Ugrás a kommentre

Számítástechnika


Darth Sky

Ajánlott hozzászólás

Van egy kis gond a gépem háttérfolyamataival. Lassítja a gépem, minden ezerrel pörög. Van egy secrypt nevű cucc ami legalább 1100 példányban fut a háttérben. Ez mi lehet, és hogy lehet kitakarítani?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

58 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Van egy kis gond a gépem háttérfolyamataival. Lassítja a gépem, minden ezerrel pörög. Van egy secrypt nevű cucc ami legalább 1100 példányban fut a háttérben. Ez mi lehet, és hogy lehet kitakarítani?

https://hotvirusmalwareremoval.com/secrypt-exe-removal/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...

Tegnap beszereztem a Windows 10 "Enterprise 64bit HUN MSDN" verzióját. Azt lehet simán az aktivátorral aktivált Win7 Home Basic-ről telepíteni vagy írjam ki DVD-re és onnan menjen?
Ha felrakom a hetesemre akkor megmaradnak a feltelepített progijaim? Jó sokat felraktam és jó lenne ha nem kéne az összes újratelepítésével vesződnöm. Úgy rémlik hogy a Win7 és Win8.1 telepítésekor a telepítő kiirkál valami olyasmit hogy a feltelepített progik fent maradnak de nálam mindig letörlődtek pedig arra a téglalapra klikkeltem.
Utolsó kérdésem: Az adatok itt is bekerülnek a windows.old mappába?

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt nem tudom, hogy meg lehet oldani, de az biztos, hogy jobban fogja "érezni" magát a windowsod, ha nem kell küzdenie az előző verzió cuccaival, tudom macera, de ilyen ez a pop szakma :D én is utálom amikor meg kell csinálni, de egy napot rá kell áldozni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végül is meg tudnám oldani az adatok átmásolását. Szerencsére van mire. No meg nem sürgős annyira hogy csak egy napot szánjak rá. Több nap is szóba jöhet és aztán telepíthetek. Csak működjön rendesen az a Win10.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

31 perccel korábban, Rog írta:

Végül is meg tudnám oldani az adatok átmásolását. Szerencsére van mire. 

Még azt érdemes megcsinálni, hogy a telepítésnél "ketté vágod" a vinyót és akkor az egyik felére mehetnek az adatok a másikra meg telepíted a windowst és a többi programot, így a következő alkalommal nem kell majd újra másolgatni a dolgokat csak a programokat visszatelepíteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No olyat még sose csináltam. Jó ideje tudom hogy a Windows-t külön partícióra is szokás tenni de nem vágtam hogy mi haszna van annak. Most már legalább egy okot tudok arra hogy miért kéne úgy csinálnom.
Rémlik halványan valami a kivitelezéséről. Mondjuk hirtelen csak az alap "meg kell adni hány és milyen méretű partíciót akarunk létrehozni" dolog ugrik be..
Majd utánaguglizok hogy kell a "külön a Windows-t külön a többit" ügyet  intézni. Hátha több szerencsém lesz vele mint a Win10 Win7-re való telepítésére vonatkozó infók keresésével. Azzal nem sokra jutottam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Rog írta:

No olyat még sose csináltam. Jó ideje tudom hogy a Windows-t külön partícióra is szokás tenni de nem vágtam hogy mi haszna van annak. Most már legalább egy okot tudok arra hogy miért kéne úgy csinálnom.
Rémlik halványan valami a kivitelezéséről. Mondjuk hirtelen csak az alap "meg kell adni hány és milyen méretű partíciót akarunk létrehozni" dolog ugrik be..
Majd utánaguglizok hogy kell a "külön a Windows-t külön a többit" ügyet  intézni. Hátha több szerencsém lesz vele mint a Win10 Win7-re való telepítésére vonatkozó infók keresésével. Azzal nem sokra jutottam.

Itt elég jól leírják mit kell, képekkel illusztrálva:
http://dirtywindows.hu/2015/08/06/windows-10-telepitese-lepesrol-lepesre/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi!


