Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nekem igazából azon kívül, hogy a hátam borsózik a sztorijától az a bajom vele, hogy tuti lesz jópár szülő, aki elviszi rá a gyerekét. Pedig ez tuti nem gyerekfilm. (lesz az a sárkányos mese, na azt viszont nagyon megnézném! Az előzetese alapján nagyon aranyos lesz!)

a másik, hogy kevesebb ember fogja megnézni, mint az Avatart. Szerintem még mindig sokan megnéznék az Avatárt. Én nem csak napi egy vetítést hagytam volna belőle.

 

Hát aki látta szülő a trailert, vagy akár csak a posztert, már láthatja hogy nem éppen gyerekfilm. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont azt mondták, lehet, hogy visszajön még egy Avatar vetítés, attól függ, hogy teljesít az Alice.

Erre tippeltem én is, megvárják az Alice nézettségét. Talántán egy itthoni nézés bele fog férni, de csak Depp meg Burton miatt, de majd meggondolom :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Alice rövidebb, így többször lehet játszani egy nap, viszont ugyanannyit fizetnek érte az emberek, mint az Avatarért. Lehet, hogy hoz legalább annyit, nem tudom. Viszont azt mondták, lehet, hogy visszajön még egy Avatar vetítés, attól függ, hogy teljesít az Alice.

 

 

Igenám csakhogy nem lesz teltházzal az Avatarral szemben.HIába fizetnek ugyanannyit, ha félteremmel megy.Ez olyan mintha én egy olyan embert rúgnék ki akinek a munkájából 100 % bevételem van és felvennék egy olyat aki csak 50 %-on telejsít.Normális lennék?Könyörgöm az avatarra 1 óra alatt hetekre előre elfogy minden jegy.Ezt levenni a műsorról vagy csökkenteni üzleti öngyilkosság.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na de az országban csak 1 IMAX van és nem csak az Avatar a 3D-s, tehát kell a többinek is (ez esetben az Alice) a hely. Az Avatart még adják majd, nem tűnik el (az más kérdés, hogy nem lehet rá jegyet foglalni). Aki meg eddig kihagyta, az nem is akarta megnézni igazán, mert 3 hónap alatt nem igaz, hogy egyszer sem tudott elmenni rá :P

 

Viszont a mozi válogatja, hogy mit adhat le? Tehát a forgalmazók nem szólalhatnak bele, hogy ezt meg ezt kell játszania? :P Mert ha így van, az is egy ok lehet, hogy játszák az Alice-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na de az országban csak 1 IMAX van és nem csak az Avatar a 3D-s, tehát kell a többinek is (ez esetben az Alice) a hely. Az Avatart még adják majd, nem tűnik el (az más kérdés, hogy nem lehet rá jegyet foglalni). Aki meg eddig kihagyta, az nem is akarta megnézni igazán, mert 3 hónap alatt nem igaz, hogy egyszer sem tudott elmenni rá :P

 

Viszont a mozi válogatja, hogy mit adhat le? Tehát a forgalmazók nem szólalhatnak bele, hogy ezt meg ezt kell játszania? :P Mert ha így van, az is egy ok lehet, hogy játszák az Alice-t.

 

 

Ez viszont már begyepesedett gondolkodás.Tehát a mozi-hiába egy film ontja a pénzt-leveszi csak azért mert az Alice-nak kell jönnie?Azt kellett volna csinálni, hogy egy előadás az Alice-nek a többi az Avatarnak egész addig amíg az Avatarnál el nem múlik a telt ház.Ha egy év akkor addig.hiába akart valaki elmenni rá ha nem kapni rá jegyet 3 hónapja.Nekem pl egy csomó ismerős nem látta még.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Up in the air

 

