Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Masszív spoiler következik.

 

Rey egy Jedi!! Hivatalos kártya lapokon megkapta a Jedi plecsnit. Finn csak egy lázadó,ez is érdekes.

Tehát amikor mondja Luke az előző trailerben, hogy a családját átjárja az erő, akkor Rey-nek mondja, hogy "Benned is meg van"

Meglepődtetek? Hogy lehet, hogy egy guberáló, gyűjtögető leányka lett belőle?

 

COu1DN_UEAAJ4aK.jpg

 

Hivatalos bélyegképek

2C2DFC1800000578-0-image-a-133_1442010848050.jpg

2C2DFD8D00000578-0-image-a-122_1442010789574.jpg

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rey egy Jedi!! Hivatalos kártya lapokon megkapta a Jedi plecsnit. Finn csak egy lázadó,ez is érdekes.

Tehát amikor mondja Luke az előző trailerben, hogy a családját átjárja az erő, akkor Rey-nek mondja, hogy "Benned is meg van"

Meglepődtetek? Hogy lehet, hogy egy guberáló, gyűjtögető leányka lett belőle?

Én abszolút nem, nekem a második teaser óta egyértelmű volt, hogy Rey-hez beszél. Rey valószínűleg azért guberál a Jakkun, mert valamiért bújkálnia kell. Talán Ren elől. Mint Luke-nak. Szóval mégse csak egy Jedink van, ez megnyugtató :)És az, hogy Jedi, az megmagyarázza a harciasságát és az öltözékét. Az pedig, hogy Finn "csak" egy lázadó, nem meglepő, fura lenne, ha dezertálás után pár nap alatt Jedivé válna:) De attól még lehet erőérzékeny. Szerintem Luke padawanja lesz a film végére.

Szerkesztve: - mikiwan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én abszolút nem, nekem a második teaser óta egyértelmű volt, hogy Rey-hez beszél. Rey valószínűleg azért guberál a Jakkun, mert valamiért bújkálnia kell. Talán Ren elől. Mint Luke-nak. Szóval mégse csak egy Jedink van, ez megnyugtató :)És az, hogy Jedi, az megmagyarázza a harciasságát és az öltözékét. Az pedig, hogy Finn "csak" egy lázadó, nem meglepő, fura lenne, ha dezertálás után pár nap alatt Jedivé válna:) De attól még lehet erőérzékeny. Szerintem Luke padawanja lesz a film végére.

 

Vagy azért van a Jakkun, mert kiképezték családi hagyományból, de neki személy szerint semmi kedve hozzá, hogy a béke őre legyen. Nekem is az az érzésem, hogy Finn, majd padawan lesz és a kártyán azért nincs feltüntetve, mert még semmi köze a Jedi léthez, majd talán a VIII. részben :) Reyre ugyan rárakták a Jedi pecsétet, de szerintem ő még nem teljesen kiképzett, kb. mint Luke az EP V-ben.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán Rey buzogánya egy spéci fénykardot rejt :hmm:

dAfLOGN.jpg

 

Köszi Jake!

Elsőre azt gondoltam, emelkedik a szerencsecsillagom!

De aztán én is meglàttam Kylo besorolàsát!

Mindegy.. A cápa hal meg először...

A kártyajáték kiadója a Hasbro, akik nyilván konzultáltak a Lucasfilmmel.

http://www.hasbro.com/en-hk/product/star-wars-duels-card-game:4C62CCF7-5056-9047-F5FB-BACEED502389

Nem hiába mondták az írók, hogy Kylo nagyon komplex karakter. Ha Vader Nagyúr a nagyapja, joggal könyvelheti el magában, hogy a sith rendet csak ő lenne képes feltámasztani. Aztán persze ott van a másik arca, mint Ren Lovag, és egy titkos társaság tagja is. Dörzsölt egy alak lehet, és lehetnek rejtett eltitkolt céljai. Az is lehet, hogy Snoke is ismeri Kylo múltját, és ennek a rejtélyes figurának tervei vannak vele... :hmm: Megannyi misztikum, megannyi kérdés :yes:

 

Egyébként 1-10-ig van osztályozva a kártyajáték karakterinek erőssége. Itt a teljes lista

 

POWER-UP LINK SYMBOLS

Jedi

Rebels

Droid Army

Sith

Bounty Hunters

 

10

Yoda - Jedi

Luke Skywalker - Rebels, Jedi

Emperor Palpatine - Sith

Darth Vader - Sith, Bounty Hunters

 

