imádom, de ez volt a rész egyetlen negatívuma számomra, hogy megint Assaj nyert, és Bobát megint pofára ejtették. Neki mindig ez lesz a sorsa? Most már felnőhetne, és leoszthatna mindenkit, úgy ahogy a vonaton is tette. Szépen összedolgozott a kis csapat. Az ellenség maszkja is állatul nézett ki, kicsit Preadatoros volt. Én mondjuk arra számítottam, hogy egy bomba lesz benne, amit szállítanak a vasmarkú uralkodónak, de ezt csak a legelején gondoltam. Ötletes és akciódús volt na. 8,5/10 simán, de talán ez is 9es. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.