Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nincs olyan, hogy angolszász szám. Csak római vagy arab. És mivel az angolok is az arab számokat használják..... :lol::)
Akkor nem osztották ki sehogy, csak lepontozták. :( De gondolom van egy halom tini csaj akiknek meg bejött. Legalábbis ez tűnik ki az MTV díjversenyből.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézem Twilight, Twilight, Twilight.. Up in the Air? Anna Kendrick mit keres a díjazottak között? Jah hát persze, ő is szerepelt a Twilight-ban. :lol:

Hát tarolt a New Moon és Hangover, 2009 két legborzalmasabb filmje(amiket láttam).

 

Oldie: De imdb-n minden korosztályból szavaznak, az MTV Movie Awards meg kifejezetten a tiniknek van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem tudom, de engem naaagyon taszít ez a RnB-Hip Hop-fenetudja milyen világ, a csini kis napszemcsikkel ahogy szétvetik magukat két pohár Cosmotól. És valahogy ezt képviseli a film is.. és egyszerűen nem volt vicces. Legalább is számomra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem tudom, de engem naaagyon taszít ez a RnB-Hip Hop-fenetudja milyen világ, a csini kis napszemcsikkel ahogy szétvetik magukat két pohár Cosmotól. És valahogy ezt képviseli a film is.

Ugyanazt a filmet láttuk, vagy te valami Másnaposok Extrém kiadást?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem tudom, de engem naaagyon taszít ez a RnB-Hip Hop-fenetudja milyen világ, a csini kis napszemcsikkel ahogy szétvetik magukat két pohár Cosmotól. És valahogy ezt képviseli a film is.. és egyszerűen nem volt vicces. Legalább is számomra.

Elég sok film van amivel nem tudok azonosulni, de attól még lehet jó. Én pl mint már párszor írta soha nem ittam, tehát még csak lövésem se lehet milyen érzés így ébredni, nem is akarom átélni, de attól még bejött. De én győzködni akarlak, megértem, hogy neked nem tetszik. Ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem tudom, de engem naaagyon taszít ez a RnB-Hip Hop-fenetudja milyen világ, a csini kis napszemcsikkel ahogy szétvetik magukat két pohár Cosmotól. És valahogy ezt képviseli a film is.. és egyszerűen nem volt vicces. Legalább is számomra.
Hja, mert ugye ez csöppet sem vígjáték volt hanem kordokumentum. :lol:

Amúgy meg tényleg, milyen verziót láttál te? :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég sok film van amivel nem tudok azonosulni, de attól még lehet jó. Én pl mint már párszor írta soha nem ittam, tehát még csak lövésem se lehet milyen érzés így ébredni, nem is akarom átélni, de attól még bejött. De én győzködni akarlak, megértem, hogy neked nem tetszik. Ennyi.
Kösz. :lol:

Tavalyról ezerszer inkább az I Love You Man, az valami baromi jó egy film szerintem. Van benne Jason Seagel is (aka Marshall a How I met..-ből), ütős poénok, rock n' roll. :( Ajánlom.

 

Oldie: A rendes szinkronos mozis verziót, de mit sem változtat a tényeken. És mit is írtam? Hogy nem találtam viccesnek, ami szerintem egy elég ütős érv amellett hogy miért nem tetszik egy vígjátékk, nem gondolod?

És jah, baromira nem tetszett hogy két percenként csendültek fel a Kanye West-féle remekművek.

 

De nem akarok megint belemenni a jó öreg magyarázzuk meg hogy miért nem tetszett nekem egy film vitába.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyanazt a filmet láttuk, vagy te valami Másnaposok Extrém kiadást?

Obi1 ugyanazt a verziót látta, amit én, szóval van ilyen kiadás is :(:)

 

Harry Potter 7 trailer!

Eddig egész jó, amit látni lehet a filmből, de várom már :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm... bele kell húznom a 7. elolvasásába, ha azt akarom, hogy ez legyen az első (és utolsó[???]) Harry Potter, amit előbb olvasok, mint látok :lol:

Csak kár, hogy még a beszerzési stádiumon sem jutottam túl. Múltkor láttam egy könyvesboltban, de az ára durván borsós (jó, mondjuk vaskos kötet, szóval megéri, csak hát na... a szokásos).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Másnaposok, mint borzalmas film? Obi, te mit néztél? A 2009es év egyik legjobbja!!!

Nekem is nagyon bejött a film, és az egész osztálynak :D Szóval mondhatjuk, hogy közvéleménykutatáson* 30/29-et ért el, ami olyan 97% :D

*megkérdeznek az utcán 30 embert, és ez pont az egész osztály :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézem Twilight, Twilight, Twilight.. Up in the Air? Anna Kendrick mit keres a díjazottak között? Jah hát persze, ő is szerepelt a Twilight-ban. :D

Hát tarolt a New Moon és Hangover, 2009 két legborzalmasabb filmje(amiket láttam).

 

Oldie: De imdb-n minden korosztályból szavaznak, az MTV Movie Awards meg kifejezetten a tiniknek van.

 

 

Teljesen egyetértek. A Másnapossokban ezerszer látott(így kiszámítható) poénok voltak. Egyszer nézhető. Legalábbis számomra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én itt köztetek mindig valami negatív "hős? :D" formájában tetszelgek ... ugyanis azt kell mondanom, hogy a Másnaposok nekem sem tetszett.... a Harry Pottertől meg rosszul vagyok (fizikailag és szellemileg egyaránt) ... ez van. Végülis természetesen, ahogy ti is mondtátok, itt is mint az élet sok más területén is áll: "izlések és pofonok".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.