Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Mondjuk úgy hogy Han Solo visszatér valszeg tényleg látni fogjuk legalább egyszer a Falcont.

 

Remélem többször is látjuk a Falcont :):P Már a régi trilógiában is jó helyzet komikumok adódtak abból, hogy állandóan püfölte szegény párát Han, mert nem akart valami működni rajta. Hát azóta eltelt jó pár évtized, szerencsétlen Ezeréves Sólyommal már csak a baj lesz szerintem :D:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Siomon Pegg-nek mi köze Hollywoodhoz? :hmm:

A Millennium Falcon visszatérésének örülnék. Az ep1-2-3-ból hiányzott egy állandó hajó jelenléte (bár az ep3-ban benne van a Falcon, szóval... :)), amely szinte negyedik szereplője a filmeknek a főtrió mellett. A Falcon bár nem élőlény, mégis, szerves része a sztorinak, "jelleme" van, sőt, C-3PO-nak hála még beszélgetni is lehet vele. A TCW-ben ezért is tetszett a Twilight, kár, hogy végül elfelejtették, aztán a forgalomból is kivonták. Azért remélem a Falconnal ezt nem játsszák meg. Az olyan lenne, mintha felrobbantanák R2-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki nem sz*rja ezt a Pegget? :) Valószínűleg nem tud semmit, csak találgat. Karóba is húzná a Disney ha bármit elárulna a készülő projektjéről. Amúgy ritka unszimpatikus ürge már ránézésre is. Igazi f*szfej. Egyébként a Solos/Falconos tippje alapján nagyot nem tévedhet, de remélem a film közelébe se engedik.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Exkluzív:

Simon Pegg beavat minket abba, mi várható az új Star Wars filmben.

http://www.totalfilm.com/news/simon-pegg-on-how-j-j-abrams-will-invigorate-star-wars

 

Hát, finoman szólva is ezt üzenem Peggnek: :chainsaw::fuck2::fuckoff:

 

Ki nem sz*rja ezt a Pegget? :) Valószínűleg nem tud semmit, csak találgat. Karóba is húzná a Disney ha bármit elárulna a készülő projektjéről. Amúgy ritka unszimpatikus ürge már ránézésre is. Igazi f*szfej. Egyébként a Solos/Falconos tippje alapján nagyot nem tévedhet, de remélem a film közelébe se engedik.

 

Egyetértek. Nyílt is a bicska, amikor olvastam a sorait.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lényegében arról beszél, hogy visszahozzák mindazt,amit szerettünk az első három filmben (vagyis a klasszikusokban). Millenium Falcon és a régi szereplők. Mi ezzel a probléma??

A lényeggel semmi, a körítéssel van gond.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lényegében arról beszél, hogy visszahozzák mindazt,amit szerettünk az első három filmben (vagyis a klasszikusokban). Millenium Falcon és a régi szereplők. Mi ezzel a probléma??

Csak ugye ez ma már, negyven évvel később édes kevés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak ugye ez ma már, negyven évvel később édes kevés.

Azért kíváncsi lennék, mi zajlik le eme emberek fejében (tök mindegy, ki az a bizonyos ember). Folyton jönnek azzal, hogy a franchise régi darabjai nem erről szóltak, nem így néztek ki, stb... Kérem, 30-40 év telt el, meg azért na, a folytatásnak/előzménynek többet is kell nyújtania, és nem csak látványban. Az ep6 is már messze nem olyan, mint az ep4 volt.

Ha valaki a régire vágyik, hát nézze meg a régit. Amúgy szerintem az ilyen elvetemült ep1-2-3 utálóknak az ep7 sem fog bejönni, hiszen az még olyanabb lesz, mint az ep1-2-3 volt. Még több CG, még pörgősebb, még akciódúsabb, a mai korszellemnek még jobban megfelelnek a karakterek, stb. Az ep7 minden eddigi Star Wars epizódnál messzebb fog állni az ep4-től, de az ep5-6-tól is. Szóval nem tudom, mit remél Mr. Pigg... azaz, Pegg (amúgy kedvelem a csókát).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pegg (amúgy kedvelem a csókát).