Már át is futottam de később jobban átnézem. Az tuti hogy rákérdezek majd itt olyan dolgokra amik nem világosak.
Asszem azt a fekete ablakú telepítést választom majd.

 

Pár problémás dolog azért beugrik most hirtelen:
 
Termékkulcs se a Win7-hez se a Win8.1-hez nem kellett így nem is használtam. A telepítéskor meg vagy kell vagy nem kell.
Ajánlgat Enterprise-hoz valami kísérleti kulcsot de azt nem tudom hogy végleg érvényes lenne-e ha a meglevő partíciókat törlő vagyis tiszta telepítést választanám. Bár nemtom hogy akkor be kéne-e írni. Szerintem igen.

 

"ha egy frissítés utáni tiszta telepítést végzünk, kattintsunk a Nincs termékkulcsom opcióra"

 

Ha mindent legyalulok a gépről és úgy telepítek akkor ez a "nincs kulcs" bigyó kell? Aztán mi jön? Valamit kulcsféle nem kéne neki?


Mert itt


"Windows 10 mennyiségi licencszerződéssel vagy MSDN előfizetéssel rendelkezel."


az MSDN-t emlegeti és nekem állítólag olyan van. Akkor szerintem csak kéne kulcs.

 

De ott van még a Win7-ről való telepítés ami lehet hogy kiesik mert asszem nem eredeti.

 

Van egy ilyen is: "Vásároltál egy eredeti Windows 10 kiadást a Windows Áruházon keresztül és sikeresen aktiváltad."

 

A Win10-em infója ezt írja: "Erintetlen ISO, ami az MSDN site-rol szarmazik."

Az érintetlen akkor eredeti?

 

Ott van még a több partíciós megoldás.

 

"A rendszer partíció ajánlott mérete 80-100 GB, ha nagyméretű, 500 GB vagy nagyobb HDD/SSD lemezzel rendelkezünk, ha nem, akkor sem ajánlott 50 GB alatti méretet megadni azzal együtt, hogy pl. a Windows 10 x64 minimális rendszerigénye 20 GB, 50 GB alatti méretet csak abban az esetben ajánlott választani, ha a rendszert tartalmazó SSD/HDD-n semmilyen személyes adatot, képeket, fájlt, filmeket…stb. nem tárolunk (én csak és kizárólag a rendszert és annak működtetéséhez minimálisan szükséges programokat telepítem, minden egyéb személyes fájlt, adatot külső adattárolón, illetve legalább két felhőben helyezem el), illetve abban az esetben, ha egy rendszert csak kipróbálásra telepítünk;"


A winyóm kb 250 bájt/232 gigás. Nekem SATA HDD-m van. Akkor az 50+valamennyi gigának nálam is elégnek kéne lennie a rendeszernek és a hozzá való dolgoknak. Gondolom azok alatt az alaplap-audio-vga stb. vezérlőit érti.
Bár szerintem azokat a vezérlőket az adatokat tartalmazó partícióról lehet telepíteni. Ha igen akkor be lehet állítani valahol hogy a rendszeresbe menjenek?

Vagy be lehet lépni a rendszeres partícióba a Windows-ba és onnan kell telepíteni azt ami hozzá kell?

 

Egyelőre ennyi ugrik be ami nem világos.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Rog írta:

Köszi!


Már át is futottam de később jobban átnézem. Az tuti hogy rákérdezek majd itt olyan dolgokra amik nem világosak.

 

Nyugodtan, ha tudok válaszolok :)

 

1 órával ezelőtt, Rog írta:

 

Pár problémás dolog azért beugrik most hirtelen:
 
Termékkulcs se a Win7-hez se a Win8.1-hez nem kellett így nem is használtam. A telepítéskor meg vagy kell vagy nem kell.
Ajánlgat Enterprise-hoz valami kísérleti kulcsot de azt nem tudom hogy végleg érvényes lenne-e ha a meglevő partíciókat törlő vagyis tiszta telepítést választanám. Bár nemtom hogy akkor be kéne-e írni. Szerintem igen.