9

Mace Windu - Jedi

Obi-Wan Kenobi - Jedi

Darth Maul - Sith

 

8

Kylo Ren - Sith

General Grievous - Sith, Droid Army

Anakin Skywalker - Sith, Jedi

 

7

Rey - Rebels, Jedi

Count Dooku - Sith, Droid Army

AT-AT Walker - Sith

 

6

Sarlacc Pit

Rancor

Princess Leia - Rebels

Boba Fett - Bounty Hunters

 

5

X-Wing Starfighter - Rebels

Lando Calrissian - Rebels

Jango Fett - Bounty Hunters

Han Solo - Rebels

Finn - Rebels

 

4

Wampa

Padmé Amidala - Rebels

IG-88 Assassin Droid - Bounty Hunters

Greedo - Bounty Hunters

Chewbacca - Rebels

Bossk - Bounty Hunters

B2 Super Battle Droid - Droid Army

 

3

Scout Trooper - Sith

Rebel Trooper - Rebels

Jabba the Hutt - Bounty Hunters

Gamorrean Guard - Bounty Hunters

Droideka - Droid Army

C-3PO - Rebels

Admiral Ackbar - Rebels

 

2

Tusken Raider

Stormtrooper - Sith

R2-D2 - Rebels, Jedi

Nien Nunb - Rebels

Clone Trooper - Jedi

BB-8 - Rebels

 

1

Watto

Jawa

Jar Jar Binks

Stap Droid - Droid Army

Salacious Crumb - Bounty Hunters

Ewok - Rebels

 

 

Ez állítólag az Art of Force Awakens könyvből egy képecske

O7fQs7w.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az, hogy Rey Jedi, szerintem annyira meglepő, mint az, hogy hajnalban feljön a Nap. Az, hogy Kylo Sith... Nos, nem ez lenne a Hasbro első hibája. Abrams maga mondta, hogy Kylo nem Sith, hanem a Ren lovagja. És nekem a film rendezőjének szava valamiért üti a hibát hibára halmozó játékgyártó szavát (ugye emlékszünk még az Anakin kardos Palpatine figurára, vagy például arra a Hasbro-féle kérdez-felelek kártyás játékra, amiben több hibás válasz is van?). ;) Amúgy meg, Finn is Rebels jelet kapott, holott nincsenek Lázadók a filmben. Ellenállás van. A magyarázat tehát e két félrerakott jelre: a Hasbro egy kalap alá vette a Lázadókat az Ellenállással, a Sith-eket a Ren Lovagjaival.

Én még abban is biztos vagyok, hogy a botja valamilyen formában fénykardot rejt.

 

Ami a koncepciórajzot illeti, azt a büdös. Kezdem azt hinni, hogy ebben a filmben nem lesz olyasféle űrcsata, mint az ep1-ben, ep3-ban, 4-ben és 6-ban, viszont egy olyan parádés légi csatát fogunk látni, amilyet Star Warsban még soha. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake!

A fénybotos nyilvàn fan made egyelőre, de valahogy így képzelem.

Bár így màr nem kicsit hosszú a fegyver!

Esetleg még az is tetszene, hamindkét végéről lekattintható lenne egy-egy normál fénykard!

Ha parsztbunyó van akkor bot lenne, ha meg "helyzet" van, mehetne 'vuvuvumm'. ;)

 

Az x wing állati király kép! Nagyon rámegy a 7, hogy klasszik jàrgànyokat ne csak az űrben làssunk javarészt.

Nekem bejön!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon király képek, a fénybotos is nagyon jól néz ki, bár tényleg nagynak tűnik az markolat gyanánt. Valami jelentősége biztosan van ennek a botnak, elvégre nem zörög a haraszt ha nem fújják. A légi csata egyre jobbnak ígérkezik, ez egy igen jó újdonság lesz, azért azt remélem ha űrcsata nem is, de valami üldözés mint az ep2-ben vagy 5-ben azért lesz. A kártyák is nagyon jók, egyedül Poe Dameront hiányolom, őt valahogy nagyon alul promózzák.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fénybotos nyilvàn fan made egyelőre, de valahogy így képzelem.

Bár így màr nem kicsit hosszú a fegyver!

Esetleg még az is tetszene, hamindkét végéről lekattintható lenne egy-egy normál fénykard!

