Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én még a 3 főszereplőjét el tudtam volna viselni, már csak azért is, hogy még jobban beledolgozzák a "tokiói feketebárányt" a sorozatba.

Hát azt bajosan tudnák beépíteni, tekintettel ugye Hanra ;) Mondjuk ő egy érdekes figura, egy igazi "túlélő" :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet utólag keverik rá a gatyót digitálisan. :D

Én nem bánnám ha megtennék. :D

 

 

És mennyivel jobban néz ki így.

Ha úgy lenne akkor nem találnám rémesnek. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem bánnám ha megtennék. :D

 

 

Ha úgy lenne akkor nem találnám rémesnek.

Miért? Gatyóval jobban tetszene? :D

Engem valahogy mindig is zavart.

 

Mondjuk az se lenne rossz, ha valami szürkés feketés ruhában lenne, mint a Superman: Doomsday című rajzfilm végén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem valahogy mindig is zavart.

Nekem sose volt vele problémám. Megszoktam a piros gatyát és annyi.

 

Mondjuk az se lenne rossz, ha valami szürkés feketés ruhában lenne, mint a Superman: Doomsday című rajzfilm végén.
Azt a rajzfilmet majd lecsekkolom. Régóta esedékes már.

 

 

Mi a baj a piros alsógatyával egyébként? Nem ilyen volt mindig, max. ciki, de megszoktuk, hogy ilyen, nem? :hmm:

Én csak azt tudom hogy sokan cikinek tartják de az okát már nem ismerem. Ha például szívek lennének rajta akkor megérteném hogy lecikizik de full pirosan számomra nem több mint egy piros gatya. Hadd hordja a piros gatyás Supi ha az tetszik neki.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi a baj a piros alsógatyával egyébként? Nem ilyen volt mindig, max. ciki, de megszoktuk, hogy ilyen, nem? :hmm:

Nekem az, hogy h*lyén néz ki. Batman régi képregénybeli ruháját se szeretem. Tim Burton nagyszerűen megreformálta.

 

Azt a rajzfilmet majd lecsekkolom. Régóta esedékes már.

 

Az nagyon állati jó rajzfilm. Meg kéne filmesíteni is.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az nagyon állati jó rajzfilm. Meg kéne filmesíteni is.

Jobb lenne ha a feldolgozgatás helyett kitalálnának valami új sztorit és abból csinálnának filmet. Úgy legalább a filmes változat esetleges hibáin való rágódás is elmaradna.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doomsday rajzfilm nekem annyira nem jött be, valahogy sosem voltam oda DDért, de a Smallvilleben király volt.

Mondjuk én is jobban megnéztem volna őt, vagy Brainiac-et az új filmben mint megint Zod-ot...őt már úúúúgy unom. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Moziban magyarul láttam, s a magyar szinkron sem rossz. :) De hamarosan eljön az idő, amikor kíváncsi leszek Nyálas Eugén hangjára eredetiben is. :D

Én is meg fogom úgy is nézni majd, mert érdekel, animációs filmeknek jó szinkronjuk szokott lenni. Ha meghallgattad a dalt, akkor kb. tudhatod, mire számíthatsz :D Szerintem kifejezetten szép hangja van a srácnak, de én szokva vagyok hozzá :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Moziban magyarul láttam, s a magyar szinkron sem rossz. :) De hamarosan eljön az idő, amikor kíváncsi leszek Nyálas Eugén hangjára eredetiben is. :D

Tényleg, Nyálas Eugén hangja Zachari "Chuck Bartowski" Levy. Ezen meg is lepődtem, mikor a film végén néztem a stáblistát, de azóta valahogy elfelejtettem (pedig akkor nekem is eszembe jutott, hogy meg kéne nézni angolul). Így máris más szemmel nézek a "ne akadj ki" ("dont freak out") beszólásra. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg, Nyálas Eugén hangja Zachari "Chuck Bartowski" Levy. Ezen meg is lepődtem, mikor a film végén néztem a stáblistát, de azóta valahogy elfelejtettem (pedig akkor nekem is eszembe jutott, hogy meg kéne nézni angolul). Így máris más szemmel nézek a "ne akadj ki" ("dont freak out") beszólásra. :lol:

Amikor az elején meglátja a Wanted plakátot, na az angolul egy az egyben a Chuckra emlékeztet, na és ott van az említett mondat is a filmben :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem rémlik, hogy hallottam volna ezt a nevet azelőtt, de mindenképpen megnézem magyarul is, ha már azt írjátok, hogy jó.

