Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Májusban még a 'The Seven' nek hívták őket, most már tudjuk, hogy ők a Ren lovagjai. Mondjuk tényleg heten vannak.

Szerintem az az a jelenet, amit Maz Kanata visszaemlékezésében látunk, amikor Luke távollétében a Ren lovagok rajtaütöttek az új jedi akadémián (ezért a fénykard Kylo kezében). Mikor Luke és R2 megérkeztek, és meglátták a pusztítást, akkor jön a trailerekből ismerős, térdelős/kézrátétes jelenet.

Gondolom ez után mondja Maz Rey-nek a trailerben hallható mondatod, hogy fogadja el a sorsát, mire a lány kiszalad az erődből (aztán felnéz az égre, és látja az inváziós erőket).

Ez a flashback-et én nagyon erős jelentnek érzem, várom is a megvalósítást, nagyon... Itt sincs esély, hogy Luke-ot többet látjuk? Lehet, hogy csak a "kézrátétes" jelenetben mutatják és ennyi?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az 100,hogy Kylo nem Luke?

Egyebkent most a cimen gondolkoztam...ebredo Ero....mar felebredt az EPIV-ben...miert aludt vissza?! :)

Igen, ez már 100%. Korábban még releváns lehetett volna a kérdés, de manapság már nem az.

Ilyen kis álmos ez az Erő. ;)

 

Szerintem Finn nem Erő-érzékeny.

A próféta szóljon belőled!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azok után, hogy fénykardot ragad Kylo ellen, illetve mikor Han azt mondja, hogy a Jedik is tényleg léteztek, és közben Finnt mutatja a kamera, hát nem hinném, hogy ne lenne Erőérzékeny. Egyáltalán mi dolga lenne a trilógiában? Rey Jedinek tanul várhatóan Luke keze alatt, Poe az Ellenállás hős pilótája, Finnnek mi marad, ha nem az,hogy ő is Jedinek tanul, és Rey-vel együtt újjáépítik a Jedi Rendet? Ötlet?

Szerkesztve: - mikiwan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Finn elég profin fogja azt a kardot, kb úgy ahogy Qui-Gon. Ez nem lehet a véletlen műve. De ha tanult is jedinek, akkor mia túrótól csalódott akkorát, hogy rohamosztagosnak állt. Meg egyáltalán mit művelt Luke, hogy a tanítványaiból rohamosztagos, nagyzási hóbortban szenvedő őrült gyilkos, és egy kiábrándult száműzött lett. Szerintem nem véletlen hogy elbújdokolt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Finn elég profin fogja azt a kardot, kb úgy ahogy Qui-Gon. Ez nem lehet a véletlen műve. De ha tanult is jedinek, akkor mia túrótól csalódott akkorát, hogy rohamosztagosnak állt. Meg egyáltalán mit művelt Luke, hogy a tanítványaiból rohamosztagos, nagyzási hóbortban szenvedő őrült gyilkos, és egy kiábrándult száműzött lett. Szerintem nem véletlen hogy elbújdokolt.

Nem fogni kell profi módon hanem használni. Én is ugyan ilyen "profi" módon megtudom fogni a seprő nyelet. Amit eddig látunk még nem lehet eldönteni hogy tudja-e használni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Finn elég profin fogja azt a kardot, kb úgy ahogy Qui-Gon. Ez nem lehet a véletlen műve. De ha tanult is jedinek, akkor mia túrótól csalódott akkorát, hogy rohamosztagosnak állt. Meg egyáltalán mit művelt Luke, hogy a tanítványaiból rohamosztagos, nagyzási hóbortban szenvedő őrült gyilkos, és egy kiábrándult száműzött lett. Szerintem nem véletlen hogy elbújdokolt.

A legutolsó trailer megerősíteni látszik azt az infót, miszerint Finnt gyerekkorától fogva, azaz egész életében rohamosztagosnak nevelték. Nem volt ő Luke tanítványa, pelyhestökű kölyökkora óta rohamosztagos. Nem is Finn a neve, hanem FN-2187 - állítólag a Finn nevet majd Rey adja neki az FN-ből.