 

"ha egy frissítés utáni tiszta telepítést végzünk, kattintsunk a Nincs termékkulcsom opcióra"

 

Ha mindent legyalulok a gépről és úgy telepítek akkor ez a "nincs kulcs" bigyó kell? Aztán mi jön? Valamit kulcsféle nem kéne neki?


Mert itt


"Windows 10 mennyiségi licencszerződéssel vagy MSDN előfizetéssel rendelkezel."


az MSDN-t emlegeti és nekem állítólag olyan van. Akkor szerintem csak kéne kulcs.

 

De ott van még a Win7-ről való telepítés ami lehet hogy kiesik mert asszem nem eredeti.

 

Van egy ilyen is: "Vásároltál egy eredeti Windows 10 kiadást a Windows Áruházon keresztül és sikeresen aktiváltad."

 

A Win10-em infója ezt írja: "Erintetlen ISO, ami az MSDN site-rol szarmazik."

Az érintetlen akkor eredeti?

Hát ha eredeti a windowsod akkor valahol kell lennie egy kulcsnak, ha nem akkor nincs kulcsommal tovább mész akkor lesz egy próbaidőd (ha jól emlékszem) és az alatt kell aktivátorral megmókolni vagy igazából ezután is beírhatod a kulcsod ha van és az elején nem írtad be.

 

1 órával ezelőtt, Rog írta:

 

Ott van még a több partíciós megoldás.

 

"A rendszer partíció ajánlott mérete 80-100 GB, ha nagyméretű, 500 GB vagy nagyobb HDD/SSD lemezzel rendelkezünk, ha nem, akkor sem ajánlott 50 GB alatti méretet megadni azzal együtt, hogy pl. a Windows 10 x64 minimális rendszerigénye 20 GB, 50 GB alatti méretet csak abban az esetben ajánlott választani, ha a rendszert tartalmazó SSD/HDD-n semmilyen személyes adatot, képeket, fájlt, filmeket…stb. nem tárolunk (én csak és kizárólag a rendszert és annak működtetéséhez minimálisan szükséges programokat telepítem, minden egyéb személyes fájlt, adatot külső adattárolón, illetve
legalább két felhőben helyezem el), illetve abban az esetben, ha egy rendszert csak kipróbálásra telepítünk;
"

Azt honnan lehet megtudni hogy SSD/HDD-m van-e? A winyóm SATA. Az az SSD másik neve vagy egészen más?

 

 

9k=A SATA az a csatlakozás típusa, az SSD-ben nincs mozgó alkatrész, míg a HDD-ben van az, SSD az újabb technológia.

 

Ez az SSD (látod ezen is rajta van, hogy SATA):

Goldenfir-SATA-III-240GB-SSD-2-5-solid-s


ez a HDD:
2978099-a.jpg

1 órával ezelőtt, Rog írta:

A winyóm 250 gigás. Akkor az 50 gigának nálam is elégnek kéne lennie a rendeszernek és a hozzá való dolgoknak ha SSD/HDD-m van. Gondolom azok alatt az alaplap-audio-vga stb. vezérlőit érti.
Bár szerintem azokat a vezérlőket az adatokat tartalmazó partícióról lehet telepíteni. Ha igen akkor be lehet állítani valahol hogy a rendszeresbe menjenek?

Vagy be lehet lépni a rendszeres partícióba a Windows-ba és onnan kell telepíteni azt ami hozzá kell?

