Ugrás a kommentre

OCsHE klubnapok


Darth_Phobos

Ajánlott hozzászólás

  • 3 héttel később...
Nekem nagyon tetszik!

Barta Zoli megszokott alapossága, és a színvonalas anyagok nagyon különlegessé teszik.

Persze egyedivé is!

Mindig várom az új frissítéseket!

Nekem is tedszik. És is naponta lesem hogy mikor van frissülés.De Zoli mindíg ilyen volt.Alapos.:-)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
Előreláthatóan ki jön? Részemről benn van a naptárban :P Hmm.... tarthatnánk utána fórumtalit is :para:

Ja késő estig amig mindenki elnem szivárog szép lassan. :P

 

Részemről nincs még lezsírozva.De nem is biztos,hogy akarok menni.Itthoni tényerzők lekötnek. És szerintem senkise bánná ha otthon maradnék. Ebben biztos vagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mikor is lesz, azon túl, hogy októberben? Mert lehet felmegyek (úgy is kell vinnem pár dvd-t pár meberkének :para:). Főleg, ha összejön a biznyiszem, és tovább bővíthetem a lego gyűjteményem, mert akkor összekötöm a kellemest a remekkel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mikor is lesz, azon túl, hogy októberben? Mert lehet felmegyek (úgy is kell vinnem pár dvd-t pár meberkének :para:). Főleg, ha összejön a biznyiszem, és tovább bővíthetem a lego gyűjteményem, mert akkor összekötöm a kellemest a remekkel.

Lentebb írtam :P

 

Október 14 szombat, délelött 11 óra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Részemről nincs még lezsírozva.De nem is biztos,hogy akarok menni.Itthoni tényerzők lekötnek. És szerintem senkise bánná ha otthon maradnék. Ebben biztos vagyok.

Szerintem se legyél, és úgyis beígértem egy alapos fejmosást aznapra, ami alól még mindig nem fogadok el kibúvót! :P Persze ha otthoni tényezők közbejönnek, az más, de ha mégsem jön valóban közbe ilyen, akkor nincs apelláta :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Előreláthatóan ki jön? Részemről benn van a naptárban :P Hmm.... tarthatnánk utána fórumtalit is :P

Lehet...de nem biztos. Úgy is fogalmazhatnék, hogy talán. Esetleg esetleg. Még megláttom.

 

 

:para: Gondókodgyyyyyyunk

 

:):D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem se legyél, és úgyis beígértem egy alapos fejmosást aznapra, ami alól még mindig nem fogadok el kibúvót! :P Persze ha otthoni tényezők közbejönnek, az más, de ha mégsem jön valóban közbe ilyen, akkor nincs apelláta :para:

Most legyek vagy ne.Mert ezzel a ne legyélellel mindíg megkavartok.Min ne legyek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.