Én is. Szerintem baromi jó vigjátékokat csinál. Speciel a prequelt utálja és ennek sokszor szeret hangot adni. Szerintem egyszerüen azért van baja vele mert nem úgy lett más ahogy ő szerette volna. Hogy mit szeretett volna azt csak ő tudja, mert speciel ezt még nem igazán fejtette ki soha. De hála istennek nem ő csinálja az új SW-t, úgyhogy ez tényleg elég lényegtelen (legalábbis az ep.7-re aligha van kihatással hogy ő mit utál és mit nem :))

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lényegében arról beszél, hogy visszahozzák mindazt,amit szerettünk az első három filmben (vagyis a klasszikusokban). Millenium Falcon és a régi szereplők. Mi ezzel a probléma??

 

 

A lényeggel semmi, a körítéssel van gond.

 

Így van, a stílusa böki a csőrömet. Úgy beszélt, mintha egyetemes tény kenne az, hogy a prequel sz*r és mindenki utálja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért kíváncsi lennék, mi zajlik le eme emberek fejében (tök mindegy, ki az a bizonyos ember). Folyton jönnek azzal, hogy a franchise régi darabjai nem erről szóltak, nem így néztek ki, stb... Kérem, 30-40 év telt el, meg azért na, a folytatásnak/előzménynek többet is kell nyújtania, és nem csak látványban. Az ep6 is már messze nem olyan, mint az ep4 volt.

Ha valaki a régire vágyik, hát nézze meg a régit. Amúgy szerintem az ilyen elvetemült ep1-2-3 utálóknak az ep7 sem fog bejönni, hiszen az még olyanabb lesz, mint az ep1-2-3 volt. Még több CG, még pörgősebb, még akciódúsabb, a mai korszellemnek még jobban megfelelnek a karakterek, stb. Az ep7 minden eddigi Star Wars epizódnál messzebb fog állni az ep4-től, de az ep5-6-tól is. Szóval nem tudom, mit remél Mr. Pigg... azaz, Pegg (amúgy kedvelem a csókát).

Így van. Ezt sose fogják megérteni azok akik folyton rinyálnak. Reméljük ott lesz az EPVII -ben is az az SW szellem ami az összes korábbi részben benne volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy beszélt, mintha egyetemes tény kenne az, hogy a prequel sz*r és mindenki utálja.

 

Van egy kis baj. Ugyanis nem csak Pegg beszél így a Prequelről, elég felmenni a filmbuzira vagy bármilyen filmekkel foglalkozó oldalra, a véleményhuszárok jelentős része (akik szeretik hallatni saját hangjukat) azt mondja/írja, hogy általánosan elfogadott TÉNY, hogy a Prequel sz*r.

 

Mellesleg én is kedvelem Pegget, mint színészt, de az, hogy mi a véleménye a Prequelről teljesen hidegen hagy. Nyilván nem jó pont ez nálam tőle, de nem különösebben érdekel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Simon Pegg egy angol fazon és elsősorban brit filmekben tűnik fel. Pár éve J.J. csapatának tagja. Mission Impossible filmekben először a III-részben tűnt fel (azt rendezte J.J.) a IV. részben már komolyabb szerepet kapott. (csíptem a karakterét)

 

Fontosabb filmjei:

 

Shaun of the Dead - Haláli hullák hajnala (a kedvenc zombis komédiám)

Hot Fuzz - Vaskabátok

 

Ezekben a filmekben Nick Frostal alkotnak remek párost, és hamarosan jön a Cornetto Trilogy harmadik része is The World's End címmel. (A fent említett két film a Cornetto Trilogy első két része)

 

J.J.-vel közös filmjei továbbá:

 

2009-es Star Trek. Ő alakította Scotty-t. Az új Star Trek filmben értelemszerűen visszatér Scotty szerepében.

