Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Köszi, én erről mindig elfeledkezem, pedig érdekel, mégha nem is ez feltételenül az etalon. :)

Nekem se jutott eszembe, hogy már itt járunk, anyunál láttam a tévében, aztán felugrottam az oldalra szétnézni. Van pár közöttük, ami nézős lesz :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Másnaposok 2

Szerintem borzalmas hogy egy egyedi történettel rendelkező vígjátékról hogy tudnak ennyi rókabőrt lehúzni, hisz már készül a Másnaposok 3 is.

 

Bár szerintem az első is bűn rossz volt, legalább is sikeresen elnyerte nálam a világ legtúlértékeltebb filmje címet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre megszereztem a Darth Bane Trilógia-t,

igaz egyenlőre gépen van meg, de ügyködöm, hogy rendes könyv formájában is meglegyen.

De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy ha lenne egy olyan film, mely Darth Bane-ről

szólna, akkor őt szerintem a legjobban Vin Diesel alakíthatná.

Elég sok hasonlóságot felfedeztem már eddig is, ami nálam egyértelmű választás lenne.

Tudom egyszer már felvetődött ez a téma, de akkor rá nem gondoltunk/gondoltam.

Mi a véleményetek?

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sok ilyen "borzalmas" filmsorozat van, mely lenyúlja az előző rész mozgatórúgóit. :P

De ez nem csak a koncepciót követte, hanem konkrétan lemásolták az előző részt.

 

Komolyan, egy olyan filmnél ami egy abszurd szituációra alapszik, hogyan lehet belőle egyáltalán folytatást kisajtolni.

 

SZKipi: Vicces hogy sokan Vin Dieselt javasolják a Batman Bane-jének is, aminél nevetségesebb ötletet életemben nem hallottam. Szerintem egy Star Warsba se való, nagyon nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem borzalmas hogy egy egyedi történettel rendelkező vígjátékról hogy tudnak ennyi rókabőrt lehúzni, hisz már készül a Másnaposok 3 is.

 

Bár szerintem az első is bűn rossz volt, legalább is sikeresen elnyerte nálam a világ legtúlértékeltebb filmje címet.

 

Szerintem is közepes film (vagy még az se) ... és módfelett túlértékelt. Az igazán jó vígjátékoktól elmarad... jócskán! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://batman-news.com/2011/12/19/the-dark-knight-rises-trailer-2-officially-online-in-hd/

 

Még nem HD, mert az Apple hozza a szokásos barom formáját, de mindjárt.

 

Egy 1080p-s linkkel tudok szolgálni:

http://www.megaupload.com/?d=LU7E6PYS

Szerkesztve: - Obi1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Eddig abban a hitben voltam hogy csak flashback-et látunk a Begins-időkbe, de most látom hogy ez az őszes TDKR Bruce. Szóval úgy tűnik jah.

 

 

Batman Rises

 

 

Lehet, hogy megint önkéntes száműzetésbe vonul? Az a csaj meg aki a fülébe búg, az biztos tudja, hogy ő a Batman. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TDKR

Vagy Bane teszi börtönbe.

Szerintem nem tudja Selina hogy kicsoda valójában Bruce. A playboy Bruce-hoz beszél, mint a pazarló életet élő milliárdoshoz. Aztán ebből a társadalmi ellentétből születik meg Macskanő is.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SZKipi: Vicces hogy sokan Vin Dieselt javasolják a Batman Bane-jének is, aminél nevetségesebb ötletet életemben nem hallottam. Szerintem egy Star Warsba se való, nagyon nem.

Nem igazán hiszem, hogy csalódást okozna, ráadásul még - mint ahogy említettem - hasonlítanak is.

Viszont az még egyértelműbb, hogy Lucas jobban ért hozzá.

Majd meglátjuk, remélem egyszer biztosan lesz valami. De azt biztos, hogy nagy durranás lenne! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem igazán hiszem, hogy csalódást okozna, ráadásul még - mint ahogy említettem - hasonlítanak is.

Viszont az még egyértelműbb, hogy Lucas jobban ért hozzá.

Majd meglátjuk, remélem egyszer biztosan lesz valami. De azt biztos, hogy nagy durranás lenne! :)

Dieselben én csak pozitívan tudok csalódni, hát nem éppen egy színészóriás. A kinézet meg nem számít, nem hiába nem azt nézte Nolan sem Bane-nél hogy 2,5 méteres legyen mint a képregényben, hanem azt hogy milyen színészi tudása legyen neki. Tom Hardy meg tud, nagyon is. Vin Diesel meg kvázi bohóc szinten van, legalább is szerintem.

 

Szinkronos TDKR trailer:

http://videa.hu/videok/film-animacio/a-sotet-lovag-felemelkedes-anne-hathaway-christian-bale-HHoitiMdDF5fiFxo

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy mozis nézést megér, hátha végre bejön egy Nolan film :lol:

Te nagyon bátor ember vagy! Mikor én elszóltam magam, hogy a moziba kerülés után hónapokkal sem láttam még az Inceptiont, a feldühödött tömeg kaszákkal és vasvillákkal toporzékolt az ajtóm előtt. Egy ilyen kijelentés után szerintem már puskát ragadnak. :D

 

Amúgy jó ez a The Dark Knigh Rises (csak a címet nem tudom megszeretni, annyira gagyi), bár a TDK trailere azért hatásosabb volt. De látom, Nolan ezt sem fogja elaprózni. Az a hazafutás nagyon látványos. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy jó ez a The Dark Knigh Rises (csak a címet nem tudom megszeretni, annyira gagyi), bár a TDK trailere azért hatásosabb volt. De látom, Nolan ezt sem fogja elaprózni. Az a hazafutás nagyon látványos. :)

Először nekem se tetszett a cím, de emlékezzünk csak Alfred szavaira: "Miért zuhanunk le, Bruce Úrfi? Hogy újra felemelkedhessünk."

 

Szerintem az is jó cím lett volna hogy "Batman". Stílusos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kép a Prometheusból, plusz videó.

 

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=AnlFIBNy8ko&feature=player_embedded

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TDKR

 

Már a múltkori trailerben is láttam, hogy a börtönös jelenet új, azt hittem, másnak is feltűnt :oops: Közben meg bulit tart Bruce Dent emlékére otthon? De lehet, hogy csak vak vagyok :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.