Ugrás a kommentre

Piák, kaják, cigik - avagy, hogy (ne) tedd tönkre magad


Obi1

Milyen sört iszol?  

73 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen sört iszol?

    • Dreher
      2
    • Arany Ászok
      5
    • Borsodi
      2
    • Stella Artois
      1
    • Soproni
      9
    • Schlossgold
      0
    • Amstel
      0
    • Gösser
      2
    • Holsten
      0
    • Kaiser
      0
    • Szalon
      1
    • Becks
      1
    • más...
      17
    • nem fogyasztok sört
      32


Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...
  • 1 hónappal később...

Tegnap az alkalom úgy hozta, hogy felszlopáltam 2 nagy pohár vodkanarancsot... Tudom hogy nem sok az, de különösebb hatása nem volt. Kicsit olyan volt mintha valami így nyomná a tudatom vagy nem is tudom, de aztán mire ittam a második poharat már semmi nem maradt belőle. :)

 

Szerk.: Esetleg nem tudja valaki, hogy milyen árban vannak a rumok? Rálépek az alkoholisták útjára...

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te is fejest ugrottál a mélybe, rögtön vodkázol meg rumozol. :D

 

Vannak ilyen kommersz rumok mint a Bacardi 5 ezer körül, 2-3 ezer körül vannak a noname márkák, innen lentebb leginkább csak a rumaromás szeszes-italok vannak (akkor már inkább két üveg aceton), fentebb meg ugyebár határ a csillagos ég.

 

Én annyira nem csípem ezeket, viszont karácsonykor átmentem homiba, elviszkikóláztam egy üveget két nap alatt. Igazi pazarlás. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap az alkalom úgy hozta, hogy felszlopáltam 2 nagy pohár vodkanarancsot... Tudom hogy nem sok az, de különösebb hatása nem volt. Kicsit olyan volt mintha valami így nyomná a tudatom vagy nem is tudom, de aztán mire ittam a második poharat már semmi nem maradt belőle. :)

 

Szerk.: Esetleg nem tudja valaki, hogy milyen árban vannak a rumok? Rálépek az alkoholisták útjára...

 

 

Inkább skót whiskeyt igyál. Nagyon finomak, selymesek, nem karcosak. A Chivas Regal a legjobb amit a boltokban lehet kapni(ebből is a 12 éves) az már felsőkategória, de olyan is az íze és az ára(7-8000 ft fél liter), de a Ballantynes is nagyon jó. Természetesen a legjobbak Skóciában vannak, van egy whiskey-bolt az V. kerületben ott szinte minden van csak pénz is kell hozzá.

Amit NE igyál az az energiaitalok, főleg vodkával. Na az méreg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább skót whiskeyt igyál. Nagyon finomak, selymesek, nem karcosak. A Chivas Regal a legjobb amit a boltokban lehet kapni(ebből is a 12 éves) az már felsőkategória, de olyan is az íze és az ára(7-8000 ft fél liter), de a Ballantynes is nagyon jó. Természetesen a legjobbak Skóciában vannak, van egy whiskey-bolt az V. kerületben ott szinte minden van csak pénz is kell hozzá.

Amit NE igyál az az energiaitalok, főleg vodkával. Na az méreg.

Az energiaitalt nem is szeretem, ilyen rágógumi ízű izék. Egyébként mit jelent a piánál, hogy ha karcos?

 

Végül is nekem mindegy, csak tömény legyen. Magánéleti válságot élek át és persze az egyetlen racionális lépésnek önmagam teljes tönkretételét látom... De köszönöm szépen a javaslatokat. :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A karcos whiskeyk jellegzetesebbek, markánsabbak, füstösebbek.

