Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ma olyan szerencsés helyzetben voltam, mint már régóta nem: egy nap két filmet is meg tudtam nézni moziban, mindkettő teljesen más műfaj, de a maga módján mindkettő igazi nagybetűs moziélmény volt! :)

 

A nagy Gatsby: nagyon szép film, igazi Luhrman hangulatban. Nagy méltatója vagyok a Moulin Rouge-nak, így a szokásos klipszerű hangulati betétek és a kissé szürreális környezet, smink stb. most is tetszettek. DiCaprio ebben a szerepben is remekel, mint mostanában bármiben.

Mi is láttuk, nagyszerű film szerintünk is! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintetek Jennifer Lawrence jó Mystique lesz az új X-Men filmben? :hmm:

http://www.comicbookmovie.com/fansites/MarvelFreshman/news/?a=79920

 

 

bkuaikacmaeqvzr.jpg

 

:yes: :yes: :yes:

 

 

Prometheus folytatást váróknak egy kis casting morzsa

Rik Barnett fontos szerepet kap a Prometheus 2-ben?

http://cinestar.hu/cikk/rik-barnett-fontos-szerepet-kap-a-prometheus-2ben

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak mennyivel vékonyabb és sportosabb a teste :) Már nem olyan kis dundis, mint a First Classban :P

 

Szent szamuráj! Rozsomák leamortizálja Japánt az új előzetesben!

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Bale igazi átváltozóművész. Úgy dobálja le magáról a kilókat, és hip hop pakolja fel magára a zsírpárnákat, hogy hihetetlen.

Új filmjében sörhasat növesztett

Nekem valamiért Les Grossman ugrott be róla. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Bale igazi átváltozóművész. Úgy dobálja le magáról a kilókat, és hip hop pakolja fel magára a zsírpárnákat, hogy hihetetlen.

Új filmjében sörhasat növesztett

Bármennyire is elképesztő, és tiszteletre méltó, hogy így alakul a filmjeihez, ennek hosszú távon nagyon nem lesz jó vége az egészségére, hogy így ledob és felszed 20-30 kilókat.

Nagyon brutál...

christen-bales-weight-loss-and-gain.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Last Stand

 

Az első gondolatom hogy ez a film miért bukott meg? Iszonyú jó akciómozi a műfaj minden kellékeivel és nagyon jól összerakva. Schwarzi hatalmas, vannak visszatekintések is, igazi nyolcvanas évekbeli feeling. Egy háborúban nem fogy annyi lőszer mint itt. :D kudar, neked kötelező.

 

10/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Last Stand

 

Az első gondolatom hogy ez a film miért bukott meg? Iszonyú jó akciómozi a műfaj minden kellékeivel és nagyon jól összerakva. Schwarzi hatalmas, vannak visszatekintések is, igazi nyolcvanas évekbeli feeling. Egy háborúban nem fogy annyi lőszer mint itt. :D kudar, neked kötelező.

 

10/10

Frenkie úgy néz ki mostanában nem vagyunk filmekben egy hullámhosszon, de azért ne adjuk fel! :D A héten akarom másodszor is megnézni, mert van ami csak másodjára üt nálam, de ez elsőre nálam nagyon nem volt az. Annó 6/10et adtam rá, de akkor is csak Schwarzi miatt. Én nagyon akartam szeretni, és még most is, de ebből fényévekkel többet ki lehetett volna hozni. És sztem egy jelenet volt ahol fogyott a lőszer rendesen. Na mind1, lesz mostanában úgyis még egy rakat Schwarzi film, én ezt bemelegítésnek veszem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De az ugye meg van, hogy ez egy nézettségi és nem egy "legjobb sci-fi" toplista? 3,1 milliós Birodalom visszavág nézettség mindenesetre nem semmi.

Igen megvan, de az említett két filmet én nem nevezném sci-finek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen megvan, de az említett két filmet én nem nevezném sci-finek.