 

Szerintem is hosszú így mindkét végén pengével, közelharcban a 2. penge szinte értelmetlen lenne, mert nem tudná megvágni vele az ellett mivel jóval túl ér rajta, de ha mondjuk csak az egyik oldalán jönne ki a penge úgy a Darth Nihl-éhez (Hagyaték képregények) hasonló fegyvert kapnánk ami már egész használhatónak tűnne. Persze lehet nem spilázzák túl és "csak" elrejtve lesznek a normál kardok a botban.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy pár napos kép. Mark Hamill megint szakállt növesztett. Jövő hétfőn pedig indul az EPVIII forgatása az írországi szigeten.

Akkor Luke nem hal meg az EpVII végén? :yeah: (csak mert ilyen kósza pletyka is volt azt hiszem)

 

COC2h8oVAAA8J0h.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új x-wingről:

Már korábban is eszembe jutott, de most megkérdem;

Mikor X-be állítják a szárnyakat, hogy forog a turbina, ha csak egy félkör? :evil:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaz nem ismerem az X-wing műszaki felépítését, de szerintem abban nem turbina van már, sőt az előző verzióban sem :)

 

100%, hogy kimagyarázható, de mivel annak látszik, így a magam részéről jópofa kukacoskodásnak szántam. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis apróság még a Jakkúhoz. Azt hiszem az, hogy guberálók vannak ezen a bolygón sokkal értelmesebb és logikusabb ötlet, mint bármilyen más bolygón. Ahogy a TCW-ben is mondták és láthattuk, a csaták helyszínén hamar megjelennek a roncsvadászok, és a Jakkún ugye egy hatalmas csata dúlt. A bolygó teli van lezuhant csillagrombolókkal, X-szárnyúakkal és AT-AT-ékkal, és ezek azok, amiket csak tudunk. Hát hogy a fenébe ne jelentek volna meg itt a roncsvadászok, kincsvadászok, kalózok, csempészek, egyéb alvilági szervezetek, hogy hasznot húzzanak a lezuhant hajók roncsaiból. Képzeljétek, hány tonnányi fegyver van egy birodalmi csillagrombolóban, de már láttunk egy Szuper-osztályú rombolót is, ami vagy csak háromszor nagyobb. És ezek csak a fegyverek, hol vannak még a hasznos alkatrészek, páncélok, eszközök, droidok, járművek, stb. Ezeket évtizedekig tarthat kifosztani, és vonzzák azokat, akiknek kell, mert pénzért továbbadnák, vagy mert mondjuk egy kalózbandát olcsóbb felszerelni egy lezuhant csillagrombolóból, mint a feketepiacról. De például magánzó nyomozók is jöhetnek, akiket mondjuk családtagok bérelnek fel, hogy megtalálják a csatában eltűnt rokont. És még mennyi, de mennyi lehetőség lehet.

És persze ezek aztán vonzzák azokat, akik a guberálókból akarnak hasznot húzni, ami magával vonzza, hogy elkezdenek instant települések épülni, ahol kocsmák nyílnak, piacok, ahol a guberálók eladhatják a szemetüket, infókat cserélhetnek, stb. A vadnyugati aranyláz mintájára ez lehetne a jakkúi roncsláz (biztos voltak ilyenek a klón háború idején is, csak azt nem láttuk, illetve kétszer azért belepillanthattunk).

És máris lehetnek itt különbségek. Tatooine-on már kiépült települések vannak (ismerjük Mos Espát, Mos Eisley-t, Anchorheadet és legalább még egy várost az ep1-ből), így aligha épülnének új falvak, az árukat inkább a városokba vinnék - legfeljebb ideiglenes menedékhelyek létesülnének, de a piacok, kocsmák inkább a már létező városokra koncentrálnának. Ráadásul a Tatooine-on ott vannak a jawák, amik bazi nagy homokkúszóikkal sity-suty szétkapkodnak ilyen gépeket - X-szárnyúak komplett osztagát nyelhetnék el a bendőjükben -, plusz a bolygó hutt fennhatóság alatt áll, akik valószínűleg minden más bűnszervezetet elhesseget.

Jakku ezzel szemben lakatlan volt, így kialakulhat ott egy sajátos, szedett-vedett látképe a guberálók és az azokból meggazdagodni kívánó jövevények falvaiból, aminek középpontjában nem arénák vagy űrreppterek, hanem piacok és kocsmák állnak. A hajók nem kiépített hangárakban, hanem a sima placcon állnak - technikailag leszállnak oda, ahová tudnak. Ráadásul egy igen változatos faji katyvasz állhat össze. Plusz itt nem kell a benszülött nomádokkal, a tuskenekkel és a jawákkal szöszölni. És ez szerintem érdekesebbé teszi így a Jakkút, mintha újra a Tatooine-on lennénk. Rengeteg kis sztori kisülhet még ebből a jövőben, egy ilyen bolygó hosszú távon is érdekes lehet.