 

Energiaitalt csak úgy inni én se ajánlom, bár mértékkel fogyasztva nem túlzottan káros. De néha jól jön, például egyetemes gólyatáborban nem bírtam volna a sok-sok éjszakázást reggeli red bull nélkül, akkor jól jött. Az más kérdés hogy sok 14 éves p*cs kezében egy Monster az már-már kiegészítőnek számít. Ezért se iszok már soha utcán ilyet, ne nézzenek ratyinak. :D

(visszagondolva az elmúlt fél évben egyszer vettem energiaitalt, mert jutányos áron adták)

 

Amúgy ne ezzel akarj beleugrani az alkohol világába. Az oké hogy ha élvezetből megiszol pár üveg sört, vagy olyan italt amit szeretsz, de ha folytatod ezt akkor minden kis apró akadálynál a piához fogsz nyúlni. Ne kezdd azzal hogy összekötöd az italt a bánattal, mert nehezebb kilábalni belőle mint belemenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy ne ezzel akarj beleugrani az alkohol világába. Az oké hogy ha élvezetből megiszol pár üveg sört, vagy olyan italt amit szeretsz, de ha folytatod ezt akkor minden kis apró akadálynál a piához fogsz nyúlni. Ne kezdd azzal hogy összekötöd az italt a bánattal, mert nehezebb kilábalni belőle mint belemenni.

A vodkanarancsos eset egyébként kifejezetten örömpia volt. Van egy közel elviselhetetlen szobatársam aki azt mondta hogy átköltözik egy másik kollégiumba és erre mondtam a másik szobatársamnak, aki rendes, hogy ha ez a srác tényleg elmegy innen, akkor még én is iszom. Aztán odatolt nekem egy nagy pohárral. :) Sajnos azóta is itt van, úgyhogy úgy tűnik, előre ittam a medve bőrére. >.<

 

Na mi van mi történt? :D

A párom már nem szeret... :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A vodkanarancsos eset egyébként kifejezetten örömpia volt. Van egy közel elviselhetetlen szobatársam aki azt mondta hogy átköltözik egy másik kollégiumba és erre mondtam a másik szobatársamnak, aki rendes, hogy ha ez a srác tényleg elmegy innen, akkor még én is iszom. Aztán odatolt nekem egy nagy pohárral. :) Sajnos azóta is itt van, úgyhogy úgy tűnik, előre ittam a medve bőrére. >.<

 

 

A párom már nem szeret... :cry:

Kiskósa: soha ne igyál bánatodban. Komolyan beszélek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A vodkanarancsról nekem az jut eszembe, hogy egyszer haverral elszopogattunk két üveggel. Ezután csak arra nem emlékszünk, hogyan kerültünk ki a várba, de arra határozottan emlékszünk, hogy a hazajutás iszonyú nehéz volt. Az amúgy fél óra alatt megtehető táv tízszeresére nőtt és nagyon sűrűn meg kellett állnunk pihenni. :para::pfff: Na, akkor ittam utoljára vodkanarancsot. Bár egy ideje a vodkát is kerülöm, enyhén szólva nem szeretem. Inkább pálinkázom vagy Whiskey-zek, bár ha lehet, akkor Unicum Next.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A vodkanarancsról nekem az jut eszembe, hogy egyszer haverral elszopogattunk két üveggel. Ezután csak arra nem emlékszünk, hogyan kerültünk ki a várba, de arra határozottan emlékszünk, hogy a hazajutás iszonyú nehéz volt. Az amúgy fél óra alatt megtehető táv tízszeresére nőtt és nagyon sűrűn meg kellett állnunk pihenni. :para::pfff: Na, akkor ittam utoljára vodkanarancsot. Bár egy ideje a vodkát is kerülöm, enyhén szólva nem szeretem. Inkább pálinkázom vagy Whiskey-zek, bár ha lehet, akkor Unicum Next.