Az emberi kapcsolatokról már millió egy film készült, de olyan sallang mentes és természetes alkotás mint Jason Reitman filmje, bizonyosan kevés született. A történet egy olyan emberről szól, akinek az a munkája, hogy másokat rúg ki az állásából. George Clooney mesterien formálja meg a karaktert. Egy sok téren bölcs és a munkáját remekül végző férfit alakít, akinek ellenben az emberi kapcsolatai szinte a nullára redukálódtak, saját világában, munkájának él, amit nem is szeretne feladni. Utazásai során aztán egyszer csak kapcsolatba kerül két nővel, akik nagy hatással lesznek rá. A happyend azonban elmarad, mint ahogy az élet sem habos torta, így itt is kegyetlenül kapjuk az arcunkba azokat a dolgokat, amik sajnos a mindennapok férfi és nő kapcsolatait, vagy éppen a társadalmi jelenségeket jellemzik. Elgondolkodtató alkotás, ami után a néző bizonyára magába is tekint, hisz szerintem alig akad olyan ember, aki ne ismerne önnönmagára a film valamelyik szeletében.

 

10/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt kellett volna csinálni, hogy egy előadás az Alice-nek a többi az Avatarnak egész addig amíg az Avatarnál el nem múlik a telt ház.

Szerintem felesben lenne a legjobb megoldás, de könnyen lehet, hogy erre majd még rátérnek. Várjunk pár hetet, és meglátjuk :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Batman: Kezdődik!

 

Régebben már láttam ezt a filmet is, de egyáltalán nem emlékeztem rá, úgyhogy felfrissítettem az emlékezetemet. Jobb volt mint vártam, ha egy szóban kéne összefoglalnom, azt írnám: tetszett. Jó volt, ahogy az alapsztori köré írták a dolgokat, hogy ne legyen túl sablonos, mégis megmaradjon a "szuperhős-koncepció". A látvánnyal sem volt gond, Batman felszerelései is tetszettek, főleg a Batmobil. :)

Liam Neesont jó volt látni, bár én végig csak Qui-Gonként emlegettem. :)

Szóval jó sztori volt, kihozták a filmből, amit ki lehetett. Ha nagyon akarnék, biztos bele tudnék kötni, de nem fogok.

 

10/9

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

HUhh így van Oldie!

 

Hát ez az a film amit tényleg csak imaxben,de legalább 3dben kell megnézni. Már néztem bele gépen, de csak pár percet és azokat a jeleneteket visszalátva a rohadt nagy imax vásznon...hát nem semmi. Gyakran esett le az állam. Azért az első pár percben erősen szoknom kellett a látványt, kicsit szédültem is de hozzá lehetett szokni elég hamar. És marha jómert szemüvegen keresztül sem zavart.

Na de elég az imax fényezéséről.

A film nagyon bejött. Igazából nem tudom leírni a látványt mert ezt látni kell, és csak így!!

Ez viszont hátrány, mert ha otthon betesszük majd akármilyen HDban is, semminek fog tűnni ehhez képet. Hiányozni fog hogy szinte a szánkba dugják a pisztoly csövét. :)

Fura volt hogy a zene egyáltalán nem dominált, alig lehetett pár helyen észrevenni, de legtöbbször inkább az i see you alapja volt. (amit én kifejezetten szeretek)

Na és a végére a történet, nagyon megható volt, könnyen lehetett azonosulni a szereplőkkel és azzal amit képviselnek, ha hát az ezredes..bakker egy állat. :D A legnagyobb arc!! :D Sárkány apa XD

Viszont talán nekem túl magas az igényem ebben, és vártam egy kis csavart. Bármit, de teljesen kiszámítható volt minden, kivéve hogy kifog meghalni illetve ki nem, amin azért néha meglepdtem.

Egyébként minden tök érthető volt, és szuper történetvezetés.