Hát igazából tetszés/használat szerint állíthatod be a vinyó felosztásának arányát persze azon kívül, hogy a windows ráférjen. Azt kell átgondolnod, hogy mennyi programot/ játékot akarsz majd telepíteni egyszerre. Én a programokat/ játékokat arra patricióra szoktam telepíteni amin a windows is van, de előfordult már, hogy egy játékot fel kellett raknom az "adatos" patrícióra, mert nem fért fel a windowsosra, mert az betelt. Alapértelmezésben a programok a windows patriciójára telepítenek, azért biztos ami biztos a "C" meghajtód legyen majd a windowsos, ezen felül programok/játékok telepítésekor mindig megkérdezik hova akarod rakni, ha nem változtatod akkor ahogy már írtam feljebb is az a windows patríció lesz, de kedved szerint megváltoztathatod, ha akarod. A program telepítő mindegy melyik patrición van egyaránt tudsz windows patricióról "adatosra", "adatosról" windowsosra telepíteni és természetesen windowsosról windowsosra vagy "adatosról" "adatosra" is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szoktatok EMAG-ról rendelni, ha igen nektek mi a véleményetek róla? Mert nekem most már a második, cucc adta meg magát a rendeléstől számított pár napon belül. Az első egy videokártya volt, 4órás használat után megadta magát, ráadásul úgy, hogy mikor megdöglött nem is játszottam, csak a windowsban voltam. Egy-két hete rendeltem egy 2.1-es hangcuccot a PC-mhez 70W, most mivel "hál'isten" fúrnak-faragnak alattam, gondoltam megnézem mit is tud, de még így sem toltam maxra, hallgatom a zenét, egyszer csak hallom ám, hogy nem szól a bal, megnéztem, gép oldalon nincs baj, mert rádugtam a fejhallgatóm azzal mindkét oldal szól. Kábeleket kihúztam visszadugtam, hátha kimozdult, bár nemtudom, hogyan tudott volna álló helyében, de biztos ami biztos. Most attól nem mehetett tönkre, mert majdnem maxon szólt nem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Darth Cupsy írta:

Hát ha eredeti a windowsod akkor valahol kell lennie egy kulcsnak, ha nem akkor nincs kulcsommal tovább mész akkor lesz egy próbaidőd (ha jól emlékszem) és az alatt kell aktivátorral megmókolni vagy igazából ezután is beírhatod a kulcsod ha van és az elején nem írtad be.

 

Közben utánanéztem és nincs szöveges kódos fájl az ISO-ban. Akkor majd KMSPIKO-zok vagy hogy hívják azt amivel a Win8.1-et aktiváltam. Hátha van benne Win10-hez való cucc is. Ha nincs szétnézek hátha találok egy olyat amilyenben van.

 

 

 

Egy összegzés a partíciókról hogy jól értem-e:

Az tiszta volt hogy alapból a rendszeres rész jön be mint az egy partíciós megoldásnál. Máshogy nem is lehetne. Ez okés volt.
Akkor ha például megnyitom az Intéző-t ott lesznek valahol balra egymás alatt a meghajtók jelei.
A "C" lesz a rendszeres, a "D" mondjuk az adatos/progis, az "E" a DVD meghajtós, stb.


Ha progit akarok telepíteni akkor a célnál benyomkodom hogy melyik meghajtóra menjen. No meg azon belül a pontosabb helyét. A meghajtó jelét nem variálgattam még de azon kívül a helyet szoktam néha.
Lehet hogy csak az alaplaphoz való vezérlőket telepítem a C-re. Még nem tudom biztosan.

 

Az adatos rész még homályos.
Az Intéző-ben gondolom a WIN10-ben is ott vannak bal oldalt a könyvtárak: Doksik-Képek-Videók-Zenék.

Ha ezek valamelyikébe teszek valami adatfélét akkor az már a "D" meghajtóba (adatos partícióra) kerül? Adatok lévén

csakis az adatos részbe raknám őket de még nem tudom hogy a rendszer ezt hogy értelmezné.

 

Játékot amúgy már elég rég telepítettem.
Egy ideje ha játszhatnékom támad akkor előveszem a 2012-ben letöltött mappában levő harmadik Mass Effect gamét és azt nyomom. Meg ha rám jön akkor elölről kezdem a sztorit (ilyen már ritkábban fordul elő) de az előző kettő is mappában van már mert a hármasnak a mintájára a telepített játékokat

mappákba raktam. Szóval már azok is adat formában vannak és a Doksik könyvtárban szoktak pihengetni ha fent vannak. A három összesen kábé 45 giga. A harmadik egyedül kábé 20.

