Ugrás a kommentre

Számítástechnika


Darth Sky

Ajánlott hozzászólás

Hogy a toszba tudom beállítani hogy felülírhassak dolgokat a Windows mappában? Azt írja adminisztrátori jogusultság kell, de az admin én vagyok elvileg.

 

 

Számítógép/ Itt megkeresed a Windows mappát majd nyomsz rajta egy jobb gombot. Legalul lesz a tulajdonságok menüpont. Rákattintasz és a megjelenő ablakban alul a z Irásvédett elöl kiveszed a pipát vagy ha telikék akkor kattints rá és üres lesz, majd Alkalmaz gomb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számítógép/ Itt megkeresed a Windows mappát majd nyomsz rajta egy jobb gombot. Legalul lesz a tulajdonságok menüpont. Rákattintasz és a megjelenő ablakban alul a z Irásvédett elöl kiveszed a pipát vagy ha telikék akkor kattints rá és üres lesz, majd Alkalmaz gomb.

 

Nem akar sikerülni.

 

Ayga-3oCEAAzJP9.png

 

Utánna kiírja hogy nem megy, azt választhatok hogy Kihagyom vagy mégse.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor meg az jön fel hogy: Kihagyás, Összes kihagyása, Újra, Mégse akkor melyik?

 

 

Össze Kihagyása. Azért írja ki mert bizonyos file-okat rendszergazdai joggal sem lehet módosítani, ami jogos mert ha a hülye felhasználó módosítja akkor vége a rendszernek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hibának van egy újabb furcsasága a format óta. Lehet ezzel valamit kezdeni?

Van rajta egy tekerős hangerőszabályozó a felém eső oldalán, praktikus, használom. De. Bekapcsolás után, megnyitok akármi hangot, tekerhetem a tekerőjét világnak, nem reagál rá, mintha ott sem lenne a hardver. Aztán ha rákattintok a hangerőszabályozó ikonjára a jobb alsó sarokban, onnantól simán működik a tekerő! Mintha csak akkor töltené be azt a programocskát ami ezt a csoda praktikus hardvert működteti? Persze lehet h régebben is így volt, csak akkor a készenléti állapotot szoktam volt használni, és csak ritkán a kikapcsolást, lehet, hogy csak nem tűnt föl. Format óta jellemzően a kikapcsolást használom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hibának van egy újabb furcsasága a format óta. Lehet ezzel valamit kezdeni?

Van rajta egy tekerős hangerőszabályozó a felém eső oldalán, praktikus, használom. De. Bekapcsolás után, megnyitok akármi hangot, tekerhetem a tekerőjét világnak, nem reagál rá, mintha ott sem lenne a hardver. Aztán ha rákattintok a hangerőszabályozó ikonjára a jobb alsó sarokban, onnantól simán működik a tekerő! Mintha csak akkor töltené be azt a programocskát ami ezt a csoda praktikus hardvert működteti? Persze lehet h régebben is így volt, csak akkor a készenléti állapotot szoktam volt használni, és csak ritkán a kikapcsolást, lehet, hogy csak nem tűnt föl. Format óta jellemzően a kikapcsolást használom.

 

 

Valószinü hogy csak így működik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Korábban kérdeztem itt, hogy ha nem tudom felrakni a Spy sweepert - márpedig nem tudom - akkor mit ajánlotok helyette. Azt mondtátok, hogy használjam az Ad-aware-t. Nos, véleményem szerint ez egy rakás sz/r. Összefoglalom miért:

1) 1 óra 45 perc alatt nem tudta végigszkennelni a gépem. Több, mint 65000 fájlt vizsgált meg, de nem jutott a végébe. Elég türelmes vagyok, de ez már nekem is sok volt.

2) Ezidő alatt egyetlen egy kémprogramot sem azonosított, pedig biztos, hogy van, mert pl. most is hibásan jelennek meg oldalt az emotikonok, egyes képeket nem tudok megnézni, mert csak egy lerombolt kis négyzet van a helyén. Képeket nem tudok feltölteni, és szakadozik a net. Sehogy sem tudom ezeket a hibákat kiküszöbölni, mert a Spy Sweepert egyszerűen nem tudom feltenni, ez az ad-aware pedig egy nagy rakás sz/r.