Az a baj hogy marha sokáig tudnék erről írni, hogy melyik jelenet volt milyen szuper és mennyire esett le néha az állam, de se hely se idő. :)

 

Biztos meg fogom még nézni moziban, ha hazaértem megnézem el tudok e még menni pécsen egy 3ds vetítésre mert arra is kíváncsi vagyok hogy mi a különbség...gondolom SOK :D

 

De minden pozitívum ellenére nekem ez egy 8/10. Minden tökéletes, de ha 10évig ültek rajta, egy pár dologgal kiegészíthették volna a forgatókönyvet. Én mindenesetre várom a folytatást is, és hogy betörjenek a 3ds filmek, mert ennek van jövője. MÉg most is teltház volt. Elképesztő. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos meg fogom még nézni moziban, ha hazaértem megnézem el tudok e még menni pécsen egy 3ds vetítésre mert arra is kíváncsi vagyok hogy mi a különbség...gondolom SOK :)

A mérettől eltekintve nem is sok :)

Örülök, hogy tetszett Neked is, bár elég szkeptikus voltál :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mérettől eltekintve nem is sok :)

Örülök, hogy tetszett Neked is, bár elég szkeptikus voltál :)

 

Hát nehéz volt lett volna tetetni hogy nem tetszik. :D

Amúgy most hogy aludtam rá egyet, talán még több pontot adnék rá. :D Volt minek leüllepednie.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nehéz volt lett volna tetetni hogy nem tetszik. :)

Amúgy most hogy aludtam rá egyet, talán még több pontot adnék rá. :) Volt minek leüllepednie.

Good, good.... :D Jöhetsz most már te is Kolmilan rajongói fórumára ecsetelni a részleteket :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Többek között Chicago és Moszkva városai lesznek a Transformers 3. részének főbb helyszínei, közölte Michael Bay. A jövő év júliusában bemutatásra kerülő harmadik robotos filmet természetesen egyik sem éli túl eredeti állapotában.

Michael Bay blogja szerint a rendező elárulta, hogy az egyelőre alcímmel még nem rendelkező Transformers 3 két nagy akciójelenete közül az egyik Chicagóban, a másik Moszkvában játszódna. Arról egyelőre nem szól a fáma, hogy a forgatás is a helyszíneken fog-e zajlani.

A tervek szerint a 3. Michael Bay-rendezte Transformers-film 2011. július elsején kerülne a mozikba, tehát már nincs sok idő a forgatás kezdetéig. A filmnek másik két fiataloknak szóló animációval, a Verdák 2-vel és a Kung Fu Panda 2-vel kell megküzdenie, valamint egy szuperhős-képregény adaptációja, a Green Lantern is a Transformers premierje környékén kapott bemutatót."

 

Remélem benne lesz Unicron is a filmben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nehéz volt lett volna tetetni hogy nem tetszik. :D

Amúgy most hogy aludtam rá egyet, talán még több pontot adnék rá. :) Volt minek leüllepednie.

Ez még inkább így lesz, ha még egyszer megnézed. :)

 

Good, good.... :P Jöhetsz most már te is Kolmilan rajongói fórumára ecsetelni a részleteket :P
Szívem szerint én is mennék, de nekem két fórum nem fér bele az életembe, ez már bizonyos. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Agora

I.sz. 4. század, Alexandria, főhősnőnk egy tudós csillagász, aki a Föld törvényszerűségeit kutatja (a film szerint sikerrel), háttérben pedig nyomulnak a keresztyének elég erőszakosan (bálványimádás és a többi miatt, csak nem úgy, ahogy mi azt tanultuk :)). Tudjuk, hogy tudomány és vallás nehezen fért meg a középkorban is, szóval főhősnőnkre nem éppen jó idők várnak. Főleg, mert nő is. Jó az alaptörténet, de nem érzem igazából az összetartó erőt a filmben, nekem túlzottan is eltér egymástól a két két világ ellentétének bemutatása, majdnem mintha másik filmet néznék, így aztán erős közepes. A film legjobb jelenete, a csúcspont a közepén van, minden, ami utána jön, az már valahogy mintha nem illene oda.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.