Ugrás a kommentre

Piák, kaják, cigik - avagy, hogy (ne) tedd tönkre magad


Obi1

Milyen sört iszol?  

73 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen sört iszol?

    • Dreher
      2
    • Arany Ászok
      5
    • Borsodi
      2
    • Stella Artois
      1
    • Soproni
      9
    • Schlossgold
      0
    • Amstel
      0
    • Gösser
      2
    • Holsten
      0
    • Kaiser
      0
    • Szalon
      1
    • Becks
      1
    • más...
      17
    • nem fogyasztok sört
      32


Ajánlott hozzászólás

Ezt most komolyan gondolod?

Na még szép, hogy komolyan. Sőt! Akár még a s*ggén is pattoghat ha attól neki jobb lesz.

 

Anyám.....hogy komolyan gondoltam e :pfff:

 

 

Kiskósa. Nő miatt nem bánkódunk! Ezt ismételgesd el többször is, lehetőleg egyszerre. ;) Sport, végtelenített Rambó, szappanbuborékeresztgetés, kutyád fülcimpavakargatása...ha nincs, szerezz be egyet. Nem, nem egy fület, hanem kutyát. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na még szép, hogy komolyan. Sőt! Akár még a s*ggén is pattoghat ha attól neki jobb lesz.

 

Anyám.....hogy komolyan gondoltam e :pfff:

 

 

Kiskósa. Nő miatt nem bánkódunk! Ezt ismételgesd el többször is, lehetőleg egyszerre. ;) Sport, végtelenített Rambó, szappanbuborékeresztgetés, kutyád fülcimpavakargatása...ha nincs, szerezz be egyet. Nem, nem egy fület, hanem kutyát. :P

 

 

És fogadjuk meg De Niro tanácsát a Szemtől Szembe című filmből. Miszerint ha a rendőrök befordulnak a sarkon ne legyen semmi olyan az életedben amitől 30 ms alatt nem tudsz megválni. :D Azaz se barátnő, se gyerek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Máskor azért ne felejtsd le a smiley-kat se, mert én is félreértettem. :P

Gondoltam az ironikus hangvétel már nem újdonság társasági emberek számára, de ezek szerint akad még aki a "művészpalánták" életét éli. Bocs a hasonlatért, de régebben így nevezték azokat akik nem vágták a szitut, bekomolyodtak, leszűkítették a világot maguk körül és mindenben az intellektuel mondanivalót keresték.

 

 

És fogadjuk meg De Niro tanácsát a Szemtől Szembe című filmből. Miszerint ha a rendőrök befordulnak a sarkon ne legyen semmi olyan az életedben amitől 30 ms alatt nem tudsz megválni. :D Azaz se barátnő, se gyerek.

Ez így van :lol: És ennek felismerésére mindig az kell, hogy beleess abban a mocskos csapdába, melynek közepén ott tündököl álmaid nője. :D De ellenállunk csak azért is. :P;):lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magánéleti válságot élek át és persze az egyetlen racionális lépésnek önmagam teljes tönkretételét látom... De köszönöm szépen a javaslatokat. :)

A legrosszabb, amit ilyenkor tehetsz magaddal (meg máskor is), bár ahogy visszaolvastam, talán mégsem ennyire rossz a helyzet. Inkább dumáld ki magadból valakivel, valahogy, de inkább valami értelmesebb gyógyírt keress.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Irónia a köbön. :) Nem kell nekem másik, remekül megleszek egyedül is, nem maga az egyedüllét zavar, hanem az, akit elveszítettem. Eddig sem kellett másik. :)

Ó KisKósa, most látom csak mi történt. Az első szakításnál nincs rosszabb. A többi után egyre kevésbé fogod emészteni magad. :D

 

Ja igen! Töményet ne igyál. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak le ne ejtsük ha megvettük. Mondjuk kiváncsi lennék az ízére.

 

http://italclub.hu/ital-webaruhaz/32-Francia-Pezsgo/4128-Dom-Perignon-Rose-0.75-l

Hát a fene se tudja. Nem biztos, hogy bele mernék inni abba, ami többe kerül, mint egy havi fizetésem. :para: De nem is hiszem, hogy ér ennyit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Valentins Weissbier barna búzasör

 

Fiatalabb koromban kóstoltam Balatonon a világos fajtából, akkor majdnem kiöntöttem, de ez nagyon jó. 180-ért vesztegetik most mind a két félét, és bár a világos most se a kedvencem, de a barna az valami iszonyat jó.