Pedig azok, mert vannak benne földönkívüliek. :) Persze amit az EPI -ről írt az a köcsög, az megint olyan komikus. :lol: A klasszikus trilógia miatt lett akkora nézőszáma az EPI -nek. Hát biztos... Hamar kifulladt volna ha annyira rossz a film, mint ahogy ez a bohóc sulykolja már évek óta. Ehhez képest meg az az igazság, hogy bombasiker lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen megvan, de az említett két filmet én nem nevezném sci-finek.

Ha csak tisztán zsánerfilmek lennének a listában akkor az SW se lehetne ott. De ez igy szerintem érdekesebb, mert látni, hogy pontosan mennyi a különbség a hard-core sci-fik meg a többi között és hogy mire mennek igazán szivesen nálunk az emberek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem annak is szerepe van a dologban, hogy az ember (általában) nem úgy néz filmet, hogy"akkor ez sci-fi, erre beülökˇ, hanem inkább magát a filmet nézi. A két említett film Bud Spencer miatt nézett, nem azért, mert annyira sci-fi.

Szerkesztve: - Master
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hot Tub Time Machine - vissza a jelenbe... - A fordítása csodás...

Viszont a film tényleg jó, egy igazi marhaság, de a jó fajtából. Tele marha sok poénnal, és az időutazást kedvelők is próbálhatják megfejteni, hogy ez melyik fajta a sokból. :D Értelmet nem kell benne sokat keresni, de nekem bejött ez a film. Ja és 80as évek, és rock zene, és jó nők. :D Kb ennyivel lehet már jellemezni. Történetileg csak annyi, hogy 4 barát elmegy egy hétvégére bulizni, ahol egyszer már voltak 86ban, de a dzsakudzi :D visszaviszi őket éppen arra az estére a múltban. :D

7/10

hot-tub-time-machine-review.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie: itt egy újabb gyöngyszem amit a figyelmedbe ajánlok. :D

Bullet to the head: új Stallone film. Nekem sokkal jobban tetszett mint a Schwarzi film, ami kicsit meg is lep, de itt Sly hozta a szokásos formáját. Kőkemény bérgyilkos, akinek leszámolnivalója a megbízóival. Sok akció van benne, remekül megkoreografált harcok, és voltak azért poénok is amik ültek. A végén a harc, marha jó volt, ezt kellett volna inkább betenni a Exp2 végére, és cserélni a JCVDos harcot. A főellenség Jason Momoa, akit ismerhetünk a SGAból illetve a Trónok harcából. A zene még nagyon jó alatta, végig fülesen hallgattam, és annyira jól illik ehhez a filmhez ez a lágy jazz folyton a háttérben. Persze vannak benne elcsépelt szövegek, nem is kevés, de ez a Max Payne szerű narrálás kárpótol a sz-r szövegekért. :D

7,5/10

220px-Bullet_to_the_Head_Poster.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap én is megnéztem A nagy Gatsbyt. Szerintem is nagyon jó film volt. Ami egy cseppet zavart, hogy a rendező részéről több önismétlésbe botlottunk, és egy-két helyen visszafogottabb volt, ahol pedig inkább el kellett volna engednie a kreativitását. És Carey Mulligan pocsék szinkronja sem a film érdemeit gyarapította, de úgy vagyok vele, hogy majd az angol nyelvű kárpótol, viszont nagy kár, hogy csak itthon (nem mellékesen, őt még soha nem hallottam szinkronnal). Úgy alakult az időm, hogy a 2D-verziót tudtam megnézni, a 3D-re sokat kellett volna várnom (vagy messzebbre menni, egyiket sem vállaltam). Pedig fix, hogy remekül mutathat 3D-ben, ez így is kiderült.

Visszatérve a színésznőre, Donát, még mindig nem bírod?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szeretem a jó western filmeket, ez meg még hiper látványos is lesz, állítólag 250 millióból készült.

A Vissza a jövőbe 3 óta nem láttam családbarát igazi szórakoztató blockbuster western mozit ( Wild Wild West nagy buktája után meg kerülték is a témát a stúdiók)

 

lonerangernewsmall1.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.