Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Az a jó! Megtetted az első lépést egy új világ felé. :D

Kitüntetést érdemelsz. :D

 

Köszi szépen :D

 

Majd falazunk neki ha a barátnője éppen az Alkonyatra akarná elrángatni. :D

 

Bevallom őszintén én láttam az Alkonyatot de csak az első részét, mert kíváncsi voltam hogy mit vannak annyira oda érte, de szerintem logikátlan meg hülyeség :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, megnéztem a Végső állomás 5. részét, és szomorúan tapasztaltam,

hogy minden ugyan olyan mint a többi részben. Ha lesz még folytatás, akkor remélem, hogy majd azért a Kaszást

is át fogják verni. Okéj, ő a nagy természet feletti, akivel nem jó packázni, de akkor is azért legalább egy ember

megérdemelné, hogy túlélje. És ő nagysága ne üldözze! A film meg, olyan mint a többi, szerintem.

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, megnéztem a Végső állomás 5. részét, és szomorúan tapasztaltam,

hogy minden ugyan olyan mint a többi részben. Ha lesz még folytatás, akkor remélem, hogy majd azért a Kaszást

is át fogják verni. Okéj, ő a nagy természet feletti, akivel nem jó packázni, de akkor is azért legalább egy ember

megérdemelné, hogy túlélje. És ő nagysága ne üldözze! A film meg, olyan mint a többi, szerintem.

 

Szerintem nagyon jó lett az 5. rész főleg a 4. függvényében. 5.ben azért van annyi változás hogy a karaktereket jobban kibontják, nem mint a 4.ben hogy felbukkan oszt 5 percel később már meg is hal. De a filmet szerintem maga a vége teszi nagyon zseniálissá :D 6. rész szerintem nem biztos hogy lesz már, bár rebesgetik hogy lehetséges. Amúgy én a néger paliról akarnék többet megtudni aki mindig felbukkan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ütősnek ígérkezik ez a csatahajós földönkívülis múvi. :rock:

 

http://www.youtube.com/watch?v=MFLA17DKx3Q

 

Kicsit ilyen Battle of Los Angeles on the sea, de szerintem mindenképp megnézem :D. Érdekesek azok a jojó szerű izék :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, ez eldöntötte a kérdést, nem nézem meg moziban.

Már bocs, de te h*lye vagy. Már most bizsereg mindenem, hogy milyen jó film lesz, te meg egy ilyen szenzációhajhász poszter miatt lemondanál egy óriási filmélményről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na véééégre. :o Ez már valamit bennem is megmozgatott. Nagyon árulkodó a kompozíció. :(

Igen, azt, hogy még nem fogyott el az első tízezer, kicsit selejtes denevérmaszk. :D

 

Na, ez eldöntötte a kérdést, nem nézem meg moziban.

Azért nem kéne még messzemenő következtetéseket levonni egy poszterből... A trailer után eldönteni ezt, az oké, na de egy semmitmondó plakát láttán. Az azért kemény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem egészen,

az egyik prológus után játszott snittben Bane konkrétan eltöri Batman álarcát, és a földhöz vágja, de ettől még nem hal meg. Ez a poszter is a "break the bat"-re utal, vagyis arra hogy a képregényben onnan híresült el Bane hogy eltörte Bruce gerincét. Amit nem feltétlenül lépnek meg a filmben, lehet csak így szimbolikusan mint ez a poszter.

 

 

Emiatt nem megnézni a filmet, háát. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az előző részt fél éven keresztül majdnem minden nap megnéztem, szóval bizakodó vagyok a harmadik rész iránt hogy jó lesz. :)

 

Persze akinek nem jött be a TDK annak ez se fog, viszont akinek tetszett az szerintem nyugodtan hátradőlhet, nem fog csalódni Nolanben. Az évtized filmje lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

akinek nem jött be a TDK annak ez se fog, viszont akinek tetszett az szerintem nyugodtan hátradőlhet.

 

Ebben tökéletesen egyetértek! Nem is fogok fikázni mert nincs vele komoly bajom csak nem az én filmem és ennyi.

 

Egy különbség mégiscsak van, szemmel láthatóan nincs olyan őrület, hiszti és hájp mint a TDK előtt volt. Amit Joker személyének tudok be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.