 

Játszott a 2005-ös "újelső" Doctor Who-ban is egy epizód erejéig, illetve ő adta a hangját a TCW-ben a Dengar nevű fejvadásznak.

 

És még lehetne sorolni!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor a hivatalos bejelentés a Lucasfilm részéről, hogy Angliában forog az új Star Wars

http://starwars.com/news/star_wars_feature_film_production_returns_to_the_uk.html

 

 

We've devoted serious time and attention to revisiting the origins of Star Wars as inspiration for our process on the new movie,

Kathleen Kennedy itt is azt mondja, hogy az új film készültének folyamata az eredeti Star Wars szellemében készül.

 

A pr gépezet eddig csak úgy dübörög (mindenféle jött ment ember, akit kérdeznek az új SW-ről, legyen az belsős vagy külsős), hogy aztán most olyan filmek fognak készülni, mint 1977-ben és a két folytatás.

Érdekes, hogy senki se nyilatkozza eddig, hogy az új film a prequel és az eredeti Star Wars szellemében készül. A prequel mintha szitokszó lenne...

És ezzel hogy a Disney be se mutatja a maradék 3D-s prequel filmet, meg a TCW-t is beszüntették, mintha teljes mértékben szabadulni akarna George Lucas előzmény világától.

Vagy csak ezt én beszélem be magamnak?

Előre elnézést akkor... :(

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valamilyen szinten muszáj az ep4-5-6 szellemét követni, hiszen ez annak a folytatása lesz. Ahogy az ep1-2-3 is megközelítette végül azt a szellemet (nem is véletlen, hogy az ep3 már sok korábbi "prequel-gyűlölőnek" is tetszett). Ha logikusan gondolkodunk, az ep7-nek nagyjából az ep6-hoz kell olyan közel lennie, mint az ep3-nak az ep4-hez.

És a Disney nem csak az ep2-3-at nem mutatja be 3D-ben, hanem az ep4-5-6-ot se. Akkor most mi van, azokat is el akarja felejteni? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hot Fuzz - Vaskabátok

 

Játszott a 2005-ös "újelső" Doctor Who-ban is egy epizód erejéig,

Off

Én az előbbiben "találkoztam" vele először, nekem is bejön a fickó. Viszont most hirtelen nem ugrik be, hogy utóbbiban mikor és kit-mit játszott :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A prequell és a classic trilógiák egy szellemiségben születtek, mert egymásból következtek. Ráadásul van eleje és egy egyértelmű lezárása. En tartózkodnék attól, hogy a saga "szellemiségét" kövesse, mert akkor megint kell sith, amit nagyon nehéz és értelmetlen feltámasztani a sagában lefektetett szabályok miatt (2 szabálya). Én amolyan Hobbit szellemiségben forgatnám le. Egy más generáció konfliktusát mutatnám be ( én úgy gondolom, hogy a bemutatható fenyegetés, konfliktus sajnos jelentéktelenebb lesz mint a jedi-sith ellentét), aminek a kibontásában, a rajongok általi elfogadásában, szóval az átállásban a régi karaktereknek (Han, Luke, Leia), valamint ismerős eszközöknek, hajóknak, helyszíneknek nagy jelentősége lesz. Tehát a "képi világa" legyen ismerős. Egyébként szerintem J.J.-nek sem volt egyszerübb Star Trekket csinálnia, mint majd SW-t csinálnia. Szóval már nagy gyakorlata van az "újragondolás" területén. En nagyon bízom benne, egyszerűen nem fogja tudni elrontai, mert nem tud vacakot csinálni. Neki nincsnek "rosszab napjai".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsi leszek lesz-e olyan külső forgatási helyszín mint anno volt Tunézia vagy Guatemala, vagy akár Olaszország. Ha nem az nem túl jó jel lesz számomra. Egyébként az Angliai forgatást jó dolognak tartom mert egy jel, hogy talán azon az úton haladnak tovább amit a hat film már kikövezett.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.