Ugrás a kommentre

EPVIII spoilermentes topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Képes Gábor ismerősömnek is tetszik (neve a videojátékok, számítástechnológia és technika vonalán lehet ismerős, na meg sci-fi író). Nem releváns, mint kritika, csak azért osztom meg, mert tudom, hogy ő nem szereti az ep1-2-3-at, de imádja az ep7-RO vonalat, így a szava számomra sokat nyom a latba, mivel az ep8 merít az ep1-2-3-ból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Darth Riddick írta:

IGN írott kritikája lehet, hogy jó - még nem olvastam - de a videó kritikájuk szerintem kritikán aluli... nem is néztem végig.

Ezen kívül találtam még egy "gyöngyszemet" - https://hetediksor.hu/2017/12/12/star-wars-az-utolso-jedik-kritika/

Riddick! Te mindig megtalálod a f*st! :lol: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Ody Mandrell írta:

Riddick! Te mindig megtalálod a f*st! :lol: 

Én biztos, hogy nem. Az talál meg engem valami érthetetlen okból, hogy rohadjon meg! De tényleg bakker... ugye nem hiszed, hogy ezeket én direkt keresem?!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Dzséjt írta:

A holnapi nap csuda lesz, az fix. Korán kéne lefeküdnöm, és minél tovább aludnom, hogy bírjam majd az iramot, de tuti, hogy nem tudok korán lefeküdni és hamar fel fogok ébredni (már tegnap este is elalvás helyett ezen járt az agyam)

Bennem is dolgozik már az adrenalin napok óta, mindig korán kelek. Szerintem ez így is marad addig amíg nem cseng le a bemutató.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bomarr írta:

A Geekz-en is meglett dicsérve. Rusznyák Csaba az ep.7-től nem volt annyira elájulva. Úgy tartotta, hogy ugyan a film szórakoztató, de túlságosan is bátortalan. Csak kicsit olvastam bele de az ep.8 nagyon bejött neki.

Átváltottál spoilermentesre Bomarr? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Bennem is dolgozik már az adrenalin napok óta, mindig korán kelek. Szerintem ez így is marad addig amíg nem cseng le a bemutató.

Szerintem én ma este bedobok pár sört és egy-két kupica altatót?:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jók ezek a kritikák, bár az egyik oldalnál a kommenteknél valaki komolyan elspoilerezett egy fontos dolgot? :shocked: 

A legtöbb nekem tetszett, van egy-kettő ami sejtet egy-két dolgot (különösen a "dá" fogott meg engemet, asszem ez a fickónak nagy dádá lesz :P

 

Már alig várom a pénteket! :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.