Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nagyon brutál az az Alitar klip. :D:rock:

 

mikor Ferro leszáll az Cheyenne-nel, az echte ugyanaz a beállítás, mint mikor Chacone landol a Samsonnal.
Az nagyon klassz. Én is felhívtam már rá itt (és a Hardwired Avataros fórumában) a figyelmet egy saját gyártmányú párhuzamos kép formájában amihez a Ferro-s képet abból az Aliens-ből szedtem ki amit tőled kaptam. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon brutál az az Alitar klip. :D:rock:

 

Az nagyon klassz. Én is felhívtam már rá itt (és a Hardwired Avataros fórumában) a figyelmet egy saját gyártmányú párhuzamos kép formájában amihez a Ferro-s képet abból az Aliens-ből szedtem ki amit tőled kaptam. :D

Kösz! :D

 

Arra a képre emlékeztem, csak arra nem, hogy itt vagy az AVPU-n láttam. Most már tudom, itt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt meg egy interjú kedvenc ezredesünkkel. Mivel angol tudásom gyér, nem tudom, mennyit spoilerezik, úgyhogy angolul tudó, spoilert kedvelő fórumozótársaim majd nézzék meg, és írják be, mennyire spoileres. Amit kivettem: Beszél a karakteréről, szerepéről, a Home Tree-ről, Cameronról...

 

http://www.traileraddict.com/trailer/avata...ew-stephen-lang

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár új képkocka a régiek között az Avatarból

 

http://filmdroid.blog.hu/2009/12/10/meg_ne...et_az_avatarbol

 

Skaccok, még bő egy hét :rock:

 

Én tíz napnak számolom, mert ugye huszadika... És már most alig bírok magammal! :D Érdekes, mennyire érdekel ez a film, a világa, maga a történet és persze a látvány. Nagyon-nagyon bízom Cameronban, hogy ismét egy emlékezetes filmet hoz össze. Nem várom hogy tökéletes legyen, csak hogy hozza a saját jólmegszokott magas színvonalát. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Úgy hírlik, hogy a Keselyűvel is meg kell küzdenie a Hálószövőnek a Pókember negyedik részében. A figurát John Malkovich alakíthatja. Felicia Hardy karaktere is benne lesz a filmben, csak nem Fekete Macskaként fog színre lépni, hanem Volturness néven."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szó se róla tényleg vittek bele egy kis csibészséget, de valahogy nem fogott meg ennek ellenére vagy éppen ezért sem. Túl másnak vélem mint a régi filmeket. Főleg, hogy előzményről van szó.

Nem előzmény, prequel-sequel-reboot :rock: Nem vicc, mivel a történet a 10. film után játszódik Spock szemszögéből, így folytatás, emiatt jogos is rá a Star Trek 11, hiszen ha az eddigi sorozatok és filmek eseményei nem történtek volna meg, Spock és Néró sem mehetett volna vissza a múltba. Ám mivel a TOS előtt játszódik Kirkék szemszögéből, így előzmény. DemMivel ebben a formában semmi sem történt meg a TOS-TNG-DS9-VOY idejében (az Enterprise-hoz képest is folytatás a film, szóval az nem számít, azt nem érte változás), így reboot. És hát nem piszlicsáré változásról van szó. Szóval nem lehet beskatulyázni se prequelnek, se sequelnek, se rebootnak, a három egyszerre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a Star Treknél semmilyen összehasonlítási alapom nem volt, és így is nagyon tetszett. :rock: Elég nehéz lehetett olyan filmet csinálni, ami a magamfajtáknál is jól működik, és a ST-rajongóknak is bejön. A csibészség egy jó szó a film hangulatára. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És mindhárom dologban jól teljesített. Pedig nekem nagy elvárásaim voltak, hiszen TOS-on nőttem fel. :D - mint tv-sorozat természetesen, moziban ugyanez a SW! - és nagyon figyeltem, mit műveltek kedvenc karaktereimmel. Szerintem jó srácokat válogattak ki, akik ráadásul kellőképpen megismerkedtek az eredeti karakterekkel, mégsem lett utánzás, vagy másolás. Vulcant persze sajnálom4 :rock: szipp!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem előzmény, prequel-sequel-reboot :rock:

Ez egy remek meghatározás volt :D

 

Én már a filmet nézném! Nyau! Gonosz, irigy vagyok, vannak akik már láthatják! Nekem meg az interjúk morzsái jutnak...

Én is, szóval mostanság már nem nézek spotokat sem :D Vigasztaljon a tudat, hogy kevesen látják, és azok sem a nagyközönség soraiból kerülnek ki :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Avatarról van szó. De ha rossz lesz....húúúú. :D

Hallgathatom majd tőled a morgást egész úton hazafele, mi? :P

 

Most nézem, hogy piros szőnyeg helyett kék van kirakva :(

Hehe, ez jópofa :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.