Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Megnézném ezeket mozgásban, egyelőre Kashyyyk és lépegetők ugrottak be róla....

Totálisan. Az még hagyján, hogy hasonlít rá, de majdnem egy az egyben ugyanaz a környezet? Biztos igaziak ezek? Nem valami fan csávó nyomott pár ötletet a Kashyyk -i concept artokra? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt mondom, hogy Morbius, a vámpír rossz választás lenne. Remélem megváltoztatják. Én Vérontót akarom főgonosznak. Ha jól megcsinálják baromi jól fog kinézni a vásznon.

 

hát igen vérontó nem semmi lenne. tényleg elég lenne, és látványos. dúúúrvább mint venom az már tuti. bár nekem a gyík is jó lenne, csak ő inkább agyatlan rombolás lenne mint kitervelt gonoszságok. ;)

 

Rog: bazz más is ismeri a robotx-et? megvolt jó kis alámondásos kazin...és már nem találom sehol pedig mekkora volt már. de most megnézem youtubeon. :D thx

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézd, ez már annál is korábban felvetődött, szinte minden műfajban. Kevés az új ötlet, ezért hozzányúlnak a már meglévő, anno sikeres szériákhoz. Valahol érezni lehetett, hogy ez eljön, elvégre a filmipar száz év alatt simán kifújhat, akárcsak a zeneipar, ahol már a mai zenekarok is egyre gyakrabban nyúlnak a klasszikusokhoz és dolgozzák fel azokat, megjegyzem trehány minőségbe.

Sajnos újat nem képesek kitalálni, és így vagy újrakezdenek valamit, vagy létrehoznak olyat ami tele van klisékkel. A 3D-t se érzem már akkora potenciálnak, mert annyira átütő újdonságot nem fog hordozni magában. Meglátjuk, hogy az Avatar mire lesz képes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit írtam pár napja a Star Trekkel kapcsolatban na mit?

Hogy a sikertől felbuzdúlva más studiók is előkaparják a sci-fijeiket, és rebootolják...

Milyen igazam lett Oldie nem igaz?

Hát ehhez nem kellett jövendőmondónak lenni, pláne, hogy az AVPU-n már szépen kifejtettem előtted, miért esedékes ez ;) Plusz, lassan egy hónapja bejelentette Tom Rothman, hogy lesz Alien 5.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért kellett a következő Alien film rendezését is egy ismeretlennek adni? Ebből szinte mindig csak rossz sül ki.. Félek hogy a Terminator 4 sorsára fog jutni, ami ugye nem egy nagy durranás ahogy eddig olvashattuk.

 

Ezt majd azért mindenki maga döntse el, hogy nagy durranás-e vagy sem. Engem nem igazán érdekelnek a fanyalgó vélemények sokasága. Ezek szerint a Star wars első része is egy rakás sz*r lenne, csak mert egy csomóan fikázták? Kötve hiszem...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval már az Alient is újrázzák? Nem igaz, hogy nem tudnak kitalálni épkézláb folytatást az Alienhez vagy a Predatorhoz.

 

A Terminator Salvation "csekély" sikere elég aggasztó. Akkor most már nem lesz több Termi film és a sztori lezáratlan marad? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Salvationhoz képest az SW előzménytrilógia siralmas. Ha csak a kritikákat nézzük.

Simán hozza azt a szintet amit egy meglévő, kiismert történet folytatásaként el lehet várni. Sajnos sokan azt se tudják megmondani, hogy mit is vártak tőle; ha sok az akció benne az a baj, ha kevés, akkor meg az. Ott tartunk itt is mint az SW esetében, hogy a régi érzéseket várták vissza a filmbe, amit tudjuk ebben a háborúban telített időszakban lehetetlen visszaadni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Terminator Salvationtól egy a Halálosztó 2029-hez hasonló egy apokaliptikus jövőben játszódó akció sci-fit várok pörgős cselekménnyel és jó látványos jelenetekkel. A videók alapján ezt meg is fogom kapni. Én se értem, hogy egyeseknek mi a bajuk a filmmel odakint.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

bazz más is ismeri a robotx-et? megvolt jó kis alámondásos kazin...és már nem találom sehol pedig mekkora volt már. de most megnézem youtubeon. :D thx
Nekem a Televideótól lett meg szinkrósan 1991 körül. Most is itt van a polcomon. :)

Ja és nincs mit. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem értem, hogy miért csúsztatják nálunk a premiereket állandóan... ez már nem a vasfüggöny előtti időszak, az EpIII is világpremier időpontban ment, akkor egy HP vagy egy Terminator film esetében miért olyan nehéz ezt kivitelezni?

 

Azt meg kimondottan nevetségesnek találom, hogy Szolnokon még múlt héten sem adták a Star Treket a Cinema Cityben...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt meg kimondottan nevetségesnek találom, hogy Szolnokon még múlt héten sem adták a Star Treket a Cinema Cityben...

 

Valami miatt pl Veszprémben se játszották a premier napján...Nem értem a Cinema City észjárását, de komolyan..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval már az Alient is újrázzák?

Még nem tudni, hogy reboot lesz-e. Egyelőre a pltykák vegyesen szólnak rebootról és prequelről.

 

Azt meg kimondottan nevetségesnek találom, hogy Szolnokon még múlt héten sem adták a Star Treket a Cinema Cityben...

Szolnokon, meg itt nálunk Veszprémben is (és még pár megyében) azért nem adták még a Treket, mert az Intercom nem kapott elég kópiát. Így meg kell várni, míg más városokban kifut. Viszont azt még az Intercom sem tudta megmondani, hogy ez mikor lesz. A hivatalos közlönyükbe is azt írták, hogy "hamarosan".

 

Hogy milyen a TS, azt én jövő hét pénteken 15:00-kor megtudom. Már megvan a jegy :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Star Trek lesz a közeli városkában is június közepe táján, szóval a nagyobb városokba is biztosan várható egy-két héten belül. Főleg, ha a nagy pesti mozikban már nem több teremben fut.

Mi is pénteken nézzük meg a TS-t :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Star Trek lesz a közeli városkában is június közepe táján, szóval a nagyobb városokba is biztosan várható egy-két héten belül. Főleg, ha a nagy pesti mozikban már nem több teremben fut.

Mi is pénteken nézzük meg a TS-t :)

Nem tán Ceglédre gondolsz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tán Ceglédre gondolsz?

De igen :) Egyébként rosszul emlékeztem, mert június 18-i kezdéssel lesz, ami azért még majdnem három hét.

 

Csak az a gond, hogy ennyi vetítés után a szalag olyan rongyos, hogy a film élvezeti értéke a béka s*gge alá kerül :S

Annyira azért nem. Láttam pár filmet már itt a szomszédban, nem volt élvezhetetlen, no meg a mozi sem éppen Westend szint, de szolid az ára, szóval egy kellemes mozizásra nekem teljesen jó :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Star Trek-et már én is láttam volna, csak sajnos nem volt vetítés megfelelő időpontban (úgy 7 körül) épp aznap és ott, ahol mozizni szoktunk, így Tom Hanks beelőzte. De már nagyon szeretném látni, remélem két hét múlva talán összejön. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.