Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Harry Potter 7/1

 

Nagyon jól sikerült könyvadaptáció lett, de aki nem könyv alapján kedvelte meg az ifjú varázslótanonc kalandjait, az lehet, hogy csalódik. Mert ez a film pont olyan, mint a könyv, sötét, de lassú, rámegy a karakterábrázolásra a lehetőségek szerint, és kevesebb a látványos akciójelenet. Persze vannak benne kimondottan pörgős részek is, a látvány továbbra is nagyszerű, a zene dettó, de mégis aki arra számít, hogy olyan filmet fog látni, mint az eddigiek, az lehet hogy csalódni fog - ahogy ezt tapasztaltam is a nézőtéren.

 

Nekem tetszett, de kár, hogy vége lett, ott ahol... Mert akkor indultak be igazán a dolgok. :)

 

Remélem, ebben semmi spoiler nem volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem olvasta a könyvet, és még így is tetszett, bár a közepére nagyon belassul a film, és akkor majdnem kifordultam a székből unalmamban, de rám mindig a nyitás és a zárás van nagy hatással, ami jelen esetben (ha nem is csillagos, de még így is egy erős)ötös :) l(pl. istenért se tudnám felidézni mi volt a John Rambo elején és közepén de a vége valami elképesztő)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek a résznek az eleje nagyon-nagyon rendben volt. Nekem utána voltak bajaim, és mint írtam, bár spoilerben, de annyira nem az, a csak filmet nézők bizonyos dolgok miatt csak kapkodhatják a fejüket. Ezért tartottam már korábban is hibának, hogy bizonyos szereplők, momentumok kimaradtak az 5-6. részekben korábban. Most kellett pótolni, és szerintem nem a legjobban jön ki (csúnyábbat írtam előbb, de végül javítottam egy kicsit jobban hangzóra).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előző filmből azt hagyták ki, hogy miért félvér és miért herceg a félvér herceg, innen meg az hiányzott, hogy miért szerepel folyton ugyanaz a falu. Hiányzott a logikai kapocs....

Ami nálam kicsit fejkapkodós volt, az a sok hoppanálás .

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előző filmből azt hagyták ki, hogy miért félvér és miért herceg a félvér herceg

Amikor először láttam a hatot, még nem olvastam a könyvet, mégis, már a címből lejött, miért félvér, és miért herceg. Ehhez csak józan paraszti ész kell, nem szájbarágós kiselőadás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fűrész 7 azaz 3D

Mit lehet erre írni? 2010 2. legjobb filmje és a Star Wars után a 2. legjobb filmsorozat, egyszerűen megunhatatlan, mindig érdekes, csavaros, gusztustalan (már akinek, én pl. kajáltam közben :roll: ).

Spoiler:

Igaz, hogy már a 3.-ban meghalt Jigsaw, de még most is az ő akarata érvényesül.

Nagyon jól meg vannak ez a filmek írva, mindig be tudnak hozni egy újabb szálat, egy régi ismerőst (akivel egy kicsi gondom van, mert a 2. részben a háttérben látható a hullája, na de sebaj, elintézem azzal, hogy az másnak a hullája :clap: ), aki kiderül, hogy Jigsaw embere. Bámulatos. Meghajlok a készítők előtt, mesteri munkát végeznek.

 

Állítólag ez az utolsó rész, ami jó is meg rossz is. Rossz azért, mert nem lesz több rész, jó azért, mert hátha kiadják szép díszdobozban az egészet. Ennél meg a HP-nál vagyok úgy, hogy nincs meg egyik sem lemezen, mert a végső, gyűjtői egybeni kiadásra várok ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Halálkomoly a Cowboyok és űrlények

 

 

 

Könnyen félrevezetheti magát az a néző, aki a címe alapján ítéli meg a Cowboyok és űrlények című filmet. A műfaji párosítás tagadhatatlanul viccesen hangzik, a produkció azonban halálkomoly

 

"Ha körül kellene írnom, azt mondanám, a Sergio Leone-féle westernek és az Alien-filmek találkozásáról beszélhetünk ? mondja Jon Favreau, a film rendezője." ? Ezért senki ne várjon könnyed vígjátékot, mert minden ütőkártyát kijátszunk, ami a kegyetlen westernek és az űrlényes filmek paklijában benne van. Mivel közeleg a bemutató, a forgalmazó stúdió minden követ megmozgat, hogy a közönséget felkészítse a filmre. Ennek első lépése a sok mindent eláruló mozielőzetes, amely megmutatja, hogy itt bizony nem a Vadiúj vadnyugat klónjáról van szó, hanem új alműfaj született. /UIP Duna Film/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fűrész 7 azaz 3D

Mit lehet erre írni? 2010 2. legjobb filmje és a Star Wars után a 2. legjobb filmsorozat, egyszerűen megunhatatlan, mindig érdekes, csavaros, gusztustalan (már akinek, én pl. kajáltam közben :roll: ).

Spoiler:

Igaz, hogy már a 3.-ban meghalt Jigsaw, de még most is az ő akarata érvényesül.

Nagyon jól meg vannak ez a filmek írva, mindig be tudnak hozni egy újabb szálat, egy régi ismerőst (akivel egy kicsi gondom van, mert a 2. részben a háttérben látható a hullája, na de sebaj, elintézem azzal, hogy az másnak a hullája :clap: ), aki kiderül, hogy Jigsaw embere. Bámulatos. Meghajlok a készítők előtt, mesteri munkát végeznek.