Ha fent lesz a rendszer akkor egy időre úgyis csak a hármast másolom át az adatos rész doksis részébe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Rog írta:

Egy összegzés a partíciókról hogy jól értem-e:

Az tiszta volt hogy alapból a rendszeres rész jön be mint az egy partíciós megoldásnál. Máshogy nem is lehetne. Ez okés volt.
Akkor ha például megnyitom az Intéző-t ott lesznek valahol balra egymás alatt a meghajtók jelei.
A "C" lesz a rendszeres, a "D" mondjuk az adatos/progis, az "E" a DVD meghajtós, stb.


Ha progit akarok telepíteni akkor a célnál benyomkodom hogy melyik meghajtóra menjen. No meg azon belül a pontosabb helyét. A meghajtó jelét nem variálgattam még de azon kívül a helyet szoktam néha.
Lehet hogy csak az alaplaphoz való vezérlőket telepítem a C-re. Még nem tudom biztosan.

Én azt csináltam régen a PC -men, hogy a C meghajtón volt maga a rendszer, ahhoz nem nyúltam és minden más - kép, videó, játék, írás stb. - ment a D -re. Ha meg jött a telepítés, akkor rendszerint azt kellett volna csinálnom, hogy akár egy külső vinyóra, vagy én esetemben egy pendrive -ra raktam volna az egyéb dolgokat - ez főleg a kép/videó/írás hármas szövetsége volt, a játékokkal régen nem nagyon törődtem, ha törlődtek, hát törlődtek. :) A laptopomon viszont most más a helyzet: van egy C meghajtó (Windows), van egy D meghajtó (LENOVO, ez mindösszesen kb. 30 giga) és van a DVD -s E. :)

 

Amúgy meg mi az iskolában megoldottuk azt, hogy egy vinyón - ha jól tudom, akkor 160 gigás merevlemez volt a suliban - akár 3 op rendszer is futott. Ezesetben annyi tettünk, hogy létrehoztunk 3 partíciót és 3 -szor telepítettünk fel op rendszert, egy windows klienst, egy windows szervert és egy linux szervert. Mondhatom, nagy buli volt. Pláne akkor, amikor a win szerveren csináltuk a fiókokat és egyedül nekem nem sikerült valamilyen oknál fogva, így egy nap 3-4 -szer is újra kellett raknom a gép win szerverét. Régi szép idők. :D

 

1 órával ezelőtt, Rog írta:

Az adatos rész még homályos.
Az Intéző-ben gondolom a WIN10-ben is ott vannak bal oldalt a könyvtárak: Doksik-Képek-Videók-Zenék.

Ha ezek valamelyikébe teszek valami adatfélét akkor az már a "D" meghajtóba (adatos partícióra) kerül? Adatok lévén

csakis az adatos részbe raknám őket de még nem tudom hogy a rendszer ezt hogy értelmezné.

A doksik-képek-... a C meghajtóhoz tartoznak, ott pedig egy ún. Users fiókhoz, ami ezesetben a sajátod. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Amúgy meg mi az iskolában megoldottuk azt, hogy egy vinyón - ha jól tudom, akkor 160 gigás merevlemez volt a suliban - akár 3 op rendszer is futott.

 

Olyasmit próbából két rendszerrel nagyon régen én is csináltam de nem sok hasznát vettem.

 

 

2 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

A doksik-képek-... a C meghajtóhoz tartoznak, ott pedig egy ún. Users fiókhoz, ami ezesetben a sajátod. :)

 

Kezdek még jobban megkavarodni. Korábban arról volt szó hogy a C-re a rendszer és a progijai kerülnek. A fájlok és egyéb progik meg egy másikra.

Te azt írod hogy azok is a C-re mennek. Mit csináljak akkor ha a rendszernek szánt kábé 70 gigás C partíció megtelik? Oké akkor törölgetnem kéne. De mi lesz akkor a kábé 160 gigás D-vel? Arra mi kerül? Valamire csak kell ha már meg lesz csinálva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Rog írta:

Kezdek még jobban megkavarodni. Korábban arról volt szó hogy a C-re a rendszer és a progijai kerülnek. A fájlok és egyéb progik meg egy másikra.

