Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Csalódnék, ha valóban az alább írtak képviselnék Arndt és Abrams elgondolásait a folytatást illetően, mert ez esetben egyértelműen az előbbit tartom előnyösebbnek. Az új trilógia egy új korszak megalkotásáról szóljon, új főszereplőkkel, egy új generáció kegyeinek elnyeréséről. Természetesen szükség van a Nagy Trióra átvezetőelemeként a két trilógia közt, de valahogy nem hoz lázba a gondolat, hogy a 60-70 éves karaktereké legyen a főszerep.

 

John Jackson Miller Obi Wan könyve megjelent már itthon?

Nem, itthon még nem jelent meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Hollywood Reporter számol be néhány érdekes fejleményről. Ezek között megemlíti, hogy miért is hagyta ott Arndt a projektet. Úgy tudják, hogy véleménykülönbség alakult ki a fókuszpontokat illetően. Arndt főleg Luke, Han és Leia leszármazottjaira koncentrált volna, a szülők pedig max. mint háttérszereplők vannak jelen. Abrams ezzel szemben a klasszikus triót szeretné a középpontba tolni míg a leszármazottak csupán mellékszereplők lennének a hetedik részben. Viszont a VIII-IX -ben már a fiataloké lenne a főszerep. Úgy tudják Lucas is részt vett a vitában aki végül "beleegyezett" Abrams és Kennedy döntésébe a sztorit illetően.

 

Érdekesen alakulnak a dolgok! Szerintem jobb így, hogy az öregekkel indulnak és csak utánuk jönnek az ifjak. Okot adhat némi drámára már az első részben. :D

 

Egyébként arról is pletykálnak, hogy Obi-Wan utódai is feltűnnek esetleg, de szerintem ezt kezeljük fenntartásokkal. :D

Hát én őszintén szólva Arndt-tal értek egyet. Nagyon remélem, hogy a Luke-Leia-Han triót nem fogják annyira erőltetni, hogy elnyomja az új generációt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

John Jackson Miller Obi Wan könyve megjelent már itthon? Azt nem tudom mennyire az új Disney Lucafilm kánon része, de külföldi fórumokon beszélik, hogy a sztoriban fontos szerephez jut a románc Obi Wan és egy nőszemély között.

A könyvek topikban válaszoltam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én őszintén szólva Arndt-tal értek egyet. Nagyon remélem, hogy a Luke-Leia-Han triót nem fogják annyira erőltetni, hogy elnyomja az új generációt.

Csak az EPVII -ről volt szó, oda is van írva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak az EPVII -ről volt szó, oda is van írva.

Remélem is, hogy így lesz. Nehogy az legyen, hogy az EP7 végén meggondolják majd magukat, hogy Luke-ék nélkül semmit se ér az egész és őket kell erőltetni még 26 filmen keresztül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Saga egy nagy történet és ez a nagy történet ott ért véget, hogy hőseink révbe értek. Nem rossz gondolat, hogy a folytatás először ne hátratolja őket, hanem elöbb bemutassa mi lett velük. Ha itt tudnak érdekeset mutatni akkor inkább ez, mint a kényszeres újitás csak azért mert ez most a hetedik rész.

 

Az Obi-Wan leszármazottja dolgot a cikk is külön kezeli a többitől, mint egy sima pletykát amiből már láttunk párat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez a Kenobi unokája dolog borzasztóan erőltetett lenne. Főleg az EPIV fényében.

Miért, már látom is magam előtt: egy huszonéves kevert rasszú, vagy fekete nő előbb ellátogat Satine sírjához, majd kétségbeesetten keresi Obi-wanét...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A '90-es évek eleje/közepe óta SW rajongó vagyok, tehát Leia, Luke és Han végigkövették ahogy felnőttem. Általában lelkes szoktam lenni, azonban ezzel a hírrel kapcsolatban most vegyesek az érzéseim. Az elképzelés szép, papíron biztos hogy működik, és tetszene is ha nem tudnám, hogy milyen a megjelenése Mark Hamill-nek és Carrie Fisher-nek. És már azt sem lehet mondani, hogy addigra rendbe hozzák őket, mert már annyira közel lehet a forgatás, és a formába jövetelüknek is megvannak a maga határai. Harrison Ford nagyon jól tartja magát a korához képest, bárcsak én néznék így ki ennyi idősen, azonban a 72 éves Han Solo is furcsa lenne nekem hosszabb távon. Nagyon szeretném ha szerepelnének az új részekben, kb. annyit mint Yoda vagy Obi-Wan a klasszikus részekben, sminkkel meg különböző filmes trükkökkel meg lehet oldani gondolom, de fontosabb szerepbe rakni őket... hát nehéz elképzelni.