Tényleg jó a szinkron, Aranyhajé meg kifejezetten aranyos. Bár szerintem, ha valahol még nem ment tönkre a magyar szinkron, az az animációs- és mesefilmek terén van. Remek szövegeket írnak és jó hangokat találnak, nem ilyen utcáról beesett anti-színészek kölcsönzik a szereplők hangját. Apropó...

 

Anyát a Marsra: a Rango után ez is sorra került, és ebben sem csalódtam. Nem ettől fogja az ember bucira röhögni a kobakját, de sztorira és látványra mindenképpen aranyos. Legközelebb jöhet Rio.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor az elején meglátja a Wanted plakátot, na az angolul egy az egyben a Chuckra emlékeztet, na és ott van az említett mondat is a filmben :D

Amikor a rajzfilmet láttam, még azt sem tudtam, kicsoda az a Chuck Bartowski, így nem kerestem ismerős dolgokat. De ezt igazán könnyű pótolni, és meg is teszem.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majmok bolygója

 

Megnéztük ma moziban ,elcsábítottak. Nagyon nem bántam meg, zseniális film. Fokról-fokra láthatjuk ahogy a majmok intelligensek lesznek. nagyon félelmetes. A színészek közül Franco viszi el a pálmát, bár más színész nem igazán kerül előtérbe. Ami nagyon tetszett, hogy a végére mindenre pontot tesznek, nincs elvarratlan szál(a stáblista közben van még egy jelenet érdemes megnézni, mert az teszi fel az i-re a pontot). Aki anno látta a '68-as első filmet eme témában az nagyon fog örülni az újnak mert sok utalás van rá. Sajnos én gyerekkoromban láttam és nagyon már nem emlékszem rá, de barátom mondta hogy egy csomó magyarázat is van az újban a régire utalva.

Ami még érdekes, hogy sok erkölcsi kérdést is felvet a film amin el lehet gondolkodni. Egyszóval szuper film, és nagyon szórakoztató.

10/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg jó a szinkron, Aranyhajé meg kifejezetten aranyos. Bár szerintem, ha valahol még nem ment tönkre a magyar szinkron, az az animációs- és mesefilmek terén van. Remek szövegeket írnak és jó hangokat találnak, nem ilyen utcáról beesett anti-színészek kölcsönzik a szereplők hangját.

Hát azért a Klónok háborúja (a sorozat, nem a film) szinkronja eléggé csapnivaló...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát azért a Klónok háborúja (a sorozat, nem a film) szinkronja eléggé csapnivaló...

Animációs filmeknél főleg a Disney nagyon jó, mert ott az anyacég nagyon figyel rá, hogy mindenhova jó szinkron kerüljön (mivel tudja, hogy a célközönség szinte mindenhol szinkronosan fogja nézni és ha azt elcseszik akkor annyi a nemzetközi renoménak).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát azért a Klónok háborúja (a sorozat, nem a film) szinkronja eléggé csapnivaló...

Igen, de én sem véletlen írtam, hogy animációs- és meseFILM. ;)

 

Szerintem pont a film szinkronja lett jóval gyengébb, bár csapnivalónak azért nem nevezném.

Igen, a folyton változó hangokkal és a harcásszal - hogy csak a leghihetetlenebb ferdítést írjam az ezeregy elfordításból - valóban a sorozaté a jobb, nem a film legalább az ep2-3-hoz hű szinkronja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.