Ugrás a kommentre

Számítástechnika


Darth Sky

Ajánlott hozzászólás

A lényeg, hogy megy, most már bármikor át tudod állítani. Csak vigyázni kell, mert ezek fontos file-ok, biztonsági másolat mindig legyen, főleg, ha programmal turkálsz bele dolgokba.

 

 

Mit akarsz ott felülírni? Miért nem jó neked egy működő rendszer? Abba soha ne piszkálj bele.

 

Témához kellett volna, de van róla backup szóval ha elb*sztam volna se lett volna gond :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtok abban segíteni, hogy a Win7 -hez kell-e valami speciális driver a scan számára? A nyomatótm multifunkciós, mindent csinál, csak éppen scannelni nem akar. Nem látja a nyomtatót.

 

Szerintem a nyomtatód honlapján nézz körül, szerintem lehet kell hozzá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtok abban segíteni, hogy a Win7 -hez kell-e valami speciális driver a scan számára? A nyomatótm multifunkciós, mindent csinál, csak éppen scannelni nem akar. Nem látja a nyomtatót.

 

 

Nem kell hozzá külön driver. Szerintem elromlott a scan része

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A helyzet a következő: vígan böngészgetek, egyszer csak nem reagál az egér. Nézem, a piros optikás cucc egyszer világít, egyszer nem, gyakrabban nem. Ilyenkor mit lehet tenni? Kuka az egész egér vagy meg lehet még csinálni? Szervízbe vinni esetleg? Ott mire megcsinálják megöregszem, a pótegér meg kész lottó: egyszer reagál egyszer nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vegyél egy újat, vannak már 2 rugóért jó egerek(a szerviz árakat nem tudom), és tovább bírja majd mint egy javított.

 

Jó csak Februárig garanciás, ha ki tudják cserélni akkor inkább kicseréltetném. Oké 2-3 ezer nem sok egérre de nekem pont tökéletes az az egér. Fél éve vettem, nem tudom mitől krepált be...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó csak Februárig garanciás, ha ki tudják cserélni akkor inkább kicseréltetném. Oké 2-3 ezer nem sok egérre de nekem pont tökéletes az az egér. Fél éve vettem, nem tudom mitől krepált be...

Ja... ha van rajta garancia, akkor nem tudom miről beszélünk. Cseréltesd ki a fenébe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, az én egereim mindig "túlélték" a garanciájukat.

Szerintem menjél oda és egyszerűen kérj egy cserét, csak az a lényeg hogy legyél magabiztos, akkor nagyobb eséllyel csinálják azt amit mondasz

 

Rendben :D Csak hétvégén nincsenek nyitva, hétfő meg ünnep... jókor sz*rt be nem mondom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Nekem olyan gondom van, hogy a monitor no signal jelzést kap a gép felől. Próbáltam másik videó kártyát, nem csak AGP-st, hanem régi, S3-at is, de ugyanaz. Kiszedtem a ramokat, nélkülük próbáltam, de úgy is, utána próbáltam 1db-al a másik portba, szintén. Előtte észrevettem, hogy az elem lemerült a gépben, mert minden indításnál nullázta az időt és 2001-re állt vissza. Tettem bele új elemet, de még így sem indul. Lehet a Setup miatt van gond a géppel? Azt hiába próbálom, hogy kiveszem az elemet és várok, mivel gondolom a régi lemerült, azért felejtett el mindig mindent, tehát ez sem lenne megoldás. Nem tudom mit tegyek, ezzel a géppel jó a monitor, kipróbáltam.... :cry:

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom mit tegyek, ezzel a géppel jó a monitor, kipróbáltam....

Tettem bele új tápot, így sem jó, volt egy CMOS reset, de még így is hibás. Amit észrevettem, hogy semmi csipogás, ha kiveszem a ramokat, a v.kártyát, bármit, a gép nem észleli. A merevlemezek pörögnek, de ennél tovább nem megy...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy felénk mondják: "Ilyet én még nem b*sztam!"

Szerelgetem, közben a 5.1ből kivezető kábel bedugva maradt és a fő hangszóró kábele annyira megfeszült, hogy miközben a ramot tettem vissza beleesett a gépbe, pont a VGA fölé, arra a részre, ahol semmi lényeges dolog nincsen. Na mondom, remek...remélem 1-2 dióda ettől tönkrement. Kapcsolom a gépet, már minden reményt vesztve, csippan, bootol, megy... komolyan, ha gond van a géppel, rúgj bele nem is olyan hülye tanács!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy felénk mondják: "Ilyet én még nem b*sztam!"

Szerelgetem, közben a 5.1ből kivezető kábel bedugva maradt és a fő hangszóró kábele annyira megfeszült, hogy miközben a ramot tettem vissza beleesett a gépbe, pont a VGA fölé, arra a részre, ahol semmi lényeges dolog nincsen. Na mondom, remek...remélem 1-2 dióda ettől tönkrement. Kapcsolom a gépet, már minden reményt vesztve, csippan, bootol, megy... komolyan, ha gond van a géppel, rúgj bele nem is olyan hülye tanács!

 

Na ilyenem nekem is volt :D Valamiért nem akart a bootnál tovább menni, ez még a régin volt. Na mondom szétszedem megnézem. Ugye nyár volt, meleg, gépház egyik oldala levéve. Nézem, az alaplapon volt egy papírzsebkendő, ami gőzőm nincs hogy került oda, nem is a hűtőn volt, csak úgy rajta. Levettem róla és jó lett :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.