Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Bizonyos részeit nem szereti a prequeleknek de alapvetően kedveli őket, az ep.3 pedig kifejezetten bejött neki. Kevin Smith Baljós Árnyak kritikájából (főleg az utolsó mondat érdekes):

 

Of the film, I can say many things. But the long and short of it is that I liked it - quite a bit. I'd rank it right after 'Empire' in a list of fave 'Star Wars' flicks. It starts great, ends great, and has great stuff sprinkled in between.

 

Is there too much Jar Jar? For a small stretch, yes; but then the Binks quotient calms down considerably.

Is the kid bad? I thought he was okay. He certainly wasn't wooden, as some people have suggested. He was a kid actor - no more, no less. I will say that - while it's probably unintentional, his exhuberance juxtaposes nicely against what he eventually becomes in the stories.

Is it a puppet-heavy, CGI affair? There's a great deal of it, but not to the point where it's irritating (though the two-headed pod-race comentator was a bit much).

 

I think the key is to go in with low expectations. I did, and I really dug it. Dug it more with distance. I'd see it again.

 

The stuff I liked: Liam, Ewan, Darth Maul (who's in the 2:10 flick for maybe a half hour, tops), R2's introduction, the reappearance of the Tusken Raiders, the treatment of the Jedi as supreme badasses that are to be feared, the political subplot, the fact that Lucas slows the second act way down to introduce Anakin, and of course, the lightsaber battles. The use of the lightsaber in this flick is astounding; worth the price of admission alone.

 

I'm sure in about a week, it's going to become quite fashionable to bash this flick - hard. But I'd like to go on record as saying I dug it. It's a good movie with great moments.

 

A filmjeiben a küldés pedig inkább csak vicc: a Gyűrűk Urának is beszólt a filmjeiben elég durván, pedig amennyire tudom azokat is szereti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor lesz idő az utómunkálatokra is. Williams vajon már írt pár témát látatlanban? Nem tudom szokott -e?

Régebben olyasmit olvastam, hogy csak a film végső vágása után szokott hozzákezdeni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Angliai erdős terepen forgat eközben a stáb, és egy rohamosztagos cipellőt viselő manuszt fotóztak volna?

http://www.starwars7news.com/2014/07/rumor-star-wars-episode-7-film-uks-forest-dean.html

Dean01.jpg

 

Közben kiderült, hogy IMAX kamerákkal is forgat J.J.

Episode-VII-IMAX.jpg

http://www.starwars7news.com/2014/07/star-wars-episode-7-filming-imax.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Angliai erdős terepen forgat eközben a stáb, és egy rohamosztagos cipellőt viselő manuszt fotóztak volna?

http://www.starwars7news.com/2014/07/rumor-star-wars-episode-7-film-uks-forest-dean.html

Dean01.jpg

 

Simán jól látod, a köntös alatti teljesen fekete kezeslábashoz hasonlót viseltek a klasszikus trilógia forgatása alatt is a rohamosztagos statiszták

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon-nagyon f*sza! :yes: Nekem mindig is jobban tetszett Ralph McQuarrie eme változata (nem mintha a végleges nem tetszett volna baromira), örülök, hogy végre helyet kap a filmben, ráadásul ez lesz a modernebb. Alig vannak paradoxonok eme franchise megvalósításában. :)

De a pilóta ruha is szépen megújult, legalábbis a sisak mindenképpen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézzétek meg full hd-ban a star wars. com-on. A szárnya egészen érdekesen fog szétnyilni szerintem. Nem úgy hogy eddig két egymáson fekvő vezérsík X alakban, hanem két egymás mögötti vezérsík, amolyan olló formában. Nézzétek meg a lézerágyúk hogy csatlakoznak a szárnyvégekhez. Az egyiket egy felfelé, a másikat egy lefelé ívelő kunkor tartja, pont azért, hogy az egymás mögötti vezérsíkok nehogy össze akadjanak. Ebből kifolyólag a szárnyfelületek nagyon keskenyek lesznek, hiszen egymás mögött el kell férniük.

 

Én teljesen le vagyok nyűgözve. Láttátok a leszállótalpakat, mintha mérnökök tervezték volna, van funkciójuk, az ember elhiszi hogy le lehet rájuk szállni. Meg van csinálva a hidraulika. Van a gépnek megfelelő mérete, nincs megerőszakolva, mint egy jedi vadász, vagy egy naboo fighter, amit olyan kicsire, kecsesre terveztek, hogy az ember el sem hiszi hogy mitől repül, pláne nem hogy egy R2-es is belefér.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én teljesen le vagyok nyűgözve. Láttátok a leszállótalpakat, mintha mérnökök tervezték volna, van funkciójuk, az ember elhiszi hogy le lehet rájuk szállni. Meg van csinálva a hidraulika. Van a gépnek megfelelő mérete, nincs megerőszakolva, mint egy jedi vadász, vagy egy naboo fighter, amit olyan kicsire, kecsesre terveztek, hogy az ember el sem hiszi hogy mitől repül, pláne nem hogy egy R2-es is belefér.

Ez a hajó kb. annyira tudna repülni mint az általad nem kedveltek. Mint egy feldobott kő lefelé esve. Egyébként azok teljesen más jellegű hajók voltak, miért baj az?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.