 

HELP!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spyware Doctor. Torrenten keress rá, mert a hozzá csatolt crack-ek 90%ban működnek, a spyware írtok megtörése nem a hackerek erőssége. Kicsi a gépigénye és csöndes, én akkor használtam, amikor a szakdogához anyagot gyűjtöttem és sok külföldi, főleg orosz oldalt kerestem fel, volt is dolga rendesen, de a gép tiszta maradt.

Kémprogramot CSAKIS csökkentett módban szabad futtatni (F8 nyomkodása XP boot előtt) és készülj fel, mert nekem a 35 Gigás OP merevlemezt és a 2db 500 gigás adat lemezt 5és fél óra alatt ellenőrizte le. Főleg az volt gebasz, amikor fent volt a Half Life 2., több millió file van a mappájában, a telepítése is jó 10-12perc. Tehát tényleg idő kell amíg annyi file-t átnéz, ehhez szokj hozzá!

Plusz, Avast...ingyenes, kis igényű és Spyware dokival jól elvannak, akkor kezdtem a gépezést, amikor a Duke Nukem új játéknak számított és azóta volt pár vírusom, hardware gyilkos is, sajnos, de mióta Avastot tolok és ha gond van Spyware D-t a fertőzések azonnal megszűntek, vagy azonosítva lettek.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm a segítséget! Végül, valami isteni csoda folytán sikerült Spy Sweepert felraknom, és elvileg most védve vagyok, de ha gond lesz, nem felejtem el a tanácsot. Egyébként én is Avastot használok, és bízok is benne, de barátnőm az avast mellett kapott be egy keylogger trójait, ami mellett valahogy az egyik driver is befuccsolt, és 30 percen belül hazavágta e kettő a gépet: folyamatos kékhalál. Szóval elbizonytalanodtam, bár eddig az avast nekem mindent megszűrt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Össze Kihagyása. Azért írja ki mert bizonyos file-okat rendszergazdai joggal sem lehet módosítani, ami jogos mert ha a hülye felhasználó módosítja akkor vége a rendszernek.

 

Utánna se tudok felülírni a System32-ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm a segítséget! Végül, valami isteni csoda folytán sikerült Spy Sweepert felraknom, és elvileg most védve vagyok, de ha gond lesz, nem felejtem el a tanácsot. Egyébként én is Avastot használok, és bízok is benne, de barátnőm az avast mellett kapott be egy keylogger trójait, ami mellett valahogy az egyik driver is befuccsolt, és 30 percen belül hazavágta e kettő a gépet: folyamatos kékhalál. Szóval elbizonytalanodtam, bár eddig az avast nekem mindent megszűrt.

Igen, mert a free avast nem teljes, ezért kell mellé támogatásnak egy Spyware. Szép is lenne, ha már ott tartanák, hogy egy full protection program ingyenes lenne...én régen a NOD-ot használtam, baromi jó volt, de a tört verzió minden hónapban új kulcsot kért és meguntam, a keresgélést, meg az orosz oldalakon a böngészést, csak, hogy egy működőt találjak. Keyloggerek meg többnyire crack-ekkel és serial gyártókkal törnek be a gépre, sajnos ez az egyik hátránya a feltört cuccoknak. Én pl. választhattam Avastnál, hogy engedem a crack telepítését, vagy törlődik az exe, mivel vírus gyanúsnak tűnt. Mivel megbíztam a forrásban, így engedtem a felülírást. Ha ő is érzékenyre állítja az Avastot és maximálisra a védelmet, minden gyanús exe műveletnél rákérdez, ami egy idő után idegesítő, mégis jobb, mint újrarakni a gépet!