Ahogy írtam feljebb a programokat oda telepíted ahova akarod, de alapesetben a rendszer patrícióra mennek fel, ha nem bizergálod, hogy hova települjenek. Az egyéb progijaid is mehetnek a C-re, nekem is úgy van. Meg minden egyén programot oda telepítek, A D-meghajtómon csak filmek, zenék, képek, a játékok telepítői meg pár egyéb dolog van.

1 órával ezelőtt, Rog írta:

Te azt írod hogy azok is a C-re mennek. Mit csináljak akkor ha a rendszernek szánt kábé 70 gigás C partíció megtelik? Oké akkor törölgetnem kéne. De mi lesz akkor a kábé 160 gigás D-vel? Arra mi kerül? Valamire csak kell ha már meg lesz csinálva.

Ahogy Bence is írta az a Windows-os Doksik-képek-zenék mappák mivel a Windowshoz tartoznak így valóban a C helyét foglalják ha abba pakolgatsz, a teendőd roppant egyszerű, a D-meghajtón létrehozol ugyanilyen nevű mappákat és azokba szórod a dolgokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Rog írta:

Kezdek még jobban megkavarodni. Korábban arról volt szó hogy a C-re a rendszer és a progijai kerülnek. A fájlok és egyéb progik meg egy másikra.

Te azt írod hogy azok is a C-re mennek. Mit csináljak akkor ha a rendszernek szánt kábé 70 gigás C partíció megtelik? Oké akkor törölgetnem kéne. De mi lesz akkor a kábé 160 gigás D-vel? Arra mi kerül? Valamire csak kell ha már meg lesz csinálva.

Egyszerű a helyzet: mint ahogy Cupsy írta, egy ugyanolyan nevű mappát hozol létre a D - vagy más betűvel rendelkező "másodlagos" lemezen. Nekem így van a PC -men, a laptop az más, ott nálam mind a C re megy. :D

Én a Windows mappáihoz hozzá se nyúlok, mert ott csak teszem azt háttérképek tárolódnak meg egyebek.

 

8 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Egy-két hete rendeltem egy 2.1-es hangcuccot a PC-mhez 70W, most mivel "hál'isten" fúrnak-faragnak alattam, gondoltam megnézem mit is tud, de még így sem toltam maxra, hallgatom a zenét, egyszer csak hallom ám, hogy nem szól a bal, megnéztem, gép oldalon nincs baj, mert rádugtam a fejhallgatóm azzal mindkét oldal szól. Kábeleket kihúztam visszadugtam, hátha kimozdult, bár nemtudom, hogyan tudott volna álló helyében, de biztos ami biztos. Most attól nem mehetett tönkre, mert majdnem maxon szólt nem

Nekem is van egy olyan ahol az egyik nem szól. Pontos okot nem tudok rá, én direkt vettem egy újat. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Nekem is van egy olyan ahol az egyik nem szól. Pontos okot nem tudok rá, én direkt vettem egy újat. :evil:

Az ok, én is vissza fogom küldeni, csak ez már a 2. cucc ami besz*rik rövid időn belül és arra lettem volna kíváncsi, hogy csak én vagyok-e ilyen balszerencsés vagy valami nem stimmel az emag háza táján.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

YT-ra felraktam még kb. 2-3 éve egy montázsvideót egy koncertről, és ma vettem észre, hogy a YT letiltotta, szerzői jogokra hivatkozva. (A videó a WMG anyagát tartalmazza, aki letiltotta az országodban bla bla bla...)

Vissza tudom valahogy hozni? Rengeteget dolgoztam vele, már több mint 10.000 (!!!) megtekintés volt rajta, és ezidáig nem volt vele semmi probléma... :( 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fel lehet lebbezni a vidi letiltójánál de nem biztos a siker.
Nemrég véletlen találtam egy linket amiről kiindulva jó hosszan irkálnak a visszaadás követeléséről.

