Ugrás a kommentre

A szereplők


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Vagy Lando unokaöccsének az unokabátyjának a régi szobatársa. :)

- Akkor milyen rokoni kapcsolatban állunk?

- Az égadta egy világon semmifélében!

 

:lol:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- Mondd szépen hogy szeretnéd. Mellbe, vagy szájba?

 

:D

Teljesen mindegy, csak legyen már halott ez a beteges gondolkodás.

 

Lukenak meg akkor ne is legyen gyereke, ha csak ennyi tellik az alkotóktól. A néger gyerek örökbefogadása eddig a hülye ötletek csúcsa, talán még ObiWan néger kölkén is túltesz a baromságfaktora. Miért nem kínai vagy mandarin? És miért nem adnak Lukenak egy sima tanítványt? Miért kell eröltetni az apa - fiú kapcsolatrendszert? Látom, nagyon szeretnék megnyerni az afroamerikai nézőket. Mindegy...a TCW-t már nem tudják elvenni tőlünk, ahogy a korábbi részeket sem. Egyébként már előre látom, hogy lesznek, akik még a prequelt is vissza fogják sírni az EPVII esetleges képtelenségei után. Ez nem biztos (!), de ha nem sikerül az új trilógia, az növelni fogja a prequel értékét. JJA jó rendező, remélem, hogy kordában tudja tartani a kreatívokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg nem kell aggódni, miden fekete utódra vonatkozó pletyka baromság. Én úgy látom, hogy az alkotók teszik fel ezeket a pletyiket azért,hogy jól félrevezessenek minket a hivatalos bejelentések előtt. Legalábbis nagyon remélem :) Gondoljatok csak arra, hogy anno volt egy olyan pletyka, hogy Obi egy klón lesz... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abba belegondolt már valaki, hogy Luke-nak és Leiának az ep7 idején elvileg még élhet két unokatestvére, Ryoo és Pooja Naberrie? Érdekes kapocs lenne az ep1-2-3 és az ep7-8-9 között, ha feltűnnének (vagy a Rebelsben), ráadásul Luke-nak és Leiának ezzel lenne valamiféle kapcsolatuk az anyjuk felé, akit sohasem ismertek - na nem mintha a lányok olyan jól ismerhették. Persze sajnos én sem hiszem, hogy felhasználnák a karaktereiket, de jó lenne. Az EU-ban például Pooja lett a Birodalmi Szenátusban a Naboo szenátora, így akár még Leiával is találkozhatott (milyen jó alapanyag lenne ez a Rebelshez is).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tuk Peregrin aka Pippin szerepelni akar a Star Warsban

http://variety.com/2014/film/news/dominic-monaghan-wants-to-be-in-star-wars-1201150031/

 

J.J. elmondta neki hogy teljesen noname színészek lesznek a filmbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért az ep1-2-3 esetében a noname színészek kijelentés elég meredek lenne. Ewan McGregor, Liam Neeson, Natalie Portman, Samuel L. Jackson, egyik sem éppen noname. :) Egyedül Anakint játszotta folyamatosan ismeretlen színész. Ez hatalmas különbség az ep4-5-6-hoz képest, ahol csak Peter Cushing és Alec Guiness volt ismert az egész trilógiából. De jó hír, mindenképpen, Abrams amúgy is szeret ifjú, viszonylag ismeretlen, de tehetséges arcokkal dolgozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Naberrie famíliás kapocs igazán jó építőelem lehetne, ha össze szeretnék kapcsolni a trilógiákat, bár nem tudhatjuk, mennyire dolgoznak JJ-ék a Lucas által "hozott" töméntelen alapanyagból. Mindenesetre roppant jó potenciális összeköttetés, lévén, hogy a levegőben lóg, ugyanolyan simán felhasználhatnák, mint a saját ötletüket.

 

Billy Boyd-ot azért megnézném, hogy festene a Star Wars környezetében. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért az ep1-2-3 esetében a noname színészek kijelentés elég meredek lenne. Ewan McGregor, Liam Neeson, Natalie Portman, Samuel L. Jackson, egyik sem éppen noname. :) Egyedül Anakint játszotta folyamatosan ismeretlen színész. Ez hatalmas különbség az ep4-5-6-hoz képest, ahol csak Peter Cushing és Alec Guiness volt ismert az egész trilógiából. De jó hír, mindenképpen, Abrams amúgy is szeret ifjú, viszonylag ismeretlen, de tehetséges arcokkal dolgozni.