 

Állítólag ez az utolsó rész, ami jó is meg rossz is. Rossz azért, mert nem lesz több rész, jó azért, mert hátha kiadják szép díszdobozban az egészet. Ennél meg a HP-nál vagyok úgy, hogy nincs meg egyik sem lemezen, mert a végső, gyűjtői egybeni kiadásra várok ;)

 

 

Honnan szedted le? Igaz hogy már R5 vant fent aminek nézhető a képe de a hang borzalom(mozis és visszhangzik). Illetve van egy német nyelvü változat amihez viszont nincs felirat. Különben érdekes, hogy minden filmhez a mozibemutató után egy héttel már van R5 jó hanggal, a Fűrész 7-nél meg 1 hónap alatt nem jön egy jó release.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaz hogy már R5 vant fent aminek nézhető a képe de a hang borzalom(mozis és visszhangzik).
Ez van meg nekem is (WBZ). A hang meg nem annyira borzalmas, simán hallható minden. Felirat meg már van hozzá. Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez jó ötlet!
Klassz lenne ha összehoznák. Legalább láthatnánk Jokit a diliházban. :roll:

 

Ez van meg nekem is (WBZ). A hang meg nem annyira borzalmas, simán hallható minden. Felirat meg már van hozzá.
Ezzel én is találkoztam de hamar letettem arról hogy úgy nézzem. Inkább megvárom a normálisabb verziót. Nekem nem sürgős.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Joker a Batman 3-ban?

 

"Heath Ledger 2008 elején elhunyt, de előtte még letudta jeleneteit A sötét lovagban (The Dark Knight). Alakítását mindenki éltette, a nézők többsége szerint zseniálisan formálta meg az őrült Jokert, Batman ádáz ellenfelét, így érezte az Akadémia is, aki poszthumusz Oscarral jutalmazta Ledgert.. A bemutató után felmerült, hogy a karakter ismét vissza fog térni, egyes pletykák szerint más színészre bíznák Jokert, de olyasmit is lehetett hallani, hogy a Christopher Nolan által leforgatott, de a filmbe be nem került jelenetekből fognak bevágni a következő részbe.

 

A Movieweb a produkcióhoz közel álló forrásokra hivatkozva azt írja, hogy ugyanaz a csapat fog munkálkodni a The Dark Knight Rises címre hallgató harmadik felvonáson, akik a Tron: Örökségen is dolgoztak, nekik köszönhető, hogy Jeff Bridges arcát megfiatalították. Ők Ledger eddigi jeleneteit használják fel és a motion capture technikát is igénybe veszik. Joker nem fog sokat szerepelni, csak egy rövid jelenete lesz, mint pl. Arnold Schwarzeneggernek a Terminátor: Megváltásban (bár a CGI-t itt többen nagyon gyengének találták).

 

A Showbiz Spy is valami hasonlót ír, saját információi szerint "az ötlet az, hogy a kivágott jeleneteket és CGI-t felhasználva Joker még egyszer visszatérjen. Chris némi folytonosságot szeretne a két Batman film között és a franchise-zal tisztelegni akar Heath az általa eljátszott Joker előtt. Csak egy pillanatra láthatnánk a figurát és csakis akkor, ha Heath családja beleegyezik." "

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha visszaolvastál volna akkor megkímélhetted volna magad a fáradozástól ami ennek a hírnek a berakásával járt. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek a résznek az eleje nagyon-nagyon rendben volt. Nekem utána voltak bajaim, és mint írtam, bár spoilerben, de annyira nem az, a csak filmet nézők bizonyos dolgok miatt csak kapkodhatják a fejüket. Ezért tartottam már korábban is hibának, hogy bizonyos szereplők, momentumok kimaradtak az 5-6. részekben korábban. Most kellett pótolni, és szerintem nem a legjobban jön ki (csúnyábbat írtam előbb, de végül javítottam egy kicsit jobban hangzóra).
Ez végül is igaz, de az ilyen apróságokban egyik HP film sem volt igazán jó. Zömében feláldozták őket a műsoridő miatt.

 

De ha már itt rááldozták a szükséges időt, és kétfelé bontották a történetet, mert úgy jobban, teljesebben lehet bemutatni a végső nagy epizódot, akkor lehetett volna két film egyszerre, így egy rövid szünet után nézhettük volna tovább, s mindjárt nem lett volna az az érzése a nézőnek, hogy nincs kellő egyensúly az akció és a merengős, lassú részek között. Na ezt lehet majd pótolni, ha kijön a második rész, akkor biztos megint műsorra tűzik majd az elsőt is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabban több oldal szerint Nolan-né Nolan-nel karöltve imigyen áll hozzá a Joki-cameo témához: "I heard that rumor...We're not doing that." ("Hallottam azt a pletykát...Nem csináljuk meg.")

A filmből majd csak kiderül hogy mi lesz benne és mi nem. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Machete

 

Nagyon jó film volt! Nem az eszetlen öldöklés, mint az Expendablesben, illetve olyan csak kicsit több értelme van. Meg ez a hallgatagabb, ölök és dugok stílus is jobban bejött, mint a feláldozhatóknál, a nagyemnő keménycsávós...

 

Átadnám a szót Lok Durdnak, akivel eggyütt láttuk:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre megnéztem a Fűrész első részét.

Nagyon csavaros a sztori, a vége állejtős, remélem a többi rész ennél csak jobb lesz!!!

Ami azt illeti, szerintem csak az első rész az ami jó és nézhető. :D

 

A többi öncélú és már túlzásokba esik, na meg olyan csavarok vannak hogy már az első percben tudod őket. Persze mindegyiket ilyen Harcosok Klubja-szintű csattanónak állítják be, kissé mókás. :D

 

Inkább nézd meg még ötször az első részt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.