Ugrás a kommentre

Számítástechnika


Darth Sky

Ajánlott hozzászólás

Mobil net alatt mit értesz? Amúgy egy 2megás mobil net és egy 2megás ADSL ugyanolyan gyors, ha wi-fi-vel osztod meg, ahogy én is tettem itthon, akkor néha kicsit pakolni kell a gépet, a jó jelerősség miatt. Főleg, hogy padlófűtés van, tele a ház réz és fém csövekkel...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mobil net alatt mit értesz? Amúgy egy 2megás mobil net és egy 2megás ADSL ugyanolyan gyors, ha wi-fi-vel osztod meg, ahogy én is tettem itthon, akkor néha kicsit pakolni kell a gépet, a jó jelerősség miatt. Főleg, hogy padlófűtés van, tele a ház réz és fém csövekkel...

Vodafon 4 giga / hónap. És nem, nem volt ugyanilyen gyors.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4Giga az a havi maximális adatforgalmad lehetett, nem pedig a sávszélesség. Azt csak a UPC adja meg parasztvakításnak, sajnos, aztán kiderül, hogy hiába nyújt több gigás sávszélt, van havi limit. Amit én kb. 3nap alatt el is érnék, ha olyan jó netem lenne. Nekem 8megás van, bőven elég, feltölteni szoktam, főleg torrenteket, ez annyit jelent, hogy egy 1cd-s film, 5óra alatt van fent... :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mondjuk azért nem értelek, mert ha tudtad, hogy egy drága és instabil szolgáltatást használsz, közben lett volna lehetőséged egy jobb és gyorsabb "vezetékes" megoldásra is, akkor miért vártál 1 évet, ha már tavaly lejárt?

Amúgy Wi-Fi router kell, ha jól értem laptopod van, mivel mobilitást írtál. Ha veszel egy jó D-Linket, akkor ha modern a laptopod, még a kert végében is tudod seedelni a Michelle Wild összest!

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyet vettem, vagyis ilyesmit, mert a pontos típusát így fejből nem tudom, és sajnos otthon kellett hagynom :cry:http://www.arukereso.hu/monitor-c3126/philips/226v3lab-p51124849/termek-leiras.html

A specifikációi ezek, és árban is közelít, csak négyezerrel vettem drágábban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a Jurassic Parkokon és az Avengersen már lebabáztam. Maholnap megnézem a Star Treket, az Avatart, aztán az Alieneket, és a végére, csak mert addigra már jól felspanoltam magam, na mit? Segítek, Starral kezdődik és Warsszal végződik. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a Jurassic Parkokon és az Avengersen már lebabáztam. Maholnap megnézem a Star Treket, az Avatart, aztán az Alieneket, és a végére, csak mert addigra már jól felspanoltam magam, na mit? Segítek, Starral kezdődik és Warsszal végződik. :rock:

 

Tehát akkor jó döntés lesz vennem egy ilyen full hd-s monitort, hogy a nagy tv-ig kihúzzam vele? Mert ezen akarok majd bd-t nézni. A játékok milyenek full hd-ban? Látványos a változás?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a Jurassic Parkokon és az Avengersen már lebabáztam. Maholnap megnézem a Star Treket, az Avatart, aztán az Alieneket, és a végére, csak mert addigra már jól felspanoltam magam, na mit? Segítek, Starral kezdődik és Warsszal végződik. :rock:

A TCW -t se hagyd majd ki. :) Gondold milyen lehet az élmény 107 centisben. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Filmnél látványos a változás, játéknál még nem igazán vettem észre. A Witcher 2 használná ki a meglévő és telepített játékaim közül a HD-t, de amikor átállítottam, alig bírt megmoccanni szegény. A Batman: Arkham City-n és a Mass Effect 2-3-on nem vettem észre különösebb lényegi változást. Bár mindegyikbe csak belekukkantottam, szóval lehet, hogy azért ha több időt szánnék rá, több dolog átjönne. Az biztos, hogy több a sima él. :)

 

A TCW -t se hagyd majd ki. :) Gondold milyen lehet az élmény 107 centisben. :D

Nem fogom. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes nekem megvan pár TCW rész aviban, úgy, hogy 1giga egy történet és úgy is, hogy 500mega egy MKV rész. Megnéztem tulajdonságokban, a kettő majdnem ugyanaz, az egyik HD a másik 720p. Az én monitoromon semmi különbség nincsen a kettő között, mondjuk engem a hang mindig jobban lekötött, mint a nagy felbontás... Gondolom amit BluRay-en árulnak az az avis, a tömörített, kalóz meg az mkv.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy Wi-Fi router kell, ha jól értem laptopod van, mivel mobilitást írtál. Ha veszel egy jó D-Linket, akkor ha modern a laptopod, még a kert végében is tudod seedelni a Michelle Wild összest!

Azért a laptop kompatibilis a madzaggal, főleg hogy a töltő amúgy is rajta van a gépen. Ha én egyszer nekiülök netezni, azt Hiba még vadiúj korában, vadiúj akksival sem bírta. És nincsen kert :( Kutyafuttatóra meg csak nem megyek le internezetni ha itthon is lehet :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Help! Photoshopnál hogy lehet egy képen lévő feliratot átírni úgy, hogy a betűtípus ugyan az legyen?

 

Tehát itt van ez:

 

Die_Another_Day_DVD_cover.jpg

 

Felül a Die Another Day-t akarom átírni, de úgy hogy a betűk ugyanazok maradjanak. Nem tudom mennyire érthető.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

IMGBurnnél a Windows telepítő ISO fájlokat hányszoros sebességgel érdemes írni?

 

 

Én minden dvd-met 12x-esen írom. Régen volt igaz hogy az audio cd-ket a lehető leglassabban kellett írni hogy a régi cd-olvasók is olvasni tudják. Ma már mindegy de azért ne a leggyorsabban írd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én minden dvd-met 12x-esen írom. Régen volt igaz hogy az audio cd-ket a lehető leglassabban kellett írni hogy a régi cd-olvasók is olvasni tudják. Ma már mindegy de azért ne a leggyorsabban írd.

 

Értem, köszi :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit szeretnél Excelel csinálni Frenkie? Én sem voltam belőle sohasem pro, ez valószínűleg annak köszönhető, hogy mindig érdektelen voltam vele kapcsolatban... de elismerem, hogy hasznos program.

 

Egy baráti házaspárnak van egy 20 éves leánya. Ő hívott fel ma hogy a suliban szerdán lesz zh-juk. Mondjuk a feladat még nincs fent a tanáruk honlapján, de ha fent lesz akkor az illető aki ért hozzá elmondhatja majd hogy kell megcsinálni. Én már baromi rég foglalkoztam vele. Pl a Solverről nem is hallottam eddig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Solvert én is csak annyira ismerem, amennyire az operációkutatáshoz volt szükséges, egyébként a melóhelyen még mindig 2003 van, ha esetleg megvan a feladat, szólj, és ránézek én is, hátha nem túl bonyolult.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.