 

Azt is néztem hogy a bécsi és a hazai Ottakringer között mekkora különbség van, legalább is nem mondanám az utóbbit sokkal jobbnak egy Soproninál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valentins Weissbier barna búzasör

 

Fiatalabb koromban kóstoltam Balatonon a világos fajtából, akkor majdnem kiöntöttem, de ez nagyon jó. 180-ért vesztegetik most mind a két félét, és bár a világos most se a kedvencem, de a barna az valami iszonyat jó.

 

Azt is néztem hogy a bécsi és a hazai Ottakringer között mekkora különbség van, legalább is nem mondanám az utóbbit sokkal jobbnak egy Soproninál.

 

Van barna sör a Valentine's-ből? Hol kapható? A sima nem egy nagy szám az Edelweiss búzasörben mérföldekkel jobb ,a Paulaner búzasöréről nem is beszélve.

 

Az Ottakringert kb én is a Sopronihoz hasonlítom, de a Soproni 1895 vagy a Fekete Démon jobbak ennél az osztrák sörnél. Ahogy sejtettem a többi sörnél is az van mint a cseheknél hogy az ottaniak sokkal jobbak mint az itthoniak. Nem tudom olvastad-e a tavalyi prágai beszámolómat, ott írtam hogy elképesztő milyen különbség van egy ottani Pilsner Urquell és egy itteni közt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van barna sör a Valentine's-ből? Hol kapható? A sima nem egy nagy szám az Edelweiss búzasörben mérföldekkel jobb ,a Paulaner búzasöréről nem is beszélve.

 

Az Ottakringert kb én is a Sopronihoz hasonlítom, de a Soproni 1895 vagy a Fekete Démon jobbak ennél az osztrák sörnél. Ahogy sejtettem a többi sörnél is az van mint a cseheknél hogy az ottaniak sokkal jobbak mint az itthoniak. Nem tudom olvastad-e a tavalyi prágai beszámolómat, ott írtam hogy elképesztő milyen különbség van egy ottani Pilsner Urquell és egy itteni közt.

Olvastam, bár én az itthonit is szeretem.

 

Sparban láttam most, 180.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

NA, átjött haverom, hozott 2liter bort, én is szereztem két litert, mert ugye az a 6sör, amit tegnap vettem... most már csak az aranyszabályra kell figyelni, miszerint, sörre bor, jó gyomor, borra sör, meggyötör. Tehát bontok is egy Heineken-t. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most egy ideig nem iszom, tegnap tök hülyét csináltam magamból a volt barátnőm előtt :pfff::)

 

Mi történt? :D

 

 

SZERK: A folytatás az egyéb fontosba megtalálható mert ez a téma itt OFF topik.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

NA, átjött haverom, hozott 2liter bort, én is szereztem két litert, mert ugye az a 6sör, amit tegnap vettem... most már csak az aranyszabályra kell figyelni, miszerint, sörre bor, jó gyomor, borra sör, meggyötör. Tehát bontok is egy Heineken-t. :)

Egészségetekre. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, én metszettem nagy részét, én hordtam ki a venyigét, én szüreteltem és segítettem felszántani, szóval akármilyen íze lehet, azért megbecsülöm... Amúgy vörös és száraz fajtáját nézve, itt a Bakonyban ez terem meg jól. Nem is az íze zavar, hanem, ha simán iszom, akkor hamar beüt és kiesik, hogy mit csinálok, ha keverem, akkor pedig ez eléggé redukálódik.

Amúgy mostanában csúnyán köhögök és a jobb, robot karom is nyikorog, lehet tényleg nem ártana egy szerviz! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy mostanában csúnyán köhögök és a jobb, robot karom is nyikorog, lehet tényleg nem ártana egy szerviz! :)

 

Én ettől a pillanattól félek, hogy mikor veszem észre magamon hogy öregszem :) Na ezzel nem azt akarom mondani hogy öreg vagy :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez, azért az előélettől is függ, minél durvább, annál erősebbek az elváltozások is. Na, sörök elfogytak, ittam már fél liter bort is. :) Kár, hogy csak egy gamepad működik, pedig egy kis Army of Two most jól esne...nekem ilyenkor valahogy mindig jobb a reakcióidőm és gyorsabban is tudok gépelni. Vagy csak én érzem úgy? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Áh, egyszer megittam egy üveg Gorbatshov Vodkát, ez volt este 9kor, másnap reggel 10kor a koli előtti ebédlő lépcsőjén ébredtem,délután mesélték, hogy mik voltak... Maradok a sör, bor, Jéger, vagy Hubi kombónál, a nagyon tömény és a nagyon cukros cuccoktól is csak rosszul leszek.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.