Még az elsivatagodásra is lehetne egy magyarázat, hogy a csata tönkretette a környezetet. Például az Aftermath-ban már feltűnik egy Cartertown nevű település. Most képzeljük el, ha egy csillagromboló nem kényszer szállt, hanem fel is robbant becsapódáskor. Az okozhatott olyan globális katasztrófát, amitől elsivatagosodott a bolygó. Ez utóbbi persze már csak a saját ötletem, de a többi innét nézve benne van a filmben. A Tatooine-on - Qui-Gon szavaival élve - olyanok gyűlnek össze, akiknek bujkálniuk kell. Jakkún olyanok, akik szerencsét akarnak próbálni a roncsokkal.

Ez érdekes leírás és tetszik is. Én még azt is el tudnám képzelni, hogy egyes roncsokban akár laknak is. :) Jakku csak önmagában nézve Tatooine klón. Egy jó sztorival lehet rajta javítani. Pl. az elsivatagosodás is egy jó ötlet. Ellenben a Tatooine állapotokhoz még hozzá tenném, hogy nem tudjuk mi lett ott Jabba halála után. Biztos fel fog tűnni a trilógiában.

 

Szuper fejtegetés Dzséjt :) Kiváncsi leszek Rey miért került ide. Azt tudjuk, hogy ő is a guberálók egyike, egy kibelezett AT-AT-ben él és nagyon úgy tűnik hogy ezt már viszonylag huzamos ideje csinálja. Nagyon kiváncsi leszek hogy kapunk-e legalább pár perc nyugit mielőtt az Első Rend rájuk támad és látjuk-e egy kicsit, hogy milyenek a jakku-i hétköznapok.

Ami érdekes, hogy ugye azt is tudjuk hogy van rendőrsége a bolygónak, de olyanok akik kinézetűk alapján mintha fejvadászok lennének. Még az is lehet hogy tényleg fejvadászokat fizetnek a biztonság megtartására.

Amennyiben helyes Dzséjt korábbi fejtegetése, akkor lehet Rey bujkál a rá vadászó Ren lovagok elől.

 

Jó képek Jake, és a Jedis utalás telitalálat. :) Bár sejtettük, hogy így lesz így már szinte bizonyos. Az X-winges concept art pedig tényleg szenzációs! :clap: Érdekes, hogy ugyanaz volt a művészeti vezető mint az EPI -nél: Doug Chiang.

 

Nagyon király képek, a fénybotos is nagyon jól néz ki, bár tényleg nagynak tűnik az markolat gyanánt. Valami jelentősége biztosan van ennek a botnak, elvégre nem zörög a haraszt ha nem fújják. A légi csata egyre jobbnak ígérkezik, ez egy igen jó újdonság lesz, azért azt remélem ha űrcsata nem is, de valami üldözés mint az ep2-ben vagy 5-ben azért lesz. A kártyák is nagyon jók, egyedül Poe Dameront hiányolom, őt valahogy nagyon alul promózzák.

Biztos lesz speederes üldözés a Jakkun. Erről volt egy Lego kisfilm is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek jó hírek, bár eddig is mérget vettem volna rá, hogy Rey Jedi. :) Nyilván a Hasbro a kategóriákkal egyszerűsített, ezért sorolta be Kylo-t a Sithek közé. Annak örülök, hogy ezen infók alapján Finn nem lesz Jedi, de majd meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek jó hírek, bár eddig is mérget vettem volna rá, hogy Rey Jedi. :) Nyilván a Hasbro a kategóriákkal egyszerűsített, ezért sorolta be Kylo-t a Sithek közé. Annak örülök, hogy ezen infók alapján Finn nem lesz Jedi, de majd meglátjuk.

 

egy kis hanyagságot sejtek a háttérben. Kylo ikonja mellé nem lett volna nehéz odarakni a "sith" helyett, "first order".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, ez milyen játék, de gondolom a kategóriáknak van jelentősége (két Sith üt egy Jedit, vagy valami ilyesmi :D ). Mivel Palpi és Vader is a kártyák között van, gondolom ezért kellett besuvasztani őket egyetlen kategóriába. A "főgonosz karakterek" meg mégiscsak bugyuta megfogalmazás lenne. Mindent összevetve Dzséjtnek van igaza, a Hasbro elnevezéseknek nem kell túl nagy jelentőséget tulajdonítani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.