 

Nem tudom, hogy a Hollywood Reporter milyen kaliberű, de azért nem szokott jedinews szintű légből kapott dolgokat lehozni.

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden a megvalósításon múlik. Ennek csak akkor van értelme ha valami izgalmas és érdekes fog történni Han -ékkal.

 

Igaz. Ha olyan történetet írnak amibe beleillenek, akkor nincs baj. Az Indy IV sem tűnt nyugdíjas találkozónak, működött a dolog. Ha Carrie Fisher nézne úgy ki, mint Karen Allen akkor, nem is lenne bennem szemernyi félsz sem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem feltétlen biztos, hogy ez a központba-helyezés csak akciójeleneteket jelent, így pl. Carrie Fischer külalakja nem hiszem, hogy gondot jelentene. :) Őt egyébként is vezető politikusnak képzelem el (attól függetlenül, hogy az EU-ban is ilyen szerepet töltött be), a kalandokat ráhagyhatja Han-ra és Luke-ra. :) Mark Hamill meg most már szerintem jól néz ki a korához képest. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

J.J. Abrams megerősítette, hogy Jesse Plemons-al beszélt egy szerepről

http://www.thewrap.com/j-j-abrams-says-star-wars-episode-vii-script-done-confirms-jesse-plemons-talks/

 

Szóval csak egy őrült pletyka mi? :hmm:

Lényegesebb, hogy elkészültek a forgatókönyvvel és teljes gőzzel haladnak előre. Talán akkor most már több hír is kiszivárog majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsi leszek mikor kezdenek el forgatni. Lassan itt a január vége és idén még egyetlen érdemben kezelhető SW hír se látott napvilágot.

Itt a válasz Ody :) Tehát májusban kezdődik a forgatás Angliában. :cool:

http://www.usatoday.com/story/life/tv/2014/01/20/star-wars-episode-vii-jj-abrams-believe/4653261/

Director J.J. Abrams said Sunday that he has a completed script for the next film in the popular series and will begin shooting in May in England.
Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól emlékszem, mindig is tavaszi kezdésről volt szó, januárra a scriptet ígérték.

Nem, először januári kezdést ígértek, aztán lett március, most meg május. Bár nem tudom,mi a francra várnak még 4 hónapot, amikor már van forgatókönyv, meg az előkészületek nagyja is meg lehet már.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, először januári kezdést ígértek, aztán lett március, most meg május. Bár nem tudom,mi a francra várnak még 4 hónapot, amikor már van forgatókönyv, meg az előkészületek nagyja is meg lehet már.

Mivel átírták a forgatókönyvet így csúszott a dolog. Egy ekkora projekt előkészítése nem egyszerű feladat. sok cuccot meg kell építeni, varrni, díszleteket felhúzni, alapanyagokat legyártani. Ezt csak úgy lehet ha megvan a konkrét forgatókönyv.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó látni, hogy zajlanak a munkálatok. A forgatókönyv elkészült, a májusi forgatás kezdete pedig nincs messze. Érzésem szerint ekkortájt kezdenek majd valós és érdemi infók szállingózni a sok agyzsibbasztó pletyka helyett/mellett. Hónapokon belül a szereplőválogatás végére kell érniük, így a színészekről is többet tudhatunk meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól emlékszem, mindig is tavaszi kezdésről volt szó, januárra a scriptet ígérték.

 

Miután Arndtot és szkriptjét kitették, mint macskát sz@rni, ez várható volt...amúgy nem kell aggódni, mert a forgátás egy ilyen filmnél 30-60 nap szokott lenni, plusz némi utóforgatás. Ráadásul biztos vagyok benne, hogy Lukenak lesz a legtöbb jelenete, kávzi olyan lesz, mint Ben az Új Reményben, így a többiek sokkal kevesebb forgatási napot fognak kapni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.