 

A System32-be ha irkálni akarsz, akkor csökkentett mód, lehetőleg olyan módban, hogy minél kevesebb dolog induljon a bootkor. De a fileok nagy részét így sem tudom állítani, buherálni, mivel pont ez az Windows lényege, ebben különbözik a Linuxtól...

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A System32-be ha irkálni akarsz, akkor csökkentett mód, lehetőleg olyan módban, hogy minél kevesebb dolog induljon a bootkor. De a fileok nagy részét így sem tudom állítani, buherálni, mivel pont ez az Windows lényege, ebben különbözik a Linuxtól...

 

Explorerframe az ikonokért felelős az ablakoknál, akkor azt alapból nem lehet? Parancssorba minden hozzáférés megvan adva hozzá, témához kellene. Olvastam csomó leírást hogy lelehet cserélni, de nálam nem akarja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, mert ők régebbi OP verziót használnak. Én ezért szeretem jobban az XP-t, mert azt már nem foltozzák, így ha betanulok egy trükköt rajta, akkor az több év múlva is működni fog. Persze, ahogy veszek egy fél évnél nem öregebb gépet el is felejthetem a telepítését. Te most ezt akarod megcsinálni?

http://www.youtube.com/watch?v=yjM7ymVUDho

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, mert ők régebbi OP verziót használnak. Én ezért szeretem jobban az XP-t, mert azt már nem foltozzák, így ha betanulok egy trükköt raja, akkor az több év múlva is működni fog. Persze, ahogy veszek egy fél évnél nem öregebb gépet el is felejthetem a telepítését. Te most ezt akarod megcsinálni?

http://www.youtube.com/watch?v=yjM7ymVUDho

 

Ezt akarom igen :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a videó elég jól leírja, a húgom délután megy dolgozni, majd az ő laptopján kipróbálom ezeket a trükköket. De ahogy a kommenteket nézem, sikeres a bemutatott dolog. Még annyit, hogy én anno az xp-hez szedtem le Skin mod-ert, amivel néhány kattntással bármit át lehetett állítani, valószínűleg már 7-hez is van ilyen, nézz utána.

Ezt találtam neked, van rajta pár mod és leírás, mondjuk nem tudom mennyire vagy otthon angolban, de ahogy olvasgatom, ezek közül párra szükséged lesz:

okosság

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a videó elég jól leírja, a húgom délután megy dolgozni, majd az ő laptopján kipróbálom ezeket a trükköket. De ahogy a kommenteket nézem, sikeres a bemutatott dolog. Még annyit, hogy én anno az xp-hez szedtem le Skin mod-ert, amivel néhány kattntással bármit át lehetett állítani, valószínűleg már 7-hez is van ilyen, nézz utána.

Ezt találtam neked, van rajta pár mod és leírás, mondjuk nem tudom mennyire vagy otthon angolban, de ahogy olvasgatom, ezek közül párra szükséged lesz:

okosság

 

Köszi délután kipróbálom amiket küldtél :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Flóri végignéztem a videót, addig hogy lepatchelem meg bemásolom a cuccot a Themes-be addig oké, csak hogy van még két Explorerframe.dll amit felül kellene írni a System32be és a SySWoW-ba. Azért kérdezgetem annyira hogy hogyan lehet felülírni mert egyszerűen nem akarja. Parancssorral is minden jogosultság megvan adva, már Admin profilt is aktiváltam de azzal se sikerült.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A trükk

 

 

aspirie08 2010. október 9. 18:38 hozzászólása, szerintem ez segíteni fog! (legalsó)

 

Igen, ezzel próbálkoztam, de nem sikerült. Na de leszedtem valami Theme Installert, azzal sikerült végre felrakni! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ennek örülök, mindig készítenek ilyen programot a noobok a kevésbé hozzáértő felhasználok számára! :)

 

Nem értem igazából hogy miért nem engedte a Windows manuálisan megcsinálni, megcsináltam ugyanazt mint amit leírtak de még Total Commanderrel se akarta, pedig minden engedély megvolt adva ahogy levan írva. Programmal meg valamiért engedte...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.