Neeson és Jackson kivétel mind alig voltak ismertek a kilencvenes évek közepén. Feltörekvő fiatalok. Neeson volt az abszolút sztár, olyan mint Guiness az EPIV -nek. Portman, McGregor és valahol még Jackson is, közel se voltak olyan híresek mint ma. Talán Jackson -t ismerte még a mozirajongók többsége. És persze akkor már ne is beszéljünk Jake Lloyd -ról aki egy vagy két filmben szerepelt az EPI előtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Távolról sem voltam akkora filmrajongó, mint most, de mindössze 14 évesen elég jól tudtam már akkor is, ki az az Ewan McGregor és Natalie Portman (pedig egyetlen olyan filmben sem szerepeltek, amely az akkori korosztályomnak szólt volna - és őszintén szólva, még nem is láttam őket egyet kivéve).

Portman akkor már rég túl volt a Léon, a profin, ami egycsapásra híressé tette, és ott volt az igen felkapott Szemtől szemben című filmben is, ahol szintén elég emlékezeteset alakít a szuicid hajlamú kislány szerepében, hogy az agyonreklámozott, a csapból is kifolyó Támad a Mars! című filmről ne is beszéljek (ami szerintem valami borzasztó film és a mai napig nem értem, miért volt körülötte akkora hype). Persze nyilván azóta még ismertebb, főleg, mivel szinte válogatás nélkül elfogad mindenféle szerepet - értem ezalatt, hogy komoly filmtől a blockbustereken át a romantikus vígjátékokig bármibe belevág, de szerintem ez azért csak azt jelzi, hogy most "sztár", nem azt, hogy ismertebb vagy elismertebb (Your Highness, Csak szexre kellesz - ezek azért nem éppen segítették szerintem a karrierjét).

Ewan McGregor meg már túl volt a Transpottingon, amit azt hiszem, nem kell ragozni. Samuel L. Jackson meg hajaj: Die Hard 3, Nincs alku, A gömb, Jurassic Park, Utánunk a tűzözön, Mint a kámfor, Ha ölni kell, Jackie Brown, Ponyvaregény. Jackson már ünnepelt akciósztár volt, amikor az ep1 forgatása egyáltalán elkezdődött! Szerintem még Liam Neesonon is túltett akkoriban.

Akárhogy is, egyik sem volt már akkor ismeretlen színész, mint egy Hayden Christensen, Mark Hamill, Carrie Fisher, Harrison Ford - ők semmiben sem játszottak a Star Warsig, semmi olyanban, amire a széles közönség azt mondaná: ja igen, őt ismerem. Mert egyik sem játszott kritikailag és/vagy anyagilag sikeres filmben addig. Szóval az ep1-re a főszereplők (Lloyd kivételével) már mindegyikük letette az asztalra azt a filmet, amivel emlékezetes maradt. Annyi volt csupán kirívó, hogy McGregor és Neeson először játszott ilyen jellegű filmben, ami inkább szórakoztató és látványos, semmint komoly drámamű. McGregor azóta sem viszi túlzásba, talán A sziget az egyetlen ilyen filmje még.

Jake Lloyd más tészta, de jeleztem is, hogy Anakint mindig ismeretlen színész játszotta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Feltörekvőek voltak mint írtam is, semmiképp nem sztárok. Anno Hamill és a többiek TV sorozatokban játszottak, mert akkor az volt a menő. Persze nem voltak arányaiban annyira ismertek mint az EPI színészei, de lényegében ez nem is számít. Mindig az volt a lényeg, hogy ne legyen a filmben sztár főszereplő. Ez egy két kivételtől (Guiness, Neeson) eltekintve meg is valósult.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Feltörekvőek voltak mint írtam is, semmiképp nem sztárok.

Lehet, hogy nem objektíve sztárok, de én pl. odáig voltam meg vissza, hogy McGregor szerepelni fog a SW-ban :) Mert a szememben sztár volt :) És Natalie Portmant is ismertem a korábbi szerepei miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.