Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én is reménykedem, hogy kapunk egy klassz kis űrcsatát, vagy legalább egy olyat mint amilyen Jangó és Obi-wan párviadala volt, vagy mint az aszteroidamezős üldözés. Egy űrben játszódó akciójelenetet azért előzetesen hiányolnék a filmből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ha máskor nem, amikor lezuhan a TIE, biztos lesz. De őszintén szólva kétlem, hogy a Star Wars megafan Abrams űrcsata nélkül rendezne Star Wars filmet. :)

Mondjuk az biztos, hogy eleddig a marketing első osztályú. Nincs jelenetünk még fénykardpárbajról és űrcsatáról se, az öregekről is a Skywalkereknek csak a kezét láttuk igazán, meg volt egy snitt Hanról. Sőt, az a poén, hogy Luke-ot baromira rejtegetik. Han szerepelt a trailerben, Leiáról már láttunk forgatási képet, de Luke-ról még egy koncepciórajzunk sincs. Ami a második teaserben van, az nagyjából semmi, elbújt egy fekete köpeny alá. Gőzünk sincs arról, hogyan néz ki (már azt leszámítva, hogy szakállas).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemcsak Luke-ot rejtegetik, hanem nagyon sok mindent. Tulajdonképp mit tudunk eddig a story-ról? Hogy lesz egy Jakku bolygó meg egy havas planéta, ahol egy első rendbeli támaszpont lesz. Lesz egy Ellenállás,ami ennek ellenáll. :) Meg van egy lángszórós, falufelgyújtós jelenetünk, meg egy dezertőrünk. Meg a főbb karakterekről van pár halovány infó. Kb ennyi. És alig 5 hónap múlva itt a premier.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hála istennek, hogy csak ennyi. Jól elcseszné a filmélményt, ha a trailerekből, promóciós anyagokból és werkfilmekből ennél többet tudnánk már most.

Nem tudom, nekem semennyit se rontott a filmélményen 2005-ben az, hogy szinte minden jelenetét ismertem előre a Sithek bosszújának...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De az ep3 és az ep7 között van egy lényegesen különbség: az ep4-5-6 miatt mindent tudtál arról, kivel és mivel mi fog történni. Semmi sem volt meglepetés, már az ep1 idején sem igazán (még az új szereplők esetében sem). A poént húsz évvel korábban lelőtték. Az új trilógia szépsége az lesz, hogy akárcsak az ep4-5-6-nál, nem tudsz róla előre semmit. És hidd el, elrontaná, ha előre tudnád, mert egy dolog meglepődni a géped előtt, olvasva az anyagot, vagy látva egy trailerben, vagy hallva egy interjúban, és más a moziban szembesülni vele. Azok tudnának erről mesélni, akik anno ott ültek az ep5 évében a mozikban. Aki sorban nézi meg a történetet, annak távolról sem lesz már akkora élmény az "én vagyok az apád" mondat.

Persze a spoileresség választható dolog, de egész más, ha te választod, vagy ha a marketingesek úgy döntenek, hogy már a trailerben a pofádba nyomják a film minden lényeges poénját (a la Terminator: Genisys). Bár a legszebb az lenne, ha úgy titokban tudnák tartani a dolgot, hogy hiába vagy spoileres, akkor is meglepnek. A Jurassic Worldnél és a Star Trek: Into Darknessnél ment a dolog, remélem ugyanaz a marketingfőnök itt is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel minden SW filmben volt eddig űr-akció, kétlem, hogy itt ne lenne. :) Egyébként én is nagyon bízom benne, hogy egy jó kis űrcsata majd beficcen valamikor. Bár lehet, hogy a Rouge One első körben esélyesebb erre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vannak elengedhetetlen sw elemek. Az ep 2 idelyén komolyan aggódtam, hogy nem lesz fénykardpárbaj..

Még film közben is. Hiába volt a trailerben egy snitt, annyira a film végén van, hogy azthittem kivágták!

Megkapunk itt is mindent; borítékolom!

Ha lesz egy trailer már attól oda és vissza leszünk. -megint! :-)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet hogy olyan fénykard-párbajt fogunk kapni, hogy az Anakin-Obi-Wan EP3-as párharcát lazán maga mögé utasítja. :) Bár igaz, annak a sava-borsát a lélektani jelentősége adta igazán (mégiscsak ez az a párbaj, amit az első generációs rajongók már 25 éve elképzelhettek előtte...), elképzelhető hogy ilyen fajsúlyos összecsapásra az EP7-ben még nem lesz lehetőség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja hogy Han meghal? Ezt eddig is tudtuk.

Nem is hal meg Han. Itt a film teljes sztorija

http://theforce.net/v3-story/frontRUMOR_Star_Wars_The_Force_Awakens_Story_Summary_165057.asp

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ha mindehhez hozzávesszük a makingstarwars legújabb bejegyzését, máris teljes a katyvasz.

 

http://makingstarwars.net/2015/07/huge-spoilers-star-wars-the-force-awakens-one-sleeps-and-one-awakens/

 

Amit a TFN lehozott, az egy közepesen rossz rajongói fikció.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ez nem egy szimpla, mezei TIE vadász. Kétüléses (hátsó lövész), agyonfegyverzett gép, elől-hátul ablakkal. Tehát a trailerben tényleg a hátát látjuk, amikor szétlövik a hangárt. A hátsó tüzér (Po?) ritkította a rohamosztagosokat az alsó ágyúval. Nagyon komoly gép. Lényegesebben erősebb, mint a Birodalom TIE vadászai. De ez már abból is látszik, hogy a szárnyait is alaposan megerősítették.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos, hogy nem vadászgép. Hogy egyedi, az nem biztos, de nem a hagyományos TIE vadász. Szerintem ez vagy egy csatahajó (gunship), vagy vadászbombázó. A második teaserben ugyanis több ízben is tisztán látszódik a hagyományos változat. Amikor két TIE repül a kamera felé, látható, hogy nincsenek extra ágyúik és a szárnyszerkezük is más. És amikor a Falcon mögött berepül egy a szuper csillagromboló roncsába, nincs hátsó ablak, se két hajtómű, csak egyetlen nagy fúvóka a gömb közepén - sőt, itt még a pilótafülkét is mutatják, és kisebb, az biztos nem kétszemélyes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én bombázóra tippelnék.

A TIE Bomber merőben más koncepciója miatt én nem hiszem. Méretét tekintve a fülkét csak egy emberrel bővítették ki, és nincs helye komplett bombaszekrénynek. A TIE Bombereken ezért van egy második törzs, mi több, a pilótafülke törzse is hosszabb az eredetinél, gondolom ott helyezték el a célzáshoz szükséges eszközöket, vagy ott is van egy bombarekesz.

Plusz, ezen egyértelműen lőfegyverek vannak, viszont nem torpedóvetők - ez már a trailerben kiderült, mindegyik lézerfegyver. Ez és a mennyiségük, valamint mozgathatóságuk inkább gunshipre utal vagy vadászbombázóra esetleg. Méretét alapján inkább vadászbombázó.

 

Alul a diorámákon látszik, hogy több ilyen gép van.

Na jó, de mert a játékokból többet állítanak ki, az egyáltalán nem jelenti azt, hogy a filmben is több lesz. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.