Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Képek? Ugyanarról beszélünk, mert nemrég belinkeltem lejjebb egy trailert?

És tényleg ennyire jó. :D SZép a történet, látvány, én egyedül a végével nem voltam 100%ig megelégedve, hirtelen lett vége.

Mit gondolsz Bomarr?

 

A képek kapcsán: jó példa rá ez az animációs film, hogy nem kell csili-vili CGI ahhoz, hogy egy film igazán müködjön. Egy ír rajzfilmről van szó, tehát ezred annyi pénzből dolgoztak mint egy nagy produkciónál, ehhez képest a pénztelenséget nagyol jól potolták ki leleménnyel. A képek hangulata egészen elképesztő - amikor érzékeltetik a barbár seregek közeledését az egyszerüen odacsesz. És igen: azért a Magyar Népmeséket messze veri animációban. Ott azért még kevesebb pénz volt és épp ezért ott a folyamatos animációra se nagyon futotta, ugyhogy nagyon trükközni kellett, ha valami mozgásban volt (a maga módján persze az is jó volt). És bár az elöző hozzászolásomban mondta, hogy hagyom a patetikus jelzőket, de akkor még is egyet: szerintem a tavalyi évtized legjobb animációs filmje volt ez (igen, nálam veri az összes Pixart).

 

Ami a befejezést illeti: nos én azt is imádtam. Itt domborodik ki igazán, hogy ez a film valahol a könyv szeretetéről szól. Nekem pont igy tetszett ahogy volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami a befejezést illeti: nos én azt is imádtam. Itt domborodik ki igazán, hogy ez a film valahol a könyv szeretetéről szól. Nekem pont igy tetszett ahogy volt.

 

Sajna most kellett rájönnöm a végére...ami a saját szegénységi bizonyítványom, de tényleg van ilyen kódex, hogy book of kells.

És így már egész más megvilágításba kerül az egész!!

http://www.wikiwak.com/image/Meister+des+B...f+Kells+001.jpg

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Képek? Ugyanarról beszélünk, mert nemrég belinkeltem lejjebb egy trailert?
azt nem láttam, csak az imdb-s képeket, ugyanis ott kerestem rá. :D Időközben a trailert is megnéztem de nem igazán mozgatott meg. Fehér ló fia feeling. :D Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajna most kellett rájönnöm a végére...ami a saját szegénységi bizonyítványom, de tényleg van ilyen kódex, hogy book of kells.

És így már egész más megvilágításba kerül az egész!!

http://www.wikiwak.com/image/Meister+des+B...f+Kells+001.jpg

 

Ugye-ugye :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sherlock Holmes

Otthon egyszer meg lehetett nézni. A korabeli London egész jól sikerült, de ezek a lassított verekedések marhára nem jöttek be, a zene meg borzalom így is, nem csak meghallgatva. Sztori elmegy, persze a korrupt kormányzat minden korban és helyen jó ürügy némi hatalom átvételi kísérletre :hmm:

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sherlock Holmes

Otthon egyszer meg lehetett nézni. A korabeli London egész jól sikerült, de ezek a lassított verekedések marhára nem jöttek be, a zene meg borzalom így is, nem csak meghallgatva. Sztori elmegy, persze a korrupt kormányzat minden korban és helyen jó ürügy némi hatalom átvételi kísérletre :hmm:

Nálam is itt pihen a korong, szerintem holnap megnézem. Belenéztem az elejébe és az nagyon klassz volt!
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam is itt pihen a korong, szerintem holnap megnézem. Belenéztem az elejébe és az nagyon klassz volt!
Az egész film klassz szerintem, mind Robert, mind Jude brillílozik, és még Rachel is jól adta Irene-t, egyedül Blackwoodot játszó színész rossz benne, meg az, hogy már megint egy újabb film ahol a Szabadkőműveseket rosszként mutatják be :hmm:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki nem tudna megdobni egy felirat linkkel a 300 c. filmhez, mert amiket én szedtem le, kivétel nélkül más verziókhoz lettek időzítve.

A filmfájl neve: 300[2006]DVDrip[Eng]-aXXo

http://feliratok.na.tl/index.php?fnev=300%...amp;status=send
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sherlock Holmes

Otthon egyszer meg lehetett nézni. A korabeli London egész jól sikerült, de ezek a lassított verekedések marhára nem jöttek be, a zene meg borzalom így is, nem csak meghallgatva. Sztori elmegy, persze a korrupt kormányzat minden korban és helyen jó ürügy némi hatalom átvételi kísérletre :hmm:

Sajnálom, hogy nem jött be. :D A lassított jelenetek kicsit engem is zavartak az elején, ahogy a zene is furcsa volt, de nagyon hamar hozzászoktam a furcsaságukhoz, és onnantól szerves részévé váltak a történetnek, sőt a zene kifejezetten megragadott. Most mondhatnám, hogy moziban más lett volna neked is, de ha kis képernyő előtt ennyire nem tetszett, akkor a moziélmény sem tenne hozzá olyan sokat.

 

Az egész film klassz szerintem, mind Robert, mind Jude brillílozik, és még Rachel is jól adta Irene-t, egyedül Blackwoodot játszó színész rossz benne, meg az, hogy már megint egy újabb film ahol a Szabadkőműveseket rosszként mutatják be :P
Hát a gonosz karakter tényleg gyengécske volt, de a hőseink játéka kárpótolt érte. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És akkor még optimista vagy.

Szerintem addigra elkészül. A legutóbbi dolog amit tudok, hogy a Warner idén év elején egyeztet Nolan-nel. Miután Nolan letudta az Inceptiont idén megírják a forgatókönyvet, jövő tavasszal hozzálátnak a forgatáshoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek, kikerült 5 percnyi alternatív vágása az Avatarnak a végső csatából. Nagyon ütős, teljesen újraértelmezi a film végét. Sajna a youtube-ról törölték, de ide átmentettem:

http://www.sfport.net/video/avatar-alternative-scene

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.