Az meg, hogy profin fogja, egy dolog. Az meg, hogy amint Kylo felemeli a kardját, és Finn ijedtében nem csak hátralép, de még a kardot is hátra rántja, az meg eléggé azt jelzi, hogy nincs nagyon felkészülve egy fénykardpárbajra. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legutolsó trailer megerősíteni látszik azt az infót, miszerint Finnt gyerekkorától fogva, azaz egész életében rohamosztagosnak nevelték. Nem volt ő Luke tanítványa, pelyhestökű kölyökkora óta rohamosztagos. Nem is Finn a neve, hanem FN-2187 - állítólag a Finn nevet majd Rey adja neki az FN-ből.

az meg, hogy profin fogja, egy dolog. Az meg, hogy amint Kylo felemeli a kardját, és Finn ijedtében nem csak hátralép, de még a kardot is hátra rántja, az meg eléggé azt jelzi, hogy nincs nagyon felkészülve egy fénykardpárbajra. :)

 

Olyan érzésem van nem szeretitek ezt a fiút, az meg hogy jedi lenne istenkáromlásnak tűnik. :nana: Egyébként Dzséjt jó a meglátásod, tényleg bizonytalan, de valahonnan csak ráragadt ez a vívó állás, nem? Ha valaki be van szarva, és még nem tud bánni egy ilyen fegyverrel, akkor maga elé tartja mint egy bökőt, vagy lengeti mint egy idióta, hogy ne közelítsen tovább az ellenség, de ö nem így tesz. Lehet hogy rohamosztagos volt, de azóta pár fogásra megtanította valaki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan érzésem van nem szeretitek ezt a fiút, az meg hogy jedi lenne istenkáromlásnak tűnik. :nana: Egyébként Dzséjt jó a meglátásod, tényleg bizonytalan, de valahonnan csak ráragadt ez a vívó állás, nem? Ha valaki be van szarva, és még nem tud bánni egy ilyen fegyverrel, akkor maga elé tartja mint egy bökőt, vagy lengeti mint egy idióta, hogy ne közelítsen tovább az ellenség, de ö nem így tesz. Lehet hogy rohamosztagos volt, de azóta pár fogásra megtanította valaki.

Nekem személy szerint Boyega nem szimpi, de Finnről, mint karakterről csak annyit tudok egyelőre mondani, hogy engem nem izgat. Az sem, ha Kylo levágja, mint egy malacot, az sem, ha ő lesz az új remény. Majd elválik a filmben, milyen lesz. Windunál csak nem lesz rosszabb. :evil:

Ebben van valami, de lehet, hogy csak ellesett dolog. Feltételezhető, hogy nem először mászkál Kylo társaságában, akár tőle is elleshette. Illetve voltak olyan pletykák, hogy Phasma afféle tanítványként tartja, és tanította a fénykardforgatásra. Bár ez kicsit magas nekem, mert Phasma nem visel fénykardot, és most már az is kiderült, hogy nincsenek fénykardos rohamosztagosok, amit anno az állítólagos trailerleírás tartalmazott (lila kardok).

Vagy harmadik lehetőség: sokat nézte a Star Warsot. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

szerk.: egy érdekességet még megjegyeznék! Carrie Fishernek volt egy elszólása, hogy a többiek (Mark, Ford) már szabit kaptak a forgatásról, neki pedig még mindig dolgoznia kellett. Végül (és ezt többen leírták) Carrie töltötte a legtöbb időt a forgatáson. Tehát nem elképzelhetetlen, hogy a második felvonásban tényleg lesz egy politikai szál (messzire megyek, szenátus - Coruscant).

 

szerk2.: Carrie azt is megemlítette, hogy rengeteget bíbelődtek a hajával és egész költeményt álmodtak a fejére. Ez egyáltalán nem jön össze a yavini puritán megjelenésével. Talán mégis lesz ott egy kis politika.

Én ennek mindennél jobban örülnék! Legalább egyetlen politikai jelenet, vagy szenátusi Leiával az maga lenne a mámor! Egyébként remélem van még UK és az ellenállók csupán azokból váltak ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Finn nagyon ki fog ki fog kapni Kylo-tól, erre a nyakamat merném tenni.