 

Content ID-követelés vitatása

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Rog: Sikerült a dolog? Bocs csak ma láttam a bejegyzésedet. Mióta visszajöttem nagyrészt az elmaradt bejegyzéseket olvasom a fórumban és ide le sem görgettem, meg nem mindig vagyok itt. Ha nem ,akkor estefele leírom az egyszerűt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Frenkie

A Win10 telepítése még várat magára. Előbb át kell másolnom egy csomó dolgot egy másik kütyümre. Azt is el kéne már kezdenem. No meg biztosra is akarok menni mert nem akarok a folyamat közben fennakadást.
Amúgy klassz lenne ha megosztanád majd velünk azt az egyszerűbb módszert. Nekem nem annyira fontos ma bepötyögnöd mert ráér még egy darabig. :)
Aztán majd meglátom hogy azt vagy az előzőekben leírtakat

alkalmazom-e. Habár csak a könnyebb alkalmazása lenne a logikusabb és ha el tudok menni rajta akkor aszerint járnék el.
Csak sajnálnám Cupsy és Bence tanácsait kukázni. Jó sokat foglalkoztak a problémámmal. De szerintem biztos megértőek lennének velem ha nem az ő útmutatásuk lenne a befutó.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Rog írta:

Csak sajnálnám Cupsy és Bence tanácsait kukázni. Jó sokat foglalkoztak a problémámmal. De szerintem biztos megértőek lennének velem ha nem az ő útmutatásuk lenne a befutó.

Engem nem zavar, amúgy is a Windows telepítésnek tudomásom szerint, nincsenek külön módszerei legalábbis a lépések ugyanazok, úgyhogy nem kukázol semmit :) ha Frenkie lerövidíti az csak jó, én azért inkább linkeltem egy oldalt, mert hogy magamtól leírjam ahhoz nekem közben csinálnom kellene magát a telepítést ahhoz, meg most nem volt egy extra gépem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Frenkie írta:

Ok akkor a héten beírom.

 

Köszi! :) 

 

 

Idézet

Megint játszottam egy kicsit.:D

 

Én is. :D 

 

 

 

5 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Engem nem zavar, amúgy is a Windows telepítésnek tudomásom szerint, nincsenek külön módszerei legalábbis a lépések ugyanazok, úgyhogy nem kukázol semmit :)

 

Okés. Akkor megnyugodtam. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jobb topik híján ide írom. Anyámnak vettem egy telefont még 2 éve karácsonykor, Android op.rendszer van rajta. Pár hete frissített, azóta nem tudja fogadni vagy elutasítani a hívásokat. Tehát ha hívják, a telefon csörög, csak éppen semmi nem jelenik meg. Valaki találkozott már hasonló problémával? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 órával ezelőtt, Rog írta:

Csak sajnálnám Cupsy és Bence tanácsait kukázni. Jó sokat foglalkoztak a problémámmal. De szerintem biztos megértőek lennének velem ha nem az ő útmutatásuk lenne a befutó.

No problem at all. :D

 

Amúgy meg a múlt hónapban telepítettem elsőnek win10 et. :P

A laptopon van win10 de az már előre be volt konfigurálva nekem meg már csak a Microsoft fiókot kellett beállítanom.

Alapvetően a neten valamiért nem találtam Win10 ISO fájlt, ezért kreáltam egyet az egyik progival. Kellett a win10 egyik munkatárs laptopját kellett volna újraraknom, de nem lett belőle semmi, mert felmondott az ürge. A gépét win7 ről win10re kellett volna úgymond felfrissítenem. Mondom letesztelem az elkészült ISO fájlt. Nem tudom ismeritek -e a VirtualBoxot? Na az egy nagyon jó, könnyen megtanulható program, ahol sok Virtual OS telepíthető. Na itt rögtön feltelepítettem és működött.

Termékkulcs nélkül természetesen, a rendszert később is lehet aktiválni. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.