A szobatársam most úgy járt, hogy a szórakozóhelytől kilométerekre kelt fel a helyi pláza egyik padján úgy, hogy nem is a saját kabátja volt rajta. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A párom már nem szeret... :cry:

 

Egy nő miatt nem kell az alkoholisták útjára lépni. Fiatal vagy még, ilyenkor jönnek mennek a nők, majd találsz mást. Lehet sablon duma de ennyi idősen ne álljon meg az élet mert nem szeret a nőd. :) Nem bánkódni kell ezen, és alkoholba folytani a bánatod, hanem túl kell lépni, ne kapaszkodj az emlékébe, felejtsd el. Nehéz lesz de ha akarod menni fog :D Én saját káromon tanultam ezt meg, szóval hidd el hogy így van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na basszus, nagyon sajnálom, KisKósa! :(

A többiek már leírták előttem a lényeget, így nem szeretnék nagyon ismételni. Tudom, nehéz ügy, meg könnyű mondani, de túl kell lépni a dolgon. A piálás tényleg nem oldja meg a problémát. Ezt sajnos tapasztalatból mondom neked...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak egy skót közmondást tudok erre mondani, lehet, hogy az alkohol nem oldja meg a problémáimat, de a tej sem. :D Mindenesetre köszönöm szépen, hogy mellettem álltok, de nem kell engem félteni, nem lesz bajom. ^.^

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak egy skót közmondást tudok erre mondani, lehet, hogy az alkohol nem oldja meg a problémáimat, de a tej sem. :D Mindenesetre köszönöm szépen, hogy mellettem álltok, de nem kell engem félteni, nem lesz bajom. ^.^

 

Sajna sok ember mondja ezt hogy nem lesz baja :/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiskósa, szerintem még szokjál rá a heroinra is. Sőt, alkohol, heroin, cigi és tuti visszaszerzed vele a csajod, vagy találsz másikat. A nők nagyon de nagyon buknak a cefreszagra, a kocsonyás tekintetre a kék foltos vénákra. Szóval hajrá!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiskósa, szerintem még szokjál rá a heroinra is. Sőt, alkohol, heroin, cigi és tuti visszaszerzed vele a csajod, vagy találsz másikat. A nők nagyon de nagyon buknak a cefreszagra, a kocsonyás tekintetre a kék foltos vénákra. Szóval hajrá!

Sőt, ha már itt tartunk, lődd le Oldit, mert a börtönviselt múlt is tök sikk manapság. :)

Amúgy van egy jó receptem arra, ha elhagy a csaj. Szerezz másikat. :D Nem egyszerű, de hosszú távon hatásos. :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiskósa, szerintem még szokjál rá a heroinra is. Sőt, alkohol, heroin, cigi és tuti visszaszerzed vele a csajod, vagy találsz másikat. A nők nagyon de nagyon buknak a cefreszagra, a kocsonyás tekintetre a kék foltos vénákra. Szóval hajrá!

Ezt most komolyan gondolod? Az egyszeri vodkanarancs fogyasztásból egyenesen következik a heroin :roll::pfff: . Ha még egy öregnéni ilyet mond, az oké, de azért tőled ez számomra kissé furcsa...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt most komolyan gondolod? Az egyszeri vodkanarancs fogyasztásból egyenesen következik a heroin :roll::pfff: . Ha még egy öregnéni ilyet mond, az oké, de azért tőled ez számomra kissé furcsa...

 

Nem gondolta komolyan szerintem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie szélsőségesen fogja fel a piálást amit hogy úgy mondjam megértek az ő esetében.

 

Mint öreg motoros viszont én is azt mondom hogy bánatból sose igyál ,mert az egyenesen vezet a totál alkoholizmushoz. Amikor édesanyám meghalt nem rúgtam be, mert az nem hozza vissza. Ha gond van az alkohol csak súlyosbítja a problémát és nem oldja meg. Ha van kedved igyál de ne bánatból és ne töményet.

 

Pont ma ismertem meg annak a lánynak a pasiját akibe szerintem szerelmes vagyok. Ő van a telefonon háttérképén ,már aki látta. Nagyon szeretem a hölgyet, sőt imádom, de baromira örülök annak, hogy egy jószívü rendes srácot talált magának. Na persze azért ma este a sör azért folyni fog. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.