Egy filmben nem fejlődhet jó vívóvá is. A kardot ösztönösen is lehet így fogni, ebből nem következtetnék.

Engem Finn-ben az zavar, hogy nem szimpatikus. Nem cool és nehezen illesztem a képbe.

Az első maszk nélüli rohamosztagos és szokni kellett az arcát. Erre most azt is szokni kell, hogy erőhasználó, vagy jedi lesz? Sok a "jóból"!

Az Ő története így is egyedi és kiváló; dezertőrként a jó oldal felé. Bízom Abrams trükkös kampányában!

 

Luke -al kapcsolatban felmerült bennem, hogy mi van ha azt hiszik, hogy meghalt? Mondjuk anno abban a mészárlásban? Az tenne be ha kiderülne, hogy tényleg halott. A fehér ruha adná a dolgot. :D

 

Ezt meg már nehogy kitaláld, még viccből se! ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem csoli engedd el ezt a Finn dolgot. Rád telepszik és megmérgezi az egészet. Hidd el jobban jársz ha megbékélsz vele. ;) Én is így tettem a Jakku -val. Majd meglátom mi lesz vele a filmben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az, hogy Finn egy olyan rohamoszi, akinek "arca is van", nem rendkívüli, mert ha azt vesszük, a sok Jangonak is láthattuk az arcát néha, csak most egy feka van alatta. Hogy Kylo-tól jól kikap, az tök egyértelmű, hiszen max pár nappal előtte fogott először életében fénykardot. Szerintem ez a párbaj totál spontán lesz, nem akar ő kiállni Rennel, csak a helyzet úgy hozza majd, hogy védekeznie kell... és alulmarad. Bár szerintem korai lenne a trilógia szempontjából, ha rögtön elveszítené a karját (pláne, hogy nagyon rókabőr szagú..). Meglátjuk, mi lesz belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az, hogy Finn egy olyan rohamoszi, akinek "arca is van", nem rendkívüli, mert ha azt vesszük, a sok Jangonak is láthattuk az arcát néha, csak most egy feka van alatta.

Csakhogy a klónok nem rohamosztagosok, ez pedig nem elhanyagolható különbség. A klón katonák az egyenarc hadserege, és mégis egyediek lelkileg és a maguk módján arcilag is. Törekszenek az elkülönülésre, az egyéniségre. A rohamosztagosok emberek, elviekben mindegyikük egyéniség, mégis, egyik sem az, arctalan sorozatkatonák, egyformák lélekben és arcra is. A Köztársaság (a Jedik) lélekkel ruházta fel a sorozatgyártott katonáit. A Birodalom (a Sith-ek) elvette a besorozott emberek lelkét. Úgyhogy az, hogy láthatunk arccal és névvel egy rohamosztagost, szerintem igenis rendkívüli, és pont azért, mert mutatja: a jó oldal visszaadja a lelket, vagy éppen, újra lelket ad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként most hogy az ep.7 megismertet minket azzal a viszonylag realisztikus alapállással, hogy egy nagy bázis és a főgonoszok kinyirása nem elég egy rendszereken uralkodó rezsim eltörléséhez, kiváncsi leszek mi is lesz az ep.9 vége. Az ep.6 alapján Snoke megölése és valami csodafegyver vagy egy nagy flotta kinyirása nem elég...

Persze az ep.9 után még biztos lesz SW, de az már szerintem nem ez a Saga lesz. Már csak a nézettség felpörgetése miatt is kell a vérfrissités és lehetőleg valami nagyobb időbeli ugrás - lehetőleg hátra. Szerintem az ep.9 be fogja fejezni ezt a sztorit, de elképzelni nem tudom hogy miként. Elpusztul a fél galaxis? De lehet hogy ennyire korán ez még fölösleges kérdés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A most tapasztalható felhajtás látva szinte borítékolható hogy nem a 9.rész lesz az utolsó számozott SW film és hát ha a Disneynek van esze akkor 9.részt úgy zárja le hogy nyitva hagyja a lehetőséget a következő trilógiának. Várnak vagy 10 évet megint és akkor jöhet majd az X.rész. Közbe majd megy rajzfilm sorozat meg egy élőszereplős ez a kettő is borítékolható és ha tökösek akkor egy Old Republic film trilógiát is csinálnak bemutatva egy epic Sith vs Jedi háborút ahol több ezer erőérzékeny harcol egymás ellen amit még filmen nem láttunk és ahogy kinézz eddig VII. rész valószínűleg ebbe a trilógiában se fogunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már többször is hallottam, amint Jacksont ekézték az ep1-2-3 kapcsán. :)

 

Szentségtörés, szerencsére ilyenbe még nem futottam bele. Mace Windu a PT leghálásabb karaktere, a legkirályabb dolog, ami a PT szereplőválogatásával történhetett. A kétkedő lovag, aki elejétől fogva bizalmatlan Anakinnal szemben. Ha van jól megírt karaker a PT-ben, az Mace Windu. És ehhez nagyon sokat ad hozzá Sam Jackson nagyszerű játéka.

 

Az első maszk nélüli rohamosztagos és szokni kellett az arcát. Erre most azt is szokni kell, hogy erőhasználó, vagy jedi lesz? Sok a "jóból"!

Állítólag vannak női rohamostagosok is a filmben. Mindenesetre női tiszteket már láthattunk is a trailerben, ott állnak Kylo Ren mellett a hídon.

 

n_k2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Kylo felemeli a kardját, és Finn ijedtében nem csak hátralép, de még a kardot is hátra rántja, az meg eléggé azt jelzi, hogy nincs nagyon felkészülve egy fénykardpárbajra. :)

:peace:

Finn karakterével rendesen megtréfáltak minket. Sokan még mindig az hiszik, Ő a film nagy kardforgatója, pedig csak egy rohamosztagos, még csak nem is erőérzékeny és egy másodperc alatt kap majd ki Kylo Rentől. Rey lesz Luke tanítványa, Rey lesz a végső párbajban és Reynél köt ki Anakin kardja és az utolsó jelenetben Rey találkozik Lukeval a szigeten.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Finn karakterével rendesen megtréfáltak minket. Sokan azt hiszik még mindig, hogy Ő a film nagy kardforgatója, pedig csak egy rohamosztagos, még csak nem is erőérzékeny és egy másodperc alatt kap ki Kylo Rentől. Rey lesz Luke tanítványa, Rey lesz a végső párbajban és Reynél köt ki Anakin kardja és az utolsó jelenetben Rey találkozik Lukeval a szigeten.

Én is ugyan így gondolom kicsit olyan ez mint a Ironman 3-ban a Mandarin karaktere a trailerek és ez egész kampány arra volt felhúzva hogy ő lesz a fő gonosz, azt ugye tudjuk mi lett a vége.

 

Nekem még az a bajom Finnel lehet hogy kicsit hülyén hangzik de nekem a testfelépítése se teszik mint jedi. Kicsit vastag gyerek elég zömök és sűrű test alkatú és az eddig ismert jediknek mind karcsúbb és sportosabb alakja volt ez persze nem zárja ki hogy ő ne legyen de Rey testalkata jobban bele illik a sorba. Mondjunk ezen még változhatnak ha erőérzékeny lesz majd VIII. részre kigyúrja magát mint Chris Patt aki még durvábban dagi volt a Galaxy előtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Finn karakterével rendesen megtréfáltak minket. Sokan még mindig az hiszik, Ő a film nagy kardforgatója, pedig csak egy rohamosztagos, még csak nem is erőérzékeny és egy másodperc alatt kap majd ki Kylo Rentől. Rey lesz Luke tanítványa, Rey lesz a végső párbajban és Reynél köt ki Anakin kardja és az utolsó jelenetben Rey találkozik Lukeval a szigeten.

Te figyu, nem adnád kölcsön nekem a filmet? Én is szeretném már látni. :evil:

 

Nekem még az a bajom Finnel lehet hogy kicsit hülyén hangzik de nekem a testfelépítése se teszik mint jedi. Kicsit vastag gyerek elég zömök és sűrű test alkatú és az eddig ismert jediknek mind karcsúbb és sportosabb alakja volt ez persze nem zárja ki hogy ő ne legyen de Rey testalkata jobban bele illik a sorba. Mondjunk ezen még változhatnak ha erőérzékeny lesz majd VIII. részre kigyúrja magát mint Chris Patt aki még durvábban dagi volt a Galaxy előtt.

Mármint melyik eddig ismert Jedikhez képest nem Jedis Boyega? A nádszál vékony, nagycsöcsű Aayla Securához vagy a 60 centiméteres Yodához képest? :) Mondjuk nem is értem a dolgot, mert bár nem egy égi meszelő a maga 175 centijével, valahogy nem jutna eszembe Chris Pratt GotG előtti testalkatához hasonlítani. Pratt kövér volt, Boyegán meg látszik, hogy nem csak elsétál a kondi előtt edzés címén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te figyu, nem adnád kölcsön nekem a filmet? Én is szeretném már látni. :evil:

 

Nem láttam a filmet, de a koncept képen is Rey forgatja Anakin kardját. Persze ettől még akármi is lehet a történet.

 

Amikor Lukenak 5 perc sem jut majd, akkor fogja JJA elszenvedni élete legnagyobb fikatengerét. A TFN fórumán már arról megy a diskurzus, hogy Luke az EPVII-ben biztosan jelentős szerephez jut, a marketingből pedig csak azért hagyták ki, hogy a rajongók álla a helyéről is lepotyogjon, amikor megjelenik. Ehhez képest lehet, hogy a világ legnagyobb pofára esését fogják elszenvedni. Akkora zakó lesz, mint amikor Hickset várták az Alien 3 bemutatója előtt. Előre dörzsölöm a tenyeremet, öröm lesz olvasni a sok gyűlölködést és nem azért, mert mazohista vagyok. Egyszerűen a pofára esés 30 év után olyan kegyetlenül durva lesz, hogy kínomban röhögni fogok rajta, mert mást nem tehetek. :( (Azt kívánom, hogy ebben ne legyen igazam! :clap2: )

 

És volt egy nagyon elmés hozzászólás a TFN fórumán. Respect annak, aki beírta!

Röviden úgy hangzik; JJA úgy csinál legendát Luke-ból, hogy még egy nyavajás párbajt sem ad neki.

 

Egyébként ez sem tegnapi hír, de azért emlékeztetőül:

 

Our source also informs us that the final cut of The Force Awakens is just about done and the final shot is a slow zoom out of Skellig Michael.

Another point worth noting is that the footage that was shot in July was apparently for the final scene in the movie and the Island was to feature for maybe 60-90 seconds only.

 

szerk.: Hogy valami jót is írjak, teorizálnak róla, hogy Luke árnyékként követi Kylot. Ezért láthattuk Hamillt a lemészárolt falu forgatásán (jó, ez nem pontos, csak a sivatagot látjuk és a trailerből következtetünk, hogy valami ég a háttérben) és talán a furcsa jelenete Artuval nem Maz visszaemlékezéséből származik. Ebben az esetben akár még meg is jelenhet a film végi párbajban, árnyként követve Rey-t és Finn-t. Talán igaz az a korábbi pletyka, hogy Han kérésére nem öli meg Rent....talán. Most az a legfőbb kérdés, hogy a lenti jelenetet (Luke kézrátétellel gyógyítja Artút) a Jakkura helyezik, vagy Maz visszaemlékezésében kap helyet. Ha a Jakkunk történik az alábbi képsor, akkor van esély rá, hogy Luke lesz a film John Harrisonja, mi meg jól át lettünk verve. Ebben az esetben sem jut neki olyan hűdenagy szerep, de legalább jelen lesz. (Remélem, ez utóbbi verzió fog megvalósulni. Álmaimban a film végén Luke is párbajozik Rennel és helyre is rakja picit.)

 

jj-abrams-r2d2-force-awakens_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na hát aki annyira el van tévedve a nagy fanságában hogy egy filmet nem a minősége alapján itél meg hanem hogy melyik figura mennyit szerepel az meg is érdemli, hogy szitkozódjon. Örülök, hogy JJ nem az ilyeneknek készíti a filmet. Ez egy kifejezetten jó, bizakodásra okot adó jel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.